درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

پوسته پوسته شدن ابرو بعد از کاشت ابرو طبیعی

پوسته پوسته شدن ابرو بعد از کاشت ابرو طبیعی

پوسته پوسته شدن ابرو پس از ” کاشت ابرو ” از جمله عوارض کاشت ابرو طبیعی می باشد. این متد زیبایی به دلیل ظاهر طبیعی ای که برای فرد مراجعه کننده ایجاد می کند با محبوبیت زیادی مواجه شده است.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

پوسته پوسته شدن ابرو بعد از کاشت ابرو طبیعی

 

همانطور که می دانید ابروها نقش مهمی در حالت چهره ی شما داشته و می تواند احساسات مختلفی را نشان دهد.

در صورتی که افراد به هر دلیلی مانند بیماری های ژنتیکی و غیره دچار ریزش ابرو شوند با معضلی بزرگ مواجه شده اند.

با گسترش علم پزشکی و پیشرفت تکنولوژی امکان این امر فراهم شده است تا افراد بتوانند به واسطه پیوند ابرو، ابروی طبیعی داشته باشند.

از جمله ویژگی های مثبت عمل زیبایی پیوند ابرو این است که در آن نیازی به بیهوشی وجود نداشته و فرد مراجعه کننده می تواند با پرداخت هزینه ی نسبتا مناسب تنها با بی حسی موضعی از ابروهایی طبیعی بهره مند گردد.

در عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی، فولیکول های مو از قسمتی از سر به ابرو ها پیوند داده می شوند و با گذشت زمان ابروهایی طبیعی برای فرد مراجعه کننده ایجاد می کنند.

 

 

اما عمل زیبایی پیوند ابرو مانند هر عمل زیبایی دیگری با عوارضی همراه است. یکی از این عوارض پوسته پوسته شدن ابرو ها پس از کاشت ابروی طبیعی است.

این عارضه ممکن است که ظاهر نامناسبی را برای فرد ایجاد نموده و شخص مراجعه کننده از این مشکل ناراضی باشد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه ی مواجه شدن با این قبیل عوارض آشنا کرده و مراقبت ها و توصیه های لازم را بیان نماییم.

مشاهده مطلب
آیا ورزش سنگین بعد از کاشت ابرو مجاز است ؟

 

پوسته پوسته شدن ناحیه تحت درمان بعد از کاشت ابرو طبیعی نشانه چیست؟

همانطور که اشاره شد کاشت ابرو طبیعی می تواند با پیامدهایی همراه باشد که پوسته پوسته شدن ابرو یکی از این موارد است؛ به منظور بررسی بیشتر بهتر است که با علت این امر در پیوند ابرو آشنا شویم.

پس از عمل زیبایی eyebrow transplant و قرار گرفتن فولیکول های مو در محل جدید، پوست محل کاشت ابرو میزان چربی ای که باید تولید کند را کاهش می دهد.

علت این امر نیز آن است که سطح زیرین پوست ابرو پس از eyebrow transplant دچار تغییر می شود و دیگر سلول های پوستی نمی تواند چربی مورد نیاز را به خوبی تولید کند.

 

پوسته پوسته شدن ناحیه تحت درمان بعد از کاشت ابروی طبیعی نشانه چیست

 

در نتیجه در اثر خشکی، پوست زیر ابرو شروع به ترک برداشتن نموده و پوسته پوسته می شود. پس این عارضه یعنی پوسته پوسته شدن در قسمت ابرو پس از پیوند ابرو کاملا طبیعی بوده و جای نگرانی در این مورد وجود ندارد.

تنها لازم است که فرد به منظور جلوگیری از بروز مشکلاتی مانند عفونت، اصول بهداشتی را در این ناحیه پس از پیوند ابرو رعایت نماید.

در ضمن ممکن است که در ناحیه ای که کاشت ابرو انجام شده است، در اثر خشکی و پوسته پوسته شدن خارش نیز ایجاد شود که شخص مراجعه کننده باید از خاراندن این قسمت پرهیز کرده تا نهایتا به فولیکول های مو آسیبی نرسد.

 

آیا خطاهای پزشکی در پوسته پوسته شدن ناحیه ابرو بعد از کاشت ابرو تاثیر گذار خواهند بود؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که افراد پس از کاشت ابرو طبیعی دارند این است که آیا خطای پزشکی در پوسته پوسته شدن ابرو پس از کاشت ابرو تاثیر دارد یا خیر؟

در پاسخ باید بگوییم که عمل زیبایی کاشت ابرو بسیار حساس بوده و نیازمند این است که حتما توسط پزشکی با مهارت و تخصص لازم صورت گیرد.

در واقع به دلیل اینکه در eyebrow transplant سوراخ هایی در پوست این ناحیه ایجاد می شود و فولیکول های مو در این ناحیه قرار می گیرند، به سلول های سطحی پوست آسیب وارد می شود.

مشاهده مطلب
دلمه های بعد از کاشت ابرو طبیعی

 

آیا خطا های پزشکی در پوسته پوسته شدن ناحیه ابرو بعد از کاشت ابرو تاثیر گذار خواهد بود

 

پس چنانچه پزشک شما از تخصص و مهارت کافی در رابطه با پیوند ابرو برخوردار باشد می توان گفت که آسیب به سلول های پوستی به شدت کاهش می یابد و این امر به کمتر پوسته پوسته شدن ابرو کمک شایانی می کند.

هر چه تراکم درخواستی شما برای کاشت ابرو بیشتر باشد، سوراخ های بیشتری در سطح پوست ابرو ایجاد شده و در نتیجه آسیب به سلول های پوستی شما نیز بیشتر خواهد شد و سلول ها قادر به تولید سلول های چربی نخواهند بود.

در نهایت لازم است بگوییم در جلسه ی مشاوره ای که قبل از عمل زیبایی کاشت ابرو برگزار می شود، تصورات خود از eyebrow transplant را نزد پزشک معالجتان بازگو کنید و در این زمینه از او راهنمایی بخواهید.

همچنین در مورد پزشکی که برای این عمل زیبایی یعنی eyebrow transplant برمی گزینید، تحقیقات لازم را به عمل آورده و از مهارت او در این زمینه اطمینان حاصل کنید.

 

پس از مشاهده پوسته پوسته شدن ابرو بعد از کاشت ابرو چه کار باید کرد؟

لازم است فرد مراجعه کننده پس از کاشت ابرو توصیه هایی را رعایت نماید، یکی از این موارد مهم مربوط به پوسته پوسته شدن ابروهاست.

در حقیقت پس از مشاهده ی این عارضه بر سطح ابروهای خود باید تمامی این قسمت ها به طور کامل از سطح پوست پاک شوند. بدین منظور می توانید ناحیه ی مورد نظر را شستشو دهید.

برای انجام این کار لازم است که از یک شوینده ی ملایم استفاده نموده و با فشار بسیار کمی این سطح را مورد شستشو قرار دهید.

 

پس از مشاهده پوسته پوسته شدن ابرو بعد از کاشت ابرو چه کار باید کرد

 

بهتر است که این مراقبت پس از عمل زیبایی کاشت ابرو چندین بار در هفته تکرار شود. همچنین شما می توانید پس از شستشو و با مشورت پزشک از کرم هایی برای کاهش پوسته ها پس از پیوند ابرو استفاده نمایید.

در ضمن شما می توانید برای شستشو از ژل های ضد عفونی کننده نیز در این ناحیه استفاده نمایید. از دیگر توصیه هایی که لازم است به آن عمل کنید، دوری از نور مستقیم آفتاب است.

مشاهده مطلب
جراحی فلاپ برای کاشت ابرو

قرار گرفتن در معرض نور آفتاب به صورت طولانی مدت سبب آسیب به پوست ابرو و درنتیجه خشکی و پوسته پوسته شدن آن می شود.

در ضمن لازم به یادآوری است که پوسته پوسته شدن ابرو پس از eyebrow transplant جزء عوارض کوتاه مدت است و با گذشت دوره ای نسبتا کوتاه و ترمیم سلول های آسیب دیده، این عارضه از بین خواهد رفت.

همچنین لازم است که فرد مراجعه کننده پس از عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی از اصلاح بیش از حد این ناحیه پرهیز کند چرا که این امر سبب وارد شدن آسیب جدی به فولیکول های مو می شود و در نتیجه ی نهایی کاشت مو تاثیر منفی خواهد داشت.

در پایان باید بگوییم که eyebrow transplant اگرچه یک تکنیک جدید زیبایی است اما عوارضی را به دنبال دارد. این ” عوارض کاشت ابرو ” ممکن است تنها در هفته های اول بروز داده شوند و پس از آن از بین بروند اما برخی از عوارض کاشت ابرو ماندگار ترند.

شما می توانید به منظور دستیابی به نتیجه ی مورد نظرتان قبل از تصمیم گیری نسبت به کاشت ابرو طبیعی از این عوارض آگاهی داشته و پس از عمل کاشت مو مراقبت های لازم را به انجام دهید.

در ضمن عمل زیبایی eyebrow transplant در مدت کوتاهی انجام شده و وقت زیادی از فرد مراجعه کننده نمی گیرد و باید گفت که کاشت ابرو دوره ی نقاهت کوتاه مدتی نیز دارد و فرد می تواند پس از گذشت دوره ای نسبتا کوتاه به زندگی روزانه و فعالیت های اجتماعی خود بازگردد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map