1. خانه
 2. پوست و مو
 3. کاشت مو
 4. کاشت مو به روش سوپر ترکیبی (FUT – FIT) – قیمت ۱۴۰۱

کاشت مو به روش سوپر ترکیبی (FUT – FIT) – قیمت ۱۴۰۱

کاشت مو به روش ترکیبی در کلینیک تخصصی هلیا

به دنبال پیشرفت‌هایی که در زمینه‌های کاشت مو ایجاد شده شاهد بروز روش‌های جدیدتر و بی‌عارضه‌تری هستیم. این روش‌ها دارای مزایای قابل توجهی بوده و کاندیدهای پیوند مو می‌توانند با توجه به شرایط خود مناسب‌ترین آن‌ها را با صلاح‌دید پزشک انتخاب کرده و به صورت دائمی به ظاهری زیبا و موهایی پرپشت دست یابند. یکی از مهم‌ترین موضوع‌هایی که در این میان مطرح می‌شود کاشت مو به روش ترکیبی است. کاشت طبیعی مو ترکیبی همان‌طور که از نامش می‌توان متوجه شد تلفیقی از دو روش پیوند مو است که بزرگ‌ترین مزیت آن این است که پزشک می‌تواند نکات مثبت حاصل از هر دو روش را به صورت همزمان برای بیمار ایجاد کند.

برای اطلاع از تمامی جزئیات مربوط به روش ترکیبی کاشت مو شما را به خواندن مطالب این مقاله دعوت می‌کنیم. همچنین می‌توانید با کلینیک پوست و مو هلیا به عنوان یکی از بهترین‌ مراکز زیبایی تهران تماس گرفته و از راهنمایی و مشاوره مشاوران ما مطلع شوید.

اینفوگرافی راهنمای کاشت مو به روش ترکیبی
اینفوگرافی راهنمای سوپرترکیبی

روش ترکیبی FUT + FUE

با پیشرفت در فناوری پزشکی، درمان ریزش مو نیز پیشرفت‌های بسیاری داشته است. یکی از این، پیشرفت‌ها کاشت موی طبیعی به روش ترکیبی است. اگر پس از استفاده از دارو‌های متفاوت، درمان مناسبی کسب نشود یا به دلیل طاسی زیاد سر، دارو جوابگو نباشد، پیوند موی طبیعی بهترین روش جایگزینی موی سر است. کاشت مو با روش ترکیبی (FUT و FIT) یکی از این روش‌ها می‌باشد که اخیراً نتایج مطلوبی را نشان داده است.

کاشت مو به روش ترکیبی

روش FIT چیست؟

استخراج واحد فولیکولی (FIT) یک روش کاشت موی کم‌تهاجم است که شامل برداشتن واحد‌های فولیکولی منفرد از محل اهداکننده پوست سر و سپس کاشت واحد‌های فولیکولی به منطقه تحت تأثیر ریزش مو است. ایمپلنت مو به روش FIT نیاز به مهارت خاصی دارد. این روش درمانی نتایج خارق‌العاده‌ای دارد. از جمله اینکه تراکم موی بالاتر ایجاد کرده و مهم‌تر از همه، مو‌هایی با ظاهر بهتر و طبیعی را ایجاد می‌کند. در این متد، متخصص از پانچ‎‌های کوچک برای استخراج فولیکول استفاده می‌کند در نتیجه جای زخم در محل بانک مو باقی نمی‌ماند.

روش اف ای تی چیست
روش اف ای تی چیست

روش FUT چیست؟

کاشت مو FUT یا پیوند واحد فولیکولار، درمانی برای ریزش مو است که ابتدا یک نوار بسیار باریک از پوست بانک مو برداشته شده و سپس فولیکول‌ها در زیر میکروسکوپ از هم جدا می‌شوند. بعد از آماده‌سازی، کاشت صورت می‌گیرد. روش برداشت نوار یا روش FUT شامل برشی ساده و به دنبال آن، بخیه‌ای کوچک است که در محل برش زده می‌شود.

قبل و بعد از کاشت مو به روش ترکیبی

تکنیک ترکیبی FIT و FUT

اکنون می‌توان تمام مزایای تکنیک‌های FIT و FUT ایمپلنت مو را در روش پیوند مو ترکیبی گنجاند به نحوی که از مزیت‌های هر دو روش به طور همزمان بهره‌مند شوید. برخی اوقات شرایط خاصی وجود دارد که روش‌های FIT یا FUT هر یک به صورت جداگانه قادر به درمان ریزش مو نیستند و تنها با ترکیب این دو روش می‌توان درمان مناسبی ارائه داد.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با این تکنیک و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

توضیحات تصویری پیوند مو به روش ترکیبی

مزایای کاشت موی طبیعی با استفاده از روش ترکیبی

 1. بیشترین تراکم مو را در محل پیوند خواهید دید.
 2. کمترین زمان ممکن برای روش ترکیبی کاشت مو نیاز خواهد بود.
 3. امکان برداشت بیش از ۱۵۰۰۰ فولیکول مو در یک جلسه وجود دارد.
 4. یکی از مناسب‌ترین روش‌های پیوند مو شناخته شده است.

مطالب بیشتر: بهترین روش کاشت مو در ایران

مراحل کاشت طبیعی مو به روش ترکیبی

برای کسانی که بانک موی بسیار ضعیف داشته و طاسی سر آن‌ها شدید است، پیوند مو با روش ترکیبی بسیار مناسب خواهد بود. مراحل کار در ادامه توضیح داده شده است:

مراحل کاشت مو به روش ترکیبی

مرحله اول (برداشت فولیکول مو)

 1. قبل از اقدام به هر کاری، توضیح روند درمان برای فرد متقاضی بسیار مهم است. در ابتدا باید جلسه مشاوره برگزار شده و در کنار بررسی سلامت عمومی فرد، تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیار او قرار گیرد.
 2. قبل از برداشت مو به روش نواری، پزشک متخصص با نظر شما، خط رویشی را انتخاب می‌کند تا موی کاشته شده بعد از رشد، فرم طبیعی داشته باشد.
 3. سپس پزشک، گرافت‌های منطقه اهداکننده را بررسی کرده و در صورت تایید، خط برداشت مو مشخص می‌شود.
 4. اکنون نوبت به مرحله اعمال بی‌حسی در پوست سر می‌رسد.
 5. پس از تاثیر بی‌حسی، پزشک کاشت مو برشی ایجاد کرده و فلاپ مورد نیاز را برداشت می‌کند. در نهایت محل این نوار باریک، بخیه می‌شود. بعد از برداشت مو از ناحیه اهداکننده، تکنسین مورد نظر فولیکول‌های مو را با دقت بالا در زیر میکروسکوپ جدا می‌کند و برای مرحله کاشت آماده می‌سازد.
 6. سپس محدوده مورد نظر برای پیوند مو، به صورت موضعی بی‌حس شده و تعدادی از گرافت‌های برداشته شده، در منطقۀ طاس سر، به روش FUT کاشته می‌شوند.

مرحلۀ دوم (کاشت فولیکول مو)

روش FUT و سپس برای افزایش تراکم مو، پیوند مو با روش FIT اجرا می‌گردد. در نتیجه در یک جلسه، تعداد مو‌های زیادی کاشته شده و موی سر پرپشت‌تر می‌شود. در این روش، پزشک فولیکول‌های مو را با پانچ کوچک برداشته و در لابه‌لای موهای کاشته‌شده، قرار می‌دهد.

عکس واقعی کاشت مو ترکیبی

کدام افراد مناسب کاشت مو با استفاده از روش ترکیبی می باشند؟

 1. اگر فرد متقاضی بانک موی قوی نداشته باشد، روش ترکیبی FIT و FUT توصیه می‌شود. گرافت‌ها از قسمت‌هایی از پوست سر و بدن که رشد موی خوبی دارند استخراج می‌شوند.
 2. اگر فرد از مرحله پیشرفته ریزش مو رنج می‌برد، این روش می‌تواند نتایج بهتری نسبت به سایر روش‌های درمانی ریزش مو ارائه دهد.
 3. طاسی سر هفت درجه دارد. اگر فرد از تیپ طاسی موی درجه ۶ یا درجه ۷ رنج می‌برد، به طور معمول روش درمانی ترکیبی پیشنهاد می‌شود.
 4. اگر فرد به تکنیک کاشت طبیعی مو با تراکم بالا نیاز دارد، این روش درمانی ایده‌آل است. این روش امکان استخراج بیش از ۱۲۰۰۰ گرافت را فراهم می‌کند که تراکم قابل توجهی در پیوند طبیعی مو را ایجاد خواهد کرد.

روش کاشت مومراحل کاشت مونتایج نهایی ناشی از کاشت مو
FIT1.شیو کردن موهای سر
2.بی‌حس کردن ناحیه کاشت مو و بانک مو
3.استریل کردن ناحیه کاشت مو
4.استفاده از دستگاهی نوک تیز به نام پانچ برای برداشت فولیکول‌های مورد نیاز از بانک مو
5.برداشت فولیکول‌های مو از ناحیه اهدا کننده مو
6.تار به تار کردن فولیکول‌های استخراج شده و شست و شوی آن‌ها
7.ایجاد سوراخ‌های ظریف طبق الکوش کاشت در ناحیه طاسی و قرار دادن فولیکول‌های استخراج شده درون آن ها
۱.عدم ایجاد جای زخم در ناحیه بانک مو و کاشت مو
۲.ایجاد ظاهری طبیعی و زیبا در نواحی طاسی سر
۳.داشتن دوره نقاهت کوتاه مدت و بدون درد
FUT1.شیو کردن موهای سر
2.بی‌حس کردن ناحیه کاشت مو و بانک مو
3.استریل کردن ناحیه کاشت مو
4.ایجاد برش در ناحیه بانک مو و برداشت گرافت‌های مو به صورت نواری
5.تکه تکه کردن نوار برداشته شده و آماده‌ کردن فولیکول‌های مو برای کاشت زیر میکروسکوپ مخصوص
6.کاشت مو توسط فولیکول‌های آماده شده
۱.امکان ایجاد موهایی با تراکم بالا به دلیل برداشتن تعداد بالایی از فولیکول‌های مو به صورت نواری
۲.رسیدن به ظاهری زیبا در نتیجه انتخاب پزشکی متخصص و کلینیکی مجهز و استاندارد

مطالب بیشتر: کاشت مو به روش fit

آیا این روش از پیوند مو شامل عوارض احتمالی می باشد؟

به طور کلی پس از هر عمل زیبایی، امکان بروز برخی عوارض احتمالی وجود دارد. اما توجه داشته باشید اگر پیوند موی خود را تحت نظر بهترین پزشک و در بهترین کلینیک کاشت مو انجام دهید، به دلیل تجربۀ کافی پزشک در این نوع عمل، امکان بروز عوارض به کمترین حد ممکن می‌رسد.

عوارض کاشت مو ترکیبی

معایب و عوارض پیوند مو به روش ترکیبی عبارتند از:

 1. اگر متخصص با ظرافت بالا پوست سر را بعد از برداشت نوار مویی بخیه نزند، احتمال تشکل اسکار بسیار زیاد خواهد بود.
 2. بعد از پیوند مو، تورم و التهاب پوست سر طبیعی است و به تدریج برطرف می‌گردد. برای تسریع در روند بهبودی، می‌توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.
 3. همچنین ممکن است بعد از اتمام کار، درد داشته باشید در این صورت مصرف مسکن کمک می‌کند تا درد از بین برود.
 4. با توجه به اینکه برداشت فولیکول به صورت دستی است، لذا خطر عفونت و از دست رفتن فولیکول‌ها بالا خواهد بود. به همین دلیل در این روش، متخصص باید حساسیت بیشتری به خرج دهد.
 5. در صورتی که متخصص با ظرافت بالا فولیکول‌ها را در عمق و زاویه مناسبی در خطر رویش مو قرار ندهد، موی سر بعد از رشد، مصنوعی به نظر خواهد رسید.

عکس قبل و بعد از کاشت مو فوق ترکیبی

هزینه ایمپلنت مو به روش ترکیبی چقدر است؟

میزان هزینه درمانی برای هر یک از روش‌های درمانی متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی عوامل تاثیر گذار در محاسبه هزینه پیوند مو به روش ترکیبی عبارتند از:

 1. میزان مهارت پزشک متخصص
 2. کیفیت ارائه خدمات کلینیک پیوند مو
 3. وسعت طاسی سر
 4. تعداد گرافت‌های برداشت و کاشت شده
 5. هزینه خرید دارو
 6. درمان عوارض احتمالی

جا دارد در این بخش جناب آقای دکتر حمیدرضا خراسانی را به شما معرفی کنیم که به عنوان یکی از بهترین پزشکان در این زمینه شناخته شده و سال‌ها است در کلینیک هلیا در تهران فعالیت دارند. لذا شما عزیزان می‌توانید جهت مشاوره، با کلینیک پوست و مو و زیبایی هلیا در ارتباط باشید.

قبل و بعد از کاشت مو سوپر ترکیبی

مراقبت ‌های قبل از پیوند مو به روش ترکیبی

 1. اولین توصیه متخصص به شما این است که اگر عادت به مصرف مشروبات الکلی و دخانیات دارید، حداقل به مدت ۷۲ ساعت قبل از شروع به پیوند مو، این عادت را کنار بگذارید. این دسته از مواد، هم سطح اکسیژن خون را کم کرده و هم خون را رقیق می‌کنند در نتیجه منجر به بروز مشکلاتی در حین پیوند و بعد از آن خواهد شد.
 2. در صورت ابتلا به بیماری خاص و یا مصرف داروهای خاص، حتما این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید.
 3. شب قبل از جراحی کاشت، استحمام کنید.
 4. در روز عمل، حتما لباس دکمه‌دار بپوشید تا موقع تعویض، به سر فشار وارد نشود.
 5. عزیزان توجه داشته باشند که مصرف داروهای رقیق‌کننده خون را به مدت ۵ روز قبل از کاشت طبیعی مو به روش ترکیبی کنار بگذارید.

نتیجه کاشت مو ترکیبی قبل و بعد

مراقبت ‌های بعد از کاشت مو به روش ترکیبی

 1. با توجه به آنچه که گفته شد، تا یک هفته همچنان باید مشروبات الکلی و دخانیات کنار گذاشته شوند.
 2. مصرف آب را بیشتر کنید تا خونرسانی به فولیکول‌ها بیشتر شود و ورم احتمالی کاهش یابد.
 3. افزایش مصرف میوه و سبزیجات باعث تسریع در بهبود زخم‌ها خواهد شد.
 4. تا زمانی که متخصص توصیه می‌کند باید از شامپوی مناسب برای شستن سر استفاده کنید.
 5. حمام رفتن تا حداقل ۴۸ ساعت ممنوع است و سپس تا سه هفته باید طبق روشی که متخصص توصیه می‌کند، سر را شستشو دهید.
 6. بعد از پیوند طبیعی مو به روش ترکیبی در زمان خوابیدن، سر باید بالاتر از بدن باشد تا تورم پوستی تشدید نشود.

عکس کاشت مو فوق ترکیبی از بالای سر

نتایج و مدت ماندگاری کاشت مو به روش سوپرترکیبی

در روش ترکیبی از دو روش FUT و FIT (یا همان FUE) به صورت همزمان برای استخراج و پیوند طبیعی مو کمک گرفته می‌شود. به طور کلی نتایج و مدت ماندگاری ایمپلنت مو به روش سوپرترکیبی به عواملی مانند تراکم بانک مو، میزان کچلی، سلامتی عمومی فرد، سن و جنسیت آن‌ها بستگی دارد. مهم‌ترین عاملی که موفقیت جراحی و ماندگاری دائمی آن‌ها را تضمین می‌کند، میزان تجربه، تبحر و توانایی دستان جراح است که تاثیری مستقیم بر نتیجه کاشت خواهد داشت. اگر تصمیم شما برای انتخاب پزشک و کلینیک درست باشد، نتایج تکنیک پیوند موی سوپرترکیبی مادام العمر خواهد بود.

ماندگاری کاشت مو سوپرترکیبی

کاشت مو ترکیبی برای افراد بدون بانک مو

از آنجایی که بانک مو در داشتن یک نتیجه موفق و رضایت بخش نقش بسیار بزرگی را ایفا می‌کند این سوال برای بسیاری از افراد مطرح می‌شود که آیا کاشت مو به روش فوق ترکیبی برای افرادی که بانک موی ضعیف دارند یا اصلا بانک مو ندارند امکان پذیر است یا نه؟ متاسفانه برخی از افراد به قدری موهای ضعیفی دارند که بانک مو آن‌ها به درد استخراج فولیکول نمی‌خورد با این وجود طی چند سال اخیر در اثر پیشرفت تکنولوژی شاهد پیوند مو با بانک مویی غیر از سر و یا حتی بدن خود زیباجو هستیم و این کار با سختی‌های بیشتری همراه خواهد بود و تکنیک‌ها و مهارت‌های پزشکی خاص خود را می‌طلبد.

اگر پزشکی کم تجربه از موهای ضعیف و آسیب دیده برای جراحی استفاده نماید و در نهایت پیوند طبیعی مو موفقیت آمیز نباشد، اعتبارش زیر سوال رفته و زیباجویان کمتری برای ایمپلنت مو به وی مراجعه خواهند کرد. به همین دلایل، پزشک ریسک نکرده و اگر فرد دارای بانک موی ضعیف در سر خود باشد از روش‌های دیگر استفاده خواهد کرد و یکی از این متدها “روش BHT” می‌باشد؛ طی این متد می‌توان از موهای بدن و ریش برای تامین فولیکول‌های مورد نیاز استفاده کرد. کاشت مو بدون بانک مو شامل روش‌های متنوعی است که برحسب نیاز زیباجو توسط متخصص انتخاب می‌شود. در حالت کلی با استفاده از روش BHT می‌توان تعداد گرافت‌های بیشتری را از بدن فرد متقاضی پیوند مو برداشته و آن‌ها را بر روی ناحیه مورد نظر کاشت؛ در این روش علاوه بر پشت سر پزشک می‌تواند از ریش افراد و قفسه سینه تعداد گرفت‌های بالایی را به دست آورد. تکنیکی که در ایمپلنت مو به روش BHT استفاده می‌شود تقریبا با روش کاشت مو به روش FIT یا همان FUE یکسان است و اصلی‌ترین تفاوت آن‌ها باهم، محل بانک مو می‌باشد.

البته نباید فراموش کرد که حتی به کمک BHT نیز نمی‌توان انتظار نتیجه‌ای پرپشت در موهای خود را داشت؛ اما تا زیادی کم پشتی و حتی طاسی سر کاهش خواهد یافت. از جمله مزیت این عمل می‌توان به عدم مشاهده جای زخم و اسکار بر روی سر اشاره کرد.

شست و شو مو بعد از پیوند مو سوپر ترکیبی

شست و شو مو بعد از کاشت مو ترکیبی

نحوه شست و شوی مو قبل و بعد از کاشت مو ترکیبی تفاوت‌های محسوسی با یکدیگر دارند و لازم است بعد از پیوند مو به این نکته توجه زیادی داشته باشید زیرا موهای کاشته شده نسبت به دیگر موها استحکام کمتری دارند و طبیعتا در هنگام شست و شو به مراقبت و توجه بیشتری نیاز دارند. شامپوهایی که بعد از جراحی استفاده می‌شود باید فاقد مواد شیمیایی مضر باشند به همین جهت توصیه می‌شود افراد برای شست و شو از شامپوهای مخصوص تجویز شده توسط پزشکشان یا شامپو بچه استفاده نمایند. همچنین آن‌ها باید از ماساژ دادن مو و کشیدن انگشتانشان روی پوست سر خود هنگام استحمام و بعد از آن پرهیز نمایند.

نتیجه موفق کاشت مو ترکیبی

معرفی پزشک خوب برای ایمپلنت موی سوپرترکیبی

برای انجام روش ترکیبی، پزشک مورد نظر باید مهارت کافی در انجام هر دو روش FIT و FUT را داشته باشد. در واقع وی باید در روش FUT مهارت کامل داشته باشد تا جای زخم حاصل از FUT زیاد نشود زیرا پوشش دادن جای زخم پهن در روش ترکیبی سخت می‌باشد و احتمال دیده شدن آن به دلیل خالی بودن موهای اطراف این ناحیه بیشتر است. در ضمن روش ترکیبی باید با ظرافت تمام انجام شود و هنگام کاشت و برداشت مو به فولیکول‌های اطراف آسیبی وارد نشود و جهت آن‌ها تغییر نیافته باشد.

همچنین پزشک باید تبحر لازم در روش FIT را نیز داشته باشد و بداند تا چه حد می‌توان پشت سر بیمار را با روش FIT خالی کرد تا کم‌پشتی واضح در سر و محل زخم FUT ایجاد نشود؛ در آخر پزشک می‌بایست با تکنیک روش ترکیبی آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند روش ترکیبی را برای بیمار انجام دهد. شما عزیزان برای دریافت مشاوره بهتر می‌توانید عکس سه قسمت روبروی سر، پشت سر و بالای سر خود را برای ما ارسال کنید تا توسط پزشکمان آقای دکتر حمیدرضا خراسانی بررسی و قیمت کاشت مو شما مشخص گردد.

بالاترین درصد موفقیت کاشت مو ترکیبی

مراحل رشد مو بعد از پیوند طبیعی مو با تکنیک فوق ترکیبی

نتایج حاصل از کاشت مو ترکیبی برخلاف تصور عموم آنی نیست و الگوی خاصی از رشد و جدول زمانی مشخصی وجود دارد که همگی باید طی بشوند تا نتیجه نهایی را بتوان مشاهده نمود. بعد از اینکه عملیات کاشت مو به روش فوق ترکیبی با موفقیت انجام شد نوبت به گذراندن دوران نقاهت می‌رسد؛ با این حال قبل از هر چیزی باید در نظر داشت که رسیدن به نتیجه ایده‌آل و مطلوب بعد از ایمپلنت نیازمند صبر و حوصله است چرا که موها برای رشد و رسیدن به حالت طبیعی باید مراحل مشخصی را تحت عنوان “چرخه رشد مو” به طور کامل طی کنند. در زیر به مراحل رشد مو بعد از کاشت سوپر ترکیبی اشاره شده است:

 1. زیباجو به مدت یک هفته باید مراقبت از زخم‌های ایجاد شده در نواحی بانک مو و ناحیه دریافت کننده مو را منظم و اصولی انجام دهد، وی در این دوران وی شاهد التهابات پوستی، درد، خارش، پوسته پوسته شدن و مواردی از این قبیل خواهد بود.
 2. رشد مو بعد از جراحی به روش سوپرترکیبی مجددا بعد از حدود یک هفته  آغاز شده و زخم‌های ایجاد شده بهبود می‌یابند.
 3. رشد موها تا هفته سوم بعد از ایمپلنت موی طبیعی ادامه می‌یابد.
 4. بعد از گذشت حدود ۳ هفته موها به صورت ناگهانی شروع به ریزش می‌کنند! این مرحله که به شوک ریزشی معروف است باعت ایجاد نگرانی در بسیاری از افراد می‌گردد. فاز شوک فولیکولی نه تنها جایی برای نگرانی ندارد، بلکه نشان می‌دهد که رشد موهای کاشته شده به درستی پیش می‌رود. سرعت رشد مو با توجه به فیزیولوژی بدن زیباجو می‌تواند متفاوت باشد.
 5. تقریبا از ماه نهم به بعد موها حالت کاملا طبیعی به خود گرفته به رشد خود ادامه می‌دهند.
 6. در نهایت در ماه دوازدهم (۱ سال پس از پیوند مو) می‌توان نتیجه نهایی را به صورت کامل مشاهده کرد و از دیدن آن لذت برد.

آزمایشات لازم قبل از کاشت مو ترکیبی

پزشک ممکن است قبل از جراحی از شما درخواست کند که چند آزمایش بسیار آسان را انجام دهید و نتایج آن را به وی ارائه دهید. این آزمایشات برای بررسی سلامتی خود فرد زیباجو و حفظ آن می‌باشند و به شرح زیر هستند:

 1. آزمایش شمارش سلول‌های خونی
 2. آزمایش انعقاد خون
 3. آزمایش ایمنی بدن و بررسی بیماری‌هایی همچون هپاتیت، HIV و …
 4. بررسی فشار خون
 5. بررسی قند خون و دیابت

نتیجه نهایی پیوند مو به روش فوق ترکیبی

نتیجه کلی درباره تکنیک سوپر ترکیبی

در این مقاله به مبحث کاشت مو به روش ترکیبی و بررسی مسائل پیرامون آن نظیر روش درمان، ویژگی‌های افراد برای انجام پیوند مو به روش ترکیبی، عوارض احتمالی و مقدار هزینه پرداختیم. توضیح دادیم که در کاشت موی ترکیبی، از ادغام دو روش FUT و FIT استفاده می‌شود و مراحل آن را نیز شرح دادیم.

در نهایت آقای دکتر حمیدرضا خراسانی را به عنوان یکی از پزشکان با تجربه و ماهر در زمینه پیوند طبیعی مو به شما عزیزان معرفی نمودیم.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت این تکنیک مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

پیوند مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed