نقش ویتامین E بعد از کاشت ابرو طبیعیPosted by On اکتبر 22, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

نقش ویتامین E بعد از کاشت ابرو طبیعی

نقش ویتامین E بعد از کاشت ابرو طبیعی

افراد بسیاری در دنیا وجود دارند که از ظاهر و زیبایی صورت خود رضایت چندانی ندارند و می خواهند با انجام برخی از اقدام زیبایی، چهره خود را جذاب تر و دلنشین تر از گذشته کنند. از جمله اقداماتی که محبوبیت بسیاری در بین افراد جامعه دارد عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی می باشد.

هر روزه تعداد بسیار بالایی عمل” کاشت ابرو” طبیعی در دنیا به منظور زیبایی و افزایش جذابیت در چهره افراد انجام می شود و همین عامل سبب پر اهمیت شدن عمل زیبایی eyebrow transplant طبیعی می شود.

 

نقش ویتامین E بعد از کاشت ابرو طبیعی

 

از جمله مهم ترین و پر اهمیت ترین بخش ها پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی توجه و رعایت اقدامات و مراقبت های پس از کاشت ابرو می باشد که تاثیرات بسیاری در نتایج نهایی ناشی از پیوند ابرو برای هر شخصی به همراه دارد.

افراد زیادی هستند که هیچ اطلاعات و آگاهی درباره مراقبت و نگهداری های پس از eyebrow transplant دارند و یا اهمیتی برای آن قائل نیستند، همین عوامل باعث می شود که این دسته از افراد پس از انجام پیوند ابرو به نتایج مطلوب و ایده آل خود دست نیابند.

 

خوراکی های مفید بعد از کاشت ابروی طبیعی

پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی، شخص باید برخی اقدامات و نکات مهم را به طور کامل و منظم برای مدتی رعایت کند.

برخی از این نکات و توصیه های مربوط به اقدامات و ” مراقبت های بعد از کاشت ابرو ” مرتبط با خوراکی ها و مواد غذایی است که شخص باید پس از پیوند مو از آن ها استفاده کند.

 

نقش ویتامین E بعد از کاشت ابرو طبیعی

 

برخی خوراکی ها و مواد غذایی وجود دارند که حاوی خاصیت ها و ویتامین هایی می باشند که بدن هر شخصی پس از انجام کاشت ابرو به آن ها نیاز دارد و دریافت آن ها از طریق خوراکی ها می تواند تاثیرات مثبتی را برای شخص به همراه داشته باشد.

مشاهده مطلب
شرایط عمل زیبایی کاشت ابرو

اما قبل از معرفی خوراکی های مفید بهتر است شخص را از برخی خوراکی های مضر برای بعد از eyebrow transplant آگاه کرد.

باید پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی از خوردن غذا های پر چرب، سنگین و سرخ شده پرهیز شود و به طور کلی از خوردن غذا هایی کم ارزش خودداری شود.

توصیه بالا به دلیل این می باشد که خوردن غذاهای پر چرب و سنگین تاثیرات منفی در رشد مو دارد و باعث می شود رشد مو های به تعویق بیافتد. به خصوص که پس از کاشت ابرو، ریشه موهای کاشت شده حساس می باشند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند.

پس از انجام عمل پیوند ابرو به همه افراد توصیه می شود که تا دو روز پس از انجام کاشت ابرو برای نهار و شام خود از غذاهای سبک و مقوی و با ارزش مانند سوپ و سالاد و غذاهای طبیعی استفاده شود تا روند بهبودی و رشد پس از پیوند ابرو با سرعت بالایی پیش رود.

از دیگر مواردی که شخص باید پس از انجام کاشت ابرو به آن توجه بسیاری داشته باشد؛ نوشیدن آب و مایعات می باشد. نوشیدن آب و مایعات به دلیل بالا بردن گردش خون در بدن شخص و همین عامل سبب می شود تا خون و مواد معدنی و ویتامین های بدن به خوبی به فولیکول ها و ریشه موهای کاشت شده در ابرو های شخص برسد و سبب افزایش سرعت رشد موها شود.

 

بدن بعد از کاشت ابرو به چه ویتامینی نیاز دارد؟

پس از انجام پیوند ابرو، بدن برای افزایش روند بهبودی و رشد موهای کاشته شده در ابرو به مواد معدنی و ویتامین ها احتیاج دارد که باید از طریق مواد غذایی و خوراکی ها برای بدن تامین شود تا مشکلی در این روند به وجود نیاید.

مشاهده مطلب
پوسته پوسته شدن ابرو بعد از کاشت ابرو طبیعی

البته برای برخی از افراد پس از پیوند ابرو تهیه و استفاده از مواد غذایی و خوراکی هایی با ارزش غذایی بالا کمی سخت و نیاز به صرف زمان بیشتر برای تهیه آن باشد.

در این صورت افراد می توانند از مکمل های موجود در داروخانه ها که دارای مواد معدنی و ویتامین های بسیاری هستند استفاده کنند. البته قبل از مصرف آن حتما با پزشک متخصص مشورت شود تا میزان مصرف آن را تعیین نماید.

 

نقش ویتامین E بعد از کاشت ابرو طبیعی

 

از جمله مواد معدنی و ویتامین هایی که بدن پس از کاشت ابرو به آن ها برای تقویت و رشد موهای ابرو به آن نیاز دارد می توان به ویتامین B6، E، امگا3، روی، آهن و پروتئین اشاره کرد که تاثیرات مثبت به سزایی در تقویت موهای بدن دارند و می توانند موهای کاشت شده برای رشد بیشتر تحریک نمایند.

فرد باید پس از کاشت ابرو حتما مصرف پروتئین را جدی بگیرد و همیت زیادی برای آن قائل باشد و سعی کند حتما در برنامه تغذیه ای خود بگنجاند.

زیرا از آن جایی که موهای بدن از کراتین تشکیل شده است که کراتین نیز از انواع مختلف پروتئین تشکیل شده است و مصرف آن پس از پیوند مو می تواند کراتین موجود در بدن را افزایش دهد که در نهایت سبب تقویت موها پس از eyebrow transplant خواهد شد.

از دیگر مواد معدنی تاثیر گذار در رشد موها بعد از کاشت ابرو می توان به امگا3 اشاره کرد. مصرف امگا3 پس از پیوند مو باعث می شود که ریشه موهای کاشت شده مرطوب بماند که باعث ادامه روند بهبود و رشد خواهد شد.

در غیر این صورت اگر چنانچه ریشه موها خشک شوند سبب خواهد شد تا موها دیگر کیفیت لازم را نداشته باشند و نتایج نامطلوبی برای شخص به وجود آید.

 

تاثیرات ویتامین E بر بدن بعد از کاشت ابرو طبیعی

از جمله مهم ترین ویتامین هایی که شخص باید پس از انجام کاشت ابرو مصرف نماید و در وعده های غذایی خود بگنجاند، ویتامین E می باشد که تاثیرات بسیار خوبی بر موها پس از کاشت خواهد داشت. مصرف ویتامین E تاثیرات بسیار زیادی در روند رشد موها پس از پیوند مو خواهد داشت.

مشاهده مطلب
توصیه های بعد از کاشت ابرو طبیعی

مصرف ویتامین E پس از eyebrow transplant باعث می شود تا موها کاشت شده بسیار تقویت شوند و باعث شود که موهای شخص ضخیم تر و پرپشت تر به نظر برسد که تاثیرات خوبی در خوش حالت بودن و زیبایی ابرو ها بعد از eyebrow transplant خواهد داشت.

 

نقش ویتامین E بعد از کاشت ابرو طبیعی

 

همچنین مصرف ویتامین E  پس از کاشت ابرو سبب می شود که مشکلاتی همچون موخوره و شوره در ابرو ها به وجود نیاید.

از دیگر فواید و تاثیرات مثبت ویتامین E برای افرادی که کاشت ابرو طبیعی را انجام داده اند می توان به افزایش و توسعه مویرگ ها و عروق خونی اشاره نمود که باعث خواهد شد روند رشد موهای کاشت شده در ابرو بعد از eyebrow transplant به طور قابل توجه افزایش یابد.

همه افرادی که کاشت ابرو طبیعی را انجام می دهند باید در رژیم غذایی خود از خوراکی های دارای ویتامین E حتما استفاده کنند تا کمبود این ویتامین در بدن به وجود نیاید.

همچنین برای افرادی که دارای پوست خشک می باشند، می توانند برای مرطوب کردن آن از روغن های حاوی ویتامین E برای مرطوب کردن تقویت آن ها استفاده کنند.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat