کاشت مو

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

0
(0)

کاشت مو ” طبیعی یکی از روش‌های درمان کم حجمی مو و یا طاسی سر بر اثر ریزش بیش از حد مو است. ریزش بیش از حد مو می‌تواند به دلیل عواملی مانند ژنتیک، عوارض داروهای درمانی، فشارهای عصبی و عوامل دیگر رخ دهد. شرایط متعددی در کاشت مو لحاظ می‌شود که یکی از این موارد، هزینه کاشت موی سر است. برای بسیاری سوال است که؛ کمترین هزینه کاشت مو یا همان hair transplant چقدر است؟ آیا پیوند مو با هزینه‌ی کمتر مزیت‌هایی دارد؟

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

اما موارد مهم‌تری هم در انجام این عمل وجود دارد. در صورتی که به موارد دیگری مانند انتخاب پزشک مناسب و انجام نکات مراقبتی قبل و بعد از انجام عمل جراحی کاشت توجه نشود ممکن است شما نتوانید نتیجه خوبی را از انجام عمل پیوند مو بگیرید. بنابراین لازم است در کنار هزینه‌های مصرفی انجام عمل پیوند موارد دیگری را هم در نظر بگیرید تا بتوانید عمل جراحی خوب و بدون مشکلی را داشته باشید و بعد از انجام عمل پیوند مو با عوارض و خطرات پیوند مواجه نشوید.

کمترین هزینه‌ کاشت مو در کلینیک‌های مختلف با مبالغ متفاوتی انجام می‌شود. هر کلینیک به نسبت نوع روش مورد استفاده برای پیوند مو و تجهیزاتی که در اختیار دارند، قیمتی را تعیین می‌کنند. البته که مهارت، دانش و تجربه‌ی متخصصان حاضر در کلینیک نیز در هزینه‌ی تعیین شده‌ی کاشت مو موثر خواهد بود. اما در مجموع مراکز زیبایی بر حسب گرافت‌های موی کاشته شده، روش کاشت و طول درمان تعیین می‌شود. برای مشخص شدن قیمت دقیق این جراحی لازم است در جلسه‌ی حضوری مشاوره‌ی کلینیک هلیا حضور پیدا کنید. در این جلسه معاینات لازم توسط پزشک متخصص انجام می‌شود و براساس تشخیص مبلغ نهایی به شما اعلام می‌شود. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در این زمینه می‌توانید با مشاوره آنلاین کلینیک پوست و موی هلیا در تماس باشید.

کاشت مو ارزان

عمل کاشت مو ارزان قیمت به جهت کم ‌ریسک بودن و شرایط کم‌ دردسر روند درمانی، امروز در بین عمل‌های زیبایی جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. شاید بسیاری از عمل‌های جراحی مربوط به زیبایی، فرد را وادار کنند که برای مدت زیادی از شرایط عادی زندگیشان فاصله بگیرد و تنها مشغول استراحت شود اما در مورد عمل کاشت مو، اصلا این‌طور نیست. کاشت مو این امکان را به فرد می‌دهد تا خیلی زود به جریان روزمره زندگی برگردد و حتی مدت زیادی از فضای کاری‌ خود دور نباشد. البته این به معنای سهل‌‌انگاری در دوران مراقبت از موی کاشته ‌شده نیست. وقتی هزینه‌های مربوط  به عمل کاشت مو ارزان را بررسی می‌کنیم، باید به این موضوع نیز توجه نشان بدهیم که اساسا دوران نقاهت بعد از این عمل، چندان طولانی نیست و زمان زیادی را از فرد نمی‌گیرد. این موضوع به تنهایی یک امتیاز برای این عمل به شمار می‌رود.

کمترین هزینه کاشت مو به چه عواملی وابسته است؟

برای اطلاع از کمترین هزینه‌ کاشت مو و عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن ابتدا لازم است با چگونگی انجام عمل زیبایی کاشت مو طبیعی آشنا شوید. تا به این ترتیب درک بهتری از عوامل موثر در هزینه‌های انجام عمل جراحی پیوند مو داشته باشید. کاشت مو معمولا به دو روش انجام می‌گیرد؛ در هر دو روش پیش از شروع فرآیند کاشت، ماده بی‌حسی توسط پزشک متخصص به نواحی مختلف سر بیمار تزریق می‌شود. روش‌های انجام عمل کاشت مو FUE و FUT نام دارند.

 

برای اطلاع از کمترین هزینه کاشت مو خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

کاشت مو به روش FUT به عنوان یک روش قدیمی‌تر شناخته می‌شود، که در این روش پزشک متخصص ناحیه‌ای را که از نظر نوع، رنگ و جنس مو به نواحی اطراف ناحیه تحت درمان شباهت دارد به عنوان بانک مو انتخاب می‌کند. ناحیه‌ی بانک مو باید دارای موهای پرپشت و فولیکول‌ها قوی باشد. سپس بخشی از پوست ناحیه بانک مو را در قالب نوارهای باریکی جدا می‌کند. سپس برای انجام عمل زیبایی کاشت مو گرافت‌های مو را از لایه جدا شده برمی‌دارد سپس قسمتی از پوست ناحیه بانک مو را می‌برد. سپس برای انجام عمل پیوند فولیکول‌های مو را از پوست بریده شده جدا می‌کند و به ناحیه تحت درمان پیوند می‌زند.

پیوند مو اف یو ای به دلیل جدید بودن این روش به عنوان روشی نوین شناخته می‌شود. در عمل کشت مو به این روش دیگر پزشک متخصص زیبایی نیازی به برش پوست از ناحیه بانک مو ندارد. در عمل پیوند مو FUE پزشک متخصص به صورت مستقیم فولیکول‌های مو را به تعداد مورد نیاز از بانک مو استخراج می‌کند.

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

در صورتی که کاشت مو شما در کلینیک انجام شود مقدار آن با هزینه‌های مصرفی در صورتی که عمل شما در بیمارستان انجام شود متفاوت است. البته مکانی که بیمارستان و یا کلینیک قرار دارد یا معروفیت نام آن نیز در میزان هزینه‌های مصرفی شما تاثیرگذار است. از موارد دیگری که میتواند موجب افزایش هزینه دریافتی پزشک متخصص شود، تراکم مو و فولیکول مورد نظر شما برای پر کردن نواحی خالی و طاس روی سر خواهد بود. برخی از افراد تنها خواستار عمل بر یک یا چند نقطه و منطقه از سر خود می‌باشند اما برخی نیز تمایل به پوشش کامل سر با فولیکول‌ها را دارند که در این صورت، طبیعتا بیمار باید هزینه بیشتری را پرداخت نماید.

پزشکانی که تخصصی خاص در این موضوع دارند، نسبت به سایرین مبالغ بیشتری دریافت می‌کنند. زیرا هم دانش بالاتری در این زمینه داشته و هم تجربه و مهارت بالاتری در زمینه ترمیم مو طبیعی دارند. همین موضوع باعث افزایش ضریب اطمینان و کاهش خطرات و عوارض خواهد شد. لازم به ذکر است که پرهزینه بودن این عمل لزوما به معنای موفقیت آمیز بودن کاشت مو و بالاتر بودن دانش و تجربه پزشک نیست.

بنابراین کمترین هزینه دریافتی پزشک و موقعیت مکانی کلینیک را ملاکی برای انتخاب پزشک خود قرار ندهید. عوامل مهم‌تری هستند که باید آنها را در نظر بگیرید. تجربه و سابقه‌ی کاری نشان می‌دهد تا چه میزان در انجام عمل کاشت مو دانش و مهارت دارد. این عوامل و فاکتورهای مشابه تعیین می‌کنند که نتیجه‌ی کاشت مو به چه صورت و تا چه حد طبیعی و دائمی خواهد شد. اگر کلینیک منتخب شما با محل زندگیتان فاصله دارد، باید هزینه رفت و آمد را نیز در نظر بگیرید. موارد مهم دیگری هم مانند هزینه دریافتی پزشک متخصص، مقدار ماده بی‌حسی تزریق شده، تعداد فولیکول‌های استخراج شده و پیوند زده شده در هزینه‌های مصرفی کاشت مو شما تاثیر می‌گذارد که باید به آن‌ها توجه کنید.

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

همانطور که گفته شد موارد متعددی در میزان هزینه‌های مصرفی انجام عمل زیبایی کاشت‌مو موثر است. برای مثال هزینه‌های دریافتی هر پزشک بسته به میزان شهرت و تجربه پزشک با پزشک متخصص دیگر متفاوت است. به همین دلیل نمی‌توان یک عدد دقیق را به عنوان کمترین هزینه‌ی مصرفی انجام عمل جراحی تخمین زد؛ اما اگر می‌خواهید کمترین هزینه مصرفی را در انجام عمل پیوند فولیکول داشته باشید باید به مواردی توجه کنید.

در کنار میزان هزینه دریافتی پزشک، به میزان تجربه و میزان موفقیت کارهای پیشین پزشک دقت کنید. به میزان تجربه و عمل‌های کاشت مویی که در گذشته انجام داده است هم دقت کنید. در غیر این صورت ممکن است فردی را انتخاب کنید که به درستی نتواند عمل زیبایی پیوند موی شما را انجام دهد. در برخی موارد دیده شده است که پزشک به دلیل این که هزینه‌ی کمی بابت انجام عمل hair transplant دریافت می‌کند در انجام عمل زیبایی پیوند دقت نمی‌کند به همین دلیل بعد از انجام پیوند فولیکول عوارض ناشی از انجام کاشت مو بروز می‌کند.

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه‌های دوران نقاهت ناشی از کاشت مو

همانطور که میدانید، هزینه های ناشی از عمل های زیبایی و یا درمانی تنها به موارد فوق خلاصه نمی‌شود. زیرا دوران نقاهت و بهبودی شامل هزینه‌هایی است که می‌تواند باعث افزایش مجموع هزینه‌های کاشت مو شود. به همین خاطر در هنگام برآورد هزینه ناشی از ترمیم مو طبیعی، باید هزینه‌های زمان دوران نقاهت را نیز در نظر بگیرید. پس از کاشت طبیعی مو، مصرف برخی دارو‌ها الزامی است که پزشک متخصص پس از معاینه آنها را تجویز می‌کند.

در زیر برخی از داروهای مصرفی بیماران پس از پیوند موی طبیعی آورده شده است. البته شایان ذکر است که این داروها برای تمامی بیماران تجویز نخواهد شد و تنها در صورت صلاحدید پزشک متخصص باید از آن ها استفاده نمود.

  • داروهای مسکن برای آرامش بخشیدن به بیمار و از بین بردن هرگونه در و اضطراب
  • داروهای ضدالتهابی برای جلوگیری و حتی درمان و کاهش تورم پس از کاشت مو در محل پیوند
  • آنتی بیوتیک‌ها برای کاهش خطر ابتلا به عفونت و درمان آن

اگر پس از پیوند مو شاهد عوارض غیرمعمول بودید، سریعا با پزشک خود تماس گرفته و علائم را شرح دهید. تا در به سرعت نسبت به کنترل آن اقدام نموده و بهبود یابید. در نظر داشته باشید که برطرف کردن عوارض جانبی و ویزیت پزشک، مشمول هزینه‌های اضافی خواهند بود. برخی از بیماران توانایی پرداخت دستمزد پزشک و هزینه‌های درمان را به صورت یکجا و کامل نخواهند داشت. در چنین شرایطی برخی از پزشکان هزینه‌های کاشت مو را برای بیماران قسط بندی خواهند کرد و در طی چندین قسط، بیمار هزینه را پرداخت خواهد کرد.

راهکارهایی جهت کاهش هزینه های کاشت مو

یکی از مهم ترین راهکارها برای پرداخت کمترین هزینه‌های انجام عمل کاشت انتخاب پزشک متخصص است. به این دلیل که در صورتی که عمل پیوند فولیکول شما توسط فردی متخصص و با تجربه انجام شود، می‌توانید از بروز عوارض و خطرات ناشی از انجام پیوند مو جلوگیری کنید. اما اگر فردی غیرمتخصص عمل شما را انجام ندهد، ممکن است نتواند عمل پیوند شما را به خوبی انجام دهد و شما بعد از انجام عمل زیبایی با عوارض آن مواجه شوید. در این صورت هزینه‌های درمان عوارض و خطرات به وجود آمده بر هزینه‌های مصرفی شما افزوده می‌شود.

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

برای کاهش هزینه‌های مصرفی می‌توانید کلینیکی را برای عمل خود انتخاب کنید، که هزینه‌ی کمتری را بابت انجام عمل کاشت دریافت می‌کند؛ اما در انتخاب کلینیک باید دقت کنید که موارد بهداشتی را در حین انجام عمل رعایت کند. در صورت رعایت نشدن موارد بهداشتی ممکن است شما بعد از انجام عمل با عارضه عفونت مواجه شوید. عارضه عفونت می‌تواند زمینه مناسب برای بروز عوارض و خطرات جدی تر را فراهم کند. در این صورت ممکن است هزینه‌های مصرفی شما بیشتر از قبل شود.

آیا هزینه‌های کاشت مو توسط بیمه پرداخت خواهد شد؟

یکی دیگر از روش‌های کاهش هزینه‌های مصرفی انجام عمل زیبایی پیوند مو تحت پوشش بیمه قرار گرفتن جراحی کاشت مو طبیعی است. معمولا عمل‌هایی که با عنوان زیبایی انجام می‌شود تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرند. عمل کاشت هم جز عمل‌های زیبایی در نظر گرفته می‌شود. برای مثال در مواردی که منشاء ریزش موهای شما بیماری‌های زمینه‌ای باشد، ممکن است عمل hair transplant تحت پوشش بیمه قرار گیرد. قوانین حمایتی در شرکت‌های مختلف بیمه متفاوت است؛ از این رو شما می‌توانید با مطالعه این موارد در سایت شرکت بیمه‌ای خود از قوانین تعیین شده در این مورد مطلع شوید. قوانینی که آیا به عمل زیبایی پیوند فولیکول شما می‌تواند بیمه تعلق بگیرد؟ اگر پاسخ مثبت است، شرکت بیمه با چه سازمان‌هایی طرف قرارداد است؟ دیگر اینکه چند درصد از هزینه‌های کاشت مو را متقبل می‌شود؟

 

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

کاشت مو ارزان در تهران

عمل کاشت مو طبیعی معمولا در کلینیک خود متخصص زیبایی صورت می گیرد. انجام این عمل معمولا از طریق بی حسی بوده. در واقع پزشک آمپول های بی حسی را به سر شما تزریق میکند تا به این ترتیب پشت سر شما کاملا بی حس شود. سپس با توجه به نوع عمل ترمیم موی شما ممکن است که یه نواری از پوست سر شما را برداشته و سپس آن ناحیه را بخیه بزند و یا تنها به گرفت فولیکول های موی شما بسنده کرده و دیگر نیازی به ایجاد زخم در ناحیه پشت سر شما نباشد. بنابراین باید به این نکته توجه کرد که هزینه عمل کاشت مو ارزان نه تنها به روش جراحی شما بستگی دارد بلکه تا حد زیادی به اینکه این عمل را در کجا و توسط چه متخصصی انجام میدهید نیز بستگی دارد. موقعیت جغرافیایی کلینیکی که می خواهید عمل ترمیم مو را در آن انجام دهید می تواند بر میزان هزینه عمل شما تاثیر بگذارد. قطعا اگر کلینیک مدنظر به شما نزدیک باشد، در هزینه‌ها صرفه جویی قابل توجهی صورت خواهد گرفت. افرادی که برای انجام عمل پیوند مو سفر می‌کنند و به مسافت‌های دور و دراز می‌روند، طبیعتا باید در کنار هزینه‌های عمل کاشت مو، هزینه‌های حمل و نقل را نیز بپردازند و این موضوع، هزینه عمل را برای آن‌ها کمی افزایش خواهد داد.

از طرفی پس از انجام عمل، هزینه‌هایی برای خرید شامپو و دارو نیز وجود دارد که البته در قیاس با هزینه اصلی، تقریبا ناچیز به نظر می‌رسند. این یکی دیگر از موضوعاتی است که فرد باید قبل از عمل، کاملا آن را سبک و سنگین کند و در نهایت منطقی‌ترین تصمیم را بگیرد. تصمیمی که از نظر مالی فشار چندانی به  زندگی او وارد نکند. برای مثال اگر این کلینیک در شهری کوچک باشد هزینه عمل ترمیم موی شما به طبع از عملی که در یک کلینیک در یک شهر بزرگ انجام میشود کمتر خواهد بود.توجه به یک نکته نیز کاملا ضروری به نظر می‌رسد و آن نکته، این است که مقایسه  قیمت‌ها  به تنهایی، فاکتوری ایده‌آل برای شناخت کلینیک‌های مناسب نیست.

شما می‌توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

خدمات تخصصی زیبایی پوست و مو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می‌گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button