جراحی بینی

منظور از جراحی بینی بدون بیهوشی چیست ؟

منظور از جراحی بینی بدون بیهوشی چیست ؟

منظور از جراحی بینی بدون بیهوشی چیست ؟

امروزه افراد بسیار زیادی در سراسر جهان از فرم بینی خود رضایت کافی ندارند و در بین این افراد کسانی وجود دارند که به علت ترس و نگرانی از تیغ جراحی از عمل جراحی بینی منصرف شده و راه و روش های دیگری را برای خود پیدا می کنند.

منظور از جراحی بینی بدون بیهوشی چیست

 

از جمله روش هایی که با پیشرفت علم به وجود آمده جراحی و فرم دهی بینی بدون بیهوشی می باشد این روش که از روش های نوین عمل بینی می باشد می تواند برای افراد بسیار مهم و مفید باشد و افراد با انجام آن می توانند مشکلات بینی خود را رفع کنند.

آیا جراحی بینی بدون بیهوشی نیز انجام خواهد شد؟

در سال های گذشته انجام عمل جراحی با استفاده از بیهوشی برای افراد متداول تر بود افراد بدون نگرانی و استرس عمل خود را با استفاده از بیهوشی انجام می دادند؛ اما امروزه افراد به دلیل ترس از بیهوشی نمی توانند عمل خود را به راحتی انجام دهد زیرا پس از بیهوشی در زمان عمل ممکن است بعد ها از این عمل خاطره ی خوشی را به یاد نداشته باشند.

اما امروزه و به دلیل پیشرفته علم افراد می توانند عمل های جراحی خود را بدون بیهوشی انجام دهند تا پس از بتوانند به راحتی از عمل خود یاد کنند و همچنین علاوه بر آن از نگرانی ها و استرس هایی که افراد قبل از عمل نیز داشتند رهایی یابند. این روش از عمل مانند هر روش دیگری برای عمل جراحی دارای مزایا و معایبی است که باید اطلاعات کافی از آن ها داشته باشیم.

 

آیا جراحی بینی بدون بیهوشی نیز انجام خواهد شد؟

 

عمل جراحی بینی جز عمل هایی است که افراد برای آن تلاش زیادی می کنند زیرا این عمل جز پر طرفدار ترین عمل های زیبایی به شمار می رود.

امروزه انجام این عمل بدون بیهوشی نیز ممکن شده است و افراد می توانند برای انجام آن اقدام کرده و بتوانند از مزیت های یک عمل زیبایی راحت و بدون استفاده از بیهوشی استفاده کرده و نگرانی از جانب بیهوشی زمان عمل نداشته باشند.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با جراحی بینی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

در چه شرایطی می توان از جراحی بینی بدون بیهوشی استفاده کرد؟

دو نوع از بیهوشی وجود دارد که به آن ها بیهوشی عمومی و بیهوشی موضعی می گویند. بیهوشی عمومی همان نوع از بیهوشی است که افراد از آن می ترسند و احساس می کنند پس از بیهوشی دیگر به هوش نیامده و زندگی نخواهند کرد؛ اما بیهوشی موضعی نوعی بی حسی در اعضای مختلف بدن می باشد که فقط یک اندام خاص مورد نظر می باشد.

 

در چه شرایطی می توان از جراحی بینی بدون بیهوشی استفاده کرد؟

 

در برخی موارد که افراد می خواهند تغییراتی وسیعی در ناحیه بینی خود انجام دهند پزشک متخصص در زمینه رینوپلاستی نمی تواند این کار را بدون بیهوشی انجام دهد زیرا این عمل تغییراتی را در غضروف و استخوان بینی انجام خواهد داد و پزشک نمی تواند بدون بیهوشی بیمار را مورد عمل جراحی قرار دهد زیرا ممکن است خطراتی بیمار را تهدید کند.

عمل بینی بدون بیهوشی معمولا زمانی انجام می شود که فرد دچار بیماری های که زمینه ای نامیده می شوند شده است. در این زمان پزشک متخصص می تواند با بیهوشی موضعی عمل جراحی بینی را انجام دهد. این نکته باید ذکر شود که امروزه به دلیل به وجود آمدن دارو های بیهوشی جدید افراد نباید نگرانی بیهوشی عمومی باشند چرا که این دارو ها عوارض کمتری هم دارند.

باید این نکته را ذکر کنیم که افراد باید بتوانند با این ترس خود کنار بیایند و بر آن غلبه کند زیرا عمل جراحی بینی با انجام بیهوشی عمومی برای پزشک متخصص در زمینه ی جراحی بینی راحت تر می باشد چرا که در این حالت و در زمان عمل علائم حیاتی فرد بیمار توسط پزشک راحت تر کنترل می شود و راحتی فرد بیمار نیز توسط پزشک متخصص نیز در نظر گرفته می شود و باعث حواس پرتی پزشک نمی شود.

 

مزایا و معایب جراحی بینی بدون بیهوشی چیست؟

زمانی که از انجام عمل رینوپلاستی صحبت می کنیم برخی از افراد احساس می کنند که مزایای این عمل کمتر و ممکن است عوارض بیشتری داشته باشد اما این گفته کاملا نادرست می باشد و عمل جراحی بینی بدون بیهوشی مانند هر عمل دیگری دارای مزایا و معایب دیگری می باشد که همه ی این مزایا و معایب مانند عمل های دیگر با یکدیگر متناسب می باشد.

از مزایای عمل جراحی بینی بدون بیهوشی می توان به این نکته اشاره کرد که در این نوع از عمل زمان عمل بسیار کوتاه تر نسبت نوع بیهوشی می باشد که این نکته برای افراد بسیاری مهم می باشد زیرا افراد دوست ندارند زمان زیادی را زیر تیغ جراحی سپری کنند به همین دلیل این نوع از عمل جراحی بینی می تواند برای چنین افرادی مناسب باشد.

 

مزایا و معایب جراحی بینی بدون بیهوشی چیست؟

 

همچنین از دیگر مزایای این روش میتوان به تورم بعد از عمل اشاره کرد که در مقایسه با روش بیهوشی بسیار ناچیز می باشد همچنین علاوه بر آن در این روش برش پوستی در ناحیه کلوملا وجود ندارد و فرد می تواند از این نظر کاملا با خیالی راحت بینی خود را به پزشک متخصص در زمینه رینوپلاستی بسپارد و پس آن از نتایج این نوع از عمل بهره مند شود.

برای اینکه بتوانید از عوارض احتمالی این نوع از عمل جراحی بینی آگاه شوید می توانید از پزشک متخصص خود بخواهید که در طی مشاوره هایی شما را با این عوارض احتمالی آشنا کند تا از این نظر نگرانی خاصی برای شما پیش نیاید و بتوانید با آرامش خاطر و با خیالی آسوده برای انجام عمل رینوپلاستی بدون بیهوشی اقدام کرده و از نتایج آن رضایت خود را اعلام کنید.

از معایبی که برای این عمل می توان در نظر گرفت این نکته است که در این روش از جراحی بینی سایز بینی نسبت به حالت قبل هیچ نوع تغییری را تجربه نخواهد کرد و فقط شکل آن مورد تغییر قرار خواهد گرفت. بسیاری به این دلیل که نمی خواهند سایز بینی خود را کاهش دهند حاضر به انجام این عمل می شوند و بینی خود را به جراح رینوپلاستی و به روش بدون بیهوشی می سپارند.

 

جراحی بینی بدون بیهوشی بهتر است یا با بیهوشی

برای اینکه برای جراحی بینی خود روشی را انتخاب کنید و بدانید که کدام یک از این روش ها بر روی بینی شما تاثیر بیشتری را می گذارد بهتر است با پزشک متخصص در زمینه رینوپلاستی مشورت نمایید و نظر وی را برای این موضوع را جویا شوید و سپس اقدام به انتخاب و یا قضاوت درباره ی بهتر بودن این عمل ها کنید. انتخاب هر کدام از این روش ها برای جراحی بینی بسیار تاثیر گذار می باشد.

 

جراحی بینی بدون بیهوشی بهتر است یا با بیهوشی

 

برای افرادی که می خواهند سایز بینی خود را کاهش دهند نمی توان از روش جراحی بینی (nose surgery) بدون بیهوشی استفاده کرد زیرا در این روش استخوان های بینی و همچنین غضروف های آن مورد عمل جراحی قرار می گیرند ولی برای کسانی که می خواهند شکل بینی خود برای مثال نوک بینی خود را تغییر دهند انجام عمل رینوپلاستی بدون بیهوشی قابل انجام می باشد و فرد بیمار می تواند آن را انجام دهد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button