تزریق چربی

تزریق چربی به خط اخم و نتایج حاصل از آن چیست؟

0
(0)

تزریق چربی به خط اخم و نتایج حاصل از آن چیست؟

تزریق چربی به خط اخم

خط اخم روی ظاهر شما تاثیر چشمگیری دارد. این خط می تواند شما را پیرتر از سن واقعی خودتان نشان بدهد و همچنین احساس رضایت شما را نسبت به چهره خود از بین ببرد. شما اما همواره وادار به تحمل این خط و خطوط بر روی صورت خود نیستید. با استفاده از روشی مثل تزریق چربی، می توان نشانه هایی مثل خط اخم را در چهره از بین برد و صاحب صورتی بسیار جوان تر و شاداب تر شد.

درخواست مشاوره رایگان تزریق چربی

تزریق چربی به خط اخم

 

اگر به دنبال یک روش طبیعی هستید تا نشانه هایی مثل خط اخم را در چهره خود تا حد امکان کمرنگ و محو کنید و اگر از قرار گرفتن خط و خطوط روی چهره خود رنج می برید و به دنبال روشی برای پایان دادن به این وضعیت هستید، تزریق چربی یک انتقال بی نقص برای شما خواهد بود. در این روش از چربی های بدن خود شما کمک گرفته می شود تا با به وجود آوردن حجم مناسب برای صورت، خطوطی مثل خط اخم دیگر مثل گذشته واضح و آزاردهنده به نظر نرسند.

برای از بین بردن چین و چروک ها و خطوط روی صورت، تزریق چربی به مراتب کارآمد تر و مناسب تر از روش های سنتی به نظر می رسد. این روش بسیار امن است و به هیچ وجه سلامتی شما در معرض ریسک قرار نمی دهد. در حالی که روش های قدیمی تر برای انجام این کار، معمولا ریسک های بسیار زیادی را شامل می شدند.

انتقال چربی روشی است که به شما کمک می کند تا به بهترین فرم و حالت ممکن از خودتان برسید. قبل از هر کس دیگری، این شما هستید که باید خودتان را دوست داشته باشید و از تماشای چهره خودتان لذت ببرید.

 

چه کسانی کاندیدای انتقال به خط اخم هستند؟

اگر خط اخم روی پیشانی شما حالتی عمیق گرفته و وضعیت ظاهری ناخوشایندی را برای شما به وجود آورده است، تزریق چربی یک روش ایده آل برای مقابله با آن خواهد بود. پیش از انجام این فعالیت، شما باید نزد پزشک متخصص ویزیت شوید تا مشخص شود که کاندیدای مناسبی برای انجام این کار هستید. اگر شما از چند شرط ساده برخوردار باشید، انجام این فعالیت برای شما امکان پذیر خواهد بود.

 

چه کسانی کاندیدای تزریق چربی به خط اخم هستند؟

 

قبل از انجام این فعالیت، شما باید از سلامتی مطلوبی برخوردار باشید. درگیر بودن با بیماری های حاد یا مزمن، به هیچ وجه برای تزریق چربی مناسب به نظر نمی رسد. همچنین اگر سابقه خونریزی شدید و غیرطبیعی و مصرف دائمی دخانیات دارید، بهتر است در شرایط فعلی این فعالیت را مد نظر قرار ندهید. همچنین اگر در دوران بارداری یا شیردهی هستید، باید انجام این فعالیت را به زمان دیگری موکول کنید.

به طور معمول بیشتر افراد و حتی آن هایی که کاملا لاغر هستند، می توانند این فرآیند را پشت سر بگذارند. به کمک دستگاه ها و روش های نوین، برداشت چربی حتی از بدن افراد لاغر نیز به راحتی صورت می گیرد. با این حال اگر درصد چربی در بدن شما بیش از حد پایین باشد، کاندیدای مناسبی برای پشت سر گذاشتن انتقال چربی نخواهید بود.

 

مراحل تزریق چربی به خط اخم

تزریق چربی به خط اخم، در چند مرحله صورت می گیرد. به طور کلی این کار به زمان زیادی نیاز دارد و پس از آن نیز، مراقبت های سخت و پیچیده ای انتظار شما را نمی کشند.

اولین مرحله از تزریق چربی به خط اخم، ویزیت و مشاوره با پزشک متخصص است. این موضوع برای انجام فرآیند، فوق العاده حیاتی به نظر می رسد. اگر این فعالیت را بدون بررسی های لازم و بدون شناخت کافی انجام بدهید، ممکن است عواقب بسیار بدی در انتظار شما باشد.

پس از ویزیت و مشاوره، روز مشخصی برای انتقال چربی در نظر گرفته خواهد شد. همچنین پزشک به شکل دقیق، ناحیه برداشت چربی را نیز مشخص خواهد کرد.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120906734 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

در روز انجام فرآیند، اولین مرحله کار آماده کردن شما برای بی هوشی یا بی حسی موضعی خواهد بود. انتخاب بین این دو، معمولا به میزان چربی مورد نیاز شما و همچنین انتظاراتی که از این فرآیند دارید بستگی خواهد داشت.

سپس نوبت به برداشت چربی ها از طریق لوله های کانولا با ضخامت بسیار کم می رسد. پس از برداشت، چربی ها در دستگاه سانتریفیوژ قرار می گیرند تا برای تزریق، کاملا خالص شوند.

آخرین مرحله نیز تزریق چربی ها به خط اخم خواهد بود. شما بلافاصله پس از ترک کلینیک، شاهد تغییرات اولیه در ظاهر خود هستید و تغییرات نهایی نیز، به مرور زمان نمایان می شوند.

 

انتقال به خط اخم، چه مزیت هایی دارد؟

وقتی تزریق چربی را برای مقابله با خط اخم در نظر می گیرید، در حقیقت یک روش امن و مطمئن را برای خود انتخاب کرده اید. متدی که ریسک چندانی ندارد و سلامتی شما را در معرض خطر قرار نمی دهد. این موضوع نه یک قمار بر سر سلامتی، بلکه یک روش علمی و پزشکی بسیار موثر است که نتایج فوق العاده ای را نیز برای شما در پی دارد.

 

تزریق چربی به خط اخم، چه مزیت هایی دارد؟

 

تزریق چربی به خط اخم، موجب جوانسازی پوست و به طور کلی ظاهر شما می شود. وقتی این فرآیند را پشت سر می گذارید، بسیار جوان تر و شاداب تر به نظر می رسید و چهره شما طراوت بیشتری خواهد داشت. این موضوع رابطه مستقیمی با اعتماد به نفس شما دارد و همچنین موجب می شود که چهره خود را بیشتر از گذشته دوست داشته باشید.

این فعالیت نتایجی کاملا طبیعی به دنبال دارد و تحت هیچ شرایطی، یک ظاهر مصنوعی برای شما به وجود نمی آورد.

تزریق چربی به خط اخم، یک دوران ریکاوری چندان طولانی ندارد و فعالیت های همیشگی زندگی شما را نیز مختل نمی کند.

 

نتایج حاصل از تزریق چربی به خط اخم

برای پی بردن به نتایج نهایی تزریق چربی به خط اخم، باید از بین چند روز تا چند هفته صبر داشته باشید. البته به محض آن که شما این فعالیت را انجام می دهید، تغییراتی را در ظاهر خود احساس می کنید و متوجه کاهش تاثیر خط اخم در چهره خود می شوید اما همان طور که گفته شد باید زمان بیشتری را به ظهور نتایج نهایی اختصاص بدهید.

انتقال چربی به خط اخم، موجب می شود که شما صورت یک دست و جذاب تری داشته باشید و این خط دیگر در ظاهر شما چندان عمیق و واضح به نظر نرسد. این روند می تواند حتی برای دو سال نیز ادامه داشته باشد. پس از آن اگر از نتایج کار راضی بودید، می تواند تزریق دیگری را مد نظر قرار بدهید و باز هم از چربی های خود، برای از بین بردن خط اخم استفاده کنید.

 

هزینه تزریق چربی به خط اخم

همواره راه و روش های زیادی برای جوانسازی پوست تبلیغ می شوند اما کم تر روشی به اندازه انتقال چربی، موثر خواهد بود. طبیعتا تزریق چربی یک فعالیت ارزان قیمت با هزینه ناچیز نیست اما نسبت به خدماتی که این فعالیت به ظاهر شما ارائه می دهد، هزینه آن در یک کلینیک معتبر و مجهز کاملا منصفانه به نظر می رسد. این هزینه ای است که شما می پردازید تا یکی از نشانه های مهم افزایش سن را در ظاهر خود از بین ببرید و شادابی بیشتری به دست بیاورید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)