پرسش و پاسخ کاشت ابروی طبیعی

در میان عمل‌های زیبایی که در کل دنیا انجام می شود، کاشت ابرو یکی از مواردی است که به‌ویژه در خانم‌ها بسیار رایج است. شما از طریق پیوند طبیعی ابرو می‌توانید زیباترین و پرپشت‌ترین ابرو را در چهره خود داشته باشید تنها کافی است به یک کلینیک معتبر مراجعه نموده و این عمل را تحت نظر یک متخصص حرفه‌ای انجام دهید. اما قطعاٌ زمانی که اسم کاشت طبیعی ابرو به میان می‌آید، ذهن شما با سوالات متداول کاشت ابرو مواجه می‌شود.

قطعاٌ تا زمانی که پاسخ تمامی سوالات پیوند طبیعی ابرو را پیدا نکرده‌اید، نباید برای این عمل زیبایی اقدام کنید. این مقاله اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

اینفوگرافی سوالات متداول کاشت ابرو
اینفوگرافی سوالات متداول کاشت ابرو

ابرو یک عضو بسیار مهم در زیبایی صورت می‌باشد. اگر ابروی فرد متناسب با حالت چهره نباشد قطعاٌ زیبایی و حتی شادابی صورت تحت تاثیر قرار می‌گیرد، چرا که تقارن در علم زیبایی‌شناسی بسیار حائز اهمیت بوده و انسان به طور طبیعی از دیدن آن لذت می‌برد. حال اگر ابروی فردی دچار ریزش شود تقارن صورت او به وضوح بر هم می‌خورد و باعث می‌شود فرد نسبت به صورت خود حس مثبتی نداشته باشد. در چنین شرایطی لازم است به فکر راهکارهای درمانی برای داشتن ابروهای پرپشت و زیبا باشید. بهترین روش درمان، پیوند ابرو است. در این مقاله سوالات متداول کاشت ابرو را پاسخ می‌دهیم، با ما در ادامه همراه باشید.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو SUT

سوالات رایج درباره کاشت ابرو
سوالات رایج درباره کاشت ابرو

آیا عمل زیبایی کاشت ابرو دائمی است؟

در واقع در حال حاضر تمام عواملی که باعث ریزش ابرو می‌شوند شناخته شده و همه‌ آن‌ها با کاشت ابرو قابل درمان هستند. به جرات می‌توان گفت نتیجه تمام عمل‌های کاشت ابرو با موفقیت همراه می‌شوند و فرد متقاضی کاشت از نتیجه‌ آن راضی است. اما لازم است بدانید چند عامل بر دائمی بودن نتیجه پیوند طبیعی ابرو تاثیر می‌گذارد:

 1. مهارت و عملکرد متخصص در زمینه کاشت ابرو طبیعی، بسیار مهم است. چون استخراج فولیکول و کاشت آن، به ظرافت عمل بالایی نیاز داشته و کوچک‌ترین خطا ممکن است منجر به از دست رفتن فولیکول‌ها شود.
 2. اگر در عمل پیوند ابرو بهترین متخصص را برای این عمل زیبایی انتخاب کرده و با بهترین متدها، کاشت ابرو انجام شود، ولی مراقبت‌های لازم بعد از کاشت را جدی نگیرید، نتیجه کاشت مطلوب نخواهد بود.
 3. عمل زیبایی پیوند ابروی طبیعی مانند سایر عمل‌های زیبایی ممکن است بنا به دلایلی همانند ابتلا به بیماری، آسیب به ابرو و … از دست رفته و شما مجبور شوید ترمیم و یا کاشت ابرو انجام دهید.
آیا نتیجه کاشت ابرو دائمی است؟بله،چنانچه پروسه کاشت توسط متخصص باتجربه انجام گیرد و کلینیک مربوطه پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده باشد و فرد متقاضی مراقبت‌های لازم را انجام داده  باشد، نتیجه دانمی و مطلوب خواهد بود.
آیا نتیجه پیوند، طبیعی خواهد بود؟ ابرو از سه قسمت تشکیل شده و زاویه موها در این سه قسمت با هم تفاوت دارند، اگر متخصص به این سه موضوع توجه داشته باشد، نتیجه کاشت ابرو طبیعی خواهد بود.
چه کسانی می‌توانند پیوند ابروی طبیعی را انجام دهند؟
 1. افراد بالای ۱۸ سال
 2. افرادی که به بیماری خاص یا خودایمنی مبتلا نباشند.
 3. کسانی که دچار بیماری قارچ پوستی در ناحیه صورت نباشند.
هزینه پیوند ابرو چقدر است؟بسته به تعداد فولیکول مورد نیاز، روش انتخابی برای کاشت و همچنین دستمزد متخصص، هزینه کاشت متفاوت خواهد بود.

آیا کاشت ابرو دائمی است ؟

در ۹۰% موارد پیوند ابرو با موفقیت کامل روند رشد خود را طی می‌کند و در عرض ۱ سال ابرو‌های کاشت شده‌ شما به حالت دلخواه رسیده و حجم آن نیز متعادل می‌شود. عمل پیوند طبیعی ابرو در واقع یک روش قطعی برای برگرداندن ابرو‌های شما می‌باشد و شما با مراجعه به مراکز معتبر کاشت ابرو می‌توانید به نتیجه دلخواه خود برسید. عمل ترمیم ابرو بسیار شایع است و بسیاری از متقاضیان کاشت ابرو آن را انجام می‌دهند. حتی برخی از افراد بعد از عمل اولیه ابرو، عمل ترمیم را با هدف پرپشت‌تر شدن آن نیز انجام می‌دهند.

مطالب بیشتر: کاشت ابروی پهن طبیعی

چه افرادی برای پیوند ابرو کاندید مناسبی هستند؟

در صورتی که عمل زیبایی کاشت طبیعی توسط یک متخصص ماهر و با تجربه انجام بگیرد، کاشت ابروی طبیعی یک عمل زیبایی بسیار کم خطر است و تمامی افراد چه برای زیبایی و چه جهت درمان می‌توانند از این روش استفاده کنند. برای پیوند ابرو فرد باید کاندید مناسبی باشد تا متخصص عمل زیبایی پیوند ابروی طبیعی را بتواند برای فرد متقضی انجام دهد. برای پیوند ابرو نیازی نیست شرایط و ویژگی خاصی داشته باشید. جالب است بدانید حتی اگر فردی بیماری خاصی داشته باشد و تمایل به پیوند داشته باشد، متخصصان پیوند ابرو با دقت بالاتری عمل کاشت ابروی طبیعی را برای او انجام می‌دهند،چرا که کاشت ابرو، متدهای متعددی دارد که این امکان را فراهم می‌سازد تا فرد با شرایط مختلف بتواند از خدمات پیوند طبیعی ابرو بهره‌مند باشد.

متقاضی مناسب کاشت ابرو

کاشت مو با روش FIT ، از جمله متدهای قدیمی پیوند ابرو است که همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. در روش FIT فولیکول‌های مو از ناحیه‌ اهدا‌کننده با کمک پانچ‌های کوچک برداشت شده و یکی یکی روی ابرو کاشته می‌شوند. داروی بی‌حسی در این عمل با استفاده از آمپول‌های میکروبلید تزریق می‌شود تا کوچکترین اثر از سوزن روی ابرو‌ها به جا نماند. فولیکول‌ها در این روش با نهایت دقت کاشته می‌شوند تا زاویه‌ رشد آن‌ها با زاویه‌ مو‌های طبیعی ابرو هماهنگ باشد.

عمل زیبایی کاشت ابرو برای تمامی افراد حتی آقایان نیز مناسب است و هیچ مشکلی برای افراد ایجاد نمی‌کند. گاهی ممکن است آقایان نیز بنا به دلایلی ابروهای خود را از دست بدهند. در این صورت پیوند ابرو همانند کاشت ابرو به روش FUE یک روش بسیار تمیز و ظریف است که کمتر کسی اصلاٌ متوجه کاشت ابروی طبیعی خواهد شد.

اگر شک دارید که یک کاندیدای مناسب برای عمل کاشت ابرو هستید یا نه می‌توانید قبل از تصمیم‌گیری، از یک مرکز زیبایی معتبر مشاوره بگیرید. کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا به شما این امکان را می‌دهد تا به طور کاملاٌ رایگان با متخصصان کاشت ابرو در مورد این کار مشورت کنید. در این مشاوره می‌توانید تمام سوالات خود را بپرسید و ابهامات خود را رفع کنید. همچنین می‌توانید درباره مدل دلخواه ابرو نظر بدهید.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

کاشت ابرو قبل و بعد توسط دکتر خراسانی

موهای مورد نیاز برای کاشت ابرو از کدام قسمت بدن برداشته می شوند؟

این موضوعی است که تقریباٌ همه افراد از متخصصان ما سوال می‌کنند، برای کاشت طبیعی ابرو، از چه بانک مویی استفاده می‌کنید؟ بانک مویی که بیشترین گرافت سالم را در اختیار متخصص بگذارد. پُشت گوش و ناحیه پشت سر برای پروسه کاشت طبیعتاٌ بهتر هستند.در ادامه به حالت‌های مختلف ریزش ابرو می پردازیم با ما همراه باشید.

در برخی از افراد یکی از ابرو‌ها دچار ریزش می‌شود و دیگری کاملاً پرپشت است. در این صورت از ابروی پرپشت به عنوان محل اهدا‌کننده در کاشت ابرو می‌توان استفاده کرد.

برخی از افراد ذاتاٌ ابروهای بسیار نازک دارند در این صورت باید از محل اهدا‌کننده‌ای دیگر غیر ابرو استفاده شود، مو‌های آن قسمت نازک و ظریف باید باشد. برای این منظور از قسمت بالای گوش، پشت سر، قسمت بالای ران و مو‌های ساعد می توان استفاده کرد. این مو‌ها برای ابروی خانم‌ها بسیار مناسب است و ظرافت و تمیزی موی ابروی خانم‌ها حفظ می‌شود. در کاشت ابرو برای آقایان به دلیل اینکه مو‌های ضخیمی دارند علاوه بر مو‌های بالای گوش می‌توان از موی سایر قسمت‌های بدن نیز استفاده کرد. هر چند برای آقایان به دلیل اینکه مدل خاصی ندارند از تعداد مو‌های کمتری استفاده می‌شود و انجام کاشت ابرو برای آن‌ها بسیار راحت‌تر است. عمل زیبایی کاشت ابرو برای هر فردی با هر ویژگی با استفاده از موی سر و بدن خود او انجام می‌شود و هیچ‌گونه حساسیت‌های آلرژیک برای افراد ندارند.

البته شاید درمواردی ابروی کاشته شده دقیقاٌ مشابه مو‌های طبیعی ابرو نشود و از جهاتی با آن فرق داشته باشد. مثلاٌ سرعت رشد آن بیشتر باشد و زودتر از دیگر نواحی ابرو بلند شود. این به دلیل تفاوت فولیکول‌های مو‌های بدن و سر با فولیکول مو‌های ابرو است. طبیعتاٌ رشد ناهماهنگ ابرو‌ها اصلاٌ جالب نیست ولی جای نگرانی نخواهد داشت زیرا بعد از گذشت چند ماه مو‌های کاشته شده به تدریج خود را با دیگر مو‌های ابرو هماهنگ می‌کنند و سرعت رشد آن‌ها یکسان می‌شود. فقط کافی است برای چند ماه به شکلی مرتب ابرو‌های خود را کوتاه کنید تا این هماهنگی در فولیکول‌ها ایجاد شود.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو روی اسکار

در کاشت ابرو چه تعداد تار مو کاشت می شود؟

عمل زیبایی پیوند ابرو توسط متخصصان کار بلد و باتجربه باید انجام بگیرد. عمل پیوند طبیعی ابرو به دلیل اینکه به اجزای صورت مربوط است باید تمیز و دقیق انجام شود. ریزش ابرو می‌تواند برای چشم مضر باشد چرا که ابرو یک عضو مهم در صورت است و وظیفه‌ آن نگهداری و محافظت از چشم می‌باشد. افرادی که دچار مشکل ریزش ابرو شده‌اند با انجام عمل زیبایی پیوند ابرو می‌توانند ابرو‌هایی پرپشت داشته باشند. حال برای افراد این سؤال پیش می‌آید که برای کاشت ابرو چند تار مو نیاز است؟

همچنین کاشت ابروی طبیعی در مراکز زیبایی چند ساعت طول می‌کشد؟ پیوند ابرو در مراکز زیبایی حدود ۴ الی ۷ ساعت زمان نیاز دارد. هر چند این زمان به تعداد تار مو‌های کاشته شده، روش کاشت و سرعت عمل متخصص بستگی دارد. عمل زیبایی پیوند ابروی طبیعی به دقت زیادی نیاز دارد به همین دلیل در حین انجام پیوند ابرو متخصص برای چندین بار هر تار مو را چک می‌کند تا هیچ ایرادی در کاشت مو ایجاد نشود.

مطالب بیشتر: تقویت ابرو بعد از کاشت ابرو

تعداد گرافت در کاشت ابرو

لازم است بیان کنیم که نمی‌توان به طور قطعی درمورد تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت ابرو طبیعی صحبت کرد زیرا تعداد تار مو‌ها در عمل زیبایی کاشت مو به مدل ابروی شما بستگی دارد. اگر ابروی شما کاملاً طاس باشد در این صورت به تعداد مو‌های زیادی برای کاشت ابرو نیاز دارید و در نتیجه زمان انجام این عمل افزایش می‌یابد. تعداد تار موی استاندارد در عمل زیبایی کاشت ابرو توسط متخصص به مراجعه کننده گفته می شود.

نتیجه نهایی کاشت ابرو چه زمانی رؤیت می‌ شود؟

متقاضیان پیوند ابرو باید سه بازه سه ماهه بعد از پیوند ابرو را در نظر داشته باشند. در سه ماهه اول شاهد ریزش ابرو‌های پیوندی هستید. در سه ماهه دوم نزدیک به ۷۰ درصد نتیجه کاشت ابرو را مشاهده خواهید کرد و در سه ماهه سوم نتیجه نهایی این عمل زیبایی برای شما قابل رؤیت خواهد شد.

مطالب بیشتر: عوارض کاشت ابرو

مقدار زمان بهبودی بعد از کاشت ابرو چه مدت است؟

عمل زیبایی کشت ابرو به گونه‌ای نیست که شما را برای مدت‌های طولانی از فعالیت‌های خود جدا کند. کاشت ابرو یک عمل بسیار سبک با جراحات کوچک است اما باید مراقب باشید زخم‌های شما تا قبل از خوب شدن با هیچگونه آلودگی تماس نداشته باشد. بهتر است برای سریع‌تر شدن روند درمان بعد از پیوند ابرو، از کرم‌ها و لوسیون‌های ترمیم‌کننده با نظر متخصص استفاده کنید. همچنین توجه داشته باشید به مدت تقریباٌ یک ماه باید از تابش مستقیم نور خورشید دوری کنید.

استفاده از کلاه نقاب‌دار می‌تواند بسیار مفید باشد زمانی که زیر اشعه خورشید قرارگرفته اید. برای اینکه کاشت ابرو با شکست مواجه نشده و مجبور به پرداخت مجدد هزینه پیوند ابرو نباشید، علاوه بر موارد گفته شده، تا ۱ هفته بعد از پیوند طبیعی ابرو از فعالیت‌های سنگین بپرهیزید. تا زمانی که پزشک توصیه می‌کند، از ورزش‌هایی که سبب تعریق شدید می‌شوند دوری کنید.

همچنین از مصرف سیگار و الکل هم در هفته‌های ابتدایی پرهیز کنید، چرا که می‌تواند موجب بروز خونریزی در ناحیه کاشت ابرو شود و همچنین سرعت روند بهبود را کم کند. عمل زیبایی پیوند ابرو تقریباٌ ۱ سال طول می‌کشد تا به نتیجه دلخواه شما برسد و نتیجه کاشت ابرو به خوبی رویت گردد اما زخم‌های پیوند ابرو در ماه‌های اول به طور کامل و دقیق خوب می‎‌شوند.

مدت زمان کاشت ابرو چقدر است ؟

پیوند زدن موی ابرو معمولاً  ۳الی۷  ساعت طول میکشد، البته بسته به تراکم موی مورد نیاز و متخصص کاشت دارد.

امکان پیوند ابرو از بانک موی فر وجود دارد؟

به دو عامل بستگی دارد. میزان فر بودن موها و میزان کاشت ابروها بستگی دارد. پزشک شما بررسی می‌کند که با درجه‌ای از فری مو که شما دارید آیا امکان کاشت وجود دارد یا نه، چون به طور معمول در اکثر افراد با موهای فر دو سانتی‌متر اول موهای آنها از سمت ریشه از حالت داری کمتری برخوردار است پس می توان کاشت ابرو انجام داد، همچنین فرد با موهای فر می‌تواند از درخواست ابروهای پهن خودداری کند تا بعدها برای مرتب کردن آن ها به درد سر نیفتد.

آیا برای کاشت ابرو از داروهای بیهوشی استفاده می شود ؟

خیر، برای ایمپلنت ابرو به هیچ عنوان از داروی بیهوشی استفاده نمی‌شود بلکه از یک بی حسی موضعی صرفاً برای کاهش درد ناشی از برداشت و کاشت گرافت‌ها استفاده می‌شود، و فرد در طول کاشت ابرو کاملا هوشیار است.

آیا روی جای بخیه و یا تاتو امکان کاشت وجود دارد؟

کاشت ابرو در محل تاتو به راحتی امکان پذیر است. ولی در رابطه با جای بخیه، زخم یا سوختگی پزشک متخصص شما پس از بررسی برخی مواردی از جمله وجود بیماری‌های زمینه‌ای، خونرسانی کافی به محل اسکار، و مقدار ضخامت پوست تعیین می‌کند که آیا امکان کاشت وجود دارد یا نه، ولی در اکثر موارد این کار امکانپذیر است.

بانک موی من سفید است، آیا امکان کاشت ابرو برای من فراهم است؟

خیر، چرا که به دلیل درشت بودن گرافت موهای سفید، موها مانع از تهیه گرافت‌های بسیار ظریف می‌شوند و نیاز به ایجاد سوراخ های درشت در پوست برای کاشت ابرو خواهیم داشت و در نهایت نتیجه کار نیز یک کاشت بسیار کم‌تراکم به همراه جای سوراخ‌های کاشت ابرو خواهد بود، به همین دلیل انجام کاشت ابرو از بانک موی سفید به دلیل این عوارض به صلاح نمی‌باشد.

موهای ابرو از چه زمانی شروع به ریزش می کنند ؟

در بیشتر موارد کاشت ابرو شما پس از چند هفته شاهد ریزش تعداد محدودی از موهای کاشت شده خواهید بود که این امر کاملا ٌطبیعی است و جای نگرانی وجود ندارد، چرا که طی چند ماه آینده موها ابروی شما مجدداٌ از نو شروع به رشد خواهند کرد.

آیا کلینیک هلیا مجوز وزارت بهداشت را دارد ؟

آیا امکان رنگ کردن ابرو‌ها بعد از کاشت ابرو وجود دارد؟

بله. خوشبختانه هیچ محدودیتی وجود ندارد. اما باید صبر کنید تا مو‌های پیوندی دوره رشد خود را به طور کامل سپری کرده و به عبارتی نتیجه نهایی کاشت ابرو را مشاهده کنید. رنگ کردن زودهنگام، به فولیکول‌های پیوندی که ضعیف هستند آسیب وارد می‌کند. وقتی اولین بار می‌خواهید ابرو‌ها را رنگ کنید حتماً به سراغ یک فرد ماهر بروید که هم از رنگ باکیفیت استفاده کرده و هم در جریان رنگ کردن، آسیبی به ابرو‌ها پیوندی وارد نکند.

چه زمان بعد از کاشت ابرو می‌ توان ابرو‌ها را قیچی کرد؟

اگر ابرو‌های طبیعی شما بلند شده‌اند و می‌خواهید آن‌ها را کوتاه کنید تا ابرو حالت مرتب و منظم داشته باشند، باید اجازه دهید حداقل یک ماه از کاشت ابرو سپری شود. همچنین از قیچی تیز و دم باریک استفاده کنید تا بدون اینکه برخوردی با محل پیوند ابرو داشته باشید، با دقت و ظرأفت بتوانید ابرو‌های خود را کوتاه کنید.

هزینه ی کاشت ابرو در شیراز، مشهد، تبریز و تهران چقدر است؟

هزینه‌ یک عمل کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد و بین مراکز زیبایی مختلف، متفاوت است. این عوامل را به طور خلاصه می‌توان در موارد زیر دسته‌بندی کرد:

 1.  مرکز مورد نظر از چه تجهیزات و موادی بر خوردار هست؟
 2. متخصص به چه روشی عمل کاشت را انجام می‌دهد؟
 3. تجربه و مهارت کادر پزشکی آن مجموعه چقدر است؟
 4. به چه تعداد گرافت برای پیوند ابرو نیاز دارید؟
 5. آیا به عوارض پس از پیوند دچار شده‌اید؟

هر چه کیفیت و امکانات یک مرکز بیشتر باشد طبیعتاٌ هزینه‌ عمل در آن مرکز بالاتر است. هزینه کاشت ابرو طبیعی در تهران قطعاٌ با توجه به اینکه در مرکزیت کشور قرار دارد با هزینه کاشت ابرو در شیراز، مشهد و تبریز متفاوت خواهد بود! هزینه پیوند طبیعی ابرو در شهرستان‌ها نیز به معیار‌های متفاوتی بستگی دارد به عنوان مثال ممکن است یک کلینیک برای جذب مشتری هزینه کاشت ابرو در مشهد را کاهش دهد. با توجه به اینکه شیراز به نوعی قطب پزشکی کشور است ممکن است هزینه کاشت ابرو در شیراز کمی دستخوش تغییرات شود اما بر هیچ کسی پوشیده نیست که تمامی این هزینه‌ها دارای معیار‌های خاص بوده و مشخص خواهند بود.

فراموش نکنید از آنجایی که عمل کاشت ابرو اگر اشتباه انجام شود به سختی قابل جبران خواهد بود و حتی در مواردی ممکن است آسیب جدی و جبران‌ناپذیر به فرد وارد کند. بهتر است از مراجعه به مراکزی که به دلیل کمبود امکانات و تجربه‌ کم کادر پزشکی، عمل را با قیمت‌های پایین انجام می‌دهند خودداری کنید. شما می‌توانید با تماس با مرکز تخصصی زیبایی پوست و مو هلیا با متخصصان آن به طور رایگان مشورت کنید و درباره‌ هزینه‌های عمل کاشت ابرو و امکانات این مرکز زیبایی، اطلاعات لازم را کسب کنید. لازم بذکر است متذکر شویم که اگر بعد از کاشت اولیه ابرو، باز هم نیاز به ترمیم بود، هزینه‌ ترمیم بسیار کمتر از عمل اولیه است چرا که تعداد فولیکول‌های مورد نیاز بسیار کم است و یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه‌ عمل، همین امر محسوب می شود.

آیا کلینیک هلیا مجوز وزارت بهداشت را دارد ؟

مسلماً انتخاب یک کلینیک معتبری که تحت نظر وزارت بهداشت اقدام به انجام کاشت ابرو می‌کند به ما اطمینان بیشتری برای انجام اعمال زیبایی حساس خواهد داد، کلینیک تخصصی کاشت مو و ابروی هلیا نیز با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت فعالیت کرده و شما متقاضیان کاشت ابرو می‌توانید با استعلام مجوز کلینیک از سایت‌های استعلام مجوز وزارت بهداشت، از این موضوع اطمینان حاصل نمایید.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما کاربران گرامی میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین ما بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed