جراحی بینی

جراحی بینی برای بیماران قلبی ممکن است؟

جراحی بینی برای بیماران قلبی

جراحی بینی برای بیماران قلبی

امروزه استفاده از عمل بینی برای همه امکان پذیر است، در صورتی که این کار سنجیده و حساب شده انجام شود. برخی از افراد ممکن است به صورت غیر منطقی و یا به صورت احساسی با این امر برخورد کنند و بر این باور باشند که جراحی بینی برای افرادی با شرایط خاص مثل بیماران قلبی امکان پذیر نیست.

 

جراحی بینی برای بیماران قلبی

آیا بیماران قلبی کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی هستند؟

جراحی بینی به دلیل جذابیت هایی که دارد مورد توجه افراد بسیار زیادی می باشد. اکثر افرادی که در این ناحیه از صورت دارای نقص های بزرگ و کوچک هستند مشتاق انجام عمل بینی و گرفتن نتایج آن می باشند. مراجعه کنندگان باید شرایط مناسبی را برای انجام عمل بینی داشته باشند. در صورتی که شرایط آنها برای انجام عمل بینی مناسب نباشد بهتر است به دنبال روش های دیگری باشند.

برای مثال متقاضیان باید از سلامت جسمانی کامل برخوردار باشند و همچنین به بیماری های خاصی مبتلا نباشند. در صورتی که افراد به بیماری خاصی مبتلا باشند و یا از نظر جسمانی سلامت کاملی نداشته باشند و بدون اطلاع پزشک، جراحی بینی را انجام دهند تمامی مشکلاتی که ممکن است برای آن ها به وجود بیاید در صورت خطرناک بودن و یا نبودن بر عهده ی خود فرد خواهد بود.

یکی از سوالاتی که در زمینه ی بیماری های خاص وجود دارد این است که آیا بیماری های قلبی هم جز بیماری های مورد نظر می باشند؟ و یا خیر، در صورتی که فردی به این نوع بیماری مبتلا باشد از انجام عمل زیبایی بینی محروم خواهد شد؟ یا مسئله ی دیگری وجود دارد. در ابتدا باید بگوییم برای دریافت پاسخ مناسب تر و همچنین منطقی تر بهتر است از یک دکتر رینوپلاستی نیز این سوالات را بپرسید.

در حالت کلی باید بگوییم اگر فردی احساس می کند که نمی تواند از پس انجام عمل زیبایی بینی در بیاید نباید آن را انجام دهد مخصوصا اگر به بیماری های خاصی مانند بیماری های قلبی مبتلا باشد. این دسته از افراد بهتر است حساسیت بسیار زیادی برای انجام عمل بینی خود داشته باشند و از فیلتر های زیادی خود را بگذرانند و سپس تصمیم به انجام جراحی بینی بگیرند.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با خدمات پوست و مو و زیبایی را با ما در میان بگذارید.

کسانی که به بیماری های قلبی مبتلا هستند در صورتی که مشکل آن ها کمی جدی باشد نمی توانند از این متد بسیار پیشرفته و همچنین نتیجه بخش استفاده کنند؛ اما در این بین، برخی اما و اگر هایی وجود دارد که می گویند، کسانی که به بیماری های قلبی مبتلا هستند نیز می توانند از انجام جراحی بینی برخوردار گردند و نتایج کاملی را از آن بگیرند. اما این گفته اثبات نشده است و نیازمند به رد شدن از برخی فیلتر های خاص می باشد.

یکی از نکاتی که در حالت کلی برای عمل مورد نیاز است سن مناسب برای جراحی بینی می باشد، البته ممکن است برخی ها نسبت به این موضوع حساس نباشند اما برای افرادی که بیماری دارند خصوصا اگر آن بیماری قلبی باشد مسئله ی مهمی خواهد بود و آن ها ملزم به رعایت آن هستند.

مسئله ی دیگری که وجود دارد این است که میزان شدت بیماری در چه حد است. در صورتی که بیماری شدید باشد باید بگوییم که در نظر گرفتن سن و همچنین موارد دیگر تاثیرگذار نخواهد بود و فرد به هیچ عنوان نمی تواند از جراحی بینی استفاده کند و حتما باید به توصیه های پزشک متخصص گوش داده و از انجام رینوپلاستی به طور کامل صرف نظر کند.

از طرفه دیگر باید بگوییم کسانی که شدت بیماری در آن ها زیاد نیست می توانند از عمل زیبایی بینی استفاده کنند برای مثال در صورتی که بیماری قلبی در زمینه ی پرولاپس دریچه میترال باشد می تواند تحت برخی شرایط خاص و همچنین مناسب و با در نظر گرفتن برخی دستورات جراحی بینی را انجام دهند و نتایج خوبی را هم از این عمل بگیرد.

 

آیا استفاده از دارو های بیهوشی برای بیماران قلبی در جهت انجام جراحی بینی درست می باشد؟

افرادی که قصد انجام عمل بینی را دارند باید در نظر بگیرند که این عمل دارای بی هوشی می باشد. در نظر گرفتن این مسئله به این خاطر است که برخی افراد ممکن است نتوانند از بیهوشی استفاده کنند و یا شرایط بی هوشی را دارا نباشند؛ بنابراین قبل از هر گونه اقدام جدی افراد بهتر است درباره ی این مسئله تفکر های لازم را به جای آورده و تصمیم مناسبی را بگیرند.

 

آیا استفاده از دارو های بیهوشی برای بیماران قلبی در جهت انجام جراحی بینی درست می باشد؟

 

افرادی که به دلیل بیماری های به خصوصی نمی توانند بیهوش شوند نباید از جراحی بینی بهره ببرند زیرا در این موارد مسئله ی مرگ و زندگی بعد از جراحی بینی در میان است و نباید در این مورد ریسک کرد. افرادی که می خواهند با وجود داشتن بیماری خاص از عمل بینی استفاده کنند باید بدانند که در صورت بیهوش شدن و به وجود آمدن مشکل مسئولیت تمامی مشکلات بر عهده ی خودشان خواهد بود.

اما در برخی موارد و با وجود داشتن بیماری، مخصوصا در صورت داشت بیماری های قلبی با توجه به سطح مهارت پزشک بیهوشی و همچنین میزان بیماری رینوپلاستی انجام می شود؛ اما با این وجود باید بگوییم که افراد نباید از انجام مراقبت های پس از عمل غافل شوند بلکه باید حساسیت های بیشتری را هم به خرج دهند تا دردسری برای آن ها پس از عمل به وجود نیاید.

درباره ی داروهای بیهوشی که توسط پزشکان بیهوشی استفاده می شود باید بگوییم به دلیل پیشرفت های بسیار بزرگ و همچنین نوین در زمینه ی داروسازی در سطح جهانی این دارو ها دارای حداقل عوارض پس از عمل می باشند و نیازی به نگرانی در این باره نیست.

افراد باید تصمیم درست و مناسبی را با در نظر گرفتن شرایط بگیرند تا علاوه بر گرفتن بهترین نتیجه، از به وجود آمدن مشکلات برای خود جلوگیری کنند.

 

تاثیر مشورت با پزشک متخصص قلب برای استفاده و یا عدم استفاده از جراحی بینی؟

کسانی که مبتلا به عارضه قلبی هستند باید بدانند که قبل از هر گونه اقدامی برای جراحی بینی بهتر است با یک پزشک متخصص قلب درباره ی عمل زیبایی بینی مشورت های لازم را به جای بیاورند. استفاده از این مشورت می تواند سبب گرفتن بهترین نتیجه و تصمیم گیری شود زیرا هیچ کس به اندازه ی پزشک متخصص در زمینه ی قلب نمی تواند شما را برای تصمیم گیری کمک کند.

باید بگوییم در صورتی که فرد مبتلا به بیماری قلبی با مشورت پزشک متخصص قلب خود اجازه ی انجام جراحی بینی را بگیرد می تواند آزمایش هایی را که برای انجام عمل نیاز است را با کمک وی انجام داده و او را از تمامی مراحل انجام عمل آگاه کند تا از بروز حوادث پیش بینی نشده جلوگیری به عمل آورده و عمل بینی را به طور موفقیت آمیزی به پایان ببرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *