کاشت ابرو

سوالات متداول کاشت ابرو

0
(0)

کاشت ابرو ” امروزه در کل دنیا یک عمل زیبایی مطرح شده است و تمامی افرادی که با مدل ابروی خود مشکل دارند و یا ابروی آنها دچار ریزش شدید است. و یا بر اثر اتفاقاتی ابروی آنها آسیب دیده است با انجام این عمل زیبایی به ابروی دلخواه خود دست می یابند.

این اتفاقات می توانند ضربه ی شدید مانند تصادفات رانندگی باشد یا تغییرات هورمونی که بر اثر استرس و افسردگی، پرکاری یا کم کاری تیروئید، حاملگی و زایمان و دیگر موارد رخ می دهد. استفاده از مواد آرایشی به شکل مداوم هم می تواند مو های ابرو را ضعیف کرده و پس از مدتی رشد آن را متوقف کند.

ابرو یک عضو حساس و زیبا کننده در صورت می باشد، اگر ابروی شما مناسب صورتتان نباشد ممکن است در چهره شما تغییراتی ایجاد کند.

چرا که تقارن در علم زیبایی شناسی بسیار حائز اهمیت است و انسان به طور طبیعی از دیدن آن لذت می برد. حال اگر ابروی فردی دچار ریزش شود تقارن صورت او به وضوح بر هم می خورد و باعث می شود فرد نسبت به صورت خود حس مثبتی نداشته باشد.

در این مقاله سوالات متداول کاشت ابرو را پاسخ میدهیم، با ما در ادامه همراه باشید.

 

آیا عمل زیبایی کاشت ابرو دائمی است ؟

همانطور که می دانید هیچ کدام از عمل های زیبایی پاسخی دائمی برای نیاز های شما نیستند و هرکدام از آنها به نحوی بعد از 1 سال و یا چندین ماه به ترمیم نیاز دارند.

در واقع امروزه تمام عواملی که باعث ریزش ابرو می شوند شناخته شده اند و همه ی آن ها با کاشت ابرو قابل درمان هستند و همانطور که گفته شد قریب به اتفاق عمل های کاشت ابرو با موفقیت همراه می شوند و فرد متقاضی کاشت از نتیجه ی آن راضی است.

عمل زیبایی eyebrow transplant نیز مانند سایر عمل های زیبایی بعد از پیوند ابرو ممکن است ابروی شما با توجه به ساختار بدنتان رشد نکند و شما مجبور شوید دوباره کاشت ابرو انجام دهید.

در 90% موارد پیوند ابرو با موفقیت کامل روند رشد خود را طی می کند و در عرض 1 سال ابروهای کاشت شده ی شما به حالت دلخواه رسیده و حجم آن نیز متعادل می شود.

 

آیا عمل زیبایی کاشت ابرو دائمی است ؟

 

عمل زیبایی eyebrow transplant در واقع یک روش قطعی برای برگرداندن ابروهای شما می باشد و شما با مراجعه به مراکز معتبر کاشت ابرو می توانید به نتیجه ی دلخواهتان برسید.

اما بعد از گذشت 1 سال ممکن است چند جای کوچک از قسمت های ابرویی که کاشته شده است بریزند.

و شما باید برای تکمیل کردن ابروهای خود به مراکز عمل زیبایی eyebrow transplant مراجعه کنید و کاشت ابرو انجام دهید. هر چند می توان نام آن را ترمیم ابرو نیز نامید.

عمل ترمیم ابرو بسیار شایع است و بسیاری از متقاضیان کاشت ابرو آن را انجام می دهند. حتی افرادی که ابروهایشان بعد از عمل اولیه ابرو دچار ریزش نمی شود، عمل ترمیم را انجام می دهند تا ابروهایشان پرپشت تر و طبیعی تر بشود.

چه افرادی برای پیوند ابرو کاندید مناسبی هستند ؟

در صورتی که عمل زیبایی eyebrow transplant توسط یک متخصص ماهر و با تجربه انجام بگیرد، کاشت ابروی طبیعی یک عمل زیبایی بسیار کم خطر است.

و تمامی افراد در هر رده سنی چه برای زیبایی و چه جهت درمان می توانند از این روش استفاده کنند.

برای پیوند ابرو افراد باید کاندید مناسبی باشند تا متخصص عمل زیبایی eyebrow transplant بتواند برای فرد کاشت ابرو انجام دهد.

در کاشت ابرو کاندید نیازی نیست تا شرایط و ویژگی خاصی داشته باشد و حتی اگر بیماری خاصی نیز داشته باشد متخصصان پیوند ابرو با دقت بالاتری عمل کاشت ابروی طبیعی را برای شما انجام می دهند.

چرا که در کاشت ابرو به هر 2 روشی که وجود دارد، روش FUE,FUT متخصصان از پوست و موهای بدن خودتان برای ابروهایتان استفاده می کنند و مانند تزریق ژل نیست که یک ماده ی شیمیایی باشد.

در روش FUE فولیکول های مو از ناحیه ی اهدا کننده برداشت می شوند و یکی یکی روی ابرو کاشته می شوند. داروی بی حسی در این عمل با استفاده از آمپول های میکروبلید تزریق می شود تا کوچکترین اثری روی ابروها به جا نگذارد. فولیکول ها در این روش با نهایت دقت کاشته می شوند تا زاویه ی رشد آن ها با زاویه ی موهای طبیعی ابرو هماهنگ باشد.

هنگامی که ژل به بدن شما تزریق می شود ممکن است اگر بیماری و یا مشکلی داشته باشید بدن شما به مشکل بر بخورد و بدن شما دچار عفونت بشود.

 

چه افرادی برای پیوند ابرو کاندید مناسبی هستند ؟

 

عمل زیبایی eyebrow transplant برای تمامی افراد حتی آقایان نیز مناسب است و هیچ مشکلی برای افراد ایجاد نمی کند.

گاهی ممکن است آقایان نیز بنا به دلایلی ابرویشان دچار مشکل شود و پیوند ابرو انجام دهند، ” کاشت ابرو به روش FUE ” یک روش بسیار تمیز و ظریف است که کسی اصلا متوجه نمی شود که کاشت ابروی طبیعی انجام داده اید.

اگر شک دارید که یک کاندیدای مناسب برای عمل کاشت ابرو هستید یا نه می توانید قبل از تصمیم گیری در یک مرکز زیبایی معتبر مشاوره بگیرید. کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا به شما این امکان را می دهد تا به طور کاملا رایگان با متخصصان کاشت ابرو در مورد این کار مشورت کنید.

در این مشاوره می توانید تمام سوالات خود را بپرسید و ابهامات خود را رفع کنید. همچنین می توانید درباره ی هدفتان از کاشت ابرو هم نظر دهید و ابروی خود را به شکلی که مطابق سلیقه ی شما است بکارید.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

اهدای موی کاشت ابرو از کدام قسمت بدن برداشته می شود ؟

سوالات متداول کاشت ابرو در آقایان و خانم ها کمی متفاوت است.

اگر دقت کرده باشید جنس ابروهای آقایان و خانم ها کمی متفاوت است، ابروی آقایان حالت زبر و بلندی دارد در حالی که موی ابروی خانم ها ظریف و نازک می باشد.

در وهله ی اول بهتر است در مورد ابروهایی بدانید که یکی از ابرو ها دچار ریزش شده است و دیگری کاملاً پرپشت است.

در این صورت از ابروی پرپشت به عنوان محل اهدا کننده در کاشت ابرو در نظر گرفته می شود و ابروی دیگر گیرنده.

حال به بررسی عمل زیبایی eyebrow transplant برای خانم ها رسیدید، موی ابروی خانم ها کمی نازک است.

باید از محل اهدا کننده ای استفاده شود که موهای آن قسمت نازک و ظریف باشد که شامل قسمت بالای گوش، قسمت بالای ران و موهای ساعد می شود.

