هزینه جراحی بینی در کلینیک هلیا

بینی یکی از عضو‌هایی بسیار تأثیر‌گذار بر زیبایی چهره شخص می‌باشد و فرم و ظاهر آن ارتباط مستقیم با میزان جذابیت فرد برای دیگران دارد. لذا به همین علت اکثر افراد به این عضو از چهره خود توجه بسیاری داشته و افرادی که دارای بینی‌های بزرگ و یا دارای نقص‌هایی همچون قوس و یا قوز در بینی هستند، از این موضوع ناراحت بوده و همین عامل سبب می‌شود که به فکر انجام برخی تغییرات در بینی با استفاده از اقدامات و عمل‌های زیبایی بیافتند. از جمله معروف‌ترین و محبوب‌ترین اقدامات زیبایی در دنیا و به ویژه کشور عزیزمان ایران، جراحی بینی می‌باشد که به ویژه در بین بانوان بسیار رواج یافته است.

این دسته از افراد می‌توانند با انجام جراحی بینی، بینی خود را به فرم دلخواه و خوشایند خود تغییر دهند و آن را با معیار‌ها و ملاک‌های زیبا‌شناسی در جهان تطبیق دهند. اما قطعا یکی از فاکتورهای مهم برای شما جهت انجام عمل بینی، هزینه عمل رینوپلاستی است. در این مقاله توضیح خواهیم داد که چه عواملی بر قیمت جراحی بینی تاثیر می‌گذارد.

هزینه جراحی بینی چقدر است

یک عمل جراحی بینی چقدر هزینه خواهد داشت؟

قطعاً هزینه‌های انجام عمل جراحی بینی برای هر فردی مهم می‌باشد و قیمت عمل زیبایی بینی، یک عامل تأثیر‌گذار بر تصمیم‌گیری جهت انجام این روش می‌باشد. هزینه‌های ناشی از هر عمل جراحی به عوامل متعددی بستگی دارد و این قانون درمورد عمل بینی نیز صدق می‌کند.  اما به طور کلی انجام عمل زیبایی رینوپلاستی جزء عمل‌های زیبایی پرهزینه نسبت به سایر عمل‌های زیبایی مشابه محسوب می‌شود. البته باید توجه داشت که نتایج و تأثیرات مثبتی که از رینوپلاستی برای شخص بدست می‌آید، بسیار بارزش‌تر خواهد بود.

یک عمل جراحی بینی چقدر هزینه خواهد داشت؟

هم اکنون برای انجام تغییرات در بینی، اقدامات و عمل‌های متعددی وجود دارد. اما نکته قابل توجه این است که نتایج حاصل از سایر عمل‌های زیبایی به اندازه کیفیت نتیجه بدست آمده از جراحی بینی نمی‌باشد و همچنین اکثر این روش‌ها دارای نتایج موقت و زودگذر هستند که به مرور زمان از بین خواهند رفت.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با جراحی بینی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا هزینه عمل زیبایی بینی به موارد خاصی بستگی دارد؟

آیا هزینه عمل زیبایی بینی به موارد خاصی بستگی دارد؟

برای تعیین هزینه‌ های عمل زیبایی بینی نمی‌توان یک قیمت ثابت و یکسانی را برای هر فرد با انتظارات متفاوت از انجام جراحی تعیین کرد زیرا هزینه‌ های رینوپلاستی تحت تاثیر معیارهای مختلفی قرار داشته و تغییر در این معیار‌ها باعث تغییر هزینه‌های پرداختی نیز خواهد شد:

  1. یکی از معیار‌های تأثیر‌گذار بر هزینه ‌های جراحی زیبایی بینی، نوع و روش انجام جراحی می‌باشد. روش‌ها و متد‌های متعدد برای عمل بینی وجود دارد که هر یک بسته به شرایط فرد و انتظارات او از رینوپلاستی متفاوت خواهد بود و تنها با صلاحدید پزشک متخصص این روش تعیین می‌شود. لذا هزینه‌های هر یک از آن‌ها متفاوت است و باعث تغییر هزینه‌ها خواهد شد.
  2. عامل تأثیر‌گذار دیگر بر هزینه ‌های جراحی بینی میزان سابقه دکتر متخصص می‌باشد. به طور طبیعی هر پزشکی که دارای سابقه درخشان‌تر و طولانی‌تری باشد، احتمال نتیجه‌گیری مثبت و دلخواه از عمل بیشتر می‌شود و به نوعی این مهارت بالای دکتر، تضمینی برای انجام آن می‌باشد. لذا پزشکان دارای سوابق و تجربه‌های درخشان، معمولاً هزینه‌های بالاتری را دریافت می‌کنند.
  3. به روز بودن و استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته برای انجام عمل زیبایی رینوپلاستی نیز بر میزان هزینه‌های ناشی از آن تأثیر خواهد داشت زیرا به طور تجربی، معمولاً روش‌های جدید و ابزار‌های به روزی که در دنیا معرفی می‌شوند، دارای نتایج بهتر و مزیت‌های مطلوب‌تری می‌باشند و به همین دلیل استفاده از آن‌ها به دلیل تازگی و پیشرفته بودن آن، هزینه بیشتری را در بر خواهند داشت.
  4. همچنین نوع و کیفیت ارائه خدمات پس از انجام جراحی بینی نیز بر هزینه‌های آن بی‌تأثیر نمی‌باشد. ممکن است پس از جراحی بینی با توجه به صلاحدید پزشک چند روزی را در بیمارستان بستری شوید و انجام مراقبت‌های پس از رینوپلاستی برعهده بیمارستان باشد. لذا کیفیت ارائه خدمات و مراقبت‌ها نیز بر هزینه‌ها تأثیر‌گذار هستند.

مطالب بیشتر: جراحی بینی استخوانی

تخصص پزشک و کلینیک جراحی بینی تا چه حد در هزینه های جراحی بینی تاثیر خواهد داشت؟

تخصص پزشک و کلینیک جراحی بینی تا چه حد در هزینه های جراحی بینی تاثیر خواهد داشت؟

همانطور که در قسمت بالا نیز ذکر شد، میزان سابقه و تجربه کلینیک و پزشک، می‌تواند بر هزینه‌ها تأثیر داشته باشد و به نوعی برای متقاضیان، تضمین‌کننده کیفیت و نتیجه مطلوب جراحی بینی خواهد بود. معمولاً کلینیک‌ها یا پزشکان با تجربه بالا و درخشان، هزینه‌های بیشتری را از افراد دریافت می‌کنند. اما علاوه بر تجربه که می‌تواند بر میزان هزینه‌ها تأثیر‌گذار باشد، عامل دیگری که باعث وجود برخی تفاوت هزینه‌ها بین سایر کلینیک‌ها و پزشکان می‌شود، میزان تخصص و مدرک پزشک معالج می‌باشد که این عامل نیز بر این هزینه‌ها تأثیر‌گذار است و همانند تجربه، می‌تواند باعث افزایش هزینه دریافتی توسط پزشک شود.

معمولاً این قانون در میان پزشکان وجود دارد که هر چقدر میزان مدرک و تخصص پزشک بالا‌تر باشد می‌تواند هزینه‌های بیشتری را نیز از بیمار و افراد مراجعه‌کننده دریافت کند. لذا برخی پزشکان و کلینیک‌ها در صورتی که دارای تخصص بالاتری باشند به نوعی دارای کیفیت بالاتری در انجام جراحی هستند که باعث افزایش هزینه خواهد شد.

مطالب بیشتر: درمان انحراف بینی بدون جراحی

آیا هزینه جراحی بینی تحت پوشش بیمه خدمات درمانی است؟

اینکه آیا بیمه‌های درمانی هزینه ‌های ناشی از جراحی بینی را پرداخت می‌کنند یا خیر، به شرکت بیمه‌ای که فرد با آن قرارداد دارد بستگی داشته و ممکن است برخی از بیمه‌ها، بخشی از هزینه‌ های جراحی بینی را پرداخت کنند. اما به طور کلی شرکت‌های بیمه هزینه عمل‌های زیبایی و غیر ضروری را پشتیبانی نمی‌کنند پس اکثر بیمه‌ها و به ویژه بیمه سازمان تأمین اجتماعی و سلامت، هزینه‌ های رینوپلاستی را به هیچ‌وجه متقبل نمی‌شوند. البته اگر متخصص تایید کند که انجام nose surgery برای درمان مشکلات تنفسی لازم بوده و در واقع یک جراحی درمانی است، بیمه از شما حمایت خواهد کرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code