لیزر موهای زائد زنان

به کمک لیزر مو‌های زائد، از بین بردن مو‌های ناخواسته بدن برای مدتی بسیار طولانی دیگر به یک رویای دور از دسترس شباهت ندارد. لیزر موهای زائد نه فقط در یک فصل یا یک زمان مشخص، بلکه همواره مورد توجه مردان و زنان قرار دارد و امروز به یک اولویت مهم در زمینه زیبایی تبدیل شده است. افرادی که به مرور زمان از اصلاح مو‌های زائد بدن خود با تیغ خسته شده‌اند، بانوانی که دوست ندارند بیشتر از این درد شدید ناشی از وکس را تحمل کنند و همچنین آن دسته از خانم‌ها که در زمان اصلاح مو‌های زائد بدن خود، به پوست آسیب می‌رسانند و با زخم و خراش روبرو می‌شوند، می‌توانند با انتخاب لیزر مو‌های زائد زنان، صرفه‌جویی قابل توجهی در وقت و هزینه خود انجام بدهند، شادابی پوست خود را حفظ کرده و دیگر نگران رشد مو‌های ناخواسته در بدن خود نباشند. یکی از امتیاز‌های بسیار مهم لیزر مو‌های زاید زنان این است که چنین فعالیتی تنها به یک بخش خاص از بدن مربوط نمی‌شود.

اینفوگرافی لیزر موهای زائد زنان
اینفوگرافی لیزر موهای زائد زنان

زنان می‌توانند لیزر را در هر نقطه‌ای از بدن که شاهد رشد مو‌های زائد در آن هستند انجام داده و این موهای اضافی را ریشه‌کن کنند. لیزر مو‌های بدن در زنان با هدف قرار دادن فولیکول‌های مو، آن‌ها را از بین برده و رشد تار‌های مو در ناحیه تعیین شده را متوقف می‌کند. امن بودن، ریسک پایین، کوتاه بودن زمان هر جلسه، احساس نکردن درد و همچنین نتایج ماندگار، لیزر مو‌های زائد بدن زنان را به یکی از محبوب‌ترین فعالیت‌های زیبایی در دنیا تبدیل کرده‌اند.

مطالب بیشتر: لیزر موهای زائد در مردان

نواحی مختلف بدن برای لیزر موهای زائد زنان

همانطور که گفته شد، زنان می‌توانند این تکنیک زیبایی را در بخش‌های مختلفی از بدن خود انجام بدهند. اما اگر می‌خواهید بدانید این روش بیشتر برای کدام یک از قسمت‌های بدن کاربرد داشته و انجام لیزر مو‌های زائد زنان چه تاثیری بر وضعیت ظاهری فرد خواهد داشت، با ادامه مقاله با ما همراه باشید:

لیزر مو های زائد زنان، در کدام نواحی صورت می‌گیرد؟

 • لیزر مو‌های زائد شکم

به طور معمول بخشی از رشد مو‌های زائد در بدن، به نواحی اطراف ناف مربوط می‌شود. موضوعی که برای زنان به هیچ‌وجه خوشایند به نظر نمی‌رسد. زنان می‌توانند در این ناحیه‌ها به راحتی از لیزر برای از بین بردن مو‌های زائد استفاده کنند. در مورد ریسک‌های این فعالیت، هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. لیزر نمی‌تواند از لایه‌های زیرین پوست رد شود. در نتیجه اندام‌هایی که درون شکم هستند، به هیچ‌وجه با این فعالیت در معرض خطر قرار نمی‌گیرند. در نتیجه زنان می‌توانند بدون نگرانی، مو‌های ناخواسته این قسمت از بدن خود را به کمک لیزر از بین ببرند.

مطالب بیشتر: لیزر موهای زائد زیر بغل

نواحی مختلف بدن برای لیزر مو های زائد زنان

 • لیزر مو‌های زائد پشت بدن

وقتی در حال اصلاح مو‌های زائد بدن خود هستید، دسترسی به مو‌های زائد پشت بدن همیشه به شدت سخت به نظر می‌رسد. بعضی از افراد یا به طور کلی قید اصلاح این ناحیه‌ها را می‌زنند و یا از فرد دیگری می‌خواهند که این کار را برای آن‌ها انجام بدهد. گروه دیگری از بانوان نیز به سراغ وکس ‌می‌روند. اما لیزر مو‌های زائد در بانوان می‌تواند به راحتی، مو‌های ناخواسته در قسمت‌های پشت بدن شما، به ویژه کمر را از بین ببرد و ظاهر مطلوبی برای پوست شما ایجاد کند.

مطالب بیشتر: لیزر موهای زائد چانه – چه مدت طول می کشد تا موهای چانه با لیزر از بین برود؟

 • لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی

روش‌های سنتی برای از بین بردن مو‌های ناخواسته بدن، همیشه اثرات بسیار کوتاه مدتی داشتند اما به کمک لیزر، هرگز شاهد رشد مو‌های زائد در بدن خود نخواهید بود. از بین بردن مو‌های زائد در ناحیه بیکینی برای خانم‌ها اهمیت فوق‌العاده زیادی دارد. به طور معمول در بین ناحیه‌های مختلف بدن، این ناحیه‌ برای لیزر مو‌های زائد بسیار پرطرفدار بوده و درصد زیادی از افراد مراجعه‌کننده، علاقه دارند تا مو‌های ناخواسته بدن خود را در این قسمت از بین ببرند.

 • لیزر مو‌های زائد سینه

زنان ممکن است گاهی در معرض تغییرات هورمونی قرار بگیرند. این تغییرات می‌توانند رشد مو‌های زائد در حوالی سینه آن‌ها را رقم بزنند. اگر رشد این مو‌ها بسیار ناچیز باشد، می‌توان به کمک روش‌های خانگی آن‌ها را از بین برد اما وقتی رشد مو‌های ناخواسته به حالت گسترده‌ای می‌رسد، هیچ روشی موثر‌تر از لیزر مو‌های زائد در خانم‌ ها وجود ندارد.

 • لیزر مو‌های زائد باسن

بعضی‌ افراد تصور می‌کنند لیزرمو‌های زائد در باسن، حالتی ناخوشایند برای آن‌ها به وجود خواهد آورد اما این فعالیت به هیچ‌وجه دردناک نیست و افراد هر جلسه از لیزر را با آرامش کامل و بدون احساس درد سپری می‌کنند.

در کلینیک‌های زیبایی مجاز، قبل از لیزر مو‌های زائد باسن حتما از کرم‌های بی‌حس‌کننده استفاده می‌شود تا کوچک‌ترین احساس دردی برای فرد به وجود نیاید. در چنین کلینیک‌هایی رعایت اصول بهداشتی نیز به شدت جدی گرفته می‌شود.

لیزر موهای زائد صورت

 • لیزر مو‌های زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت هم یکی از پرطرفدار‌ترین نقاط بدن به شمار می‌رود. وقتی از روش‌های قدیمی برای از بین بردن این مو‌ها استفاده می‌کنید، ممکن است روی صورت شما جای جوش، زخم یا برش باقی بماند اما لیزر، هرگز این تغییر نامطلوب را در ظاهر شما به وجود نمی‌آورد و حتی با از بین بردن مو‌های اضافی به شیوه‌ای موثر، پوستی نرم و لطیف برای شما می‌سازد. لیزر مو‌های زاید بدن در خانم ها در بخش‌های مختلفی از صورت و گردن انجام می‌شود. زنان با از بین بردن مو‌های زائد صورت خود در بخش‌هایی مثل لب بالایی با استفاده از لیزر، دیگر از اصلاح همیشگی مو‌های ناخواسته صورت خود نجات پیدا می‌کنند و ناچار نیستند این فعالیت را به صورت مداوم تکرار کنند.

 • لیزر مو‌های زائد پای خانم‌ها

پا‌ها بخش‌های بزرگی از بدن هستند که اصلاح مو‌های زائد در آن‌ها، معمولا بسیار طول می‌کشد. خانم‌ها باید زمان بسیار زیادی را صرف کنند تا مو‌های زائد بدن خود در ناحیه پا را از بین ببرند. اما لیزر مو‌های زائد پا این کار را به شدت ساده و سریع کرده است.

 • لیزر مو‌های زائد زیر بغل

رشد دائمی مو‌های زائد در زیر بغل، هم وضعیت ظاهری ناخوشایندی ایجاد می‌کند و هم موجب افزایش تعریق در بدن می‌شود. جالب است بدانید فولیکول‌های مو در ناحیه زیر بغل، به خوبی به فرآیند لیزر پاسخ می‌دهند. هر جلسه از لیزر مو‌های زیر بغل، حدودا تنها ۵ دقیقه به طول می‌انجامد و پس از کامل شدن یک دوره، دیگر شاهد رشد مو در این ناحیه نخواهید بود.

نحوه انجامانواعمزایامعایبنتایج
 1. انجام مشاوره قبل از جلسه لیزر.
 2. اعمال بی‌حسی موضعی در محل درمان.
 3. تاباندن اشعه پر انرژی لیزر برای غیر فعال کردن فولیکول‌های مو در ناحیه تخت درمان.
 1. لیزر موهای زائد شکم.
 2. لیزر موهای زائد پشت بدن.
 3. لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی.
 4. لیزر موهای زائد سینه.
 5. لیزر موهای زائد باسن.
 6. لیزر موهای زائد دست و پا.
 7. لیزر موهای زائد صورت.
 8. لیزر موهای زائد زیربغل.
 1. روشی دائمی برای حذف موهای زائد نقاط مختلف بدن.
 2. افزایش اعتماد بنفس فرد و تمایل بیشتر به حضور در مراسمات و حتی جامعه.
 3. رهایی از اصلاح و استفاده مداوم از تیغ و عوارض ناشی از آن.
 4. رهایی از استفاده از روش‌های دردناکی مانند اپیلاسیون.
 1. ایجاد تورم و قرمزی موقتی در محل تحت درمان.
 2. انجام و نتیجه دهی در چندین جلسه.
 3. احتمال تغییر در رنگدانه‌های پوست و تغییر رنگ پوست.
 4. احتمال ایجاد سوختگی، زخم و اسکار در موارد نادر.
 5. احساس درد خفیف در حین انجام لیزر.
 1. ایجاد تورم، التهاب و قرمزی در ناحیه تحت درمان.
 2. بهبود این عوارض پس از چند روز.
 3. مشاهده نتایج اولیه پس از جلسه اول. شروع کاهش سرعت رشد موها پس از چند جلسه.
 4. مشاهده نتایج نهایی و توقف رشد مجدد موهای زائد پس از تکمیل دوره کامل.

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با لیزر موهای زائد و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

نتیجه گیری درباره لیزر موهای زائد زنان

بانوان می‌توانند در هر بخشی از بدن خود، لیزر مو‌های زائد را به عنوان یک فعالیت مفید و موثر در نظر بگیرند.
اگر این کار را در کلینیک معتبر انجام بدهید، همه جلسات لازم برای از بین بردن مو‌های ناخواسته را پشت سر بگذارید و اصطلاحا یک دوره درمانی را کامل کنید و همچنین اگر مراقبت‌های بعدی را به خوبی انجام بدهید، همه چیز برای شما به بهترین شکل ممکن پیش می‌رود. حتی اگر تاثیر لیزر مو‌های زائد زنان برای از بین بردن مو‌های اضافی بدن دائمی نباشد، بسیار طولانی مدت خواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیزر موهای زائد خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed