جراحی بینی

جدید ترین روش جراحی بینی در ایران و جهان چیست؟

جدید ترین روش جراحی بینی

امروزه استفاده از روش های مختلف جراحی بینی توسط افراد مختلف باب شده است. اما برخی از متقاضیان که درباره ی متد ها و روش های جدید جراحی بینی اطلاعات خاصی ندارند ممکن است نتوانند روش مناسبی برای از بین بردن ایراد بینی خود انتخاب کنند. با گسترش و پیشرفت فضای مجازی افراد می توانند این اطلاعات را به راحتی پیدا کنند و از آن در راستای انتخاب جدیدترین روش جراحی بینی استفاده کنند.

جدید ترین روش جراحی بینی

دو روش کلی در جراحی بینی

با توجه به این موضوع که امروزه مردان و زنان زیادی برای از بین بردن نقص های موجود بر روی بینی خود اقدام به انجام جراحی زیبایی بینی می کنند. نکته ای هم که وجود دارد این است که امروزه انجام عمل زیبایی بینی با توجه به پیشرفت های زیادی که کرده است به این سادگی ها هم نیست و حتما باید توسط متقاضیان راجع به متد های مختلف آن تحقیقات به عمل بیاید و اطلاعاتی از آن ها کسب کنند.

در حالت کلی جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود. در صورتی که متقاضیان رینوپلاستی بخواهند اقدام به انجام عمل فوق کنند با توجه به مشکلی که دارند حتما باید یک متد را انتخاب کنند. انتخاب روش بسته یا باز بسته به نوع نقص بینی هر فردی می توانند متغیر باشد و این مورد بهتر است توسط پزشک متخصص در زمینه ی جراحی بینی انتخاب شود تا نتیجه ی بهتری از عمل بگیرید.

درباره ی روش باز باید توضیح دهیم که در این روش پزشک متخصص در زمینه ی رینوپلاستی با برش هایی که ایجاد می کند دو حفره ی بینی شخص را به هم متصل می سازد، پس از انجام این کار پزشک به دلیل این که می تواند به راحتی پوست فرد را کنار بگذارد می تواند عمل را با هدف تداعی کردن انتظارات مراجعه کننده به پیش ببرد.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با خدمات پوست و مو و زیبایی را با ما در میان بگذارید.

استفاده از روش باز برای متقاضیان جراحی بینی دارای مزیت های خوب و همچنین عیب هایی می باشد و همان طور که اشاره گردید بزرگ ترین مزیت روش فوق دسترسی کامل پزشک به سطح بینی و دید کافی از آن می باشد. همچنین به کار بردن دقت و در نظر گرفتن ظرافت بیش تر و رسیدن به هدف فرد از دیگر مزیت های استفاده از روش باز در جراحی بینی می باشد.

متد دیگری از عمل زیبایی بینی که باید آن را معرفی کردن روش بسته می باشد، در روش ذکر شده پزشک متخصص برش هایی داخل بینی افراد ایجاد می کند و این موضوع با روش باز کاملا مخالف است، دید پزشک به بینی فرد در این متد بسیار کم تر می باشد و قابل ذکر هستیم که مزیت متد فوق در این است که پس از عمل جای زخمی بر روی پوست فرد نخواهند ماند.

اما در رابطه با مزیت های روش بسته باید بگوییم کسانی که نمی توانند مدت زمان زیادی را به سپری کردن دوره ی نقاهت به دلیل های مختلف اختصاص دهند می توانند از این روش استفاده کنند زیرا دوره ی نقاهت روش بسته بسیار کوتاه تر می باشد و همچنین علاوه بر این موضوع تورم کم تری متوجه فرد خواهد شد که این موضوع مورد توجه خیل عظیمی از افراد می باشد.

 

روش های جدید و مدرن جراحی بینی

به توجه به پیشرفت هایی که در زمینه ی پزشکی و همچنین فناوری به وجود آمده است به راحتی می توانیم بگوییم که پیشرفت این دو مورد سبب شده است تا عمل بینی دست خوش تغییرات مثبت بسیار زیادی شود. برای مثال بر خلاف گذشته عمل زیبایی بینی دارای روش های غیر جراحی می باشد که افراد می توانند بدون انجام جراحی نقص بینی خود را از بین ببرند.

 

روش های جدید و مدرن جراحی بینی

 

یکی از متد های غیر جراحی که بسیار پر طرفدار و همچنین پر کاربرد می باشد استفاده از فیلر برای از بین بردن قوز بینی می باشد. نحوه ی کاربرد آن نیز این چنین است که پزشک در روز انجام عمل کمی فیلر را آماده ی تزریق می کند و با استفاده سوزن های مخصوص و تکنیک های مورد نیز فیلر را در زیر پوست بینی فرد تزریق می کند و سبب از بین رفتن قوز بینی آن ها می شوند.

مزیت بسیار خوبی که استفاده از این روش برای فرد به وجود می آورد این است که درد و خون ریزی خاصی برای آن ها به وجود نخواهد آمد. رینوپلاستی با استفاده از تزریق فیلر برای افرادی که آستانه ی تحمل پایینی دارند پیشنهاد می شود و علاوه بر آن کسانی که از خون نیز می ترسند می توانند با استفاده از تزریق فیلر نقص بینی خود را به راحتی از بین ببرند.

روش مدرن دیگری که می توانیم در رابطه با جراحی بینی معرفی کنیم استفاده از لیزر برای از بین بردن مشکلات افراد در ناحیه ی بینی می باشد. رینوپلاستی با استفاده از لیزر نیز بسیار پرطرفدار می باشد. بیش ترین و پرکاربرد ترین استفاده لیزر برای عمل زیبایی بینی در مورد برطرف کردن مشکل پولیپ بینی می باشد که افراد می توانند بدون استفاده از جراحی بینی و با لیزر آن را درمان کنند.

و اما یکی از روش های مدرن جراحی بینی  و همچنین به روز ترین متد های جراحی بینی روش پلاسما جت نام دارد. فرم دادن بینی با استفاده از متد فوق بسیار عالی می باشد که این کار بدون درد و همچنین کم تهاجم می باشد. پلاسما جت در صورتی که انتخاب و به کار گرفته شود یقینا می تواند نتایج بسیار عالی را برای افراد به وجود بیاورد و سبب از بین رفتن مشکل فرم بینی آن ها شود.

 

مزیت استفاده از روش های جدید جراحی بینی

همان طور که ذکر گردید اکثر روش های ارائه شده بدون درد هستند و یا در صورت داشتن درد، میزان آن بسیار خفیف می باشد به گونه ای که هر فردی می تواند آن را تحمل کند. روش های سنتی اکثرا دارای درد و خون ریزی هستند و در حین انجام عمل مشکلات ریز و درشتی را برای افراد به وجود می آورد که سبب می شود پس از عمل دوره ی نقاهت بیش تری را بگذارنید.

اما یکی از بهترین مزیت هایی که در روش های غیر جراحی بینی وجود دارد این است که رینوپلاستی با این روش نیازی به بی هوشی ندارد. اکثر کسانی که می خواهند عمل زیبایی بینی را انجام دهند ممکن است با این قضیه مشکلاتی را داشته باشند برخی ها به دلیل ترس از آن و برخی ها به دلیل داشتن بیماری که همه ی آن ها مورد توجه و احترام می باشد.

و در آخر باید بگوییم که اکثر کسانی که می خواهند جراحی بینی را انجام دهند ناخود آگاه به دنبال استفاده از روش های جدید و مدرن آن هستند. روش های جدید تر و مدرن تر امروزه میان مردم دارای اعتماد بیش تری هستند. همچنین روش های جدید به دلیل این که داری دوره ی نقاهت کم تر و همچنین آسان تری می باشند بیش تر مورد استقبال مردم قرار می گیرند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان