اصلاح فرم بینی بدون عمل جراحی

با پیشرفت روزافزون علم و به وجود آمدن روش‌های نوین جراحی بینی شاهد این هستیم که عمل زیبایی بینی بدون جراحی نیز امکان‌پذیر شده است. بسیاری از افراد به دلیل ترس و نگرانی و همچنین استرس ناشی از تیغ جراحی از اقدام به عمل بینی خود منصرف شده و ایرادات بینی خود را تحمل می‌کنند. اما خبر خوش اینکه این افراد می‌توانند بدون جراحی، ایرادات بینی خود را رفع کنند. این نوع عمل زیبایی بینی کاملا دارای ایمنی بالای بوده و افراد می‌توانند از انجام آن بدون هیچ خطری اطمینان حاصل کنند. این روش به دلیل عدم اطلاع‌رسانی کافی، ناشناس مانده است ولی باید این را بدانیم که این روش کارساز بوده و نتایج بسیار خوبی را نیز به دنبال دارد و افراد می‌توانند از آن نیز استفاده کنند.

اینفوگرافیک فرم دهی بینی بدون عمل جراحی

تقریباً نیم قرن می‌شود که در بسیاری از زمینه‌های بهداشتی و به ویژه در عمل‌های زیبایی پزشکی از اسید هیالورونیک که به صورت مایع داخل پوست تزریق می‌شود، استفاده می‌کنند و حتی نتایج بسیار جالبی به دست آمده است. با تزریق ژل‌های فیلر می‌توان برای از بین بردن چین و چروک، پر کردن حجم‌های از دست رفته صورت و بدن و برجستگی سایر اعضا استفاده کرد. استفاده از فیلر در عمل زیبایی، یک نوع تضمین برای رسیدن به ظاهر دلخواه است. هر فردی که از وضعیت بینی خود شکایت دارد و در عین حال نمی‌خواهد یک تغییر اساسی با جراحی را تجربه کند، می‌تواند در صورت امکان از روش‌های بدون جراحی استفاده نماید که روشی بسیار راحت است.

مطالب بیشتر: آیا پلاسما جت بینی دائمی است؟

فرم دهی بینی بدون عمل جراحیبرای فرم‌دهی بینی خود می‌توانید با انتخاب یک پزشک متخصص در زمینه فیلر که توانایی و مهارت کافی در زمینه تزریق ژل و تزریق چربی دارد، اقدام به فرم دهی بینی بدون جراحی کنید. با استفاده از روش های فرم‌ دهی بینی بدون عمل جراحی می‌توانید بدون داشتن استرس و نگرانی، اقدام به حل مشکلات زیبایی ناشی از داشتن عیب در ناحیه بینی کنید.

کاندید مناسب برای فرم دهی بینی بدون جراحی

کاندیداهای خوب برای جراحی بینی معمولاً بزرگسالان سالم در تمام سنین هستند که هیچ بیماری جدی پزشکی ندارند و مایل به بهبود ظاهر بینی یا عملکرد آن مانند رفع مشکلات تنفسی هستند. کاندیدای جراحی بینی مایع کسانی هستند که از بینی خود ناراضی هستند اما آمادگی یا تمایلی برای انجام عمل جراحی ندارند و صرفاً می‌خواهند ظاهر خود را بهبود بخشند، حساسیت خاصی به هیچ ماده پرکننده ندارند و انتظارات واقع بینانه از رینوپلاستی مایع دارند. با این حال، تعداد محدودی از افراد واجد شرایط انجام عمل بینی مایع هستند. بیمارانی که دارای انحراف تیغه بینی یا بینی بسیار پهن هستند، ممکن است کاندیدهای بهتری برای جراحی زیبایی بینی باشند، که بهتر می‌تواند این نگرانی‌های خاص را اصلاح کند.

جراحی و رینوپلاستی مایع هر دو روش زیبایی موثری هستند که منجر به نتایج عالی می‌شوند. با این حال، افراد خاص کاندیدهای بهتری برای یک روش نسبت به دیگری هستند. موقعیت منحصر به فرد و اهداف زیبایی شناختی شما در نهایت عوامل تعیین کننده‌ای خواهند بود که کدام مسیر را انتخاب می‌کنید.

اگر در مورد جراحی بینی فکر می‌کنید، به دنبال یک جراح پلاستیک صورت معتبر  باشید که در هنر جراحی زیبایی بینی و همچنین تخصص در پرکننده‌های پوستی و تزریقی مهارت داشته باشد. آنها می‌توانند توصیه کنند که کدام گزینه برای شما مناسب‌تر است.

مطالب بیشتر: تفاوت تزریق ژل و بوتاکس

چه روش هایی برای فرم دهی بینی بدون جراحی وجود دارد؟

روش‌های مختلفی برای فرم دهی بینی بدون عمل جراحی وجود دارد که این روش‌ها عبارتند از:

 1. تزریق فیلر
 2. تزریق چربی
 3. استفاده از نخ لیفت
 4. همچنین استفاده از دستگاه پلاسما جت

هر کدام از این روش‌ها برای زیبایی و فرم دهی بینی بدون جراحی به کار می‌روند و باید برای تصمیم‌گیری درست با این روش‌ها آشنایی جزئی داشته باشیم:

مطالب بیشتر: تزریق ژل به پیشانی

روش های فرم دهی بینی بدون جراحی

 • فرم دهی بینی به روش تزریق فیلر پر‌کننده

فرم دهی بینی به روش تزریق ژل به این صورت می‌باشد که فرد در ابتدا در مطب پزشک حاضر شده و سپس توسط متخصص به صورت موضعی از ناحیه‌ بینی بی‌حس می‌شود. پس از آن فیلر با استفاده از سوزن‌های خاصی به نواحی مختلف بینی تزریق می‌شود. نکته‌ قابل توجه این است که پس از تزریق، فرد می‌تواند کار‌های روزانه خود را انجام دهد. البته نباید فراموش کرد در تزریق ژ، کمی به زمان نیاز داریم تا تاثیر واقعی را مشاهده کنیم. گاهی ورم و کبودی از عوارض جانبی این نوع عمل است که با اعمال کمپرس یخ این عارضه زودتر برطرف خواهد شد. در صورت لزوم و بروز درد، می‌توان از مسکن‌های تجویز شده توسط پزشک استفاده کرد.

 • فرم دهی به بینی با تزریق چربی

در این روش که ایمنی بسیار بالاتری نسبت به تزریق ژل دارد، متخصص در ابتدا باید نسبت به استخراج چربی از اندام‌های بدن شما اقدام کند. برای این منظور، شکم و پهلوها اولویت اول هستند چرا که چربی‌های این قسمت بیشترین مقاومت را نسبت به رژیم غذایی و ورزش داشته و به راحتی حذف نمی‌شوند. استخراج چربی با روش لیپوماتیک یا لیپوساکشن انجام می‌شود. سپس در ادامه باید چربی به دست آمده را سانتریفیوژ کنند تا ناخالصی‌ها از آن جدا شده و چربی خالص برای تزریق به دست آید. این عمل با سرنگ‌های مخصوصی انجام خواهد شد؛ چون چربی از بدن خود فرد به دست می‌آید و سیستم ایمنی بدن آن را پس نزده و احتمال واکنش آلرژیک وجود ندارد.

 • فرم دهی بینی با استفاده از نخ لیفت

فرم دهی بینی با استفاده از نخ لیفت به این طریق است که پزشک متخصص سوراخ‌های بسیار کوچکی در نواحی مختلف بینی ایجاد کرده و نخ لیفت را وارد آن می‌کند. باید این نکته را ذکر کنیم که نخ لیفت پس از مدتی جذب بافت بینی می‌شود و مشکل خاصی را به وجود نمی‌آورد. از این روش اغلب برای افتادگی بینی استفاده می‌کنند.

 • فرم دهی بینی با روش پلاسما جت

در این روش از دستگاهی به نام پلاسما جت برای فرم‌دهی بینی استفاده می‌کنند. از این روش مانند تزریق ژل و تزریق چربی، برای جوانسازی و برطرف کردن چین و چروک پوست استفاده می‌شود اما مدتی است که برای فرم‌دهی بینی نیز مورد توجه پزشکان و دانشمندان قرار گرفته است. فرم‌دهی بینی با دستگاه پلاسما جت از روش‌های کاملا پیشرفته می‌باشد که ابتدا بینی پاک‌سازی شده و سپس نقاط مختلف بینی توسط دستگاه سوزانده می‌شود که کمی دارای درد و گرما می‌باشد. این سوختگی پس از یک هفته برطرف می‌شود. این روش برای فرم‌دهی بینی نیاز به جلساتی دارد که باید آن‌ها را طی کنید.

 • فرم دهی بینی با لیزر

شایع‌ترین بدشکلی‌های بینی که اکثر افراد می‌خواهند اصلاح شود عبارتند از: قوز بینی، فروپاشی غضروف‌های بینی، بدشکلی نوک بینی، پایین بودن نوک بینی، پره‌های بزرگ بینی. روش‌های مختلفی برای اصلاح این بدشکلی‌ها وجود دارد. در کنار تکنیک‌های رینوپلاستی باز/بسته، به لطف پیشرفت فناوری لیزر در سال‌های اخیر، زیبایی بینی با لیزر نیز امکان‌پذیر است.

در عمل‌های رینوپلاستی که با لیزر انجام می‌شود، پوست ضخیم‌تر بینی را می‌توان با لیزر CO2 نازک کرد. در این تکنیک، لایه ضخیم سطحی پوست کنده می‌شود و آسیبی که به بینی وارد می‌شود کم است و بیمار دوره نقاهت سریع‌تری را تجربه می‌کند. هنگامی که این تکنیک به خصوص در پوست‌های ضخیم‌تر انجام می‌شود، به مرور زمان لایه پوست سالم‌تری ظاهر می‌شود. در حالی که دوره بهبودی ادامه دارد، لایه آسیب دیده پوست نیز جدا می‌شود. از جمله مزایای زیبایی بینی با لیزر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دوره نقاهت کوتاه
 2. تغییر شکل بینی بدون انجام عمل جراحی بزرگ
 3. انجام آن با بی‌حسی موضعی
 4. کوتاه بودن مدت اقامت در بیمارستان
 5. میزان عوارض کم
 6. روند بهبود سریع در بیماران با پوست ضخیم

انجام این تکنیک در افراد زیر ممنوع است:

 1. افرادی که هر گونه عفونت پوستی در ناحیه عمل دارند
 2. افرادی که هر گونه بیماری سیستم ایمنی دارند، که از کورتیزون و داروهایی استفاده می‌کنند که سیستم ایمنی را تضعیف می‌کند.
 3. زنان باردار و شیرده
 4. بیماران سرطانی
 5. افرادی که از داروهایی برای درمان آکنه استفاده می‌کنند (مانند روآکوتان، زورتانین، آکنهژن، آکنترنت، این افراد می‌توانند ۶ ماه پس از درمان دارویی تحت عمل جراحی با لیزر قرار گیرند)
 6. افرادی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می‌کنند (باید حدود ۱۰ روز منتظر بمانند)
 7. در بیماران با پوست بسیار تیره (به دلیل خطر ایجاد اسکار)
 • فرم دهی به بینی با سوهان کشیدن

معمولا از روش کوچک کردن بینی با سوهان بینی در افرادی که دارای قوز بینی هستند و یا بعد از جراحی بینی همچنان دارای برخی ناهمواری‌ها در قسمت‌هایی از بینی خود هستند استفاده می‌شود. بسته به نوع مشکل بینی افراد نوع سوهان مورد استفاده نیز متغیر است برخی از سوهان‌ها حالتی سوزنی دارند که برای بینی‌های با قوزهای بزرگ مناسب هستند برخی دیگر دارای عاج‌های درشتی هستند که قوزهای حد وسط را بهبود می‌بخشند و سوهان‌های نرم دیگری نیز وجود دارند به منظور صیقل‌دهی نهایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تکنیک به دو روش باز و بسته انجام می‌شود که در روش باز از بیهوشی عمومی و در روش بسته از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود.

 • اصلاح فرم بینی با تزریق آنزیم

اصلاح فرم بینی با تزریق آنزیم یکی از متدهای ایمن و کم‌خطری است که در صورت مراقبت‌های صحیح یا عدم بروز واکنش‌های آلرژیک حتی می‌تواند تا سالها دوام داشته باشد. در این تکنیک از آنزیم هیالاز و یا آپاتیت کلسیم برای کوچک کردن و یا اصلاح فرم بینی استفاده می‌شود. بسته به تغییرات مورد نیاز ممکن است تعداد جلسات لازم برای ایجاد فرم دلخواه از یک تا شش جلسه متغیر باشد.

 • کدام یک از این روش ها ماندگاری بالاتری دارند ؟

اصلاح فرم بینی بدون جراحی یک متد پرریسک و سراسر حدس و احتمال است. اینکه آیا شما کاندید مناسبی برای هر یک از این روش‌های غیر تهاجمی هستید یا نه را باید بر عهده پزشک خود بگذارید تا بتواند موثرترین متد را به شما معرفی کند. بدیهی است که داشتن برخی شرایط می‌تواند شما را گزینه مناسبی برای روش‌های معرفی شده کند و به دنبال آن خواهید دید که بالاترین و بیشترین تاثیر را بر روی فرم بینی شما می‌گذارد. بنابراین در این صورت است که می‌توانید شاهد نتایج طولانی مدت و برخاً دائمی باشید.

فرم دهی به به بینی بدون عمل جراحی بهتر است یا با جراحی ؟

فرم دهی به به بینی بدون عمل جراحی بهتر است یا با جراحی ؟

یک پیشرفت هیجان انگیز در اعمال زیبایی، “عمل جراحی بینی بدون جراحی” است که امروزه به یکی از موضوعات مورد علاقه افرادی تبدیل شده است که از اندازه، شکل یا ظاهر بینی خود ناراضی هستند. استفاده از پرکننده‌های پوستی برای تغییر شکل بینی برای برخی از افرادی که نقص‌های جزئی دارند موثر است، این درمان ممکن است برای مشکلات جدی‌تر شکل یا اندازه بینی مناسب نباشد.

برای تغییر شکل بینی با پرکننده‌های پوستی نیاز به ارزیابی ساختار بینی برای تعیین اینکه آیا این روش در ایجاد تغییری که مد نظر شماست موثر است یا خیر دارد. اگر نقص زیبایی جزئی دارید، این درمان می‌تواند انتخاب مثبتی باشد به ویژه اینکه در این تکنیک نیازی به قرارگیری در معرض بیهوشی، تحمل درد و تیغ جراحی و دوره نقاهت سخت و طولانی مدت نیست. به طور معمول، استفاده از روش غیرجراحی اغلب برای برطرف کردن موارد زیر به کار می‌رود:

 1. رفع برآمدگی جزئی روی پل بینی
 2. ایجاد نیم‌رخ بینی صاف‌تر
 3. رفع افتادگی جزئی در نوک بینی
 4. بهبود ساختار بینی با زاویه تند

تنها ایراد رینوپلاستی غیرجراحی این است که در استفاده از فیلر پوستی، نتایج با گذشت زمان کاهش می‌یابد زیرا فیلر به آرامی توسط بدن جذب می‌شود و برای حفظ تغییر در ظاهر نیاز به تزریق بیشتر وجود دارد.

در رینوپلاستی به روش جراحی برای ساختار بینی که نیاز به اصلاح بیشتری دارد، تنها یک روش جراحی می‌تواند تغییر قابل توجهی ایجاد کند. کسانی که بینی بزرگی دارند، قوز بزرگی روی پل بینی دارند، سوراخ‌های بینی بزرگی دارند که ظاهر کلی صورت را تحت تأثیر قرار می‌دهند، یا بینی بسیار افتاده، پیازدار یا به‌طور جدی نامتقارن – یا انحراف تیغه بینی که بر تنفس تأثیر می‌گذارد – نیاز به جراحی زیبایی بینی دارند.

شکل، اندازه و برآمدگی بینی تأثیر چشمگیری بر ظاهر صورت دارد. زمانی که بینی بسیار برجسته باشد، به طور طبیعی توجه را به خود جلب می‌کند. بسیاری از افراد به دلیل بزرگی یا بیرون زدگی بیش از حد بینی، ظاهر قلاب‌دار یا افتاده یا نقص دیگر، اعتماد به نفس کمتری نسبت به ظاهر خود دارند. در این افراد قطعا رینوپلاستی مایع کارساز نبوده و نیاز به جراحی بینی وجود دارد.

جراحی بینی برای فرم‌دهیتزریق ژل به بینی برای فرم‌دهی
مراحل1. انجام‌ آزمایش‌های لازم به منظور بررسی سلامت جسمی کاندید جراحی بینی

2. اعمال بیهوشی

3. ایجاد برش در نواحی مورد نیاز بینی

4. انجام عمل بینی

5. اعمال بخیه و اتمام جراحی بینی

6. گذراندن دوره نقاهت، برداشت بخیه‌ها و مشاهده نتایج مثبت نهایی

۱. اعمال بی‌حسی به صورت موضعی

۲. تزریق ژل با استفاده از سوزن‌‌های خاص به نواحی مختلف بینی

۳. رعایت نکات مراقبتی لازم بعد از تزریق ژل و صبر کردن برای رفع عوارض جانبی و مشاهده نتایج مثبت نهایی

 

 

نتیجه نهایی

به دلیل تهاجمی بودن، نتیجه نهایی بعد از سپری شدن دوره نقاهت و از بین رفتن عوارض جانبی مشاهده خواهد شد. تقریبا حدود ۱ تا ۲ ماه زمان نیاز است تا تورم بینی از بین رفته و نتیجه نهایی مشاهده شود.نتیجه نهایی تقریبا بلافاصله بعد از اتمام تزریق قابل مشاهده است. البته برای مشاهده نتیجه دقیق کار بهتر است حدود ۱ هفته تا ۱۰ روز صبر کرد.
مدت ماندگاریدائمیبسته به شرایط بین ۶ ماه تا ۲ سال

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

چه کسی می توانند بدون عمل جراحی، به بینی خود فرم بدهند؟

 1. کسانی که نمی‌خواهند تغییرات چشمگیری در بینی ایجاد کنند.
 2. افرادی که نوک بینی آن‌ها دچار تغییر حالت فراوان می‌شود.
 3. کسانی که نوک بینی‌ افتاده دارند.
 4. کسانی که از نیم رخ بینی‌ خود رضایت ندارند.
 5. افرادی که دوست دارند نوک بینی‌ کمی متمایل به بالا باشد.
 6. افرادی که از جراحی هراس دارند.
 7. کسانی که به ویرایش کانتور نیاز دارند.
 8. افرادی که می‌خواهند قبل از عمل جراحی بینی اصلی، شرایط را بسنجند.

طول مدت ماندگاری روش های اصلاح فرم بینی بدون عمل چقدر است ؟

با توجه به روش مورد استفاده برای اصلاح فرم بینی طول مدت ماندگاری آنها نیز متغیر خواهد بود. در صورت استفاده از بوتاکس معمولا ماندگاری اصلاحات ایجاد شده تا چهار ماه است و پس از آن بایستی مجددا اقدام به تزریق بوتاکس نمایید.

در رابطه با فیلر نیز بسته به نوع فیلر و برند آن ماندگاری این محصولات از ۶ ماه تا ۲ سال متغیر است البته طول مدت ماندگاری ژل به عوامل دیگری چون میزان ماده تزریق شده، سرعت متابولیسم بدن هر فرد، سن متقاضی و برخی عوامل دیگر متفاوت است.

در روش اصلاح بینی با تزریق چربی به دلیل اینکه چربی‌های تزریقی از بدن خود فرد استخراج می‌شوند بدن علاوه بر اینکه هیچ واکنش آلرژیک به چربی نشان نمی‌دهد بلکه این چربی‌ها در کنار چربی‌های محل تزریق شروع به رشد و تکثیر کرده و میزان ماندگاری به مراتب بالاتری نسبت به روش تزریق فیلر دارند.

در روش اصلاح و یا لیفت بینی با نخ می‌توان انتظار ماندگاری بین یک تا دو سال را داشت. البته در صورتی که در فاصله چند ماه پس از لیفت با نخ این عمل را تکرار کنید می‌توان انتظار لیفت طولانی مدت و حتی به دلیل تحریک کلاژن سازی در پوست در این روش انتظار دوام مادام‌العمر از این روش داشت.

مطالب بیشتر: تزریق ژل به شقیقه

فواید و نتایج فرم دهی بینی بدون جراحی چیست؟

از نتایجی که به وسیله فرم دادن بینی بدون جراحی نصیب افراد می‌شود می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. متخصص با تزریق چربی و یا تزریق ژل و با تکیه بر ظرافت‌های خاصی می‌تواند بدون جراحی، کج بودن بینی افراد را رفع کند.
 2. از مزایای دیگر فرم دادن بینی بدون عمل جراحی می‌توان به صاف کردن فرورفتگی یا برآمدگی بینی اشاره نمود. در این روش پزشک با به کارگیری ترفند‌های مختلف همانند تزریق ژل و یا تزریق چربی می‌تواند این ناصافی بر روی بینی که به دلایل مختلفی بر روی بینی فرد به وجود آمده است را صاف کند.
 3. با این روش‌ها، تقارن دو طرف بینی حاصل خواهد شد. افرادی که به دلیل نداشتن تقارن بینی خود از زیبایی کمتری در ناحیه‌ صورت برخوردارد هستند با اصلاح فرم بینی می‌توانند بر زیبایی خود بیافزایند و از نتیجه‌های فرم دادن بینی بدون عمل جراحی بهره‌مند شوند.
 4. با استفاده از این روش‌ها می‌توانید قوز جزئی و افتادگی جزئی بینی خود را تا حدودی اصلاح کنید.

در تزریق ژل، بحث کیفیت فیلر مورد استفاده بسیار مهم است. دکتر اویگار آیتکین، یکی از معروف‌ترین پزشکان زیبایی ترکیه، در این باره گفته است:«پزشک باید از مارک و برند ژل گرفته تا تمام مراحل عمل را به متقاضی شرح بدهد.» معمولا در چنین عملی نباید از پرکننده‌های دائمی و ماندگار استفاده شود. در تزریق ژل و فیلر باید دقت شود این ماده‌ها جلوی رگ‌ها را نگیرند؛ زیرا در این صورت مشکلات و خطرات بیشتری ایجاد می‌شود. با در نظر گرفتن تمام این‌ها باید جنس ژل، ریسک‌های عمل، ماندگاری این تزریق و سایر موارد به اطلاع مراجعه‌کننده برسد تا آگاهی‌های کامل ایجاد شود.

فواید فرم دهی بینی بدون جراحی

مطالب بیشتر: عوارض تزریق ژل

مزایای زیبایی بینی بدون عمل جراحی

 1. چون بدون استفاده از تیغ جراحی است، درد و عوارض احتمالی ندارد.
 2. به ظاهر دلخواه خود دست خواهید یافت.
 3. این یک عمل زیبایی است که به طور متوسط ۱۰ دقیقه طول می‌کشد.
 4. انحنای بینی را می‌توان کاملا از بین برد یا حداقل وضوح آن را کم کرد.
 5. نوک بینی را می‌توان به مقدار دلخواه به سمت بالا داد.
 6. نقص‌های ناشی از عمل جراحی را می‌توان به این ترتیب پوشاند.
 7. می‌توان بینی را صاف کرد و به فرم صاف درآورد.

فرم دهی بینی بدون جراحی چیست

فرم دهی بینی بدون جراحی چگونه انجام می شود؟

فرم‌دهی بینی به روش‌های گوناگونی صورت می‌گیرد که افراد با بکار گرفتن یکی از روش‌های مورد نظر می‌توانند از نتایج فوق‌العاده‌ای که برای آن‌ها به وجود می‌آید بهره‌مند شوند. فرم دادن بینی بدون عمل جراحی جزو روش‌های نوین علم پزشکی می‌باشد و افراد می‌توانند از آن استفاده کنند.

آیا زیبایی بینی غیر جراحی دائمی است؟

ماندگاری عمل بینی بدون جراحی بسته به روش انتخابی متفاوت خواهد بود. برای مثال نتیجه تزریق ژل برای فرم دادن بینی می‌تواند متوسط ۶ ماه تا ۲ سال ماندگار باشد. روش جالبی است؛ زیرا در عرض ۱۰ دقیقه ظاهری به دست می‌آورید که حداکثر ۲ سال با شما می‌ماند. با انجام این عمل موقتی می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید یک عمل دائمی انجام دهید یا خیر.

برای انجام هر چه بهتر فرم دهی بینی بدون جراحی افراد می‌توانند با انتخاب یک پزشک متخصص و با تجربه بالا به فرم دادن بینی خود بدون عمل جراحی اقدام کنند و از نتایجی که این روش‌های ایمن دارند، بهره‌مند شوند. نکته‌ای دیگر که لازم است بدانید این است که این عمل نیاز به هیچگونه بی‌حسی موضعی ندارد و می‌توانید به عنوان عمل کوتاه مدت و نتیجه بخش به آن نگاه کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed