1. خانه
 2. پوست و مو
 3. کاشت مو
 4. بهترین روش تضمینی کاشت مو در ایران کدام است؟

بهترین روش تضمینی کاشت مو در ایران کدام است؟

بهترین روش پیوند مو با تراکم بالا (میکروگرافت)

افراد زیادی در جامعه وجود دارند که از ریزش مو و طاس شدن موی سر خود ناراضی هستند و برای رفع این مشکل قصد دارند که از روش کاشت مو برای رفع طاسی و کم پشتی سر خود استفاده کنند. روش‌ها و متدهای زیادی برای انجام عمل پیوند فولیکول مو وجود دارد که بسیاری از افراد با آن‌ها آشنایی ندارند.با پیشرفت دانش و تکنولوژی درزمینه علم پزشکی در هر دوره روش‌های متفاوتی برای پیوند مو ارائه شده است. هر چند افرادی که قصد پیوند موی طبیعی دارند درباره‌ی بهترین روش کاشت مو در جهان مطالعه خواهند کرد، تا بهترین نتیجه را کسب کنند. در این مطلب از کلینیک هلیا به معرفی جدیترین روش کاشت مو با تراکم بالا پرداخته‌ایم:

اینفوگرافی راهنمای بهترین روش کاشت مو
اینفوگرافی راهنمای بهترین روش کاشت مو

کدام روش کاشت مو برای شما مناسب است ؟

عدم اطمینان از نتایج کاشت موی مناسب ممکن است شما را دچار اضطراب کند زیرا درک روش‌های مختلف ایمپلنت مو واقعا دشوار است. آیا همه آن‌ها نتایج مشابهی دارند؟ چه تفاوت‌هایی بین متدهای پیوند موی طبیعی وجود دارد؟ کدام روش کاشت مو برای من بهتر است؟ این‌ها تنها چند سوال است که احتمالا به ذهن شما خطور می‌کند. بهترین روش کاشت مو با تراکم بالا روشی است که برای برآورده کردن انتظارات و نیازهای شما بهترین کارایی را دارد.

بهترین روش کاشت مو – کدام متد را برای پیوند انتخاب کنیم؟

هم روش‌های مبتنی بر FUE و هم FUT می‌توانند خط موی سر را بهبود بخشند و ظاهری پرتراکم‌تری را به شما بدهند. هر کدام از متدهای کاشت مو مزایای مختص به خود را دارند و به جرات می‌توان گفت هیچ کدام بر دیگری برتری ندارند. تنها مسئله‌ای که اهمیت دارد این است که زیباجو با توجه به شرایطی مانند وضعیت سلامتی عمومی، شرایط مالی، تراکم بانک مو و انتظاراتی که از نتایج دارد باید با مشورت با یک پزشک باتجربه متدی را انتخاب کند که برای او مناسب‌ترین به حساب بیاید. دکتر خراسانی و متخصصان ترمیم مو کلینیک هلیا از روش‌های روز دنیا برای کمک به مراجعین خود برای ترمیم موهایشان استفاده می‌کنند. کادر پزشکی ما بسته به اهداف و نیازهای شما ممکن است روش‌های درمانی را ترکیب کنند تا بهترین نتایج ممکن را به شما هدیه بدهند.

کدام روش پیوند مو برای شما مناسب است ؟

در حال حاضر پیوند فولیکول با روش‌های مختلفی انجام می‌گیرد که هر کدام معایب و مزایای خاص خود را داشته و سرعت انجام آن‌ها با هم تفاوت دارد. در این میان، پیوند مو به روش‌های میکروگرافت، SUT و Micro FIT و FUT به عنوان مدرن ترین روش های کاشت مو شناخته شده و در ایران و کلینیک تخصصی هلیا انجام می‌شوند. در روش های کاشت مو، گرافت‌ها با روشی دو مرحله‌ای به نام تیز و کند برداشته می‌شوند. در روش تیز و کند، با استفاده از یک وسیله تیز، سوراخی روی پوست سر ایجاد و سپس با یک وسیله کندتر فولیکول‌های آن برداشته می‌شوند.

بهترین روش کاشت مو در کلینیک هلیا

مهم‌ترین ویژگی و مزیت بهترین روش پیوند موی طبیعی، کاهش قابل توجه تعداد گرافت‌های هدر رفته است. شاید به نوعی بتوان گفت روش های کاشت مو برای هر کسی می‌تواند روش خاص او باشد چرا که شرایط هر فرد با دیگری فرق دارد. بنابراین باید گفت هر روشی که برای شما بیشترین گرافت‌ها را برداشت کند و به محل کاشت انتقال دهد، بهترین متد کاشت موی برای شما شناخته خواهد شد. متخصصین کلینیک تخصصی هلیا در انتخاب جدیدترین روش کاشت موی مناسب برای شما، نهایت دقت را به کار می‌برند.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

معرفی بهترین روش کاشت مو

روش‌ها و متدهای زیادی برای پیوند مو در دنیا وجود دارند اما در ادامه این مقاله، به معرفی مهم‌ترین و پر استفاده‌ترین روش‌ها پرداخته شده است زیرا برای برخی افراد این سوال پیش می‌آید که بهترین متد برای کاشت مو برای افراد کم پشت چیست؟ یا بهترین روش‌های پیوند مو کدام است؟ البته بین روش‌های ذکر شده، شباهت‌هایی در نحوه انجام کار وجود دارد اما در این بین، تفاوت‌هایی دیده می‌شود که منجر به حصول نتایج متفاوت در مراجعه کنندگان خواهد شد:

بهترین روش پیوند موی طبیعی توسط دکتر خراسانی

۱- کاشت مو با روش میکروگرافت

در میان بهترین روش ‌های پیوند طبیعی مو، روش میکروگرافت اولین گزینه انتخابی توسط متخصص خواهد بود. روش کار به شرح زیر است:
– در ابتدا باید با متخصص جلسه مشاوره داشته باشید تا مشخص شود آیا صلاحیت استفاده از این روش را دارید یا خیر؟ در صورت تایید، تاریخ شروع کار مشخص می‌گردد.
– مرحله استریل کردن محل پیوند و بانک مو و همچنین بی‌حسی موضعی صورت می‌گیرد.

– در روش میکروگرافت، دو تکنیک برای برداشت فولیکول وجود دارد که براساس شدت طاسی سر مشخص خواهد شد. اگر طاسی شدید باشد، تکنیک‌تریکوفیتیک اسکارلت اعمال می‌شود اما در موارد عادی و طاسی نرمال، از هولدر‌های اتوماتیک برای استخراج گرافت استفاده خواهد شد. هولدر‌های مورد استفاده، در اندازه میکرون هستند تا بتوانند فولیکول‌های کوچک را در خود جای دهند.
– سپس متخصص در محل طاس سر، حفره‌هایی ایجاد کرده و فولیکول‌ها را با استفاده از دستگاه میکرو ایمپلنتر به این سوراخ‌ها انتقال می‌دهد.

مزیت‌های ایمپلنت مو میکروگرافت
مهم‌ترین مزیت‌های ایمپلنت مو با روش میکروگرافت که باعث شده به عنوان بهترین روش کاشت مو شناخته شود عبارتند از:

 1. همانگونه که متوجه شدید، طاسی شدید سر را نیز می‌توان با این روش درمان نمود.
 2. با کمک روش میکروگرافت مطمئن خواهید بود جای زخم و اسکار در محل بانک مو باقی نخواهد ماند.
 3. شما در مدت زمان کوتاهی بعد از پیوند مو، شاهد رشد ‌ایده‌آل موی سر خواهید بود.
 4. دقت استخراج و انتقال فولیکول مو در این روش بالا است در نتیجه کم‌ترین آسیب به فولیکول‌ها وارد خواهد شد.
 5. لازم به ذکر است که کاشت طبیعی مو با روش میکروگرافت با سرعت بالاتری انجام شده و در نتیجه کم‌ترین مقدار ماده بی‌حسی نیاز خواهد بود.
 6. قطعا برای شما نیز مهم است که رشد مو بعد از کاشت، طبیعی باشد. با روش میکروگرافت به این نتیجه خواهید رسید.
 7. افرادی که به دلیل شیمی درمانی، بیماری پوستی و … دچار ریزش مو شده‌اند، نگران نباشند چرا که با این روش به خوبی می‌توانند از داشتن موی پرپشت لذت ببرند.

A variety of methods available for hair transplantation

۲- کاشت مو به روش SUT

در این روش به دلیل استفاده از دستگاه و تکنولوژی هوشمندی که با دقت و ظرافت بسیاری کار می کند احتمال آسیب رسیدن به موها و فولیکول‌ها بسیار کم است و به همین علت روز‌به‌روز بر تعداد کاربران آن افزوده می‌شود. در کاشت مو با روش SUT، پزشک در ابتدا به بررسی ناحیه دریافت‌کننده و اهدا‌کننده مو خواهد پرداخت.

پس از انتخاب بانک موی مناسب، نواحی مربوطه را با استفاده از داروی بی‌حس‌کننده موضعی، بی‌حس می‌کنند تا پیوند برای فرد بدون درد انجام شود. سپس پزشک دستگاه را بر روی محل اهدا کننده یا همان بانک مو تنظیم کرده و با استفاده از تکنولوژی هوشمند و دقیق خود، اقدام به برداشت فولیکول‌های مو خواهد کرد.

بهترین روش پیوند موی طبیعی در سال ۲۰۲۲

مزایامعایب


کاشت مو sut
- مراحل برداشت فولیکول‌های مو با دقت و ظرافت بسیار بالایی انجام می‌شود. بنابراین، درصد موفقیت کار بیشتر است.
- به دلیل استفاده از دستگاه‌های پیشرفته مراحل انجام کار با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد.
- یک روش کم تهاجم بوده و نیازی به ایجاد برش و بخیه در نواحی بانک مو و پیوند مو نیست.
- نیازی به اعمال بیهوشی نبوده و در نتیجه کاندیدهای انجام آن عوارض ناشی از بیهوشی را تجربه نخواهند کرد.
- به دلیل تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در آن احتمال خونریزی در طول پروسه کاشت مو بسیار پایین است.
- دوران نقاهت بعد از کاشت کوتاه است.
- کاندیدهای کاشت مو به کمک این روش می‌توانند به تراکم بالایی از موها دست یابند. به طوری که می‌توان در یک جلسه حدود ۱۴۰۰۰ تار مو در ناحیه مورد نظر پیوند داد.
- موهای کاشته شده بعد از سپری شدن دوره نقاهت ظاهری بسیار طبیعی و زیبا خواهند داشت.
- احتمال باقی ماندن اسکار در نتیجه برداشت فولیکول‌های مو
- احساس درد در نواحی کاشت مو، بانک مو و سر
- ایجاد تورم و کبودی در نواحی سر و پیشانی
- ممنوعیت ورزش به مدت ۱ ماه
- احتمال انتقال بیماری به دلیل عدم استریل کلیه بخش‌های دستگاه‌
- قدیمی‌تر بودن پروسه انجام کاشت مو در مقایسه با روش میکروگرافت

کاشت مو میکروگرافت
- افراد با طاسی شدید نیز می‌توانند از این روش کاشت مو استفاده کرده و به موهایی با تراکم بالا دست یابند.
- هیچ گونه جای زخم و اسکاری در نواحی بانک مو و کاشت مو مشاهده نخواهد شد.
- دوره نقاهت کوتاهی داشته و نتایج ایده‌آل بعد از آن خیلی سریع خود را نشان خواهند داد.
- کسانی که به دلیل بیماری‌های خاص از قبیل شیمی درمانی، بیماری پوستی و ... موهای خود را از دست داده‌اند نیز می‌توانند از این روش بهره ببرند.
- نتایج نهایی بعد از آن کاملا طبیعی خواهد بود.
- به دلیل دقت بالای کار برداشت و کاشت فولیکول‌ها بدون آسیب انجام می‌شوند.
- پروسه پیوند مو با اعمال بی‌حسی موضعی انجام شده و نیازی به بیهوشی نیست.
- کاندیدهای کاشت ابرو نیز می‌توانند از این روش برای داشتن ابروهای پرتراکم و زیبا استفاده کنند.
- امکان استفاده از فولیکول‌های مو بدن در صورت داشتن بانک مو ضعیف در پشت سر
- احساس بی‌حسی و گزگز موقتی در نواحی انجام کاشت مو
- احتمال خارش تا ۴۸ ساعت بعد از انجام کاشت مو
- عدم توانایی در انجام ورزش‌ها و فعالیت‌های بدنی سنگین به مدت یک ماه بعد از جلسه پیوند مو
- احتمال ایجاد کبودی و ورم در پیشانی و سر
- احساس درد در روزهای اولیه

در ادامه کار، با ایجاد سوراخ و حفره‌های بسیار ریزی در ناحیه دریافت کننده، بستر و محل کاشت فولیکول فراهم می‌گردد. سپس دستگاه، فولیکول‌های برداشت شده را به داخل سوراخ‌های ایجاد شده فرو می‌کند. در نهایت این وسیله با تکنولوژی پیشرفته خود، با استفاده از لیزر اقدام به تحریک فولیکول‌ها در جهت رشد خواهد کرد.

مهم‌ترین مزیت‌های پیوند طبیعی مو به روش SUT شامل:

 1. کاشت مو با این روش، کم‌تهاجمی است و هیچ نیازی به تیغ جراحی و بخیه وجود ندارد.
 2. احتمال خون‌ریزی در این روش پایین است.
 3. در روش SUT توسط دستگاه ایجاد می‌شود.
 4. سرعت و دقت انجام و همچنین برداشت مو بسیار بالاتر از روش دستی است.
 5. دوران نقاهت پس از کاشت مو با این روش کوتاه‌تر از سایر روش‌ها است.
 6. از داروی بیهوشی استفاده نمی‌شود و تنها بی‌حسی موضعی صورت می‌گیرد.
 7. توسط سازمان‌های معتبر بهداشت و درمان تایید شده است.
 8. احتمال آسیب دیدن فولیکول‌ها در این روش بسیار پایین است.
 9. پس از رویش موها و بلند شدن آن‌ها، ظاهر مو طبیعی به نظر خواهد رسید و تشخیص اینکه فرد کاشت انجام داده است، کمی دشوار خواهد بود.
 10. در این روش، گاهی در عرض یک جلسه کاشت مو به طور کامل انجام می‌گیرد و نیازی به جلسات متعدد نیست. استفاده از ابزار و تکنولوژی‌های پیشرفته، باعث شده تا فرد متقاضی بعد از پیوند، هیچ‌گونه احساس خستگی مفرط نداشته باشد.
 11. همان طور که ذکر شد، تعداد تار موهای کاشته شده در هر جلسه به روش مورد استفاده برای پیوند مو بستگی دارد. در روش‌های سنتی (FUT و FIT) حداکثر تار مویی که در سه جلسه پیاپی و طی سه روز کاشته می‌شود بین شش تا هفت هزار تار مو است اما در روش SUT امکان کاشت چهارده هزار تار مو در یک جلسه هم گزارش شده است. توجه داشته باشید که به غیر از تعداد تار موی پیوند شده، جلسات کمتری هم صرف کاشت این تعداد می‌شود و این یعنی فرد متقاضی ایمپلنت مو، در زمان کمتری و بدون خستگی به نتیجه ایده‌آل خود می‌رسد.

۳- کاشت مو به روش FUT

یکی از ابتدایی‌ترین و پر استفاده‌ترین روش‌های موجود برای پیوند فولیکول که علی‌رغم ابتدایی بودن آن تا به امروز تعداد بسیار زیادی پیوند به این روش انجام شده و نتایج خوبی نیز به همراه داشته است، روش FUT می‌باشد. در کاشت مو به روش FUT پزشک ابتدا محل اهدا کننده را تعیین و سپس آن ناحیه را بی‌حس می‌کند. پس از آن اقدام به برداشت نوار کوچکی از پوست سر می‌کند و ناحیه برداشت‌شده توسط پزشک بخیه زده می‌شود. پزشک متخصص کلینیک پوست و مو هلیا نوار برداشت شده را با استفاده از میکروسکوپ به قسمت‌های کوچکی تقسیم می‌کند که ممکن است در هر قسمت از نوار ،یک یا دو تار مو وجود داشته باشد. بعد از آن در ناحیه کم‌پشت موی سر سوراخ‌ها و حفره‌های ریزی ایجاد می‌کند تا بتواند نوارهای تقسیم شده را در آن جایگذاری کند. این روش به نوبه خود ضعف‌هایی نیز دارد برای مثال وجود زخمی‌هایی که در قسمت برش خورده پوست بوجود آمده و باقی می‌ماند. البته این زخم‌ها به مرور زمان و گذراندن دوره نقاهت از بین می‌روند. همچنین کشیدگی پوست در قسمت گردن از دیگر عوارض این روش کاشت مو است.

مطالب بیشتر: کاشت مو به روش سلول بنیادی

کاشت مو به روش FUT نیاز به عمل جراحی دارد که قطعا در کلینیک هلیا، زیر نظر پزشک متخصص زیبایی انجام می‌گیرد. در این روش پزشک یک نوار به اندازه تقریبا ۲ سانتی‌متر از قسمت بانک مو که اصولا ناحیه پشت سر می‌باشد برداشته و برای جدا کردن فولیکول‌های مو، این نوار را زیر میکروسکوپ تکه‌تکه می‌کند. اگرچه در کاشت مو به روش FUT وجود ورم و درد در محل برداشت گرافت‌ها امری طبیعی است اما این موضوع در مرکز تخصصی کاشت موی هلیا با به کار بردن بهترین متد کاشت مو، قابل کنترل است. با این وجود گزارش‌هایی از افراد وجود دارد که نشان می‌دهد درد در این روش نسبت به روش FIT بیشتر است.

در عین حال مراجعه‌کنندگان می‌توانند پس از کاشت با بهترین روش پیوند مو به کارهای روزمره خود بپردازند. جراحی در این روش کاشت مو بدون بی‌هوشی عمومی بوده و سرپایی انجام می‌شود. اسکارهای به جای مانده از محل برداشت گرافت‌ها،  آنقدر ظریف هستند که اغلب به چشم نمی‌آیند و خیلی زود نیز برطرف می‌شوند. استفاده از داروهای ترمیمی مو می‌تواند در سپری کردن این دوره و ترمیم محل برداشت گرافت‌ها موثر باشد.

۴- کاشت مو به روش ترکیبی

از دیگر متدهای پیوند مو که به عنوان بهترین روش کاشت طبیعی مو شناخته شده است، روش ترکیبی نام دارد. همانگونه که از نام این روش مشخص است، متخصص از دو روش FUT و FIT به صورت ترکیبی برای کاشت استفاده خواهد کرد. در واقع در این روش، ابتدا کاشت مو به روش FUT صورت گرفته و سپس برای افزایش حجم مو، به سراغ روش FIT می‌رود. در این روش پزشک با استفاده از پانچ مخصوص، فولیکول‌های مو را با ظرافت و دقت از ناحیه اهدا کننده یا همان بانک مو که معمولا پشت سر است، برداشت می‌کند. پس از برداشت، فولیکول‌ها آماده کاشت می‌شوند و متخصص آن‌ها را در سوراخ‌ها و حفره‌هایی که برای پیوند یا کاشت مو ایجاد کرده است، با توجه به زاویه و جهت رشد موی سر قرار می‌دهد. در ایمپلنت مو به روش FIT اصلا از بخیه استفاده نمی‌شود. این موضوع نیز نه تنها باعث تسریع در عمل کاشت و مراحل پس از آن می‌شود، بلکه موجب کاهش درد، ناراحتی و زخم‌های به جا مانده در مقایسه با سایر ‌روش‌ها خواهد شد.

مطالب بیشتر: کاشت مو با روش Sut

بهترین روش پیوند مو در جهان

بهترین روش کاشت مو در جهان کدام است؟

روش‌های ذکر شده در بالا، جزء بهترین روش‌‌های کاشت مو در دنیا می‌باشند اما در این میان، روش کاشت مو SUT به عنوان پرکاربردترین و رایج‌ترین روش‌ها شناخته می‌شود. در سال‌های اخیر، روز به روز استفاده از SUT به عنوان بهترین روش کاشت مو برای افراد کم‌پشت و طاس افزایش یافته است. در روش SUT، عمده کار بر عهده دستگاه هوشمند است که هم مراحل انجام برداشت فولیکول از سایت اهدا کننده را انجام می‌دهد و هم فرآیند کاشت فولیکول در سوراخ‌های ریز ایجاد شده را به صورت خوب و متمرکز انجام می‌دهد. همین موضوع باعث می‌شود سرعت کار در این روش بالا باشد. در مجموع استفاده از این روش کاشت مو دارای کم‌ترین عوارض جانبی و بهترین نتیجه برای فرد خواهد بود.

مطالب بیشتر: کاشت مو در مردان

نتایج مثبت بهترین روش پیوند مو در دنیا

نتایج مثبت بهترین روش کاشت مو در جهان

در مورد نتایج بهترین روش کاشت مو باید گفت، نتیجه روش SUT به مراتب بهتر و مطلوب‌تر از روش‌های دیگر است که عمده این تاثیرات خوب به علت استفاده از دستگاه با هوشمندی بالا می‌باشد:

 • از مهم‌ترین نتایج انجام کاشت مو با روش SUT، حجم بالای پیوند مو در ناحیه کم‌پشت یا طاس سر می‌باشد. در واقع کاشت مو هر چقدر که تراکم بیشتری داشته باشد نتایج خوبی نیز به همراه خواهد داشت.
 • یکی دیگر از نتایج خوب پیوند مو SUT این است که در این روش پس از اتمام فرآیند، جای هیچ‌گونه زخمی در ناحیه کاشت شده باقی نمی‌ماند. یکی از ویژگی‌های بهترین روش کاشت مو عدم وجود زخم پس از پیوند است و همچنین بهترین پیوند موی طبیعی بهترین تراکم را نیز به همراه دارد. تنها نقطه‌های ریز بسیار کوچکی در ناحیه بانک مشاهده می‌شود که به علت برداشت فولیکول مو از آن ناحیه می‌باشد ولی می‌توان آن‌ها را به سادگی در میان موهای دیگر پنهان کرد.

Hair Transplantation

 • از نتایج مثبت دیگر روش SUT این است که پس از اتمام فرایند کاشت در ناحیه کم پشت و یا طاس سر، دستگاه با استفاده از تکنولوژی هوشمند خود که مجهز به لیزر می‌باشد، فولیکول‌های کاشته شده را به منظور رشد بیشتر و بهتر، با لیزر تحریک می‌کند و در نهایت میزان رشد مو نیز بیشتر از روش‌های دیگر خواهد بود.
 • در این روش همچنین خط رویش کاشت مو طبیعی است و مو نیز از تراکم بالایی برخوردار خواهد بود. موهایی که با بهترین روش کاشت مو، کاشته می‌شوند معمولا بین ۱۵ تا ۲۰ سال ماندگاری دارند. مصرف برخی داروها مانند ماینوکسیدیل نیز در ماندگاری موهای جدید تاثیر دارد.

مطالب بیشتر: ریزش مو سکه ای

مزایای بهترین روش پیوند مو

مزایای بهترین روش کاشت مو نسبت به سایر روش ها

مزیت‌های روش کاشت طبیعی مو به روش SUT به مراتب بسیار بیشتر و بهتر از سایر روش‌ها می‌باشد و به علت همین مزایا به عنوان یکی از  بهترین روش‌های پیوند مو به افرادی که قصد کاشت مو دارند پیشنهاد می‌شود.

 1. یکی از بهترین مزیت‌های آن، برداشت و کاشت مو با دقت و ظرافت بالا است. دقت دستگاه در حین برداشت فولیکول‌ها به قدری است که تقریبا احتمال تخریب فولیکول نزدیک به صفر است.
 2. مزیت دیگر این روش، سرعت بالای دستگاه در انجام مراحل پیوند طبیعی مو می‌باشد.
 3. مزیت دیگر ایمپلنت مو با روش SUT تراکم بالای پیوند مو می‌باشد که این کار را در زمان کوتاه‌تر نسبت به سایر روش‌ها انجام می‌دهد.
 4. در این روش احتیاجی به استفاده از تیغ جراحی و بخیه زدن نیست.
 5. پیوند مو به روش SUT نیازی به بی‌هوشی ندارد و تنها با یک بی‌حس کننده موضعی انجام‌پذیر می‌باشد.

Advantages of the best hair transplant method compared to other methods

شما می‌توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شوید.

جهت مشاوره می‌توانید با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشوردکتر حمیدرضا خراسانی صورت می‌گیرد.

منابع :

telegraph

biohairclinic

honesthairrestoration

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code