کاشت مو
موضوعات داغ

کاشت مو به روش DHI یک روش از کاشت می باشد؟

کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش dhi یک روش از کاشت می باشد؟

امروزه متدهای زیادی برای کاشت مو در نظر گرفته می شود. با توجه به انتظارات خود و وضعیت اولیه شخص (ناحیه طاسی و بانک مو) پزشک تشخیص خواهد داد که از چه روشی برای پر کردن سر با بالاترین تراکم استفاده شود.

روش جدید کاشت موی میکروگرافت رضایت عمومی افراد را نسبت به کاشت مو افزایش داده است که شخص با اطمینان خاطر بیشتر و بدون نگرانی به سراغ کاشت مو برود. و یک تغییر محسوس بزرگ برای چهره خود بوجود آورد.

 

کاشت مو به روش DHI

 

درخواست مشاوره رایگان خدمات ما

روش میکروگرافت کاملا با روش DHI متفاوت است. در واقع DHI یک وسیله یا ابزار است و روش کاشت مو نمی باشد.

البته در این مورد یک نکته ضروری وجود دارد. DHI اساسا یک روش مجزا برای کاشت نیست بلکه ابزاری است که  برای کمک به بهبود فرآیند کاشت مو، مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع یک متد نو یا متفاوت برای کاشت مو به شمار نمی رود.

DHI در واقع مکمل روش sut است و در نهایت شرایطی را بوجود می آورد که این متد با دقت بیشتر و خطر کمتری به اجرا در بیاید که در کلینیک هلیا هم انجام می شود.

DHI مخفف عبارت  Direct Hair Implant  یا «کاشت موی مستقیم » است.

منظور از کاشت موی مستقیم در واقع این است که با استفاده از ابزار DHI فولیکول ها مستقیما روی سر فرد قرار خواهند گرفت و برای این کار نیاز به ایجاد کانال روی سطح پوست نیست.

 

کاشت مو به روش DHI

با استفاده از DHI پزشک می تواند در زمان کاشت مو کنترل خوبی روی عمق، جهت و زاویه گرافت ها در محل جدید داشته باشد.

موهایی که به کمک DHI دوباره شروع به رشد در سر فرد می کنند در مقابل ریزش مقاوم هستند و ظاهری کاملا طبیعی خواهند داشت.

کلا در روش کاشت مو دو روش باید برای برداشت و انتقال و پیوند برای جلوی سر وجود دارد. یکی روش Fit (برداشت به صورت دانه دانه ) و دیگری روش Fut (برداشت نوار باریک از پشت سر) که کلینیک های مختلف در سطح کشور این روش ها را به اسم ها و عناوین مختلف تبلیغ می کنند.

ولی روش میکروگرافت روش “کاشت مو” است نه روش برداشت. به این صورت که روش های قدیمی که به دو طریق فوق برداشت می شود و با دست کاشته می شود ولی در روش میکروگرافت کاشت با دستگاه ایمپلنتر انجام می شود توسط شخص خود آقای دکتر خراسانی که 16 سال سابقه کاشت مو دارند انجام می پذیرد.

برای اطلاع از قیمت کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

همچنین بی حسی های جلوی سر مراجعه کننده با دستگاه مخصوصی که به هیج عنوان در ایران وجود ندارد زده می شود که کاملا بدون سوزن، کاملا بدون خونریزی و کاملا بدون درد می باشد که باز هم توسط خود دکتر خراسانی انجام می گیرد.

و همچنین خط رویش مراجعه کننده با دستگاه سه بعدی لیزری اندازه گیری می شود که با آناتومی صورت شخص هماهنگی داشته باشد و این کار هم توسط شخص اقای دکتر خراسانی که 16 سال سابقه کار کاشت مو دارند انجام می شود.

چون خط رویش یکی از مهم ترین قسمت های کاشت مو می باشد و بخاطر حساسیت آن در چهره، شخص دکتر خراسانی خودشان شخصا اقدام به کاشت و طراحی این قسمت می کنند. با توجه به توضیحات فوق روش کاشت میکروگرافت (Hair Transplantation by Micrograft) فقط دستگاه DHI یا دستگاه ایمپلنتر نیست بلکه مجموع سه روش کاشت گفته شده است.

برخلاف کلینیک های دیگر که صفر تا صد کار (برداشت و کاشت) توسط تکنسین ها انجام می شود در کلینیک هلیا قسمت های مهم کار کاشت و نظارت کامل در بقیه مراحل توسط شخص دکتر خراسانی با 16 سال سابقه کار کاشت مو انجام می شود.

در کل DHI یک روش نیست و ابزاری است که در کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد که میتواند باعث تراکم بیشتر، بدون اسکار (جای زخم) بشود.

سرعت بیشتر که در روش کاشت مو میکروگرافت کاربرد دارد که بعضا برخی از مراکز درمانی عملا یا سهوا از DHI با عنوان یک روش کاشت مو یاد می کنند در صورتیکه ابزاری است برای روش میکروگرافت که بطور کامل و انحصاری توسط شخص دکتر خراسانی در کلینیک پوست و موی هلیا انجام می شود .

DHI در سایزها و ابعاد مختلف در بازارهای جهانی بفروش می رسد. که انواع مختلفی دارد و برای موی سر ، خط رویش، کاشت ابرو و کاشت ریش بصورت جداگانه استفاده می شود.

DHI در رنگ بندی های مختلف عرضه می شود که هرکدام از آنها نشانگر نوع و استفاده آن در نواحی مختلف سر و صورت می باشد که اگر به رنگ واندازه آن دقت نشود مراجعه کننده نتیجه مطلوب را از این ابزار نخواهد برد.

درکل رنگ سبز برای کاشت ریش، رنگ آبی برای خط رویش، رنگ قرمز برای کاشت مو و رنگ سبز هم برای کاشت ابرو مورد استفاده قرار می گیرد.

جدا از این پزشک با توجه به جنس بانک موی مراجعه کننده می تواند بعضا برای کاشت از رنگ بندی های متفاوتی جدا از روش های مرسوم بالا استفاده کند. به علت اینکه جنس و ضخامت تارهای موی افراد با هم متفاوت است.

خوشبختانه دکتر خراسانی با توجه به سوابق درخشان در زمینه کاشت تبحر لازم در استفاده از ابزار DHI  در روش میکروگرافت و  sut را دارند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)