درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

سوالات متداول کاشت ابرو

کاشت ابرو و مزایای آن

کاشت ابرو ” امروزه در کل دنیا یک عمل زیبایی مطرح شده است و تمامی افرادی که با مدل ابروی خود مشکل دارند و یا ابروی آنها دچار ریزش شدید است.

و یا بر اثر اتفاقاتی ابروی آنها آسیب دیده است با انجام این عمل زیبایی به ابروی دلخواه خود دست می یابند.

ابرو یک عضو حساس و زیبا کننده در صورت می باشد، اگر ابروی شما مناسب صورتتان نباشد ممکن است در چهره شما تغییراتی ایجاد کند.

در این مقاله سوالات متداول کاشت ابرو را پاسخ میدهیم، با ما در ادامه همراه باشید.

 

آیا عمل زیبایی کاشت ابرو دائمی است ؟

همانطور که می دانید هیچ کدام از عمل های زیبایی پاسخی دائمی برای نیاز های شما نیستند و هرکدام از آنها به نحوی بعد از 1 سال و یا چندین ماه به ترمیم نیاز دارند.

عمل زیبایی eyebrow transplant نیز مانند سایر عمل های زیبایی بعد از پیوند ابرو ممکن است ابروی شما با توجه به ساختار بدنتان رشد نکند و شما مجبور شوید دوباره کاشت ابرو انجام دهید.

در 90% موارد پیوند ابرو با موفقیت کامل روند رشد خود را طی می کند و در عرض 1 سال ابروهای کاشت شده ی شما به حالت دلخواه رسیده و حجم آن نیز متعادل می شود.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

آیا عمل زیبایی کاشت ابرو دائمی است ؟

 

عمل زیبایی eyebrow transplant در واقع یک روش قطعی برای برگرداندن ابروهای شما می باشد و شما با مراجعه به مراکز معتبر کاشت ابرو می توانید به نتیجه ی دلخواهتان برسید.

اما بعد از گذشت 1 سال ممکن است چند جای کوچک از قسمت های ابرویی که کاشته شده است بریزند.

و شما باید برای تکمیل کردن ابروهای خود به مراکز عمل زیبایی eyebrow transplant مراجعه کنید و کاشت ابرو انجام دهید. هر چند می توان نام آن را ترمیم ابرو نیز نامید.

مشاهده مطلب
آیا برای کاشت ابرو کاندیدای مناسبی هستید ؟

 

چه افرادی برای پیوند ابرو کاندید مناسبی هستند ؟

در صورتی که عمل زیبایی eyebrow transplant توسط یک متخصص ماهر و با تجربه انجام بگیرد، کاشت ابروی طبیعی یک عمل زیبایی بسیار کم خطر است.

و تمامی افراد در هر رده سنی چه برای زیبایی و چه جهت درمان می توانند از این روش استفاده کنند.

برای پیوند ابرو افراد باید کاندید مناسبی باشند تا متخصص عمل زیبایی eyebrow transplant بتواند برای فرد کاشت ابرو انجام دهد.

در کاشت ابرو کاندید نیازی نیست تا شرایط و ویژگی خاصی داشته باشد و حتی اگر بیماری خاصی نیز داشته باشد متخصصان پیوند ابرو با دقت بالاتری عمل کاشت ابروی طبیعی را برای شما انجام می دهند.

چرا که در کاشت ابرو به هر 2 روشی که وجود دارد، روش FUE,FUT متخصصان از پوست و موهای بدن خودتان برای ابروهایتان استفاده می کنند و مانند تزریق ژل نیست که یک ماده ی شیمیایی باشد.

هنگامی که ژل به بدن شما تزریق می شود ممکن است اگر بیماری و یا مشکلی داشته باشید بدن شما به مشکل بر بخورد و بدن شما دچار عفونت بشود.

 

چه افرادی برای پیوند ابرو کاندید مناسبی هستند ؟

 

عمل زیبایی eyebrow transplant برای تمامی افراد حتی آقایان نیز مناسب است و هیچ مشکلی برای افراد ایجاد نمی کند.

گاهی ممکن است آقایان نیز بنا به دلایلی ابرویشان دچار مشکل شود و پیوند ابرو انجام دهند، ” کاشت ابرو به روش FUE ” یک روش بسیار تمیز و ظریف است که کسی اصلا متوجه نمی شود که کاشت ابروی طبیعی انجام داده اید.

 

اهدای موی کاشت ابرو از کدام قسمت بدن برداشته می شود ؟

سوالات متداول کاشت ابرو در آقایان و خانم ها کمی متفاوت است.

اگر دقت کرده باشید جنس ابروهای آقایان و خانم ها کمی متفاوت است، ابروی آقایان حالت زبر و بلندی دارد در حالی که موی ابروی خانم ها ظریف و نازک می باشد.

در وهله ی اول بهتر است در مورد ابروهایی بدانید که یکی از ابرو ها دچار ریزش شده است و دیگری کاملاً پرپشت است.

در این صورت از ابروی پرپشت به عنوان محل اهداکننده در کاشت ابرو در نظر گرفته می شود و ابروی دیگر گیرنده.

مشاهده مطلب
جراحی فلاپ برای کاشت ابرو

حال به بررسی عمل زیبایی eyebrow transplant برای خانم ها رسیدید، موی ابروی خانم ها کمی نازک است.

باید از محل اهداکننده ای استفاده شود که موهای آن قسمت نازک و ظریف باشد که شامل قسمت بالای گوش، قسمت بالای ران و موهای ساعد می شود.

این موها برای ابروی خانم ها بسیار مناسب است و ظرافت و تمیزی موی ابروی خانم ها حفظ می شود.

در کاشت ابرو برای آقایان به دلیل اینکه موهای ضخیمی دارند علاوه بر موهای بالای گوش می توان از موی سایر قسمت های بدن نیز استفاده کرد.

هرچند برای آقایان به دلیل اینکه مدل خاصی ندارند از تعداد موهای کمتری استفاده می شود و انجام کاشت ابرو برای آقایان بسیار راحت تر است.

عمل زیبایی eyebrow transplant برای هر فردی با هر ویژگی با استفاده از موی سر و بدن خود انجام می شود و هیچ گونه حساسیت های آلرژیک برای افراد ندارند.

 

در کاشت ابرو چه تعداد تار مو کاشت می شود ؟

عمل زیبایی eyebrow transplant توسط متخصصان کار بلد و باتجربه باید انجام بگیرد.

عمل کاشت ابرو به دلیل اینکه به اجزای صورت مربوط است باید تمیز و دقیق انجام شود.

کمبود ابرو می تواند برای چشم مضر باشد چرا که ابرو یک عضو مهم در صورت است و وظیفه ی آن نگهداری و محافظت از چشم می باشد.

افرادی که دچار مشکل کمبود ابرو شده اند با انجام عمل زیبایی پیوند ابرو می توانند ابروهایی پرپشت داشته باشند.

 

در کاشت ابرو چه تعداد تار مو کاشت می شود ؟

 

حال برای افراد این سؤال پیش می آید که برای کاشت ابرو چند تار مو نیاز است؟

همچنین برای کاشت ابروی طبیعی در مراکز عمل زیبایی eyebrow transplant چند ساعت طول می کشد تا عمل به پایان برسد؟

پیوند ابرو در مراکز عمل زیبایی حدود 4 الی 7 ساعت زمان نیاز دارد، هرچند این زمان به تعداد تار موهای کاشت شده و همچنین روند کار و سرعت متخصص می تواند بستگی داشته باشد.

عمل زیبایی eyebrow transplant به دقت زیادی نیاز دارد به همین دلیل در حین انجام کاشت ابرو متخصص برای چندمین بار هر تار مو را چک می کند تا هیچ ایرادی د کاشت مو ایجاد نشود و موها با خواب ابروهای خودتان رشد کند.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو به روش sut

در ادامه سوالات متداول کاشت ابرو و پاسخ به سؤالی در مورد تعداد تار موهای کاشت مو قطعی نیست زیرا تعداد تار موها در عمل زیبایی کاشت مو به مدل ابروی شما بستگی دارد.

اگر ابروی شما کاملاً طاس باشد در این صورت به تعداد موهای زیادی برای کاشت مو نیاز دارید و در این صورت زمان انجام این عمل نیز افزایش می یابد.

اما تعداد تار موی استاندارد در عمل زیبایی کاشت ابرو 50 الی 100 تار مو می باشد.

 

مدت زمان بهبود بعد از کاشت ابرو چه مدت است ؟

عمل زیبایی eyebrow transplant طوری نیست که شما را برای مدت های طولانی از فعالیت های خود وا دارد.

کاشت ابرو یک عمل بسیار سبک است با جراحات کوچک اما باید مراقب باشید زخم های شما تا قبل از خوب شدن با هیچ گونه آلودگی تماس نداشته باشد.

بهتر است برای سریع تر شدن روند درمان بعد از پیوند ابرو از کرم ها و لوسیون های ترمیم کننده استفاده کنید.

48 ساعت بعد از کاشت ابروی طبیعی شما می توانید به فعالیت های عادی خود ادامه بدهید اما در نظر داشته باشید به دلیل وجود بخیه در قسمت های اهداکننده بالای گوش و یا سایر قسمت ها تا 1 هفته بعد از کاشت ابرو از فعالیت های سنگین بپرهیزید.

عمل زیبایی eyebrow transplant تا 1 سال طول می کشد تا به نتیجه ی دلخواه شما برسد اما زخم های پیوند ابرو در ماه های اول به طور کامل و دقیق خوب می شوند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )