جراحی بینی

هزینه جراحی بینی چقدر است ؟

هزینه جراحی بینی چقدر است ؟

هزینه جراحی بینی چقدر است ؟

بینی یکی از عضو هایی بسیار تاثیر گذار در ظاهر و زیبایی چهره شخص می باشد و فرم و ظاهر آن ارتباط مستقیم با میزان زیبایی و جذابیت فرد برای دیگران دارد. لذا به همین علت اکثر افراد به این عضو از چهره خود توجه بسیاری دارند.

به همین علت افرادی که دارای بینی های بزرگ و یا دارای نقص هایی همچون قوس و یا قور در بینی از این موضوع ناراحت بوده و رضایت چندانی ندارند و همین عامل سبب می شود که به فکر انجام برخی تغییرات در بینی با استفاده از اقدامات و عمل های زیبایی بیافتند.

هزینه جراحی بینی چقدر است

 

از جمله معروف ترین و محبوب ترین اقدامات زیبایی در دنیا و به ویژه کشور عزیزمان ایران، جراحی بینی می باشد که به ویژه در بین بانوان بسیار رواج یافته است.

این دسته از افراد می توانند با انجام جراحی بینی، بینی خود را به فرم دلخواه و خوش آیند خود تغییر دهند و آن را با معیار ها و ملاک های زیبا شناسی در جهان تطبیق دهند.

یک عمل جراحی بینی چقدر هزینه خواهد داشت؟

قطعا هزینه های انجام یک عمل جراحی بینی برای هر فردی مهم می باشد و هزینه یک عامل تاثیر گذار بر تصمیم گیری و انتخاب انجام آن دارد. اما هزینه های ناشی از هر عمل جراحی به عوامل متعددی بستگی دارد و آن عوامل هستند که میزان مبلغ پرداختی توسط بیمر را تعیین می کنند و باعث افزایش و کاهش هزینه های جراحی بینی می شوند.

عوامل تاثیر گذار بسیاری برای تعیین هزینه های ناشی از انجام عمل جراحی بینی موجود می باشد که در قسمت های زیر به طور کامل شرح داده شده است.

 

یک عمل جراحی بینی چقدر هزینه خواهد داشت؟

 

اما به طور کلی انجام عمل زیبایی رینوپلاستی جزء عمل های زیبایی پر هزینه  نسبت به سایر عمل های زیبایی مشابه دیگر محسوب می شود. البته باید توجه داشت که نتایج و تاثیرات مثبتی که از رینوپلاستی برای شخص بدست می آید بسیار بارزش تر خواهد بود.

امروزه برای انجام تغییرات در بینی اقدامات و عمل های متعددی وجود دارد که به لحاظ روش و متد با عمل بینی تفاوت دارند از قیمت های پایین تر نیز برخودار هستند، اما نکته قابل توجه این است که نتایج حاصل از سایر عمل های زیبایی به اندازه کیفیت نتیجه بدست آمده از جراحی بینی نمی باشد و همچنین اکثر این روش ها دارای نتایج موقت و زودگذر هستند که به مرور زمان از بین خواهند رفت.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با جراحی بینی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا هزینه عمل زیبایی بینی به موارد خاصی بستگی دارد؟

برای تعیین هزینه های ناشی از عمل زیبایی بینی نمی توان یک قیمت ثابت و یکسانی را برای هر فرد با انتظارات متفاوت از انجام جراحی تعیین کرد. زیرا هزینه های رینوپلاستی دارای تعدادی ملاک برای تعیین آن دارد و تغییر در میزان این ملاک و معیار ها باعث تغییر هزینه های پرداختی بیمار نیز خواهد شد.

یکی از معیار های تاثیر گذار در هزینه های رینوپلاستی، نوع و روش انجام جراحی بینی می باشد. روش ها و متد های متعدد برای عمل بینی وجود دارد که هر یک بسته به شرایط بیمار و انتظارات او از رینوپلاستی متفاوت خواهد بود و تنها با صلاحدید پزشک متخصص این روش تعیین می شود. لذا هزینه های هر یک از آن ها متفاوت بوده و باعث تغییر هزینه ها می شود.

 

آیا هزینه عمل زیبایی بینی به موارد خاصی بستگی دارد؟

 

عامل تاثیر گذار دیگر در هزینه های جراحی بینی میزان سابقه دکتر متخصص می باشد. به طور طبیعی هر پزشکی که دارای سابقه درخشان تر و طولانی تری باشد برای بیمار احتمال نتیجه گیری مثبت و دلخواه خود بیشتر می شود و به نوعی این تضمینی برای انجام آن می باشد. لذا پزشکان دارای سوابق و تجربه های درخشان معمولا هزینه های بالاتری را دریافت می کنند.

به روز بودن و استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته برای  انجام عمل زیبایی رینوپلاستی نیز در میزان هزینه های ناشی از آن تاثیر خواهد داشت. زیرا به طور تجربی معمولا روش های جدید و ابزار های به روزی که در دنیا معرفی می شود دارای نتایج بهتر و مزیت های مطلوب تری می باشند و به همین دلیل استفاده از آن ها به دلیل تازگی و پیشرفته بودن آن هزینه بیشتری را در بر خواهند داشت.

همچنین نوع و کیفیت ارائه خدمات پس از انجام جراحی بینی نیز در هزینه های آن بی تاثیر نمی باشد. ممکن است پس از جراحی بینی با توجه به صلاحدید پزشک چند روزی را در بیمارستان بستری شوید و انجام مراقبت های پس از رینوپلاستی بر عهده بیمارستان باشد. لذا کیفیت ارائه خدمات و مراقبت ها نیز در هزینه ها تاثیر گذار هستند.

 

تخصص پزشک و کلینیک جراحی بینی تا چه حد در هزینه های جراحی بینی تاثیر خواهد داشت؟

همان طور که در قسمت بالا نیز ذکر شد میزان سابقه و تجربه کلینیک یا پزشک در هزینه ها می تواند تاثیر داشته باشد و به نوعی برای بیماران تضمین کیفیت و نتیجه مطلوب جراحی بینی محسوب می شود و معمولا کلینیک ها یا پزشکان با تجربه بالا و درخشان هزینه های بیشتری را از بیمار دریافت می کنند.

 

تخصص پزشک و کلینیک جراحی بینی تا چه حد در هزینه های جراحی بینی تاثیر خواهد داشت؟

 

اما این عامل برای همه کلینیک ها و پزشکان صدف نمی کند و ممکن است برخی از آن علاوه بر داشتن تجربه چندین ساله و هم چنین موفق همان هزینه های معمولی و نرمال را از بیماران دریافت کنند و همان خدمات سایر کلینیک های زیبایی را بیماران ارائه دهند.

اما علاوه بر تجربه که در میزان هزینه ها می تواند تاثیر گذار باشد عامل دیگری که باعث وجود برخی تفاوت هزینه ها بین سایر کلینیک ها و پزشکان می شود، میزان تخصص و مدرک پزشک معالج می باشد که این عامل نیز در این هزینه ها تاثیر گذار است و همانند تجربه می تواند باعث افزایش هزینه دریافتی توسط پزشک شود.

معمولا این قانون در میان پزشکان وجود دارد که هر چقدر میزان مدرک و تخصص پزشک بالا تر باشد می تواند هزینه های بیشتری را نیز از بیمار و افراد مراجعه کننده دریافت کند. لذا در برخی پزشکان و کلینیک ها ر صورتی که دارای تخصص بالاتری باشند به نوعی دارای کیفیت انجام جراحی بالاتر و پیشرفته تری نزی هستند که باعث افزایش هزینه خواهد شد.

 

آیا هزینه جراحی بینی تحت پوشش بیمه خدمات درمانی است؟

این که آیا بیمه های درمانی هزینه های ناشی از جراحی بینی را پرداخت می کنند یا خیر بستگی به شرکت بیمه ای که بیمار با آن قرارداد دارد  می باشد و ممکن است برخی از بیمه ها تا حدودی از هزینه های ناشی از جراحی بینی را پشتیبانی و پرداخت کند.

اما به طور کلی شرکت های بیمه هزینه عمل های زیبایی و غیر ضروری را پشتیبانی نمی کنند  پس یعنی اکثر بیمه و به ویژه بیمه سازمان تامین اجتماعی و سلامت هزینه های رینوپلاستی را به هیچ وجه متقبل نمی شوند. البته این قانون به شرطی می باشد که اگر شخص در صورت انجام ندادن جراحی بینی (nose surgery) دچار مشکل می شود و باعث اذیت او و مشکل در سلامتی او می شود، شرکت بیمه هزینه های جراحی بینی آن را پرداخت می کند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان