درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

فرم دهی بینی بدون عمل جراحی

آیا فرم دهی بینی بدون جراحی امکان پذیر است؟

با پیشرفت روزافزون علم و به وجود آمدن روش های نوین جراحی بینی امروزه شاهد این هستیم که جراحی بینی بدون انجام جراحی نیز امکان پذیر شده است. بسیاری از افراد به دلیل ترس و نگرانی و همچنین استرس ناشی از تیغ جراحی از اقدام به جراحی بینی خود منصرف شده و از ایرادات بینی خود رنج می بردند اما این افراد می توانند بدون جراحی ایرادات بینی خود را رفع کنند.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

فرم دهی بینی بدون عمل جراحی

 

این نوع از جراحی برای بینی کاملا دارای ایمنی بیشتری بوده و افراد می توانند از انجام آن بدون هیچ خطری اطمینان حاصل کنند این روش به دلیل نداشتن اطلاعات مردم نا آشنا بوده و افراد نمی توانند از آن به عنوان یک روش مطمئن یاد کنند ولی باید این را بدانیم که این روش کارساز بوده و نتایج بیار خوبی را نیز به دنبال دارد و افراد می توانند از آن نیز استفاده کنند.

برای فرم دهی بینی خود می توانید با انتخاب یک پزشک متخصص در زمینه فیلر پر کننده که توانایی و مهارت کافی در زمینه “تزریق ژل” و تزریق چربی دارد اقدام به فرم دهی بینی خود کنید با استفاده از روش فرم دهی بینی بدون عمل جراحی می توانید بدون داشت استرس و نگرانی اقدام به حل مشکلات زیبایی که ناشی از داشتن عیب در ناحیه بینی خود دارید بپردازید.

 

چه روش هایی برای فرم دهی بینی بدون جراحی وجود دارد؟

روش های مختلفی برای فرم دهی بینی بدون عمل جراحی وجود دارد که این روش ها عبارتند از: تزریق فیلر، استفاده از نخ لیفت و همچنین استفاده از دستگاه پلاسما جت هر کدام از این روش ها برای زیبایی و فرم دهی بینی بدون عمل جراحی به کار می رود و باید با این روش ها آشنایی جزئی داشته باشیم و آشنایی کامل تر توسط پزشک متخصص فیلر پر کننده برای شما ارائه می شود.

مشاهده مطلب
آیا امکان بازگشت از تزریق ژل به لب وجود دارد ؟

 

چه روش هایی برای فرم دهی بینی بدون جراحی وجود دارد؟

 

فرم دهی بینی به روش تزریق فیلر پر کننده به این صورت می باشد که فرد بیمار در ابتدا در مطب پزشک حاضر شده و سپس توسط پزشک متخصص در زمینه فیلر پر کننده به صورت موضعی از ناحیه ی بینی بی حس می شود و پس از آن فیلر با استفاده از سوزن های خاصی به نواحی مختلف بینی تزریق می شود. نکته ی قابل توجه این است که پس از تزریق فرد می تواند کار های روزانه خود را انجام دهد.

همچنین فرم دهی بینی با استفاده از نخ لیفت به این طریق است که پزشک متخصص در زمینه فیلر پر کننده سوراخ های بسیار کوچکی در نواحی مختلف بینی ایجاد کرده و نخ لیفت را وارد آن می کند باید این نکته را ذکر کنیم که نخ لیفت پس از مدتی جذب بافت بینی می شود و مشکل خاصی را به وجود نمی آورد از این روش اغلب برای افتادگی بینی استفاده می کنند.

روش سوم برای فرم دهی بینی به این صورت است که از دستگاهی به نام پلاسما جت برای فرم دهی بینی استفاده می کنند. از این روش مانند تزریق ژل و تزریق چربی برای جوان سازی و بر طرف کردن چین و چروک پوست استفاده می شود اما مدتی است که از این روش برای فرم دهی بینی نیز استفاده می کنند که بسیار هم مورد توجه پزشکان و دانشمندان نیز قرار گرفته است.

فرم دهی بینی از طریق استفاده کردن از دستگاه پلاسما جت از روش های کاملا پیشرفته می باشد که فرم دهی بینی به این صورت است که ابتدا بینی پاک سازی شده و سپس نقاط مختلف بینی توسط دستگاه سوزانده می شود که کمی دارای درد و گرما می باشد این سوخته گی پس از یک هفته بر طرف می شود این روش برای فرم دهی بینی نیاز به جلساتی دارد که باید آن ها را طی کنید.

مشاهده مطلب
تزریق بوتاکس و فیلر چه تفاوتی دارند ؟

 

فواید و نتایج فرم دهی بینی بدون جراحی چیست؟

از نتایجی که به وسیله فرم دادن بینی بدون جراحی نصیب افراد می شود می توانیم به مواردی اشاره کنیم که از جمله ی این موارد می توان به رفع مشکل کج بودن بینی اشاره کرد پزشک متخصص در زمینه تزریق چربی و تزریق ژل به وسیله توانایی و تجربه خویش و با تکیه بر ظرافت های خاصی می تواند بدون جراحی کج بودن بینی افراد را رفع کند.

 

فواید و نتایج فرم دهی بینی بدون جراحی چیست؟

 

از مزایای دیگری که می توانیم برای فرم دادن بینی بدون عمل جراحی اشاره کنیم این است که می توان به صاف نبودن سطح بینی که به صورت فرورفتگی یا برآمدگی می باشد اشاره کنیم در این روش با تزریق ژل و یا تزریق چربی پزشک با به کارگیری ترفند های مختلف می تواند این ناصافی بر روی بینی که به دلایل مختلفی بر روی بینی فرد بیمار به وجود آمده است را صاف کند.

مورد دیگری که باید آن را ذکر کنیم و از مزایای فرم دهی بینی بدون عمل جراحی می باشد این است که تقارن دو طرف بینی با استفاده از این روش برطرف می شود و افرادی که به دلیل نداشتن تقارن بینی خود از زیبایی کمتری در ناحیه ی صورت برخوردارد بودند با اصلاح می توانند بر زیبایی خود بیافزایند و از نتیجه های فرم دادن بینی بدون عمل جراحی بهره مند شوند.

دیگر مزایایی که می توان برای فرم دادن بینی بدون عمل جراحی در نظر گرفت که با استفاده از این روش می توانند قوز جزئی بینی خود را اصلاح کنند همچنین با به کار گیری این روش می توانید افتادگی جزئی بینی خود را اصلاح کنید ای ن دو مورد نیز با استفاده از این روش تا حدودی قابل درمان می باشد و می توانید از نتایج آن بهره مند شوید.

مشاهده مطلب
مراقبت های بعد از تزریق ژل خط خنده چیست ؟

 

فرم دهی بینی بدون جراحی چگونه انجام می شود؟

این روش از درمان برای بینی در روش های گوناگونی صورت ی گیرد که افراد با بکار گرفتن یکی از روش های مورد نظر می توانند از نتایج فوق العاده ای که برای آنها توسط این روش و به کار گرفتن خوب آن توسط پزشک متخصص در زمینه تزریق ژل و تزریق چربی به وجود می آید بهره مند شوند این روش جز روش های نوین علم پزشکی می باشد و افراد می توانند از آن استفاده کنند.

 

فرم دهی بینی بدون جراحی چگونه انجام می شود؟

 

برای انجام هر چه بهتر این روش افراد می توانند با انتخاب یک پزشک متخصص در زمینه تزریق چربی و تزریق ژل (gel Injection) به فرم دادن بینی خود بدون عمل جراحی که برای فرد بیمار نگرانی و استرس هایی را به دنبال می آورد اقدام کنند و از نتایجی که این روش همراه با ایمنی و سهولت انجامی که دارد بهره مند شوند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربیتزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )