1. خانه
 2. پوست و مو
 3. لیزر موهای زائد
 4. چند جلسه لیزر برای از بین بردن موهای زائد پا لازم است؟ حذف دائمی موی ساق پا با لیزر

چند جلسه لیزر برای از بین بردن موهای زائد پا لازم است؟ حذف دائمی موی ساق پا با لیزر

لیزر موهای زائد پا

اصلاح کردن مو‌های زائد پا با تیغ یا وکس، به مرور زمان به فعالیتی خسته‌کننده، زمان‌بر و پرهزینه تبدیل خواهد شد. لیزر مو‌های زائد پا با برطرف کردن نقاط ضعف چنین فعالیت‌هایی، می‌تواند بهترین نتایج ممکن را برای شما رقم بزند و شرایطی را به وجود بیاورد که شما از وضعیت ظاهری و همچنین نرمی پوست خود به شدت لذت ببرید. بسیاری از افراد به ویژه خانم‌ها دوست دارند پا‌هایی بدون مو‌های زائد داشته باشند. لیزر موهای زاید پا می‌تواند با کم‌ترین آثار جانبی، چنین وضعیتی برای آن‌ها به وجود بیاورد. زمانی که به سراغ این فعالیت می‌روید، دیگر ناچار نیستید دائما روش‌هایی مثل اصلاح با تیغ و یا وکس را برای خود انتخاب کنید. در حقیقت لیزر مو‌های زائد در دراز مدت، هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ زمان و هزینه‌ها، برای شما بسیار سودمند خواهد بود.

اینفوگرافی لیزر موهای زائد پا
اینفوگرافی لیزر موهای زائد پا

استفاده از لیزر، یک روش مدرن برای از بین بردن مو‌های زائد پا به شمار می‌رود. روشی که با اصول علمی کار می‌کند و نتایجی شگفت‌انگیز به همراه دارد. در این فرآیند، فولیکول‌های مو در ناحیه پا آسیب می‌بینند و رشد تار‌های مو در این ناحیه متوقف می‌شود. در نتیجه شما صاحب پا‌هایی بدون مو با لطافت قابل توجه و همچنین زیبایی مثال زدنی خواهید شد. تفاوتی نمی‌کند که اولین بار است نام این فرآیند را می‌شنوید و یا اینکه قبلا بار‌ها نام لیزر مو‌های زائد را شنیده‌اید. حتما درباره این فعالیت سوال‌های زیادی برای شما به وجود آمده است. متخصصان کلینیک زیبایی هلیا همواره آماده هستند تا در جلسه‌های مشاوره، به سوال‌های شما درباره این فرآیند پاسخ بدهند.

مطالب بیشتر: لیزر موهای زائد در مردان

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با لیزر موهای زائد و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

لیزر مو های زائد پا و هزینه آن

لیزر موهای زائد پا، چقدر طول می کشد؟

مو‌های زائد در پا‌ها نسبت به بسیاری از نقاط دیگر بدن، بیشتر هستند. طبیعتا لیزر مو‌های زائد پا نسبت به لیزر مو‌های زائد صورت، زیر بغل و حتی ناحیه بیکینی، بیشتر طول خواهد کشید. تعداد جلسات لیزر موهای زاید، بیشتر از هر چیزی به میزان مو‌های ناخواسته بستگی دارد و از آنجایی که تراکم این مو‌ها در پا‌ها بسیار زیاد است، تعداد جلسات این فعالیت نیز کمی بیشتر از لیزر مو‌های ناخواسته در سایر نقاط بدن خواهد بود.
به صورت استاندارد از ۶ جلسه کوتاه برای از بین بردن مو‌های زائد پا با لیزر صحبت می‌شود اما به طور معمول بیشتر افراد چیزی بین ۸ تا ۱۲ جلسه برای چنین کاری نیاز دارند تا بهترین و ‌ایده‌آل‌ترین نتایج ممکن را به دست بیاورند. تعداد دقیق این جلسات در هر فرد با افراد دیگر متفاوت خواهد بود. شرایط پوستی، رنگ مو‌ها، کیفیت و ضخامت مو‌ها، سابقه لیزر مو‌های زائد در گذشته و سابقه مصرف برخی از دارو‌ها، همگی می‌توانند بر تعداد دقیق جلسات موثر باشند.

شما پس از مراجعه برای لیزر مو‌های زائد پا، با پزشک مشورت خواهید کرد و سوابق درمانی خود را با او در میان می‌گذارید تا پس از بررسی شرایط اولیه، مشخص شود که چند جلسه لیزر برای از بین بردن همه مو‌های زائد در پا‌های شما مورد نیاز خواهد بود. به طور معمول پس از سپری کردن جلسه اول لیزر موهای زائد، شما نظاره‌گر تغییرات اولیه در مو‌های پای خود هستید. پس از ۳ یا ۴ جلسه نیز این نتایج به شکل واضحی خود را نشان می‌دهند. برای رسیدن به کامل‌ترین نتایج، شما باید یک دوره لیزر را به صورت منظم و دقیق، در شرایط استاندارد پشت سر بگذارید.

لیزر مو های زائد پا، چقدر طول می کشد؟

لیزر موهای زائد پا چقدر هزینه دارد؟

به طور کلی هزینه‌ لیزر مو‌های زائد پا ممکن است کمی بیشتر از هزینه‌های انجام این فرآیند در سایر نقاط بدن باشد اما به طور کلی میزان دقیق این هزینه‌ها در هر فرد متفاوت به نظر می‌رسد. چرا که هر کس شرایط ظاهری خاص خود را دارد. در یک مقایسه کلی، لیزر مو‌های زائد پا نسبت به روش‌های دیگری مثل اصلاح یا وکس، هزینه بیشتری به دنبال دارد اما با توجه به مزیت‌های پرشمار این فعالیت، می‌توان گفت که استفاده از آن از هر لحاظ کاملا به صرفه است. لیزر مو‌های پا نتایجی بسیار طولانی مدت به دنبال دارد و حتی بعضی از افراد پس از سپری شدن چند سال نیز شاهد رشد دوباره مو‌های زائد در پا‌های خود نخواهند بود. در نتیجه شما تنها با یکبار هزینه برای این فعالیت، در زمانی بسیار طولانی از نتایج مثبت آن برخوردار می‌شوید.

در کنار اثرات بسیار طولانی مدت لیزر برای از بین بردن مو‌های زائد، باید به مسائل مهم دیگری نیز توجه کرد. این فرآیند برخلاف وکس، درد زیادی برای شما به وجود نمی‌آورد و اساسا سرعت بالایی دارد. علاوه بر این، وکس و اصلاح ممکن است به کیفیت پوست شما آسیب برسانند اما لیزر مو‌های زائد، حتی موجب بالا رفتن کیفیت پوست نیز خواهد شد.

نحوه انجاممزایامعایبنتایجعوامل موثر در هزینه
 1. مشاوره
 2. اعمال بی‌حسی در صورت نیاز و تقاضای متقاضی
 3. قرار دادن دستگاه لیزر در قسمت‌های مختلف پا و برخورد اشعه لیزر به فولیکول‌های مو و غیر فعال کردن آن‌ها
 1. توقف دائمی رشد موهای پا
 2. صاف شدن و زیبا شدن پوست پاها
 3. رهایی از استفاده مداوم از تیغ اصلاح
 4. رهایی از استفاده از روش‌های دردناک مانند اپیلاسیون
 5. افزایش اعتماد بنفس فرد
 1. ایجاد تورم و قرمزی موقتی
 2. احتمال ایجاد سوختگی پوست
 3. احتمال ایجاد زخم و اسکار روی پوست پا
 4. نیاز به چندین جلسه درمان از ۶ تا ۱۲ جلسه بسته به شرایط شخص
 5. احتمال تغییر رنگ پوست به دلیل اثر گذاشتن روی رنگدانه‌های پوست
 1. ایجاد تورم و قرمزی موقتی در اثر برخورد اشعه لیزر به پوست
 2. رفع این عوارض پس از یک هفته.
 3. احتمال ایجاد زخم و اسکار در موارد نادر.
 4. مشاهده اثرات لیزر در کاهش رشد موها پس از ۲ الی ۳ جلسه.
 5. افزایش فواصل بین جلسات مراجعه به دلیل کند شدن روند رشد موهای پا.
 6. مشاهده نتایح نهایی و توقف کامل یا بیش از ۸۰ درصد موهای زائد پا پس از تکمیل جلسات لیزر که تعداد جلسات بسته به شرایط شخص.
 1. میزان و تراکم موهای زائد.
 2. محل زندگی شما.
 3. رنگ پوست و رنگ مو.
 4. نوع استفاده مورد استفاده در لیزر.
 5. تبحر و تجربه پزشک.
 6. کیفیت خدمات کلینیک انتخابی.

مطالب بیشتر: آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟

عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد پا

همانطور که گفته شد هزینه‌ لیزر موهای پا به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل موارد زیر هستند:

 • میزان مو‌های زائد

هر چند که تراکم و ضخامت مو‌های زائد پا بیشتر باشد، شما به جلسه‌های بیشتری برای انجام این فعالیت نیاز دارید. طبیعتا وقتی جلسه‌های لیزر بیشتر شود، هزینه‌های این فعالیت نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

 • فاصله با کلینیک

هر چقدر که فاصله شما با کلینیک مورد نظر کم‌تر باشد، هزینه کم‌تری برای رفت و آمد می‌پردازید. با این حال فراموش نکنید که رفتن به کلینیک‌های غیرمجاز حتی اگر هزینه کمی به همراه داشته باشد، ممکن است یک لطمه بزرگ به وضعیت پوست شما بزند.

 • رنگ پوست و رنگ مو

رنگ پوست و مو نقشی اساسی در هزینه ‌های لیزر مو‌های زائد پا ایفا می‌کند. این موضوع به لیزر جذب شده در رنگدانه‌ها مربوط می‌شوند. بهتر است که موی بدن شما از پوست  تیره‌تر باشد. مو‌های سیاه روی پوست سفید، بهترین نتیجه را در این فرآیند به همراه می‌آورند. به طور معمول افرادی که دارای موی روشن یا پوست تیره هستند، به جلسات بیشتری برای از بین بردن مو‌های ناخواسته نیاز دارند و این اتفاق، هزینه‌های لیزر را برای آن‌ها افزایش می‌دهد.

 • نوع دستگاه مورد استفاده

استفاده از دستگاه‌های جدید‌تر، نتایج ‌ایده‌آل‌تری را برای شما به ارمغان می‌آورند اما در عین حال، ‌گران‌ قیمت‌تر نیز هستند. در نتیجه انتخاب دستگاه نیز در هزینه‌های نهایی این فعالیت موثر خواهد بود.

عوامل موثر بر هزینه لیزر مو های زائد پا

لیزر موهای زائد با هزینه منطقی

اگر در انتخاب کلینیک مورد نظر خود دقت کنید، این شانس را خواهید داشت که لیزر مو‌های زائد پا را در شرایط کاملا استاندارد با قیمتی منطقی پشت سر بگذارید. شما باید این فعالیت را در کلینیکی انجام بدهید که با وجود ارائه بهترین دستگاه‌ها و جدید‌ترین خدمات، هزینه اضافی از شما دریافت نکند و زیبایی ظاهری را با هزینه‌ای منطقی به شما ارائه بدهد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه لیزر موهای زائد خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed