کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟Posted by On اکتبر 21, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

کاشت مو ” طبیعی یکی از روش های درمان کم حجمی مو و یا طاسی سر بر اثر ریزش بیش از حد مو است. ریزش بیش از حد مو می تواند به دلیل عواملی مانند ژنتیک، عوارض داروهای درمانی، فشار های عصبی و عوامل دیگر رخ دهد.

در انجام کاشت مو موارد زیادی باید در نظر گرفته شود اما معمولا در ابتدا هر فردی به این فکر می کند که ” هزینه کاشت موی سر ” چقدر است و چه راه هایی برای مصرف کمترین هزینه برای hair transplant وجود دارد.

 

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

 

اما موارد مهم تری هم در انجام عمل کاشت مو طبیعی وجود دارد. در صورتی که به موارد دیگری مانند انتخاب پزشک مناسب و انجام نکات مراقبتی قبل و بعد از انجام عمل جراحی hair transplant توجه نشود ممکن است شما نتوانید نتیجه خوبی را از انجام عمل پیوند مو بگیرید.

بنابراین لازم است در کنار هزینه های مصرفی انجام کاشت مو موارد دیگری هم در نظر بگیرید تا بتوانید عمل جراحی خوب و بدون مشکلی را داشته باشید و بعد از انجام عمل پیوند مو با عوارض و خطرات hair transplant مواجه نشوید.

 

هزینه کاشت مو به چه عواملی وابسته است؟

در ابتدا باید چگونگی انجام عمل زیبایی کاشت مو طبیعی را بدانید تا عوامل وابسته در هزینه های مصرفی انجام عمل جراحی پیوند مو را بشناسید.

انجام معمولا به دو روش انجام میگیرد؛ اما در ابتدای هر دو روش پزشک متخصص زیبایی ماده بی حسی را به محل تحت درمان تزریق می کند. روش های انجام عمل کاشت مو FUE و FUT نام دارند.

 

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

 

کاشت مو به روش FUT به عنوان یک روش قدیمی تر شناخته می شود، که در این روش پزشک متخصص ناحیه ای را که از نظر نوع، رنگ و جنس مو به نواحی اطراف ناحیه تحت درمان شباهت دارد به عنوان بانک مو انتخاب می کند.

مشاهده مطلب
تقویت مو بعد از کاشت مو و مراقب های آن

سپس قسمتی از پوست ناحیه بانک مو را می برد. سپس برای انجام عمل زیبایی کاشت مو فولیکول های مو را از پوست بریده شده جدا می کند و به ناحیه تحت درمان پیوند می زند. پیوند مو به روش FUE به دلیل جدید بودن این روش به عنوان روش نوین شناخته می شود.

در انجام عمل جراحی کاشت مو به این روش دیگر پزشک متخصص زیبایی نیازی به برش پوست از ناحیه بانک مو ندارد. در عمل پیوند مو به روش FUE پزشک متخصص به صورت مستقیم فولیکول های مو را به تعداد مورد نیاز از بانک مو استخراج می کند.

بعد از استخراج کردن فولیکول های مو طی انجام عمل کاشت مو طبیعی با ایجاد سوراخ هایی با سوزن مخصوص hair transplant در ناحیه تحت درمان فولیکول های مو را پیوند می زند.

با توجه به توضیحات گفته شده می توان دریافت که یکی از موثرترین عوامل تاثیر گذار در هزینه های مصرفی عمل زیبایی پیوند مو نوع روش انجام شدن عمل جراحی کاشت مو طبیعی است. در برخی موارد عمل hair transplant در کلینیک های زیبایی هم انجام می شود.

در صورتی که کاشت مو شما در کلینیک انجام شود مقدار آن با هزینه های مصرفی در صورتی که عمل شما در بیمارستان انجام شود متفاوت است.

البته مکانی که بیمارستان و یا کلینیک قرار دارد و یا معروفیت نام آن هم در میزان هزینه های مصرفی شما تاثیرگذار است.

موارد مهم دیگری هم مانند هزینه دریافتی پزشک متخصص، مقدار ماده بی حسی تزریق شده، تعداد فولیکول های استخراج شده و پیوند زده شده در هزینه های مصرفی کاشت مو شما تاثیر می گذارد که باید به آنها توجه کنید.

 

حداقل هزینه کاشت مو چقدر است؟

همانطور که گفته شد موارد متعددی در میزان هزینه های مصرفی انجام عمل زیبایی کاشت مو موثر است. برای مثال هزینه های دریافتی هر پزشک بسته به میزان شهرت و تجربه پزشک با پزشک متخصص دیگر متفاوت است.

مشاهده مطلب
کاشت مو با تراکم بالا

به همین دلیل نمی توان یک عدد دقیق را به عنوان کمترین هزینه ی مصرفی انجام عمل جراحی کاشت مو تخمین زد؛ اما اگر می خواهید کمترین هزینه مصرفی را در انجام عمل hair transplant داشته باشید باید به مواردی توجه کنید.

 

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

 

باید در کنار میزان هزینه دریافتی پزشک به میزان تجربه و عمل های کاشت مویی که در گذشته انجام داده است هم دقت کنید. در غیر این صورت ممکن است فردی را انتخاب کنید که به درستی نتواند عمل زیبایی پیوند موی شما را انجام دهد.

در برخی موارد دیده شده است که پزشک به دلیل این که هزینه ی کمی بابت انجام عمل hair transplant دریافت می کند در انجام عمل زیبایی کاشت مو دقت نمی کند به همین دلیل بعد از انجام پیوند مو عوارض ناشی از انجام کاشت مو بروز می کند.

 

راهکارهایی جهت کاهش هزینه کاشت مو

یکی از مهم ترین راهکار های برای کاهش هزینه های انجام hair transplant انتخاب پزشک متخصص است. به این دلیل که در صورتی که عمل کاشت مو طبیعی شما توسط فردی متخصص و با تجربه انجام شود، می توانید از بروز عوارض و خطرات ناشی از انجام پیوند مو جلوگیری کنید.

اما اگر فردی متخصص عمل زیبایی کاشت مو شما را انجام ندهد، ممکن است نتواند عمل hair transplant شما را به خوبی انجام دهد و شما بعد از انجام عمل زیبایی با عوارض آن مواجه شوید. در این صورت هزینه های درمان عوارض و خطرات به وجود آمده بر هزینه های مصرفی شما افزوده می شود.

 

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

 

برای کاهش هزینه های مصرفی می توانید کلینیکی را برای انجام عمل کاشت مو طبیعی خود انتخاب کنید، که هزینه ی کمتری را بابت انجام hair transplant دریافت می کند؛ اما در انتخاب کلینیک باید دقت کنید که موارد بهداشتی را در حین انجام عمل رعایت کند.

مشاهده مطلب
حداقل سن کاشت مو چقدر است ؟

در صورت رعایت نشدن موارد بهداشتی ممکن است شما بعد ار انجام عمل جراحی کاشت مو با عارضه عفونت مواجه شوید. عارض عفونت می تواند زمینه مناسب برای بروز عوارض و خطرات جدی تر را فراهم کند. در این صورت ممکن است هزینه های مصرفی شما بیشتر از قبل شود.

 

آیا هزینه های کاشت مو توسط بیمه پرداخت خواهد شد؟

یکی دیگر از روش های کاهش هزینه های مصرفی انجام عمل زیبایی پیوند مو تحت پوشش بیمه قرار گرفتن جراحی کاشت مو طبیعی است.

معمولا عمل هایی که با عنوان زیبایی انجام می شود تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند. عمل hair transplant هم جز عمل های زیبایی در نظر گرفته می شود.

 

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

 

اما در مواردی استثنا برخی عمل های زیبایی به خصوص عمل زیبایی کاشت مو را می توان تحت پوشش بیمه قرار داد.

برای مثال وقتی که ریزش بیش از حد مو شما به دلیل ایجاد یک بیماری بروز کرده باشد ممکن است عمل hair transplant برای درمان آن تحت پوشش بیمه بتواند قرار گیرد.

موارد استثنا در شرکت های بیمه مختلف متفاوت است؛ اما شما می توانید با مطالعه این موارد در سایت شرکت بیمه خود مطلع شوید، که آیا به عمل زیبایی کاشت مو طبیعی شما می تواند بیمه تعلق بگیرد و هزینه های مصرفی شما را کاهش دهد یا خیر.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع