تزریق چربی

تزریق چربی به چانه و ماندگاری آن چقدر است؟

تزریق چربی به چانه و ماندگاری آن چقدر است؟

تزریق چربی به چانه

برداشتن چربی های اضافه از بدن و استفاده از آن ها برای به وجود آوردن حجم و فرم مطلوب در یک نقطه دیگر از بدن، فرآیندی است که با نام تزریق چربی شناخته می شود. این فعالیت به خاطر نتایج طبیعی و اثرات مثبتی که در وضعیت ظاهری افراد دارد، طرفداران بیشماری پیدا کرده است.

 

تزریق چربی به چانه

درخواست مشاوره رایگان تزریق چربی

بسیاری از فرآیند های زیبایی، برای مدت ها رد و نشانه های خود را روی چهره افراد باقی می گذارند اما در تزریق چربی، هرگز چنین اتفاقی رخ نمی دهد. تزریق چربی به چانه، فعالیتی است که موجب صافی و وضوح بیشتر خط فک می شود و جذابیت زیادی برای چهره شما به وجود می آورد.

برای به وجود آوردن یک تغییر ظاهری در چانه، روش های زیادی وجود دارد. بعضی از افراد به سراغ روش های جراحی می روند و در کنار متحمل شدن یک هزینه بسیار سنگین، عوارض جانبی زیادی را نیز تحمل می کنند. استفاده از پروتز ها برای چانه، در کنار همه آثار جانبی ممکن است بسیار دردناک نیز باشند. تزریق چربی به چانه اما بسیاری از مشکلات را حل کرده و یک انتخاب امن، مطمئن و بی دردسر را پیش روی افراد مختلف قرار داده است.

تزریق چربی به چانه یک فعالیت دائمی نیست و نتایج آن برای همیشه باقی نمی مانند. شما پس از مشاهده اثرات این فرآیند، می توانید در مورد تکرار کردن یا نکردن آن برای خود تصمیم بگیرد. به طور معمول بیشتر افرادی که این تزریق را پشت سر می گذارند، خواهان ادامه دادن آن در آینده هستند. چرا که انتقال چربی به چانه، افراد را به استاندارد های ظاهری مد نظر خودشان بسیار نزدیک می کند.

 

تزریق چربی به چانه، چه امتیازاتی دارد؟

1- در این نوع از خدمات زیبایی، چربی ها از بدن خود شما گرفته می شوند. در نتیجه احتمال اینکه بدن این چربی ها را پس بزند و آن ها را به عنوان عناصر خارجی بشناسد، اصلا وجود ندارد. پس شما می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی این فرآیند را پشت سر بگذارید و از مزایای آن بهره مند شوید.

 

تزریق چربی به چانه، چه امتیازاتی دارد؟

 

2- تزریق چربی به چانه، خط فک شما را به وضعیت بسیار مطلوبی در می آورد. این کار هم موجب برقراری هارمونی بیشتر در صورت شما می شود و هم به طور کلی وضعیت ظاهری شما را بهبود می بخشد.

3- نتایج تزریق چربی به چانه نسبت به نتایج تزریق فیلر ها به این ناحیه، به مراتب ماندگار تر است. با وجود دائمی نبودن، انتقال چربی به چانه اثرات طولانی مدتی برای شما خواهد داشت.

4- این یک فرآیند طبیعی با ریسک بسیار پایین به شمار می رود و نتایجی طبیعی را نیز برای شما رقم می زند.

5- این فعالیت دوران ریکاوری کوتاهی دارد و مانعی برای فعالیت های همیشگی زندگی شما ایجاد نمی کند.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120906734 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

تزریق چربی به چانه، چطور انجام می شود؟

پروسه انتقال چربی به چانه، سه مرحله اساسی دارد. برداشت، آماده سازی و سپس تزریق چربی.

اولین مرحله، با برداشت چربی ها آغاز خواهد شد. از آن جایی که شما برای تزریق به چانه، چربی بسیار زیادی نیاز ندارید، این کار به آرامی و در سطحی کاملا کنترل شده صورت می گیرد. در نتیجه در این مرحله نیازی به بیهوشی نیست و شما می توانید این کار را با بی حسی موضعی نیز پشت سر بگذارید.

مرحله دوم، شامل جداسازی چربی ها و آماده سازی آن ها برای تزریق خواهد بود. برای این کار، چربی های برداشته شده در دستگاه سانتریفیوژ قرار می گیرند تا در سرعت بسیار بالا، بچرخند. این کار چربی ها را از سایر مایعات جدا خواهد کرد.

در نتیجه، چربی هایی که کاملا زنده و سالم هستند و از سایر مایعات جدا شده اند، برای تزریق آماده می شوند. اگر چربی ها در این مرحله آسیب ببینید، این فرآیند با موفقیت به پایان نخواهد رسید.

مرحله نهایی این فعالیت، تزریق کردن چربی به ناحیه های از پیش تعیین شده است. این مرحله به دقت و ظرافت بسیار زیادی نیاز دارد. اگر چربی ها به ناحیه درست و ایده آلی تزریق نشوند، نتیجه نهایی کار اصلا قابل قبول نخواهد بود. شما به محض پایان فعالیت، رفته رفته متوجه تغییرات اولیه می شوید و برای تغییرات نهایی، باید کمی صبور باشید.

 

دوران ریکاوری پس از تزریق چربی به چانه

وقتی انتقال چربی به چانه برای شما تکمیل شد، ممکن است کمی تورم و کبودی را هم در ناحیه برداشت چربی ها و هم در ناحیه انجام تزریق تجربه کنید. خوشبختانه این آثار جانبی ظرف چند روز به طور کامل از بین می روند.

 

دوران ریکاوری پس از تزریق چربی به چانه

 

در مقایسه با سایر فعالیت های مربوط به زیبایی، دوران ریکاوری تزریق چربی به چانه کوتاه خواهد بود. بسیاری از افرادی که این فعالیت را پشت سر می گذارند، پس از یک یا نهایتا دو روز به موقعیت شغلی خود برمی گردند و همه کارهای روزمره زندگی را نیز از سر می گیرند.

نتایج اولیه تزریق چربی به چانه، بلافاصله پس از انجام تزریق نمایان می شود اما برای ظهور نتایج نهایی، چند هفته زمان لازم خواهد بود. پس از چند هفته، شما شاهد بروز نتایج نهایی حاصل از این فرآیند خواهید بود. نتایجی که زیبایی محسوسی برای ظاهر شما به وجود می آورد.

 

ماندگاری تزریق چربی به چانه چقدر است؟

نسبت به روش هایی همانند تزریق فیلر یا بوتاکس، تزریق چربی یک فرآیند ماندگار به شمار می‌رود. البته که نتایج حاصل از این فعالیت دائمی نیست اما شما می توانید برای مدت نسبتا زیادی روی ماندگار بودن آن حساب باز کنید.

به طور متوسط، تزریق چربی به چانه می توانید بین 9 ماه تا 2 سال برای شما ماندگاری داشته باشد. البته باید به این موضوع نیز توجه کنید که میزان ماندگاری این تزریق در افراد مختلف، متفاوت است. در حقیقت چربی تزریق شده در بدن بعضی از افراد، بیشتر از سایرین دوام می آورد.

در پایان دوران اثر چربی تزریق شده، اصلا دلیلی برای ناراحتی و نگرانی شما وجود ندارد. شما می توانید به کمک یک تزریق دیگر، دوباره همان نتایج مثبت قبلی را به صورت تمام و کمال در چهره خود به وجود بیاورید.

 

برای افزایش ماندگاری تزریق چربی به چانه، چه کارهایی انجام بدهیم؟

اگر می خواهید تزریق چربی به چانه برای شما ماندگاری بیشتری داشته باشد، کافی است چند راهکار ساده را مورد توجه قرار بدهید.

1- در انتخاب کلینیک دقت زیادی داشته باشید. برای تجربه نتایج ماندگار، حتما باید به یک کلینیک معتبر با امکانات کامل مراجعه کنید.

2- مطمئن شوید که این فرآیند را زیر نظر یک پزشک متخصص تزریق چربی و یک تیم مسلط، انجام می دهید.

3- مراقبت های قبل و بعد از تزریق چربی به چانه که از سوی پزشک به شما توصیه می شوند را مو به مو رعایت کنید. بی توجهی به این نکات، یکی از دلایل مهم کوتاه تر شدن زمان تاثیر چربی تزریق شده برای بعضی افراد است.

 

هزینه تزریق چربی به چانه چقدر است؟

هزینه تزریق چربی بیشتر از هر چیزی، به میزان چربی مورد نیاز شما بستگی خواهد داشت. اگر این میزان چندان زیاد نباشد، هزینه های شما نیز کاهش پیدا خواهند کرد. تزریق چربی به چانه به طور کلی فعالیت بسیار گران قیمتی نیست اما نتایج ارزشمندی را برای شما به وجود می آورد. چرا که زیبایی چهره، نقشی انکار نشدنی در زیبایی چهره شما ایفا می کند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)