البته شاید درمواردی ابروی کاشته شده دقیقا مشابه موهای طبیعی ابرو نباشد و از جهاتی با آن فرق داشته باشد. مثلا سرعت رشد آن بیشتر باشد و زودتر از دیگر نواحی ابرو بلند شود. این به دلیل تفاوت فولیکول های مو های بدن و سر با فولیکول موهای ابرو است.

طبیعتا رشد ناهماهنگ ابرو ها اصلا جالب نیست ولی جای نگرانی نیست. چرا که بعد از گذشت چند ماه مو های کاشته شده به تدریج خود را با دیگر موهای ابرو هماهنگ می کنند و سرعت رشد آنها یکسان می شود. فقط کافیست برای چند ماه به شکلی مرتب ابرو های خود را کوتاه کنید تا این هماهنگی در فولیکول ها ایجاد شود.

این موها برای ابروی خانم ها بسیار مناسب است و ظرافت و تمیزی موی ابروی خانم ها حفظ می شود.

در کاشت ابرو برای آقایان به دلیل اینکه موهای ضخیمی دارند علاوه بر موهای بالای گوش می توان از موی سایر قسمت های بدن نیز استفاده کرد.

هرچند برای آقایان به دلیل اینکه مدل خاصی ندارند از تعداد موهای کمتری استفاده می شود و انجام کاشت ابرو برای آقایان بسیار راحت تر است.

عمل زیبایی eyebrow transplant برای هر فردی با هر ویژگی با استفاده از موی سر و بدن خود انجام می شود و هیچ گونه حساسیت های آلرژیک برای افراد ندارند.

 

در کاشت ابرو چه تعداد تار مو کاشت می شود ؟

عمل زیبایی eyebrow transplant توسط متخصصان کار بلد و باتجربه باید انجام بگیرد.

عمل کاشت ابرو به دلیل اینکه به اجزای صورت مربوط است باید تمیز و دقیق انجام شود.

کمبود ابرو می تواند برای چشم مضر باشد چرا که ابرو یک عضو مهم در صورت است و وظیفه ی آن نگهداری و محافظت از چشم می باشد.

افرادی که دچار مشکل کمبود ابرو شده اند با انجام عمل زیبایی پیوند ابرو می توانند ابروهایی پرپشت داشته باشند.

 

در کاشت ابرو چه تعداد تار مو کاشت می شود ؟

 

حال برای افراد این سؤال پیش می آید که برای کاشت ابرو چند تار مو نیاز است؟

همچنین برای کاشت ابروی طبیعی در مراکز عمل زیبایی eyebrow transplant چند ساعت طول می کشد تا عمل به پایان برسد؟

پیوند ابرو در مراکز عمل زیبایی حدود 4 الی 7 ساعت زمان نیاز دارد، هرچند این زمان به تعداد تار موهای کاشت شده و همچنین روند کار و سرعت متخصص می تواند بستگی داشته باشد.

عمل زیبایی eyebrow transplant به دقت زیادی نیاز دارد به همین دلیل در حین انجام کاشت ابرو متخصص برای چندمین بار هر تار مو را چک می کند تا هیچ ایرادی د کاشت مو ایجاد نشود و موها با خواب ابروهای خودتان رشد کند.

در ادامه سوالات متداول کاشت ابرو و پاسخ به سؤالی در مورد تعداد تار موهای کاشت مو قطعی نیست زیرا تعداد تار موها در عمل زیبایی کاشت مو به مدل ابروی شما بستگی دارد.

اگر ابروی شما کاملاً طاس باشد در این صورت به تعداد موهای زیادی برای کاشت مو نیاز دارید و در این صورت زمان انجام این عمل نیز افزایش می یابد.

اما تعداد تار موی استاندارد در عمل زیبایی کاشت ابرو 50 الی 100 تار مو می باشد.

هزینه ی کاشت ابرو در شیراز، مشهد، تبریز و تهران چقدر است؟

هزینه ی یک عمل کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد و بین مراکز زیبایی مختلف متفاوت است. این عوامل را به طور خلاصه می توان در این موارد دسته بندی کرد که یک مرکز از چه تجهیزات و موادی استفاده می کند، به چه روشی عمل کاشت را انجام می دهد، تجربه و مهارت کادر پزشکی آن چقدر است و غیره، هر چه کیفیت و امکانات یک مرکز بیشتر باشد طبیعتا هزینه ی عمل در آن مرکز بالاتر است.

هزینه کاشت ابرو در تهران قطعا با توجه به اینکه در مرکزیت کشور قرار دارد با هزینه کاشت ابرو در شیراز، مشهد و تبریز متفاوت خواهد بود! هزینه کاشت ابرو در شهرستان ها نیز به معیار های متفاوتی بستگی دارد به عنوان مثال ممکن است یک کلینیک برای جذب مشتری هزینه کاشت ابرو در مشهد را کاهش دهد.

شیراز از آن جایی که به نوعی قطب پزشکی کشور است ممکن است کمی در مورد هزینه کاشت ابرو در شیراز دست خوش تغییرات شود اما بر هیچ کسی پوشیده نیست که تمامی این هزینه ها دارای معیار های خاص بوده و مشخص خواهند بود.

فراموش نکنید از آن جایی که عمل کاشت ابرو اگر اشتباه انجام شود به سختی قابل جبران خواهد بود و حتی در مواردی ممکن است آسیب جدی و جبران ناپذیر به فرد وارد کند، بهتر است از مراجعه به مراکزی که به دلیل کمبود امکانات و تجربه ی کادر پزشکی عمل را با قیمت های پایین انجام می دهند خودداری کنید.

شما می توانید با تماس با مرکز تخصصی زیبایی پوست و مو هلیا با متخصصان آن به طور رایگان مشورت کنید و درباره ی هزینه های عمل کاشت ابرو و امکانات این مرکز زیبایی، اطلاعات کسب کنید.

در مورد انجام عمل ترمیم ابرو حدود یک سال بعد از عمل کاشت ابرو در ابتدای مقاله صحبت کردیم. خوب است در اینجا اشاره کنیم که هزینه ی این عمل بسیار کمتر از عمل اولیه است چرا که تعداد فولیکول هایی که طی آن کاشته می شوند بسیار کم است و یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه ی عمل همین امر است.

مدت زمان بهبود بعد از کاشت ابرو چه مدت است ؟

عمل زیبایی eyebrow transplant طوری نیست که شما را برای مدت های طولانی از فعالیت های خود وا دارد.

کاشت ابرو یک عمل بسیار سبک است با جراحات کوچک اما باید مراقب باشید زخم های شما تا قبل از خوب شدن با هیچ گونه آلودگی تماس نداشته باشد.

بهتر است برای سریع تر شدن روند درمان بعد از پیوند ابرو از کرم ها و لوسیون های ترمیم کننده استفاده کنید.

همچنین توجه داشته باشید به مدت تقریبا یک ماه باید از تابش مستقیم نور خورشید دوری کنید. استفاده از کلاه می تواند بسیار مفید باشد. برای مراقبت بیشتر و کامل می توانید از کرم ضد آفتاب هم استفاده کنید.

48 ساعت بعد از کاشت ابروی طبیعی شما می توانید به فعالیت های عادی خود ادامه بدهید اما در نظر داشته باشید به دلیل وجود بخیه در قسمت های اهداکننده بالای گوش و یا سایر قسمت ها تا 1 هفته بعد از پیوند طبیعی  ابرو از فعالیت های سنگین بپرهیزید.

انجام ورزش هایی که سبب تعریق شدید می شوند توصیه نمی شود همچنین از مصرف سیگار و الکل هم در هفته های ابتدایی پرهیز کنید. چرا که می تواند موجب بروز خون ریزی در ناحیه ی عمل کاشت طبیعی ابرو شوند و همچنین سرعت روند بهبود را کم کنند.

عمل زیبایی eyebrow transplant تا 1 سال طول می کشد تا به نتیجه ی دلخواه شما برسد اما زخم های پیوند ابرو در ماه های اول به طور کامل و دقیق خوب می شوند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button