لیپوماتیک

میزان کاهش وزن پس از لیپوماتیک چقدر است ؟

میزان کاهش وزن پس از لیپوماتیک چقدر است ؟

میزان کاهش وزن پس از لیپوماتیک چقدر است ؟

لیپوماتیک ” یکی از محبوب ترین روش های جراحی زیبایی است که با استقبال بسیار زیادی همراه است که امروزه توسط جراحان پلاستیک در سراسر جهان انجام می شود.

عمل زیبایی lipomatic یا پیکر تراشی در طی چهار دهه به طرز چشمگیری تکامل یافته است که این تکامل تکنیک ها و تجهیزات مختلف به روشنی با تمایل به  کاهش بکارگیری جراح، به منظور افزایش کارایی و انتخاب حذف واقعی چربی و ضمن حفظ بافت فیبری و معماری عصبی و عروقی  و به حداقل رساندن درد و ناراحتی بیمار صورت گرفت در حالت کلی عمل زیبایی lipomatic یک روش امن در نظر گرفت.

 

میزان کاهش وزن پس از لیپوماتیک چقدر است؟

بنابراین یکی از سوالاتی که ذهن افراد که می خواهند عمل زیبایی lipomatic را  انجام دهند این است که میزان کاهش وزن پس از  عمل زیبایی پیکرتراشی چقدر است؟ آیا این عمل زیبایی می تواند منجر به کاهش وزن گردد حال با ما همراه باشید تا پاسخ سوالاتتان را بیابید.

 

آیا افراد بعد از لیپوماتیک دچار کاهش وزن خواهند شد ؟

معمولا عمل زیبایی لیپوماتیک یا پیکر تراشی تحت بیهوشی عمومی صورت می گیرد و همچنین عمل زیبایی پیکرتراشی ابزاری برای کاهش وزن نیست بلکه یک روش زیبایی و دارای جلوه های ظریف است.

 

آیا بیمار بعد از لیپوماتیک دچار کاهش وزن خواهد شد؟

اگرچه در بسیاری موارد لیپوماتیک نیاز به بیهوشی ندارد و با بی حسی موضعی انجام می شود و برش زیادی در بدن ایجاد نمی شود و از مزیت های آن این است که جای بخیه روی بدن باقی نمی ماند. البته در هر بخش از بدن روش های مختلفی برای لیپوماتیک وجود دارد و معمولا هر فرد نمی تواند کل بدن خود را لیپوماتیک کند مگر اینکه در فواصل و عمل های مختلف و زیر نظر پزشک متخصص.

یک روش کلی در حالت کلی می توان گفت که عمل زیبایی lipomatic برای کاهش وزن یا جایگزینی برای کاهش وزن محسوب نمی شود یا به عبارت دیگر عمل زیبایی لیپوماتیک راهی برای درمان چاقی نیست و هدف اصلی آن زیبایی شناختی است.

درک این نکته نیز بسیار مهم است که ممکن است نتایج حاصل از لیپوماتیک کاملا مشهود نباشد بنابراین معمولا بازه زمانی برای عمل زیبایی پیکرتراشی حداکثر سه ماه که زمان لازم برای کاهش و فروکش کردن تورم و کبودی و برداشتن پوست است.

 

 

در حالت کلی بعد از عمل زیبایی lipomatic تورم و کبودی تا 3 روز پس از عمل به اوج خود می رسد. بعد از 2 هفته تا حدی کبودی و تورم آن کاهش می یابد بنابراین تا یک ماه بعد از عمل زیبایی پیکر تراشی به حالت عادی خود برمی گردد.

شما می توانید از عمل زیبایی لیپوماتیک برای به حداقل رساندن میزان تورم و ناراحتی استفاده نمایید. بهبودی این روش نسبت به سایر روش های عمل زیبایی پیکرتراشی بسیار است.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

اما می توان به این نکته اشاره کرد که مقدار کمی تغییر وزن پس از لیپوماتیک قابل اتفاق افتادن است زیرا بخشی از چربی بدن تخلیه شده و همین مسئله سبب می شود که کاهش وزن برای شما در پیکرتراشی رخ دهد.

اما همانطور که در قسمت های بالا اشاره کردیم نمی توان از عمل لیپوماتیک به عنوان یک روش به جهت لاغری استفاده کرد و تنها لیپوماتیک برای افرادی مناسب و کاربردی خواهد بود که می خواهند اندام آن ها ظاهری زیبا تر و جذاب تر داشته باشد.

پزشکان توصیه می کنند چه قبل از عمل لیپوماتیک چه بعد از آن از یکسری از عادات مخرب مثل سیگار کشیدن یا پر خوری کردن و غذای چرب و ناسالم استفاده کردن یا عدم تحرک لازم و ورزش خودداری کنند.

تا بتوانند کاهش وزن دلخواه خود را داشته باشند و در این تصور نباشند که لیپوماتیک یک روش معجزه آسا برای لاغری آنهاست همانطور که چند بار متذکر شدیم این روش به هیچ عنوان در لاغری افراد تاثیر ندارد و فقط حجم بدن و چربی های اضافه بدن را طی روشی خاص به فرم و ظاهر متناسب تری تبدیل می کند. در بعضی منابع به این روش پیکر تراشی یا مجسمه سازی بدن می گویند.

کاهش وزن بعد از لیپوماتیک چقدر خواهد بود ؟

در واقع عمل زیبایی lipomatic برای افرادی توصیه می شود که که تمایل زیادی به تغییر و تقویت کانتور بدن خود هستند بنابراین روش درمانی پیکر تراشی برای از بین بردن سلولیت توصیه نمی شود.

بنابراین عمل زیبایی lipomatic به آن دسته از افراد که دارای وزن ایده آل و پایدار هستند و فقط می خواهند از نظر ظاهری به اندام زیبایی داشته باشند عمل زیبایی لیپوماتیک یا پیکر تراشی توصیه می شود.

 

آیا بیمار بعد از لیپوماتیک دچار کاهش وزن خواهد شد؟

 

عمل زیبایی لیپوماتیک یا پیکرتراشی سلول های چربی را به طور دائمی از بین می برد و باعث تغییر شکل بدن می شود. ولی در صورتی که بیمار بعد از پیکرتراشی شیوه سالمی را که برای زندگی خود نداشته باشد،این خطر وجود دارد که در صورت عدم رعایت رژیم خاص سلول های چربی باقی مانده بزرگتر شوند.

عوارض عمل لیپوماتیک ” که حین یا بعد از عمل زیبایی lipomatic ممکن است که برای بیمار ایجاد شود می تواند به صورت عفونت، بی حسی حین عمل زیبایی لیپوماتیک یا جای زخم باشد.

مانند هر عمل جراحی، لازم است آزمایش هایی قبل از عمل (تحلیلی و الکتروکاردیوگرام) انجام شود تا بدانیم بیمار کاملا کاندید مناسبی برای لیپوماتیک است.

به عنوان مثال، افرادی که دارای اضافه وزن یا مشکلات چاقی هستند، قادر به انجام این جراحی نخواهند بود، همچنین خانم هایی که  نوزادی دارند که از شیر مادر تغذیه می کنند و یا دارای بیماری های کنترل نشده مزمن مانند دیابت هستند باید از این عمل خودداری کنند. زمانی که این آزمایش ها و بررسی ها قبل از لیپوماتیک انجام شود مسلما نتایج عمل پیکرتراشی و کاهش وزن بهتر است.

در صورتی که میزان چربی بیش از حد برداشته شود ممکن است که جای چربی از بین رفته بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک به صورت یک چاله ایجاد شود که ظاهر زیباییی را نداشته باشد.بنابراین می توان نتیجه گرفت که که خطرات جراحی عمل زیبایی lipomatic با میزان چربی که از بدن تخلیه می شود مرتبط است.

 

آیا لیپوماتیک راهکار مناسبی جهت کاهش وزن است ؟

در حقیقت عمل زیبایی lipomatic برای افرادی توصیه می شود که بیشتر به بهبود ظاهر خود اهمیت می دهند.بنابراین برای آنکه بتوانید بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک یا پیکرتراشی کاهش وزن ایده آل  داشته باشید می بایست یک سبک زندگی  سالم،با یک رژیم غذایی متعادل، ورزش منظم و یک برنامه خواب سالم را برای خود در نظر بگیرید تا به نتایج رضایت بخش بعد از پیکرتراشی دست یابید.

 

آیا لیپوماتیک راهکار مناسبی جهت کاهش وزن است؟

 

معمولا پزشک عمل زیبایی لیپوماتیک یا پیکرتراشی را در صورتی توصیه می کند که قسمت هایی از چربی بدن بیمار در برابر ورزش یا رژیم های غذایی مقاوم است و با انجام این نوع از فعالیت ها و همچنین تغییر در سبک زندگی به نتایج مطلوب نرسیده است.

اما اگر فرد نتواند وزن ثابتی داشته باشد و رژیم نامناسبی داشته باشد هیچ تضمینی در نتایج کاهش وزن با لیپوماتیک نخواهیم داشت.

همچنین ممکن است به دلایل خاص افراد نتوانند از لیپوماتیک برای تناسب اندامشان استفاده کنند که بهتر است با مشاوره پزشک یا موانعی که بر این عمل تاثیر منفی دارد را رفع کنند مثلا اگر بیماری خاصی دارند قبل از عمل بهبود پیدا کنند یا از روش های دیگری مثل لیزر استفاده کنند.

چگونه لیپوماتیک باعث کاهش وزن خواهد شد ؟

در صورت عدم رعایت رژیم و سبک زندگی سالم بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک یا پیکر تراشی با افزایش وزن هر سلول چربی در اندازه و حجم خود افزایش می یابد. در واقع در عمل زیبایی پیکرتراشی تعداد سلول های چربی در مناطق جدا شده کاهش می یابد.

پس به طور کلی لیپوماتیک باعث کاهش وزن و لاغری نمی شود بلکه باعث کاهش بافت چربی شده که ممکن است مجدد حجمش افزایش یابد. پس لیپوماتیک از چاقی جلوگیری نمی کند.

بنابراین توصیه می شود قبل از تصمیم به عمل زیبایی lipomatic به پزشک مراجعه نمایید و از پزشک خود در مورد همه جوانب و مزایای عمل زیبایی لیپوماتیک به طور دقیق صحبت کنید و انتظاراتی را که بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک می خواهید را با پزشک خود در میان بگذارید.

همانطور که می دانید لیپوماتیک روش های مختلفی دارد و بهتر است شما اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید و همینطور در مورد بیماری یا جراحی قبلی خود با پزشک صحبت کنید.

چگونه لیپوماتیک باعث کاهش وزن خواهد شد؟

 

سپس پزشک سوابق پزشکی تان را بررسی می کند و سپس می توانید اقدام به انجام عمل زیبایی پیکر تراشی کنید تا در این صورت بتوانید به نتایج دلخواه پس از  عمل زیبایی پیکر تراشی دست یابید و اگر پزشک شما را مناسب عمل ندادند یا راهکاری برای بهبود بیماری و آزمایشاتی را پیشنهاد می دهد یا توصیه می کند به دنبال روش های دیگر کاهش وزن مثل بایکوت معده یا باندینگ را پیشنهاد بدهد اگرچه لیپوماتیک بخاطر عوارض کم نسبت به دیگر عمل ها مسلما رایج تر و محبوب تر است.

در این جلسه شما می توانید تمامی انتظارات خود از انجام لیپوماتیک را به صورت کامل برای پزشک شرح دهید تا پزشک تشخیص دهد که تا چه اندازه با انجام پیکرتراشی شما به ایده ال خود نزدیک خواهید شد.

در صورتی که تصمیم به عمل زیبایی لیپوماتیک یا پیکر تراشی نهایی شد پزشک معالجتان برای آمادگی قبل از عمل زیبایی lipomatic به شما توصیه خواهد کرد که حداقل 3 هفته قبل از جراحی، از مصرف برخی از داروهای خاص که مانند رقیق کننده جلوگیری کنید و قبل از عمل زیبایی پیکرتراشی آزمایش های خاصی  را انجام دهید. پس از طی کردن مراحل ذکر شده شما آماده انجام لیپوماتیک خواهید بود.

بعضی از داروها و ویتامین ها مثل ویتامین  E یا حتی بعضی میوه و خوراک ها و ادویه جات ها مثل زردچوبه، فلفل و زنجبیل ممکن است باعث رقیق شدن خون شود که در نتیجه پس از عمل باعث خونریزی می شود. پس بهتر است در یک ماه اخیر از این مواد غذایی پرهیز کنید. بعضی از گیاهان دارویی و دیگر میوه و ادویه جات نیز هستند که با سوال از پزشک خود می توانید مشاوره دقیق تری بگیرید.

مشاوره پیش از lipomatic به تمامی سوالات شما به صورت دقیق و عملی پاسخ خواهد داد و اگر می خواهید دقیقا متوجه شوید که پیکرتراشی چگونه بر وزن شما تاثیر گذاشته و تا چه حد می توانید پس از انجام لیپوماتیک انتظار کاهش وزن را داشته باشید، باید از مشاورین پیش از انجام لیپوماتیک سوالات خود را بپرسید.

البته نتایج اصلی 2 lipomatic تا 3 ماه پس از انجام قابل مشاهده هستند، در نتیجه شما پس از پایان ماه سوم می توانید تشخیص دهید که عمل لیپوماتیک تا چه میزان بر اندام شما تاثیر گذاشته است. البته باید به این نکته اشاره کنیم که در طول این 3 ماه عوامل بسیاری روی چاقی یا لاغری شما تاثیر گذار خواهد بود.

اگر که می خواهید پس از lipomatic کاهش وزن هم داشته باشید، باید مراقب رژیم غذایی خود بوده و از پرخوری بپرهیزید تا علاوه بر زیبایی، لاغری را هم شاهد باشید. با ورزش های سبک روزانه وزن متعادلی را حفظ کنید و از کاهش یا افزایش وزن ناگهانی جلوگیری کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان