آیا تزریق چربی به لب دائمی استPosted by On اکتبر 29, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آیا تزریق چربی به لب دائمی است

آیا تزریق چربی به لب دائمی است

برای دستیابی به لب های کامل تر یا نرم تر و حجیم تر که این روزها یکی از معیارهای زیبایی صورت است، افراد بسیاری به سمت عمل های زیبایی چون ” تزریق چربی ” تمایل پیدا می کنند.

عوامل مختلفی بر روی زیبایی و ظاهر لب ها اثر می گذارد که در بین آنها روند پیری می تواند باعث شود که آنها نازک و کم حجم تر شوند. افراد زیادی هم هستند که فارغ از سن و یا عوامل دیگر از زیبایی لب هایشان رضایت ندارند.

 

آیا تزریق چربی به لب دائمی است

 

یک جراح زیبایی ماهر می تواند با استفاده از تکنیک های مختلف برای کمک به شما در رسیدن به لب های صاف و با ظاهری طبیعی و زیبا کمک کند.

تقویت لب شامل مجموعه روش هایی است که باعث اضافه یا بازگرداندن حجم به لب ها و صاف کردن خطوط عمودی در اطراف لب و دهان می شود.

در حالی که روشهای جراحی زیادی برای این کار وجود دارد اما چه خود متخصصان زیبایی و چه افراد داوطلب برای انجام این کار به دنبال روش های غیرتهاجمی و تزریقی برای این کار هستند.

همانطور که شاره شد در این میان روشی مانند انتقال چربی یا fat injection روشی تزریقی است که در رسیدن به ظاهری مناسب به شما کمک خواهد کرد.

 

تزریق چربی به لب چگونه انجام می شود؟

به طور کلی تزریق چربی برای صاف کردن یا پر کردن چین و چروک یا کانتور با افزایش حجم در بافت هایی که چربی جابجا شده یا کاهش یافته  لب ها نیز تأثیرگذار است به ویژه در صورت و برای لب ها نیز fat injection  موثر خواهد بود. در نتیجه استفاده از تزریق چربی  چهره ای جوان و زیبا برای فرد بازیابی می شود.

تقویت لب با انتقال چربی روشی است که شامل انتقال چربی از خود بیمار به لب ها برای افزایش حجم و برآمدگی آنهاست.

مشاهده مطلب
8 روش طبیعی برای داشتن گونه های برجسته در صورت

 

تزریق چربی به لب چگونه انجام می شود؟

 

این روش همچنین به fat injection گفته می شود ، برداشتن چربی از باسن  یا ران های بیمار یا دیگر نواحی که چربی دارند  و سپس تزریق چربی به لب ها یا نواحی اطراف صورت برای تقویت ظاهر است. این روش با سرعتی کم تهاجمی ، سرپایی با بی حسی موضعی قابل انجام است.

در مورد روش دقیق تزریق چربی و روند انجام آن باید گفت که چربی از خود بیمار و از طریق لیپوساکشن کم فشار برداشت شده ؛ از آنجا که چربی بافت خود بیمار است ، هیچ واکنشی حساسیتی و آلرژیکی نسبت به تزریق چربی  وجود ندارد.

چربی به دلیل داشتن منبع غنی از سلولهای بنیادی موجود در آن ، علاوه بر پر کردن ، باعث بهبود ظاهر پوست می شود.  بعد از برداشت و فراوری سلول های چربی، به وسیله سرنگ بدون نیاز به برش انتقال چربی به لب  انجام می شود.

تزریق چربی به لب به دلیل حساس بودن ناحیه و حجم بالای رگ و خون در آن ممکن است تورم زیادی داشته باشد که البته بعد 3 الی 4 روز برطرف می شود و نتایج fat injection یا انتقال چربی در لب را بعد از 2 هفته به وضوح می توان مشاهده کرد.

 

آیا تزریق چربی به لب دائمی است؟

اغلب روش های تزریقی مانند ” تزریق چربی به لب ” یک روش دائمی نیستند. اما انتقال چربی  نسبت به دیگر روش هایی که امروزه استفاده می شود به دلیل ایجاد ظاهر طبیعی و نرم و همچنین دوام بیشتر اغلب بیشتر نیز مورد استقبال قرار می گیرد.

در واقع سلول های تزریق شده در جریان fat injection درلب ها به دلیل تحرک و استفاده زیاد از انها نسبت به سایر نقاط از دوام کمتری برخوردارند  اما همین دوام کمتر نسبت به روش های دیگر خود زمان طولانتی تری است و اغلب بین یک تا دو سال بعد از رسید به فرم دلخواه در جریان تزریق چربی شاهد ماندگاری این روش خواهید بود.

 

آیا تزریق چربی به لب دائمی است؟

 

علاوه بر دوام مناسب از دیگر دلایلی که باعث شده انتقال چربی یک روش موفق و کم خطر برای لب ها باشد عوارض جانبی انتقال چربی به فرد است و کمترین میزان حساسیت. در واقع این روش چون گیرنده و دهنده هر دو خود فرد هستند نیاز به مواد جانبی یا افرادی که دهنده باشند نیست.

مشاهده مطلب
مرحله دوم تزریق چربی به صورت و جزئیات آن

دائمی نبودن دلیل منطقی برای صرف نظر از انجام تزریق چربی نیست. باید گفت که مزایا و روش انجام سریع با کمترین درد و عارضه که برای انتقال چربی گزارش شده است خود دلیل محکمی است تا با استفاده از fat injection به زیبایی در صورت خود بیفزایید. افزون بر این شاید تزریق چربی دائمی نباشد اما از عمر مناسبی برخودار است.

 

نتایج تزریق چربی به لب تا چه مدتی ادامه خواهد یافت؟

همانطور که گفته شد در تزریق چربی اتولوگ ، که به آن انتقال چربی نیز گفته می شود، از چربی قسمت دیگری از بدن به عنوان پر کننده لب استفاده می کنند.

انتقال  چربی به طور معمول شامل عمل جراحی لیپوساکشن در ناحیه مختلف بدن است و این عمل بدون ایجاد برش روی صورت یا لب ها انجام می شود.

 

نتایج تزریق چربی به لب تا چه مدتی ادامه خواهد یافت؟

 

تزریق چربی فقط باید توسط یک جراح واجد شرایط و آموزش تخصصی در مراحل انتقال چربی انجام شود. با چنین ارائه دهنده ای، تزریق چربی می تواند به یک کانتور لب تقویت شده زیبایی برسد که بسیار طبیعی به نظر می رسد و سال ها دوام می آورد.

پس انتخاب پزشک و مرکز درمانی معتبر که در جریان برداشت و انتقال چربی را به درستی انجام دهند در دوام آن اثرگذار خواهد بود.

در واقع در fat injection سلول های چربی در جریان خون سازی قرار می گیرند و به طور طبیعی زنده می مانند. همانطور که چربی در نقاط مختلف آب می شود این اتفاق در لب ها می افتد. اما به طور معمول انتقال چربی از 6 ماه تا 2 سال دوام دارد .

 

آیا نیاز به انجام دوباره تزریق چربی به لب خواهد بود؟

در ابتدای اقدام برای تزریق چربی برای رسیدن به فرم ایده آل لب ها ممکن است که بیش از یک جلسه نیاز باشد و بعد از آن نیز ریزش سول ها تا حدی طبیعی است.

مشاهده مطلب
مراقبت های بعد از تزریق فیلر زیر چشم چیست ؟

گاهی اوقات ، تزریق چربی  مکرر بین 6 تا 12 ماه از بعد از fat injection اولیه ممکن است نیاز باشد ممکن  تا نتایج بهینه را شاهد باشید.

 

آیا نیاز به انجام دوباره تزریق چربی به لب خواهد بود؟

 

از لحاظ هزینه نیز به دلیل اینکه چربی از بدن شما گرفته می شود و حتی امکان فریز ان در مراکز درمانی معتبر برای استفاده مجدد وجود دارد بسیار آسان و کم هزینه است.

چربی اتولوگ (از بدن خود شما گرفته شده است) در حال حاضر ماده طبیعی مناسبی برای اضافه کردن دائم حجم به صورت و بدن است. نرم ، طبیعی و کاملاً بی خطر است. اثبات شده است که  در طولانی مدت  و در صورت نیاز به تکرار مجدد fat injection اقتصادی ترین گزینه است .

تزریق چربی برای لب ها چربی در لب بسیار طبیعی به نظر می رسد و نتایج می تواند برای سالهای طولانی ادامه یابد.

پس از دستیابی به نتایج نهایی ، نیازی به تکرار درمان نیست و تنها در صورت کم شدن حجم یا رسیدن به فرم دلخواه فرد می تواند برای fat injection  مجدداً اقدام نماید.

تکرار انتقال چربی هم علاوه برر مقرون به صرفه بودن به دلیل خطر واکنش آلرژیک نزدیک به صفر و عدم نیاز به هیچ برشی در لب یک روش ایمن است که حتی تمایل برای تکرار تزریق چربی هم به این دلایل بیشتر می شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع