لیزر موهای زائد

لیزر مو های زائد پا و نتایج حاصل از آن چیست؟

لیزر مو های زائد پا و نتایج حاصل از آن چیست؟

لیزر مو های زائد پا

اصلاح کردن مو های زائد پا با تیغ یا وکس، به مرور زمان به فعالیتی خسته کننده، زمان بر و پرهزینه تبدیل خواهد شد. لیزر مو های زائد با برطرف کردن نقاط ضعف چنین فعالیت هایی، می تواند بهترین نتایج ممکن را برای شما رقم بزند و شرایطی را به وجود بیاورد که شما از وضعیت ظاهری و همچنین نرمی پوست خود، به شدت لذت ببرید.

لیزر مو های زائد پا و هزینه آن

خیلی ها دوست دارند پاهایی خالی از مو های زائد داشته باشند. لیزر می تواند با کم ترین آثار جانبی، چنین وضعیتی برای آن ها به وجود بیاورد. زمانی که به سراغ این فعالیت می روید، دیگر ناچار نیستید دائما روش هایی مثل اصلاح با تیغ و یا وکس را برای خود انتخاب کنید. در حقیقت لیزر مو های زائد در درازمدت هم از لحاظ ظاهری، هم از لحاظ زمان و هم به لحاظ هزینه ها، برای شما بسیار سودمند خواهد بود.

استفاده از لیزر، یک روش مدرن برای از بین بردن مو های زائد پا به شمار می رود. روشی که با اصول علمی، کار می کند و نتایجی شگفت انگیز به همراه دارد. در این فرآیند، فولیکول های مو در ناحیه پا آسیب می بینند و رشد تار های مو در این ناحیه متوقف می شود. در نتیجه شما صاحب پاهایی بدون مو با لطافت قابل توجه و همچنین زیبایی مثال زدنی خواهید شد.

چه این اولین بار باشد که نام این فرآیند را می شنوید و چه اینکه قبلا بارها نام لیزر مو های زائد را شنیده اید، حتما درباره این فعالیت سوال های زیادی برای شما به وجود آمده است. متخصصان کلینیک زیبایی هلیا همواره آماده هستند تا در جلسه های مشاوره، به سوال های شما درباره این فرآیند پاسخ بدهند.

 

مطالب بیشتر: لیزر موهای زائد در مردان

 

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیزر موهای زائد و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

لیزر مو های زائد پا، چقدر طول می کشد؟

مو های زائد در پا ها نسبت به بسیاری از نقاط دیگر بدن، بیشتر هستند. طبیعتا لیزر مو های زائد پا نسبت به لیزر مو های زائد صورت، زیر بغل و حتی ناحیه بیکینی، بیشتر طول خواهد کشید. تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر بیشتر از هر چیزی به میزان مو های ناخواسته بستگی دارد و از آن جایی که تعداد این مو ها در پا ها بسیار زیاد است، تعداد جلسات این فعالیت نیز کمی بیشتر از لیزر مو های ناخواسته در سایر نقاط بدن خواهد بود.

لیزر مو های زائد پا، چقدر طول می کشد؟

به صورت استاندارد از 6 جلسه کوتاه برای از بین بردن مو های زائد پا با لیزر صحبت می شود اما به طور معمول بیشتر افراد چیزی بین 8 تا 12 جلسه برای چنین کاری نیاز دارند تا بهترین و ایده آل ترین نتایج ممکن را به دست بیاورند.

تعداد دقیق این جلسات در هر فرد، با افراد دیگر متفاوت خواهد بود. شرایط پوستی، رنگ مو ها، کیفیت و ضخامت مو ها، سابقه لیزر مو های زائد در گذشته و سابقه مصرف برخی از دارو ها، همگی می توانند روی تعداد دقیق جلسات موثر باشند.

شما پس از مراجعه برای لیزر مو های زائد پا، با پزشک مشورت خواهید کرد و سوابق درمانی خود را با او در میان می گذارید تا پس از بررسی شرایط اولیه، مشخص شود که چند جلسه لیزر برای از بین بردن همه مو های زائد در پا های شما مورد نیاز خواهد بود.

به طور معمول پس از سپری کردن جلسه اول لیزر موهای زائد، شما نظاره گر تغییرات اولیه در مو های زائد خود هستید. پس از 3 یا 4 جلسه نیز این نتایج به شکل واضحی خودشان را نشان می دهند. برای رسیدن به کامل ترین نتایج، شما باید یک دوره لیزر را به صورت منظم و دقیق، در شرایط استاندارد پشت سر بگذارید.

