هزینه کاشت ریش در کلینیک هلیا

داشتن مو‌های پرپشت به‌تنهایی برای رسیدن بسیاری از مردان به جذابیت دلخواه خود کافی به نظر نمی‌رسد. خیلی از آن ها علاقه زیادی به داشتن ریش و سبیل پرپشت نیز دارند. فعالیتی مثل کاشت ریش، این خواسته مهم را برای بسیاری از مرد‌ها برآورده می‌کند. چرا که همه به طور طبیعی از ریش بلند و پرپشت برخوردار نیستند.

اینفوگرافیک هزینه پیوند ریش
اینفوگرافیک هزینه پیوند ریش

جالب است بدانید که در حال حاضر داشتن ریش بلند به یکی از نشانه‌های جذابیت در مردان تبدیل شده است. اما برخی از افراد ذاتا از داشتن ریش محروم هستند و برخی دیگر اخیرا به دلایلی، دچار ریزش موی صورت شده‌اند. در صورتی که درمان دارویی و استفاده از مکمل‌ها بی‌تاثیر بوده است، کاشت ریش یکی از بهترین روش‌هایی است که کمک می‌کند بتوانید به نتیجه دلخواه و دائمی خود برسید. برای این منظور ابتدا لازم است به اندازه کافی تحقیق کرده و پاسخ تمام سوالات خود را به دست بیاورید. برای مثال تقریبا برای همه مهم است که بدانند هزینه پیوند ریش چقدر می‌شود. ما در این مقاله پیرامون قیمت کاشت طبیعی ریش صحبت کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

مطالب بیشتر: کاشت ریش SUT

هزینه کاشت ریش چقدر است

کاشت ریش، چه تاثیری در وضعیت ظاهری من دارد؟

شما به دلایل مختلف ممکن است مو‌های صورت خود را از دست بدهید. بر هم خوردن تعادل هورمونی بدن، عوامل ارثی و ژنتیکی، مصرف برخی از دارو‌ها، بیماری‌هایی مثل آلوپسی، تغذیه ناسالم، مشکلات تیروئیدی و همچنان استرس بسیار بالا، تهدیدی برای سلامتی مو‌ی سر و صورت شما خواهند بود. وقتی مو‌های صورت خود را به مقدار کم یا زیاد از دست می‌دهید، از این پس نمی‌توانید مدل ریش مد نظر را در صورت خود داشته باشید و مجبور خواهید بود ریش را اصلاح کنید. اما پیوند ریش این فرصت را به شما می‌دهد که بهترین حالت ممکن را برای ظاهر خود انتخاب کنید.

ریش بلند، به مرد‌ها احساس قدرت می‌دهد و اعتماد به نفس را در آن‌ها به اوج می‌رساند. حتما می‌دانید که در سال‌های اخیر بسیاری از سلبریتی‌های سرشناس مرد در دنیا، به داشتن ریش بلند روی آورده‌اند. در نتیجه به کمک این عمل زیبایی، شما نیز می‌توانید نگرانی‌های خود درباره رشد نکردن مو در صورت را برطرف کنید و هر طور که علاقه دارید، ظاهر خود را شکل بدهید.

قیمت کاشت ریش

عوامل موثر بر هزینه کاشت ریش
 1. مدل ریش مورد نظر و تعداد گرافت مورد نیاز
 2. روش پیوند ریش
 3. دستمزد پزشک و هزینه کلینیک
پرداخت هزینه توسط بیمه چون کاشت ریش یک عمل زیبایی است، لذا تمامی هزینه برعهده شما خواهد بود.
کاشت ریش اقساطی کاشت ریش به صورت اقساطی را تنها در کلینیک‌های معتبر انجام دهید تا مطمئن شوید کیفیت کار افت نخواهد کرد.

برای اطلاع از هزینه کاشت ریش خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ریش و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا کاشت ریش، به همان شیوه کاشت مو انجام می شود؟

حتما این سوال برای شما نیز پیش آمده است که آیا روش‌های به کار رفته در کاشت ریش، همان روش‌های به کار رفته در کاشت مو روی سر هستند؟ در درجه اول باید بدانید که نحوه رشد مو در صورت، با نحوه رشد مو در سر کمی تفاوت دارد. همچنین میزان تراکم مو‌های سر نیز همواره بیشتر از تراکم مو‌ی صورت است. با این وجود این دو عمل زیبایی، شباهت فوق‌العاده نزدیکی با هم دارند و در هر دو، از مراحل تقریبا یکسانی استفاده می‌شود.

کاشت ریش چگونه انجام می شود؟

در واقع روند استخراج گرافت‌ها در هر دو عمل، یکسان است اما در مورد نحوه کاشت این گرافت‌ها، تفاوت‌هایی بین این دو فعالیت دیده می‌شود. در زمان کاشت ریش، باید به زاویه خواب، جهت و عمق گرافت‌های کاشته شده بسیار دقت کرد. در غیر این صورت، نتایج نهایی این فرآیند به هیچ‌وجه مطلوب و طبیعی نخواهد بود.

کاشت ریش در چند مرحله صورت می گیرد؟

 1. اولین مرحله از کاشت طبیعی ریش، با انجام آزمایش‌های لازم صورت می‌گیرد تا مشخص شود که هیچ مشکلی برای پشت سر گذاشتن یک فرآیند زیبایی ندارید.همچنین یک جلسه مشاوره نیز با حضور پزشک متخصص برای شما ترتیب داده خواهد شد تا انتظارات خود را به طور کامل و دقیق مطرح کنید و با نحوه انجام کار بیشتر آشنا شوید.
 2. مرحله بعدی، انتخاب یک نقطه از بدن به عنوان بانک مو برای برداشت گرافت‌ها خواهد بود. بهترین انتخاب در چنین شرایطی، قسمت پشتی سر است اما گاهی از مو‌های سینه نیز برای این کار استفاده می‌شود.
 3. در روز انجام فرآیند، پزشک ابتدا از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کند تا شما هیچ دردی را احساس نکنید. سپس استریل کردن پوست بانک مو و صورت، انجام خواهد شد.
 4. در ادامه، گرافت‌ها به دقت و براساس متد انتخاب شده، از سر شما استخراج می‌شوند و در صورت شما کاشته خواهند شد.
 5. در پایان این فعالیت، پزشک راهکار‌های لازم برای مراقبت های بعد از کاشت ریش را با شما در میان می گذارد تا بتوانید به بهترین نتیجه ممکن از آن دست پیدا کنید.

کاشت ریش، چه مزایایی دارد؟

وقتی به سراغ عمل‌های زیبایی مثل کاشت ریش و سبیل می‌روید، قطعا برای شما بسیار مهم است که به نتیجه بسیار مناسب و ایده‌آل برسید. مهمترین مزیت‌های پیوند ریش و سبیل عبارتند از:

 1. کاشت ریش، نتایجی طبیعی را به دنبال دارد و اگر متخصص در تعیین زاویه کاشت به خوبی عمل کند، ظاهر ریش شما پس از انجام فرآیند، اصلا مصنوعی نخواهد بود.
 2. با به دست آوردن ظاهر دلخواه در ریش و سبیل خود، اعتماد به نفس بیشتری به دست می‌آورید.
 3. در جریان انجام پیوند ریش، هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.
 4. کاشت ریش و سبیل، عوارض جانبی بسیار کم و محدودی را به دنبال دارد.
 5. این عمل زیبایی، دوران ریکاوری بسیار کوتاهی خواهد داشت.
 6. در صورتی که کاشت به خوبی انجام گرفته و مراقبت‌های بعد از آن را جدی بگیرید، نتیجه پیوند ریش دائمی خواهد بود.

آیا کاشت ریش، عوارض جانبی دارد؟

درست مثل هر عمل زیبایی دیگری، این احتمال وجود دارد که پس از کاشت طبیعی ریش، تا چند روز با آثار جانبی پس از پیوند مواجه شوید. کبودی، تورم، حساسیت و همچنین قرمزی پوست، عوارضی هستند که ممکن است برای شما به وجود بیایند. معمولا در بدترین حالت ممکن، این عارضه‌ها ظرف یک هفته به طور کامل از بین خواهند رفت. از این جا به بعد همه چیز مطلوب به نظر می‌رسد اما برای رشد نهایی مو‌ها هنوز باید کمی صبور باشید.

مطالب بیشتر: کاشت ریش FUT

عوارض کاشت ریش

از هفته سوم پس از کاشت ریش و سبیل، ریزش موهای پیوندی شروع شده و پس از چند ماه، رشد مجدد تارهای پیوندی آغاز خواهد شد. بعد از آن، می‌توانید با خیال راحت ریش و سبیل خود را بلند کنید و هر مدلی که دوست دارید روی آن‌ها پیاده کنید.

آیا می توان ریش کاشته شده را اصلاح کرد؟

حقیقت آن است که شما پس از تجربه کاشت طبیعی ریش، هیچ مشکلی برای اصلاح کردن و حالت دادن به ریش و سبیل خود نخواهید داشت. علاوه بر این، شما حتی می‌تواند ریش و سبیل خود را رنگ کنید و آن‌ها را به هر وضعیتی که دوست دارید در بیاورید. تنها باید به دو نکته مهم توجه کنید:

 1. برای رنگ کردن ریش، اصلاح کردن، استفاده از اتو مو و … برای اولین بار بعد از پیوند ریش، باید از متخصص اجازه بگیرید.
 2. همچنین فراموش نکنید که استفاده از رنگ‌های شیمیایی، استفاده از اتوی مو و سشوار و حتی نحوه اصلاح کردن، در دراز مدت موجب صدمه دیدن فولیکول‌ها نشوند.

هزینه کاشت ریش چقدر است؟

شاید این تصور در ذهن شما وجود داشته باشید که هزینه کاشت ریش، گران است اما در مقایسه با روش‌های دیگر، قطعا به صرفه‌تر خواهد بود و دو دلیل محکم برای این ادعای خود داریم:

 1. شما یکبار برای پیوند ریش هزینه کرده و برای همیشه، از داشتن ریش زیبا و پرپشت، لذت خواهید برد.
 2. روش‌های دیگر همانند مصرف دارو، غالبا نتیجه موقت داشته و اگر رها شوند، ممکن است مجددا دچار ریزش موی صورت شوید اما نتیجه کاشت ریش، دائمی است.

اگر برای داشتن ریش و سبیل خوش‌حالت و پرپشت به طبیعی‌ترین شکل ممکن، اهمیت زیادی قائل هستید، این سرمایه‌گذاری برای شما بسیار ارزشمند بوده و نتایج بسیار دلچسبی به همراه خواهد داشت.

عوامل موثر بر هزینه کاشت ریش

عوامل موثر بر هزینه های کاشت ریش

عوامل زیادی وجود دارند که می‌توانند بر هزینه‌ های کاشت ریش و سبیل، تاثیر بگذارند. همه این عوامل در کنار هم، هزینه‌های انجام این عمل زیبایی را تعیین می‌کنند:

 1. اولین عامل مهم، میزان گرافت‌های استخراج شده است. هر چقدر که تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت بیشتر باشد، هزینه پیوند ریش افزایش پیدا خواهد کرد. در واقع افرادی که به گرافت‌های بیشتری نیاز دارند، باید هزینه بیشتری نیز بپردازند.
 2. عامل مهم بعدی، متد انتخاب شده برای کاشت طبیعی ریش است. به طور معمول روش‌های نوین، هزینه‌های بیشتری به دنبال دارند اما کارآمد‌تر و موثر‌تر نیز هستند.
 3. دستمز متخصص نیز بسیار مهم است زیرا متخصصین باتجربه که رزومه درخشانی برای کاشت ریش دارند، قطعا هزینه بیشتری دریافت خواهند کرد.
 4. همچنین شما باید هزینه آزمایشات قبل از شروع کار، خرید داروها و حتی درمان عوارض احتمالی را در محاسبه قیمت پیوند ریش طبیعی در نظر گرفت.
 5. فاصله با کلینیک مورد نظر، عامل دیگری است که هزینه پیوند طبیعی ریش را تعیین می‌کند. گاهی افراد برای انجام این فعالیت از یک شهر به شهر دیگری سفر می‌کنند. این کار موجب افزایش هزینه‌ها می‌شود

مطالب بیشتر: کاشت ریش FIT

آیا کاشت ریش به لحاظ مالی، به صرفه است؟

برای پی بردن به صرفه اقتصادی این عمل زیبایی، باید تاثیر آن را در قبال هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، بررسی نمایید. در یک نگاه کلی، کاشت ریش و سبیل تغییر بسیار زیادی در ظاهر شما به وجود می‌آورد و شما را صاحب ریش و سبیل کاملا طبیعی می‌کند. وقتی کاشت طبیعی ریش و سبیل را انجام می‌دهید، دیگر نیازی به استفاده از روش‌های موقت برای ترمیم ریش و سبیل نخواهد بود. در نتیجه این فعالیت در درازمدت به لحاظ مالی، به شدت به صرفه خواهد بود.

خطرات کاشت ریش با قیمت پایین

قبل از انجام کاشت ریش و سبیل، باید حتما کلینیک مناسبی را برای این کار در نظر بگیرید. بسیاری از افراد، هزینه کاشت ریش و سبیل را به عنوان اولین معیار برای انتخاب کلینیک و دکتر قرار داده و به سراغ مراکزی می روند که کمترین قیمت پیوند ریش را دریافت نمایند. کاشت طبیعی ریش و سبیل با هزینه پایین، می‌تواند بسیار خطرناک باشد و سلامتی شما را تهدید کند. در نتیجه نباید کاشت ریش و سبیل را در کلینیک‌های غیرمجاز انجام بدهید. در این صورت شما با تهدید‌هایی جدی روبرو می‌شوید و نتایج نهایی کار نیز برای شما راضی‌کننده نخواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ریش خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code