لیزر موهای زائد

لیزر مو های زائد بیکینی چیست؟

لیزر مو های زائد بیکینی چیست

لیزر مو های زائد بیکینی

پوشیدن مایو، بیکینی و لباس هایی از این دست برای بسیاری از افراد، استرس زا و نگران کننده به نظر می رسد. لیزر مو های زائد اما شرایطی را ایجاد می کند که شما در اوج اعتماد به نفس، لباس های دلخواه خود را بپوشید و از قرار گرفتن در یک محیط عمومی، احساس خجالت نکنید.

به کمک لیزر مو های زائد، شما می توانید مو های ناخواسته در هر قسمتی از بدن خود را از بین ببرید. لیزر مو های زائد بیکینی، یکی از محبوب ترین انتخاب ها در لیزر مو های ناخواسته به کار می رود و هر جلسه انجام این کار نیز، مدت زیادی به طول نمی انجامد.

 

لیزر مو های زائد بیکینی

 

آن هایی که این فرآیند را پشت سر می گذارند، پس از مدتی شاهد از بین بردن مو های ناخواسته بدن خود خواهند شد. موضوعی که به آن ها پوستی زیبا و شفاف و همچنین ظاهری بسیار مطلوب می بخشد. این موثر ترین روشی محسوب می شود که تا امروز برای از بین بردن مو های ناخواسته بدن مورد استفاده مردم قرار گرفته است.

دریافت تخفیف ویژه لیزر موهای زائد در کلینیک هلیا تا آخر این هفته

 

نحوه عملکرد لیزر مو های زائد بیکینی چگونه است؟

این روش مدرن برای از بین بردن مو های ناخواسته، با یک تکنولوژی ساده اما بسیار جذاب کار می کند. در واقع دستگاه لیزر، پالس های سبکی را به فولیکول های مو می فرستد. این پالس ها در رنگدانه های هر فولیکول جذب می شوند و با یک فعل و انفعال کارآمد، این فولیکول ها را از ریشه از بین می برند. در چنین شرایطی، دیگر امکان رشد تار های مو در فولیکول ها از بین رفته وجود نخواهد داشت.

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیزر موهای زائد و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

این اتفاق البته تنها در یک جلسه رخ نمی دهد. چرخه رشد مو، مراحل متفاوت و مختلفی دارد. لیزر زمانی موثر تر است که این چرخه در وضعیت «فعال» باشد. با استفاده از چندین جلسه با فواصل زمانی نسبتا زیادی برای لیزر، شما مطمئن خواهید شد که فولیکول ها درست در زمان و مرحله رشد، در معرض نابودی قرار بگیرند.

 

آیا لیزر موهای زائد بیکینی درد دارد؟

این فرآیند به طور کلی هیچ دردی را برای شما به وجود نمی آورد. اگر هر دردی در کار باشد، بسیار ناچیز است. این وضعیت البته به ضخامت پوست و شرایط اولیه خود فرد نیز بستگی خواهد داشت. با این وجود در یک مقایسه کلی، درد ناشی از لیزر مو های زائد بیکینی قابل مقایسه با درد ناشی از فعالیت هایی مثل وکس کردن، نخواهد بود.

 

آیا لیزر موهای زائد بیکینی درد دارد؟

 

قبل از انجام این فعالیت، پزشک می تواند از کمپرس های سرد یا کرم های بی حس کننده استفاده کند. این کار احساس درد را در جریان فرایند به طور کامل از بین می برد تا شما چنین فعالیتی را بدون نگرانی و احساس درد پشت سر بگذارید.

 

چطور برای لیزر مو های زائد بیکینی آماده شویم؟

اولین قدم برای انجام این فعالیت، برنامه ریزی دقیق زیر نظر یک پزشک متخصص است. همچنین مهم است که شما با در میان گذاشتن سوابق مصرف دارو ها و وضعیت سلامتی خود با پزشک، اطمینان حاصل کنید که کاندیدای مناسبی برای این فعالیت به شمار می روید.

برای رسیدن به بهترین نتایج از لیزر موهای زائد بیکینی و همچنین پشت سر گذاشتن این فعالیت در شرایط مطلوب، شما باید حتما به دقت به توصیه های پزشک عمل کنید و در روزهای منتهی به این فرآیند، چنین توصیه هایی را کاملا جدی بگیرید.

حدود شش هفته قبل از اولین جلسه لیزر مو های زائد، شما باید وکس کردن را متوقف کنید. همچنین باید از برنزه کردن و تغییر دادن رنگ پوست خود با استفاده از دستگاه، کرم ها و حتی قرار گرفتن در معرض تابش شدید خورشید، پرهیز کنید. پوست شما در زمان انجام این فعالیت، باید در شرایط طبیعی و همیشگی خود باشد.

در روزهای منتهی به لیزر مو های زائد، شما باید از مصرف دارو های خاصی صرف نظر کنید. دارو های مسکن و دارو های رقیق کننده خون، در فاصله چند روز تا انجام لیزر برای شما مناسب نیستند.

همچنین ممکن است پزشک به شما توصیه کنید تا بخشی از مو های زائد بدن خود را برای انجام لیزر، اصلاح کنید.

 

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد بیکینی

به طور کلی لیزر مو های زائد بیکینی، عوارض جانبی بسیار کم و محدودی دارد اما برای آن که این عارضه ها را کم تر کنید، رعایت نکات مراقبتی برای شما کلیدی خواهد بود. افرادی که این توصیه ها را اصلا جدی نمی گیرند و به آن ها گوش نمی دهند، ممکن است با تشدید آثار جانبی در بدن خود روبرو شوند.

 

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد بیکینی

 

اولین و مهم ترین اصل پس از انجام لیزر موهای زائد زنان در ناحیه بیکینی، دور ماندن از اشعه مستقیم خورشید برای چند روز است. همچنین استفاده از کرم های ضد آفتاب قدرتمند برای محافظت از پوست، بسیار مهم به نظر می رسد.

استفاده از لباس های گشاد و راحت، نرفتن به استخر، فاصله گرفتن از جکوزی و وان آب داغ و همچنین دوری از فعالیت های سنگین ورزشی و هر فعالیت دیگری که موجب تعریق شدید می شود در کنار قرار نگرفتن در آب خیلی گرم یا خیلی سرد، برای رسیدن به بهترین نتایج از لیزر ضروری خواهد بود.

به طور معمول پس از پایان هر جلسه، پزشک شما را با اصول مراقبت از پوست آشنا می کند و شرایطی را به وجود می آورد که شما با رعایت دقیق این اصول، به بهترین نتایج ممکن برسید.

 

نتایج لیزر موهای زائد بیکینی چگونه است؟

بدن هر فرد واکنش متفاوتی نسبت به لیزر دارد. در نتیجه نمی توان برای همه افراد نتایجی کاملا یکسان و مشابه در نظر گرفت اما در یک نگاه کلی، این فعالیت نتایجی ایده آل را به دنبال خواهد داشت.

کاملا طبیعی به نظر می رسد که پوست در اولین روزهای پس از انجام این فرآیند، کمی قرمز شود و ورم کند اما اساسا این آثار جانبی، ماندگار نخواهند بود و به سرعت از بین خواهند رفت.

زمان بروز نتایج نهایی نیز در افراد مختلف، متفاوت است. بعضی ها به محض پایان اولین جلسه، شاهد تغییرات اولیه در میزان مو های زائد بدن خود هستند و برای بعضی های دیگر، ظهور چنین نشانه هایی به چند جلسه مختلف نیاز خواهد داشت.

همچنین برای بعضی از افراد، نتایج این فعالیت دائمی هستند؛ یعنی آن ها دیگر در هیچ شرایطی شاهد رشد مو های زائد در بدن خود نخواهند بود. برخی دیگر از افراد اما پس از چند سال، دوباره با رشد این مو ها در بدن خود روبرو می شوند.

در مجموع می توان نتیجه گرفت که لیزر مو های زائد بیکینی، نتایج بسیار دلچسبی دارد و با اثری بسیار طولانی مدت، زیبایی و اعتماد به نفس را به افراد هدیه می دهد.

 

هزینه لیزر موهای زائد بیکینی

میزان هزینه لیزر موهای زائد بیکینی، به حجم و ضخامت مو ها بستگی دارد. بیکینی یکی از ناحیه هایی است که نسبت به نواحی دیگر بدن، به جلسات کم تری نیاز دارد و این موجب کاهش هزینه های آن نسبت به لیزر مو های زائد نقاط دیگری از بدن خواهد شد.

برای این کار معمولا بین 5 تا 10 جلسه کوتاه نیاز خواهد بود. پس از پایان این جلسه ها، یک دوره درمانی کامل شده است. این کار در درازمدت به لحاظ مالی، به شدت به صرفه خواهد بود. چرا که شما دیگر ناچار نیستید هزینه ای دائمی برای اصلاح مو های زائد خود بپردازید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیزر موهای زائد خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)