کاشت ابرو

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران کجاست؟

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران کجاست؟

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

در این مقاله نکاتی در خصوص انتخاب بهترین دکتر کاشت ابروی طبیعی و انتخاب یک کلینیک معتبر برای شما بیان خواهد شد.

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

برخی عناوین که در ادامه برای شما بیان ‌می‌شود:

 1. چگونگی انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو
 2. بهترین دکتر کاشت ابرو کیست؟
 3. بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران و ایران کجاست؟
 4. پزشک با تجربۀ کاشت ابرو چه ویژگی‌هایی دارد؟
 5. مراحل کاشت ابرو چگونه است؟
 6. جدید ترین تکنولوژی کاشت ابرو کدام است؟

تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو به کاربران سایت تا آخر همین هفته + تعداد محدود

چگونگی انتخاب بهترین پزشک کاشت ابرو

مطمئن ترین راه برای انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو، تحقیقات گسترده در میان پزشکان کاشت ابرو است؛ البته چگونگی این تحقیق بسیار مهم است؛ اینکه شما بر اساس چه معیار‌هایی پزشک خود را انتخاب می‌کنید.
معیار درست برای سنجش بهترین پزشک کاشت ابرو، مطمئنا نتیجه‌ای درست به شما ارائه می‌دهد.
برخی معیار‌های مهم در سنجش بهترین دکتر کاشت ابرو در ادامه برای شما بیان خواهد شد؛ پس ما همراه باشید.

پزشک با تجربۀ کاشت ابرو چه ویژگی‌هایی دارد؟

در اینجا لازم دیدیم برخی معیار‌های سنجش بهترین دکتر کاشت ابرو را برای شما بیان کنیم:

 • اخلاق حرفه‌ای پزشک:

بهترین دکتر کاشت ابرو، در کنار تجربه و مهارت شغلی دارای اخلاق و رفتاری حرفه‌ای است؛ بدین معنا که با بیمار خود رفتاری محترمانه داشته و به خوبی به سوالات او پاسخ می‌دهد. یک پزشک حاذق سعی می‌کند برای بیمار خود بهترین کیفیت را ارائه دهد تا بیمار نیز راضی باشد.

پزشک با تجربۀ کاشت ابرو چه ویژگی‌هایی دارد؟

 •  محل خدمت بهترین دکتر کاشت ابرو:

این نکته را در نظر بگیرید که یک پزشک موفق به طور حتم در مراکز معتبری فعالیت دارد؛ پس در انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو، به محل خدمت او نیز توجه کنید.
محل کار یک پزشک تا حدودی مهارت یک پزشک را مشخص می‌کند؛ چرا که مراکز معتبر همیشه دقت دارند تا بهترین و ماهر ترین پزشکان را در کنار خود داشته باشند. این امر در میزان اعتبار کلینیک درمانی و خود پزشک بسیار موثر است.

 • روش‌های درمانی:

یکی از نکاتی که باید در انتخاب بهترین پزشک کاشت ابرو در نظر بگیرید، روش‌های درمانی پزشک متخصص است.
بهترین دکتر کاشت ابرو، با جدید ترین متد‌های روز، پیشرفت کرده و جدیدترین و بهترین خدمات را ارائه می‌دهد.
روش‌های درمانی قبلی معتبر است، اما با پیشرفت علم از میزان درد و زخم جراحی کاسته شده و در نهایت نتیجه‌ای بهتر ارائه می‌شود.

 • مرتبط بودن تحصیلات پزشک با تخصص ارائه شده:

دقت کنید پزشک شما تحصیلاتی مرتبط با زمینه زیبایی داشته باشد؛ چرا که زمینه تحصیلی یک پزشک و میزان دانش او، با کیفیت خدمات ارائه شده رابطه مستقیم دارد.

 •  نمونه کار‌های مرتبط و با کیفیت:

بهترین دکتر کاشت ابرو دارای نمونه کار‌های فراوانی است؛ که در نمونه کار‌های او، مهارت و تجربه وی آشکار است؛ شما می‌توانید از پزشک خود بخواهید کارهای قبلی او را ببینید.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

ما برای شما معیار‌های اصلی برای انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو را بیان کردیم تا بتوانید تحت درمان بهترین پزشک قرار بگیرید.
در حالت کلی بهترین پزشک کاشت ابرو کسی است که تمام معیار‌های یک پزشک متخصص را داشته باشد؛ مثل مهارت و تجربه کافی در زمینۀ کاشت ابرو، که لازمه کار هر پزشک متبحر است.

در اینجا می‌توانیم یکی از پزشکان ماهر و توانمند را در زمینه کاشت ابرو به شما معرفی کنیم؛ جناب آقای دکتر حمیدرضا خراسانی، پزشکی حاذق و با تجربه است که کاشت ابرو را با جدید ترین متد دنیا یعنی روش میکروگرافت انجام می‌دهند.
جناب آقای دکتر خراسانی در کلینیک پوست و مو و زیبایی هلیا واقع در تهران، خدمات کاشت ابرو را با کیفیتی عالی ارائه می‌دهند.

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران و ایران کجاست؟

برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران باید نکاتی را مد نظر قرار داد؛ در ادامه برخی نکات لازم در زمینۀ انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو را برای شما بیان خواهیم کرد:

برای سنجش بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران، ابتدا باید ویژگی‌های آن را بررسی نمود. در نظر داشته باشید بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران از بهترین امکانات نظیر جدید ترین دستگاه‌های پزشکی بهره مند است؛ همچنین بهترین پزشکان کاشت ابرو را نیز در کنار خود دارد.

از دیگر ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران، می‌توان به پیگیری مستمر پرسنل مجموعه در رابطه با روند درمان شما اشاره کرد؛ رسیدگی و پیگیری پرسنل یک مجموعه باعث جلب رضایت بیمار شده و در تبدیل یک کلینیک به بهترین کلینیک کاشت ابرو موثر است.

همچنین رعایت اصول بهداشتی، ارائه مشاوره قوی، استفاده از جدید ترین روش‌های کاشت ابرو، دارا بودن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و …، از دیگر ویژگی‌های بهترین کلنیک کاشت ابرو در تهران است.

با توجه به نکات گفته شده، یکی از مراکز معتبر جهت کاشت ابرو را به شما معرفی خواهیم کرد.
کلینیک پوست و مو و زیبایی هلیا، یکی از کلینیک‌هایی است که در زمینه زیبایی از جمله کاشت ابرو، با استفاده از جدید ترین متد‌ها فعالیت دارد.

تمام معیار‌های سنجش بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران، در کلینیک زیبایی هلیا وجود دارد و باعث شده تا کلینیک هلیا به یکی از مراکز معتبر کاشت ابرو در تهران تبدیل شود.

لازم به ذکر است کلینیک هلیا فعالیت خود را به صورت کاملا قانونی و تحت نظارت وزارت بهداشت انجام می‌دهد؛ از این رو شما می‌توانید با خیالی آسوده روند درمان خود را در این کلینیک شروع کرده و با نتیجه‌ای عالی به پایان برسانید.

مراحل کاشت ابرو چگونه است؟

در این قسمت مراحل کاشت ابرو به بهترین روش یعنی کاشت ابرو به روش میکروگرافت را برای شما بیان خواهیم کرد. مراحل کاشت ابرو به صورت کلی به سه بخش، اقدامات قبل از کاشت، کاشت ابرو و اقدامات پس از کاشت ابرو تقسیم ‌می‌شود.

مراحل کاشت ابرو چگونه است؟

در ادامه توضیح کوتاهی دربارۀ هر بخش ارائه خواهیم داد:

 •  اقدامات قبل از کاشت ابرو:

قبل از انجام کاشت ابرو لازم است جلسه مشاوره‌ای با پزشک خود داشته باشید تا علاوه بر درک این موضوع که روند کاشت ابرو به چه شکلی انجام خواهد شد، به نتیجه‌ای برای مدل ابروی خود برسید.
همچنین در جلسه مشاوره قبل از کاشت ابرو، به نکاتی همچون عدم مصرف الکل و …، اشاره خواهد شد.

البته به این نکته توجه داشته باشید که بنا به شرایط فیزیکی صورت شما، ممکن است پزشک متخصص طرحی با کمی تفاوت نسبت به طرح درخواستی شما را مناسب بداند. در این مرحله به پزشک خود اعتماد کرده و درمان را آغاز کنید.

سپس بهترین پزشک کاشت ابرو مبنی بر طرح تایید شده، روند درمان را برای شما برنامه ریزی کرده و بهترین روش را برای شما در نظر گرفته و عملی می‌سازد.

 • مرحله کاشت ابرو:

در این مرحله پزشک مطابق طرح ابرو و روش درمانی انتخاب شده، روند درمان را آغاز می‌کند. در مرحله کاشت ابرو، بسته به روش انتخابی بین 4 تا 6 ساعت زمان لازم است.
این مرحله با توجه به روشی که انجام می‌شود، دارای مراحل مختلفی است که مختص هر روش است.
در ادامه، کاشت ابرو با بهترین روش یعنی میکروگرافت را برای شما توضیح خواهیم داد؛ با ما همراه باشید.

 •  اقدامات پس از کاشت ابرو:

پس از کاشت ابرو نیازی به مراقبت‌های بالینی خاصی نیست و شما می‌توانید به راحتی به زندگی عادی خود ادامه دهید. فقط در نظر بگیرید اگر قصد دارید قبل از مراسم خاصی کاشت ابرو را انجام دهید، سعی کنید چند هفته قبل این اقدام را انجام دهید.

زیرا ممکن است تا 2 الی 3 روز کمی قرمزی در پوست اطراف ابروی خود داشته باشید؛ توجه کنید این امر بسیار عادی می‌باشد چرا که به هرحال پوست صورت حساس است.

همچنین ابروی کاشته شده به دلیل رشد سریعی که دارد پس از دو الی سه هفته تراکم خود را بهتر نشان خواهد داد.

جدید ترین تکنولوژی کاشت ابرو کدام است؟

جدید ترین و بهترین تکنولوژی کاشت ابرو میکروگرافت نام دارد؛ این روش بدون کوچک ترین عارضه‌ای، بهترین کیفیت را ارائه می‌دهد.
در این روش بر خلاف برخی روش‌های قدیمی که باعث ایجاد جای زخم در محل برداشت و کاشت فولیکول مو می‌شدند؛ کوچک ترین زخمی بر جای نخواهد گذاشت.

در کاشت ابرو به روش میکروگرافت هیچگونه نگرانی از بابت جای زخم نداشته باشید. البته توجه داشته باشید این روش عالی باید توسط پزشکی متخصص و کلینیکی معتبر انجام شود تا آن طور که باید نتیجه خوبی را ارائه دهد.

در این روش محل مورد نظر جهت برداشت فولیکول مو توسط بی حسی موضعی بی حس شده و تعداد فولیکول‌های تعیین شده برداشته می‌شود.

همچنین محل مورد نظر جهت کاشت ابرو نیز به روش موضعی بی حس شده و فولیکول‌های برداشته شده، کاشته می‌شوند.

کاشت ابرو به روش میکروگرافت بهترین روش است؛ به دلیل دستگاه‌هایی که در این روش استفاده می‌شود، دقت کار بالا رفته و نتیجه‌‌ای با کیفیت تر ارائه خواهد شد. البته در نظر بگیرید پزشک شما باید توانایی و دانش لازم جهت کار با دستگاه جدید را داشته باشد.

نتیجه کلی:

درباره روند کاشت ابرو صحبت کردیم و در این بین بهترین روش کاشت ابرو را برای شما عزیزان بیان کردیم.
کاشت ابرو به روش میکروگرافت، بهترین و جدید ترین روش کاشت ابرو در ایران و جهان است.

همچنین درباره ویژگی‌های بهترین دکتر کاشت ابرو توضیحاتی بیان شد تا بتوانید انتخابی مناسب داشته باشید. ودر نهایت یکی از پزشکان برجسته، در زمینه کاشت ابرو به شما معرفی شد؛ جناب آقای دکتر حمیدرضا خراسانی، که ایشان در مرکزی معتبر به نام کلینیک پوست و مو و زیبایی هلیا در تهران مشغول به فعالیت هستند.
لذا شما عزیزان می‌توانید جهت مشاوره و انجام روند درمان خود با کلینیک هلیا در تماس باشید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)