بهترین روش کاشت مو چیست؟Posted by On سپتامبر 21, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بهترین روش کاشت مو چیست؟

کاشت مو یک راه آسان برای رهایی از طاسی

افراد زیادی در جامعه وجود دارند که از ریزش مو و طاس شدن موی سر خود ناراضی هستند و برای رفع این مشکل قصد داند که از روش کاشت مو و برای رفع طاسی و کم پشتی سر خود استفاده کنند.

روش ها و متد های زیادی برای انجام عمل زیبایی کاشت مو وجود دارد که بسیاری از افراد با آن ها آشنایی ندارند.

با پیشرفت دانش و تکنولوژی در زمینه علم پزشکی در هر دوره روش های متفاوتی برای پیوند مو ارائه شده است.

 

انواع روش های موجود برای کاشت مو

روش ها و متد های زیادی برای انجام عمل زیبایی کاشت مو در دنیا وجود دارد اما در زیر به مهم ترین و پر استفاده ترین روش ها اشاره شده است.

البته بین روش های ذکر شده شباهت هایی در نحوه انجام عمل زیبایی وجود دارد؛ اما در این بین تفاوت هایی وجود دارد که باعث می شود نتایج بدست آمده برای افراد متفاوت باشد.

یک از ابتدایی ترین و پر استفاده ترین روش های موجود برای کاشت مو که علیرغم ابتدایی بودن آن تا به امروز تعداد بسیار زیادی hair transplant به این روش انجام شده است و نتایج خوبی نیز به همراه داشته است، روش FUT می باشد.

 

 

در عمل زیبایی کاشت مو به روش FUT پزشک ابتدا محل سایت اهدا کننده را تعیین و سپس آن ناحیه را بی حس می کند و پس از آن اقدام به برداشت نوار کوچکی از پوست سر می کند و ناحیه برداشت شده توسط پزشک بخیه زده می شود.

پزشک نوار برداشت شده را با استفاده از میکروسکوپ به قسمت های کوچکی تقسیم می کند که ممکن است در هر قسمت از نوار یک یا دو تار مو وجود داشته باشد را آماده کاشت می کند.

مشاهده مطلب
کاشت مو با تراکم بالا

پس از آن در ناحیه کم پشت موی سر سوراخ ها و حفره های ریزی ایجاد می کند تا بتواند نوار های تقسیم شده در آن جاگذاری کند. نوار های را با دقت زیادی و با ظرافت خاصی در سوراخ ها کاشت می کند.

روش دیگری که در hair transplant کاربرد دارد و جدیدتر از و بروز تر از روش بالا می باشد FUE می باشد.

در کاشت مو با این متد، پزشک با استفاده از پانچ مخصوص از ناحیه سایت اهدا کننده یا همان بانک مو که معمولا پشت سر است، فولیکول های خارج پوست سر با ظرافت و دقت برداشت می شود.

پس از برداشت فولیکول ها آماده کاشت می شوند و پزشک متخصص آن ها را در سوراخ ها و حفره هایی که برای پیوند یا کاشت مو ایجاد کرده است با دقت و ظرافت و با توجه به زاویه و جهت رشد موی سر آن ها را در داخل سوراخ های ریز جا گذاری خواهد کرد.

و اما روش دیگری که امروزه برای hair transplant بسیار استفاده می شود، کاشت مو با روش Sut می باشد.

این روش از کاشت نسخه جدید و بروز روش FUE می باشد. تنها تفاوتی که در نحوه انجام این روش با روش ذکر شده وجود دارد این است که در این روش عمل زیبایی hair transplant بر عهده دستگاه هوشمند خواهد بود و پزشک دخالت کمتری در انجام کاشت مو دارد.

 

بهترین روش کاشت مو چیست؟

روش های ذکر شده در بالا جزء بهترین و پر استفاده ترین روش های کاشت مو در دنیا می بند و نوعی منتخب روش های دیگر hair transplant می باشند؛ اما در بین روش های ذکر شده در بالا، روش کاشت مو SUT به عنوان بهترین و جدید ترین روش شناخته می شود.

امروزه روز به روز استفاده از این روش برای افراد کم پشت و طاس بیشتر از سایر روش ها است.

مشاهده مطلب
کاشت مو به روش sut

در روش SUT، عمده و اکثریت کار و مراحل انجام hair transplant بر عهده دستگاه هوشمند است که هم مراحل انجام برداشت فولیکول از سایت اهدا کننده را انجام می دهد و هم فرایند کاشت مو و فولیکول در سوراخ های ریز ایجاد شده را به صورت خوب و متمرکز انجام می دهد.

در عمل زیبایی کاشت مو SUT ابتدا پزشک دستگاه را بر روی ناحیه بانک مو تنظیم می کند و سپس دستگاه با تکنولوژی هوشمند خوب فولیکول ها را برداشت می کند.

سپس آن ها را به سرعت فریز می کند تا احتمال از بین رفتن فولیکول کاهش یابد.

در نهایت نیز فولیکول ها را در در ناحیه کم پشت کاشت می کند و با استفاده از لیزر فولیکول ها را برای رشد تحریک می کند.

 

نتایج مثبت بهترین روش کاشت مو

hair transplant به روش SUT نتایج به مراتب بهتر و مطلوبی نسبت به روش های دیگر دارد که عمده این تاثیرات خوب به علت استفاده از دستگاه با هوشمندی بالا می باشد.

از مهم ترین نتایج انجام کاشت مو SUT، تراکم بالای پیوند مو در ناحیه کم پشت یا طاس می باشد.

در واقع کاشت مو هر چقدر که تراکم بیشتری داشته باشد نتایج خوبی نیز به همراه داد.

یکی دیگر از نتایج خوب انجام عمل زیبایی کاشت مو SUT این است که در این روش پس از اتمام فرایند hair transplant جای هیچ گونه زخمی در ناحیه کاشت شده باقی نمی ماند.

 

 

تنها نقطه های ریزی بسیار کوچکی در ناحیه بانک مشاهده می شود که به علت برداشت فولیکول مو از آن ناحیه می باشد و دیگر مویی در آن ناحیه رشد نمی کند ولی می توان آن ها را به سادگی در میان موهای دیگر پنهان کرد.

از نتایج مثبت دیگر روش SUT این است که پس از اتمام فرایند عمل زیبایی کاشت مو در ناحیه کم پشت و یا طاس سر، دستگاه با استفاده از تکنولوژی هوشمند خود که مجهز به لیزر می باشد.

مشاهده مطلب
کاشت مو برای موهای کم پشت

فولیکول های کاشته شده را به منظور رشد بیشتر و بهتر با لیزر تحریک می کند و در نهایت میزان رشد مو نیز بیشتر از سایر روش ها خواهد بود.

 

مزایای بهترین روش کاشت مو نسبت به سایر روش ها

مزیت های روش کاشت مو SUT به مراتب بسیار بیشتر و بهتر از سایر روش ها می باشد و به علت همین مزایا به عنوان بهترین روش برای hair transplant برای افرادی که قصد انجام کاشت مو را دارند پیشنهاد می شود.

  1. یکی از بهترین مزیت های آن انجام برداشت و کاشت مو با دقت و ظرافت بالا است. دقت دستگاه در حین برداشت فولیکول ها به قدری است که تقریبا احتمال تخریب فولیکول نزدیک به صفر است.
  2. مزیت دیگر این روش از hair transplant سرعت بالای دستگاه در انجام مراحل عمل زیبایی کاشت مو می باشد.
  3. مزیت دیگر عمل زیبایی کاشت مو با SUT تراکم بالای پیوند مو می باشد که این کار را در زمان کوتاه تر نسبت به سایر روش ها نیز انجام می دهد.
  4. در hair transplant با این روش، احتیاجی به استفاده از تیغ جراحی و بخیه زدن نیست.
  5. پیوند مو در SUT نیازی به بیهوشی ندارد و تنها با یک بی حس کننده موضعی انجام پذیر می باشد.

 

مزایای بهترین روش کاشت مو نسبت به سایر روش ها

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat