لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد زنان در کدام نواحی صورت می‌گیرد؟

به کمک لیزر موهای زائد، از بین بردن موهای ناخواسته بدن برای مدتی بسیار طولانی، دیگر به یک رویای دور از دسترس شباهت ندارد. نه فقط در یک فصل یا یک زمان مشخص، بلکه لیزر موهای زائد همواره مورد توجه مردان و زنان قرار دارد و امروز به یک اولویت مهم در زمینه زیبایی تبدیل شده است.

لیزر مو های زائد زنان، در کدام نواحی صورت می‌گیرد؟

آن‌هایی که به مرور زمان از اصلاح مو های زائد بدن خود با تیغ خسته شده اند، آن هایی که دوست ندارند بیشتر از این درد شدید ناشی از وکس را تحمل کنند و همچنین آن هایی که در زمان اصلاح مو های زائد بدن خود، به پوست آسیب می رسانند و با زخم و خراش روبرو می شوند، می توانند با انتخاب لیزر موهای زائد زنان، صرفه جویی قابل توجهی در وقت و هزینه خود انجام بدهند و دیگر نگران رشد مو های ناخواسته در بدن خود نباشند.

یکی از امتیازهای بسیار مهم لیزر موهای زائد زنان، این است که چنین فعالیتی تنها به یک بخش خاص از بدن مربوط نمی شود. زنان می توانند لیزر را در هر نقطه ای از بدن که شاهد رشد مو های زائد در آن هستند انجام بدهند و دیگر این مو ها را به فراموشی بسپارند. لیزر موهای زائد در زنان با هدف قرار دادن فولیکول های مو، به این فولیکول ها صدمه می زند و رشد تار های مو در ناحیه تعیین شده را متوقف می کند.

امن بودن، ریسک پایین، کوتاه بودن زمان هر جلسه، احساس نکردن درد و همچنین نتایج ماندگار، لیزر مو های زائد زنان را به یکی از محبوب ترین فعالیت های زیبایی در دنیا تبدیل کرده اند.

 

مطالب بیشتر: لیزر موهای زائد در مردان

نواحی مختلف بدن برای لیزر موهای زائد زنان

همان طور که گفته شد، زنان می توانند این فعالیت را در بخش های مختلفی از بدن خود انجام بدهند اما این بخش های مختلف، چه بخش‌هایی هستند و انجام لیزر موهای زائد زنان برای از بین بردن مو های زائد آن ها، چه تاثیری در وضعیت ظاهری فرد خواهد داشت؟

نواحی مختلف بدن برای لیزر مو های زائد زنان

  • لیزر مو های زائد شکم

به طور معمول بخشی از رشد مو های زائد در بدن، به نواحی اطراف ناف مربوط می شود. موضوعی که برای زنان به هیچ وجه خوشایند به نظر نمی رسد. زنان می توانند در این ناحیه ها به راحتی از لیزر برای از بین بردن مو های زائد استفاده کنند.

در مورد ریسک های این فعالیت، هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. لیزر نمی تواند از لایه های زیرین پوست رد شود. در نتیجه اندام هایی که درون شکم هستند، با این فعالیت به هیچ وجه در معرض خطر قرار نمی گیرند. در نتیجه زنان می توانند بدون نگرانی، مو های ناخواسته این قسمت از بدن خود را به کمک لیزر از بین ببرند.

  • لیزر مو های زائد پشت بدن

وقتی در حال اصلاح مو های زائد بدن خود هستید، دسترسی به مو های زائد پشت بدن همیشه به شدت سخت به نظر می رسد. بعضی از افراد به طور کلی قید اصلاح این ناحیه ها با تیغ را می زنند و از فرد دیگری می خواهند که این کار را برای آنها انجام بدهد.

بعضی های دیگر نیز به سراغ وکس می روند. لیزر موهای زائد در زنان اما می تواند به راحتی، موهای ناخواسته در قسمت های پشت بدن شما، به ویژه کمر را از بین ببرد و ظاهر مطلوبی برای پوست شما ایجاد کند.

 

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120906734 تمامی سوالات خود در رابطه با لیزر موهای زائد خانم ها و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

  • لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی

روش های سنتی برای از بین بردن مو های ناخواسته بدن، همیشه اثرات بسیار کوتاه مدتی داشتند اما به کمک لیزر، بعضی از افراد دیگر هرگز شاهد رشد مو های زائد در بدن خود نخواهند بود. از بین بردن مو های زائد در ناحیه بیکینی برای خانم ها اهمیت فوق العاده زیادی دارد. به طور معمول در بین ناحیه های مختلف بدن، این ناحیه ها برای لیزر موهای زائد بسیار پرطرفدار هستند و درصد زیادی از افراد مراجعه کننده، علاقه دارند تا موهای ناخواسته بدن خود را در این نواحی از بین ببرند.

  • لیزر موهای زائد سینه

زنان ممکن است گاهی در معرض تغییرات هورمونی قرار بگیرند. این تغییرات می توانند رشد مو های زائد در حوالی سینه آن ها را رقم بزنند. اگر رشد این مو ها بسیار ناچیز باشد، می توان به کمک روش های خانگی آن ها را از بین برد اما وقتی رشد مو های ناخواسته به حالت گسترده ای می رسد، هیچ روشی موثر تر از لیزرمو های زائد در بانوان وجود ندارد.

  • لیزر موهای زائد باسن

بعضی ها تصور می کنند لیزرمو های زائد در باسن، حالتی ناخوشایند برای آن ها به وجود خواهد آورد اما این فعالیت به هیچ وجه دردناک نیست و افراد هر جلسه از لیزر را، با آرامش کامل و بدون احساس درد سپری می کنند.

در کلینیک های زیبایی مجاز قبل از لیزر موهای زائد باسن، حتما از کرم های بی حس کننده استفاده می شود تا کوچک ترین احساس دردی برای فرد به وجود نیاید. در چنین کلینیک هایی رعایت اصول بهداشتی نیز به شدت جدی گرفته می شود.

  • لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت هم یکی از پرطرفدار ترین نقاط بدن به شمار می رود. وقتی از روش های قدیمی برای از بین بردن این مو ها استفاده می کنید، ممکن است روی صورت شما جای جوش، زخم یا برش باقی بماند اما لیزر، هرگز این تغییر نامطلوب را در ظاهر شما به وجود نمی آورد و حتی با از بین بردن مو های زائد به شیوه ای موثر، پوستی نرم و لطیف برای شما می سازد.

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد زنان ناخواسته در بخش های مختلفی از صورت و گردن انجام می شود. زنان با از بین بردن مو های زائد صورت خود در بخش هایی مثل لب بالایی با استفاده از لیزر، دیگر از اصلاح همیشگی مو های ناخواسته بدن خود نجات پیدا می کنند و ناچار نیستند این فعالیت را به صورت مداوم تکرار کنند.

  • لیزر موهای زائد پای خانم ها

پا ها بخش های بزرگی از بدن هستند که اصلاح مو های زائد در آن ها، معمولا بسیار طول می کشد. خانم ها باید زمان بسیار زیادی را صرف کنند تا مو های زائد بدن خود در ناحیه پا را از بین ببرد. لیزر موهای زائد پا اما این کار را به شدت ساده و سریع کرده است.

  • لیزر موهای زائد زیر بغل

رشد دائمی مو های زائد در زیر بغل، هم وضعیت ظاهری ناخوشایندی ایجاد می کند و هم موجب افزایش تعریق در بدن می شود. جالب است بدانید فولیکول های مو در ناحیه زیر بغل، به خوبی به فرآیند لیزر پاسخ می دهند. هر جلسه از لیزر موهای زیر بغل، حدودا تنها 5 دقیقه به طول می انجامد و پس از کامل شدن یک دوره، دیگر شاهد رشد مو در این ناحیه نخواهید بود.

نتیجه پایانی

بانوان می توانند در هر بخشی از بدن خود، لیزر موهای زائد را به عنوان یک فعالیت مفید و موثر در نظر بگیرند.

اگر این کار را در کلینیک معتبر انجام بدهید، همه جلسات لازم برای از بین بردن مو های ناخواسته را پشت سر بگذارید و اصطلاحا یک دوره درمانی را کامل کنید و همچنین اگر مراقبت های بعدی را به خوبی انجام بدهید، همه چیز برای شما به بهترین شکل ممکن پیش می رود. تاثیر لیزر موهای زائد زنان برای از بین بردن مو های زائد حتی اگر دائمی نباشد، بسیار طولانی مدت خواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیزر موهای زائد خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button