لیزر مو های زائد پا، چقدر هزینه دارد؟

به طور کلی هزینه های لیزر مو های زائد در ناحیه پا، ممکن است کمی بیشتر از هزینه های انجام این فرآیند در سایر نقاط بدن باشد اما به طور کلی میزان دقیق این هزینه ها در هر فرد متفاوت به نظر می رسد. چرا که هر کس، پیش از انجام این فرآیند شرایط ظاهری خاص خودش را دارد.

در یک مقایسه کلی، لیزر مو های زائد پا نسبت به روش های دیگری مثل اصلاح یا وکس، هزینه بیشتری به دنبال دارد اما با توجه به مزیت های پرشمار این فعالیت، می توان گفت که استفاده از آن از هر لحاظ کاملا به صرفه است.

لیزر مو های زائد پا نتایجی بسیار طولانی مدت به دنبال دارد و حتی بعضی از افراد پس از سپری شدن چند سال نیز، شاهد دوباره رشد مو های زائد در پا های خود نخواهند بود. در نتیجه شما تنها با یک بار انجام هزینه برای این فعالیت، در زمانی بسیار طولانی از نتایج مثبت آن برخوردار می شوید.

در کنار اثرات بسیار طولانی مدت لیزر برای از بین بردن مو های زائد، باید به مسائل مهم دیگری نیز توجه کرد. این فرآیند بر خلاف وکس، درد زیادی برای شما به وجود نمی آورد و اساسا سرعت بالایی دارد. علاوه بر این، وکس و اصلاح ممکن است به کیفیت پوست شما آسیب برسانند اما لیزر مو های زائد، حتی موجب بالا رفتن کیفیت پوست نیز خواهد شد.

 

مطالب بیشتر: آیا لیزر مو های زائد باعث نازایی می شود؟

عوامل موثر بر هزینه لیزر مو های زائد پا

همان طور که گفته شد، هزینه های انجام این فعالیت به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل موارد زیر هستند.

عوامل موثر بر هزینه لیزر مو های زائد پا

1- میزان مو های زائد: هر چند که حجم و تعداد مو های زائد پا بیشتر باشد، شما به جلسه های بیشتری برای انجام این فعالیت نیاز دارید. طبیعتا وقتی جلسه های بیشتری برای لیزر مورد نیاز باشد، هزینه های این فعالیت نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

2- فاصله با کلینیک: هر چقدر که فاصله شما با کلینیک مورد نظر کم تر باشد، هزینه کم تری برای رفت و آمد می پردازید. با این حال فراموش نکنید که رفتن به کلینیک های غیرمجاز حتی اگر هزینه کمی به همراه داشته باشد، ممکن است یک لطمه بزرگ به وضعیت پوست شما بزند.

3- رنگ پوست و رنگ مو: رنگ پوست و مو نقشی اساسی در هزینه های لیزر مو های زائد پا ایفا می کند. این موضوع به لیزر جذب شده در رنگدانه ها مربوط می شوند. بهتر است که موی بدن شما از پوست خودتان تیره تر باشد.

مو های سیاه روی پوست سفید، بهترین نتیجه را در این فرآیند به همراه می آورند. به طور معمول افرادی که دارای موی روشن یا پوست تیره هستند، به جلسات بیشتری برای از بین بردن مو های ناخواسته نیاز دارند و این اتفاق، هزینه های این کار را برای آن ها افزایش می دهد.

4- نحوه انتخاب دستگاه: استفاده از دستگاه های جدید تر نتایج ایده آل تری را برای شما به ارمغان می آورند اما در عین حال، گرانقیمت تر نیز هستند. در نتیجه انتخاب دستگاه نیز در هزینه های نهایی این فعالیت موثر خواهد بود.

لیزر موهای زائد با هزینه منطقی

اگر در انتخاب کلینیک مورد نظر خود دقت کنید، این شانس را خواهید داشت که لیزر مو های زائد را در شرایط کاملا استاندارد با قیمتی منطقی پشت سر بگذارید.

شما باید این فعالیت را در کلینیکی انجام بدهید که با وجود ارائه بهترین دستگاه ها و جدید ترین خدمات، هزینه اضافی از شما دریافت نکند و زیبایی ظاهری را با هزینه ای منطقی به شما ارائه بدهد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه لیزر موهای زائد خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان