جراحی بینی

چاق شدن صورت بعد از عمل بینی به چه علت می باشد؟

چاق شدن صورت بعد از عمل بینی به چه علت می باشد؟

چاق شدن صورت بعد از عمل بینی به چه علت می باشد؟

افرادی که اقدام به انجام عمل بینی می کنند باید در نظر بگیرند که این عمل دارای برخی عوارض زود گذر می باشد و ممکن است ظاهر نامناسبی به صورت افراد بدهد. یکی از این عارضه ها چاق شدن صورت به دنبال ورم بینی می باشد که در اصطلاح پف کردن صورت هم گفته می شود، این پف کردن ممکن است سبب استرس افراد شود و آن ها را دچار ترس کند.

 

چاق شدن صورت بعد از عمل بینی به چه علت می باشد؟

چاق شدن و یا به اصطلاح پف کردن صورت پس از انجام عمل بینی

افرادی که قصد انجام رینوپلاستی را دارند باید در نظر داشته باشند که پس از انجام جراحی بینی عوارض و مشکلات مختلف و همچنین متفاوتی برای آن ها به وجود خواهد آمد که یکی از مشکلات همین مشکل چاقی صورت است که در پی انجام عمل زیبایی بینی اتفاق می افتد.

این چاقی و یا پف صورت به دلیل تورم ناشی از عمل بینی به وجود آمده است. زمانی که بینی افراد ورم می کند فعالیت های مراقبتی فرا میرسد و افراد باید تمام تلاش خود را بکار بگیرند تا در کمترین زمان ممکن و طبق دستورات ارائه شده توسط پزشک ورم را از بین ببرند در نتیجه با این اقدامات چاقی صورت نیز خود به خود از بین می رود.

 

چاق شدن و یا به اصطلاح پف کردن صورت پس از انجام عمل بینی

 

اما سوالی که توسط افراد متقاضی انجام رینوپلاستی وجود دارد این است که مدت زمان ماندگاری این تورم ها پس از nose job چقدر می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم در حالت کلی این مدت زمان می تواند بستگی به نوع مراقبت های فرد متقاضی داشته باشد، این طور که اگر شخص دستور های مراقبتی را جدی بگیرد خیلی زود تورم صورت از بین می رود ولی اگر مراقبت های لازم را انجام ندهد این مدت زمان طولانی خواهد بود.

دسته ی اول حتما زودتر از حالت عادی شاهد از بین رفتن ورم های ناشی از عمل زیبایی بینی خود خواهند بود؛ اما برای دسته ی دوم و کسانی که نکات لازم را نادیده می گیرند باید بگوییم که این دسته از افراد حتما ورم های ناشی از عمل بینی خود را بسیار دیرتر از حداقل زمان مورد نیاز نگه می دارند و چاقی صورت آن ها به این راحتی از بین نخواهد رفت.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با خدمات پوست و مو و زیبایی را با ما در میان بگذارید.

ورم هایی که پس از رینوپلاستی به وجود می آیند سبب چاقی صورت و همچنین ایجاد محدودیت در انجام کارهای روزمره ی افراد می گردد. در نتیجه با وجود نکات فوق متقاضیان معمولا اقدام به انجام نکات مراقبتی به صورت کامل و دقیق می کنند تا مشکل خاصی برای آن ها از این نظر وجود نداشته باشد و بتوانند به راحتی این عارضه را در مدت زمان تعیین شده از بین ببرند.

 

آیا چاق شدن صورت پس از عمل بینی خطرناک می باشد

ورم ها و همچنین کبودی هایی که پس از انجام عمل زیبایی بینی به وجود می آید کاملا طبیعی و عادی می باشد و افراد می توانند از این نظر مطمئن باشند. این عوامل پس از عمل بینی سبب می شود تا صورت فرد چاق و همچنین ظاهر نامناسبی به خود بگیرد. این ظاهر نامناسب می تواند سبب نگرانی های افراد گردد و افکار منفی بسیار زیادی را به ذهن آن ها وارد کند.

 

آیا چاق شدن صورت پس از عمل بینی خطرناک می باشد

 

علت بسیاری از این افکار های منفی افرادی هستند که به علت نداشتن اطلاعات کافی از عمل بینی، اظهار نظر های کاملا بی ربط انجام می دهند که باعث به وجود آمدن شایعات و همچنین دردسر های مختلفی برای افراد متقاضی انجام عمل بینی می گردد. متقاضیان درباره ی این موضوعات صرفا باید با کسانی که اطلاعات کامل دارند به گفت و گو بپردازند و از صحبت کردن با افراد دیگر پرهیز کنند.

اما یک نکته ی بسیار مهم درباره رینوپلاستی وجود دارد و آن هم این است که تورم بعد از جراحی بینی رابطه ی مستقیمی با پوست فرد دارد. کسانی که جراحی بینی را انجام می دهند هر چه پوست ضخیم تری داشته باشند زمان بهبود ورم های ناشی از nose job نیز کمی دیرتر بهبود خواهد یافت، در نتیجه افرادی که عمل بینی را انجام می دهند باید این موضوع را در نظر بگیرند و در دوره ی نقاهت خود دچار ترس نشوند.

برای این که بتوانید برای تمامی سوالات خود پاسخ منطقی و همچنین قانع کننده تری دریافت کنید می توانید در جلسه ی مشاوره ای که بین شما و پزشک متخصص زیبایی برگزار می گردد سوالات خود را مطرح کنید و از دکتر خود جواب بسیار دقیق تری دریافت کنید. این جواب ها سبب می شود ترس و استرس افراد از بین برود و برای عمل آمادگی کامل تری را پیدا کنند.

 

اقداماتی برای از بین بردن چاقی صورت پس از عمل بینی

دقت داشته باشید در صورتی که برخی رفتار های مورد نیاز پس از عمل بینی را انجام دهید می توانید به راحتی دوره ی نقاهت را پشت سر بگذارید. برای مثال یکی از موارد خیلی مهم این است که از ضربه خوردن به بینی خود جلوگیری کنید. در صورتی که پس از nose job به بینی افراد ضربه وارد شود ممکن است نتایج عمل فرد دست خوش تغییرات منفی گردد و همچنین ورم آن بیش تر شود.

 

اقداماتی برای از بین بردن چاقی صورت پس از عمل بینی

 

اما یکی از مهم ترین اقدامات افرادی که وارد دوره ی نقاهت عمل زیبایی بینی شده اند این است که از خم شدن به مدت حداقل یک ماه جلوگیری به عمل بیاورند. افراد زمانی که خم می شوند به صورت ناخواسته و غیر ارادی بر روی بینی خود فشار می اندازند. این فشار سبب می شود تا در برخی موارد عمل بینی فرد کامل از بین برود و مشکلات جبران ناپذیری به وجود بیاید.

کسانی که عمل بینی را انجام داده اند باید بدانند که پس از جراحی نباید از دارو های رقیق کننده ی خون استفاده کنند. استفاده از این دارو ها قبل از رینوپلاستی و به مدت دو هفته قبل از انجام آن ممنوع می باشد زیرا این دارو ها سبب افزایش خون ریزی می گردد. افراد با در نظر گرفتن این نکته می توانند از خون ریزی های اضافی و همچنین تورم بینی خود بکاهند.

افراد در روز اول دوره ی نقاهت می توانند از مایعات سرد استفاده کنند و برای تسکین درد و همچنین کاهش تورم بینی خود از کمپرس یخ استفاده کنند. چاقی صورت که از پس تورم بینی به وجود آمده است می تواند با استفاده از نوشیدن مایعات آن هم به صورت فراوان در دوره ی نقاهت به صورت کامل و در طی زمان مشخص به راحتی از بین برود.

و در آخر باید بگوییم که با در نظر گرفتن نکات ارائه شده و همچنین پیروی از دستورات پزشک، می توان به راحتی مشکل چاقی صورت پس از رینوپلاستی  را به راحتی بر طرف کرد و از مزیت های انجام عمل بینی به صورت تمام و کمال بهره مند شد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *