جراحی بینی

ماندگاری پلاسما جت بینی چقدر است؟

پلاسما جت بینی یکی از روش‌هایی است که افراد می‌توانند با استفاده از آن فرم دلخواهی را به بینی خود بدهند. در این روش به دلیل به روز بودن، توسط افراد زیادی استفاده می شود. ماندگاری آن پس از انجام دادن نیز یکی از فاکتورهایی است که سبب می شود افراد برای انجام آن اقدام کنند. البته موضوعی که وجود دارد این است که ماندگاری پلاسما جت به اندازه عمل های جراحی بینی نمی‌باشد.

ماندگاری پلاسما جت بینی چقدر است؟

میزان ماندگاری پلاسما جت بینی چقدر است؟

پلاسما درمانی بینی یک روش جراحی نیست!

پلاسما جت بینی به دلیل این که جز روش‌های درمانی است که تهاجمی نمی‌باشد و به نوعی می‌توان گفت که یک اقدام کلاژنی می‌باشد در نتیجه نمی‌توان انتظار داشت که مانند روش‌های تهاجمی و جراحی ماندگاری داشته باشد. پلاسما درمانی بینی به دلیل این که با حداقل درد و همچنین خونریزی انجام می‌شود دارای ماندگاری نسبتا کم تری در مقایسه با جراحی بینی می‌باشد.

میزان ماندگاری پلاسما جت بینی چقدر است؟

با توجه به این نکته که ذکر شد روش فوق در مقایسه با متدهای تهاجمی و جراحی دارای ماندگاری کمتری است اما این ماندگاری تا سه سال می‌تواند ادامه یابد.

روش پلاسما جت بیشتر برای بینی های گوشتی استفاده می شود. البته افراد دیگر با نوع بینی متفاوت نیز می‌توانند از روش فوق استفاده کنند اما بهترین کاندید برای انجام پلاسما جت بینی افراد با بینی های گوشتی هستند.

  • کیفیت روش ها و تکنولوژی به کار گرفته شده

میزان ماندگاری پلاسما درمانی بینی نیز به موارد مختلفی هم بستگی دارد. یکی از مواردی که می‌تواند سبب کاهش و همچنین افزایش ماندگاری پلاسما جت بینی شود کیفیت روش و تکنیک های به کار برده شده توسط پزشک متخصص می باشد.

زمانی که این تکنیک ها به صورت کاملا حرفه ای و حساب شده پیاده سازی شوند طبیعتا انتظار یک ماندگاری طولانی مدت را از پلاسما جت بینی خواهیم داشت.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با خدمات پوست و مو و زیبایی را با ما در میان بگذارید.

  • دستگاه های بروز تر نتایج بهتری خواهند داشت

از دلایلی که سبب می شود افراد از ماندگاری و همچنین گرفتن نتیجه از پلاسما درمانی بینی تا حدودی آسوده خاطر باشند به روز بودن و همچنین بهره مندی پلاسما بینی از دستگاه های پیشرفته می باشد. هر روزه پیشرفت علم و تکنولوژی سبب می شود تا زندگی افراد راحت تر شده و در مقابل اعتماد و اطمینان افراد به تکنولوژی نیز بیش تر شود.

  • اقدامات قبل و بعد از پلاسما جت بینی مهم هستند!

آخرین موردی که برای افزایش ماندگاری پلاسما جت بینی بسیار مهم و حیاتی می باشد اقدامات افراد قبل و بعد از انجام پلاسما جت بینی می باشد. افراد در صورتی که بتوانند یک محیط کاملا مناسب برای انجام پلاسما درمانی بینی به وجود بیاورند و دستورات پزشک را به صورت کامل انجام دهند حتما از نتایج کامل تر و ماندگاری طولانی تری بهره مند خواهند شد.

 

مطالب بیشتر: درمان انحراف بینی

 

افرادی که نمی‌توانند از پلاسما جت بینی استفاده کنند چه کسانی هستند؟

استفاده از پلاسما جت بینی مانند هر روش و عمل دیگری دارای محدودیت هایی برای برخی افراد می باشد. بهتر است قبل از هر کاری نسبت به آشنایی با مواردی که سبب ممنوع شدن استفاده از این روش برای افراد می شود اقدام کنید.

افراد در صورتی که نمی‌توانند از این روش برای از بین بردن مشکل خود استفاده کنند بهتر است به دنبال روش های دیگری باشند در غیر این صورت مسئولیت همه ی مشکلات بر عهده فرد است.

  • برای افراد با بیماری زمینه ای ممنوع!

افرادی که بیماری های خاصی دارند به هیچ عنوان نباید قبل از اطلاع دادن به پزشک متخصص نسبت به انجام پلاسما درمانی بینی اقدام کنند زیرا مشکلات ریز و درشتی که برای آن ها به وجود می آید فقط یک طرف ماجرا خواهد بود. برای مثال افرادی که از بیماری سرطان رنج می برند نباید نسبت به انجام پلاسما درمانی بینی اقدام کنند.

  • عدم وجود ایمپلنت فلزی در بینی

در برخی موارد که افراد دچار شکستگی استخوان بینی می شوند برای درمان این دسته از افراد از ایمپلنت فلزی استفاده می کنند. افرادی که به هر دلیلی در بدن یا بینی خود ایمپلنت های فلزی داشته باشند نمی‌توانند از پلاسما درمانی بینی استفاده کنند. رعایت نکته فوق می‌تواند سبب حفظ سلامتی خود فرد شود و او را از به وجود آمدن هر گونه مشکل دور کند.

  • پلاسما درمانی بینی در دوران بارداری یا شیردهی ممنوع!

زنانی که در دوران بارداری قرار دارند از دیگر موارد منع استفاده از پلاسمای بینی می باشند. همچنین پس از بارداری، زنان در دوران شیردهی نیز نمی‌توانند از پلاسما جت بینی استفاده کرده و از مزیت های آن برخوردار شوند.

  • سن امری مهم در پلاسما جت است!

مورد دیگری که وجود دارد در رابطه با سن و سال افراد می باشد و زمانی که فرد زیر 18 سال باشد نمی‌تواند از پلاسما جت بینی استفاده کند.

مراقبت های قبل از پلاسما جت بینی برای برخورداری از ماندگاری بیشتر

همانطور که ذکر شد افراد برای گرفتن نتایج کامل از روش فوق و همچنین برخورداری از ماندگاری بیشتر باید مراقبت های لازم را به صورت تمام و کمال انجام دهند.

مراقبت های قبل از پلاسما جت بینی برای برخورداری از ماندگاری بیشتر

معمولا در اولین جلسه با پزشک متخصص این موارد برای فرد توسط پزشک ارائه می شود و نیازی به نگرانی در این مورد نیست تنها انتظاری که وجود دارد این است که این دستورات و راهنمایی به صورت تمام و کمال و دقیق انجام شود.

  • عدم استفاده از مواد آرایشی بر روی صورت و بینی

یکی از مواردی که وجود دارد این است که فرد در روز انجام پلاسما جت بینی باید صورت خود مخصوصا ناحیه بینی خود را از هر گونه مواد آرایشی پاک کند.

افراد امروزه از مواد آرایشی بیش از حد استفاده می کنند و معمولا سبب می شوند تا پزشکان برای انجام عمل های زیبایی این نکته را به آنها گوشزد کنند، پلاسما جت بینی هم جز روش هایی است که فرد باید با صورتی کاملا تمیز در کلینیک حاضر شود.

  • شرکت در جلسه ی مشاوره را فراموش نکنید!

قبل از این که اقدامی را صورت دهید بهتر است از پزشک متخصص خود بخواهید تا با برگزاری یک جلسه ی مشاوره ای شما را با روند درمانی آشنا کند. در این جلسه ی مشاوره ای علاوه بر این که فرد با انجام پلاسما جت بینی آشنا می شود از نحوه ی انجام مراقبت های بعد از عمل و همچنین قبل از عمل آشنایی لازم را پیدا می کند و می‌تواند بدون استرس نسبت به انجام پلاسما جت بینی اقدام کند.

در این جلسه فرد دید واقعی تر نسبت به روش پلاسما درمانی بینی پیدا می‌کند و از تفکرهای رویایی خود که معمولا افراد به آن دچار می شوند دور می‌شود. در این جلسه در صورتی که قبلا و یا در حال حاضر مشکل و یا بیماری دارید مراتب را به پزشک گزارش دهید تا برای انجام این روش همه ی موارد مورد نیاز را ارائه کرده باشید.

  • قرارگیری بیش از حد در مقابل نور خورشید ممنوع!

افراد حداقل به مدت 1 هفته قبل از انجام پلاسما جت بینی نباید در مقابل نور خورشید و یا اشعه ی ماورا بنفش قرار بگیرند. افرادی که نسبت به انجام این روش درمانی اقدام می کنند بهتر است به این توصیه ها حتما اهمیت داده و برای رعایت آن، همه ی اصول لازم را انجام دهند تا بتوانند پلاسما درمانی بینی خود را به صورت موفقیت آمیز پشت سر بگذارند.

 

شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان