تزریق چربی

تزریق چربی به خط اخم و نتایج حاصل از آن چیست؟

0
(0)

خط اخم روی ظاهر شما تاثیر چشمگیری دارد. این خط می‌تواند شما را پیرتر از سن واقعی خودت نشان بدهد و همچنین احساس رضایت شما را نسبت به چهره خود از بین ببرد. اما شما مجبور به تحمل این خط و خطوط بر روی صورت خود نیستید. با استفاده از روشی مثل تزریق چربی به خط اخم، می‌توان این مشکل را در چهره از بین برد و صاحب صورتی بسیار جوان‌تر و شاداب‌تر شد. اگر به دنبال یک روش طبیعی هستید تا نشانه‌هایی مثل خط اخم را در چهره خود تا حد امکان کمرنگ و محو کنید و اگر از وجود خط و خطوط روی چهره خود رنج می‌برید و به دنبال روشی برای پایان دادن به این وضعیت هستید، تزریق چربی یک عمل بی‌نقص برای شما خواهد بود.

اینفوگرافیک راهنمای تزریق چربی به خط اخم

مشاوره واتساپ مشاوره تلفنی رایگان – 02179547

در این روش از چربی‌های بدن خود شما کمک گرفته می‌شود تا با به وجود آوردن حجم مناسب برای صورت، خطوطی مثل خط اخم مثل گذشته واضح و آزاردهنده به نظر نرسند.

تزریق چربی به خط اخم

برای از بین بردن چین و چروک‌ها و خطوط روی صورت، تزریق چربی به مراتب کارآمد‌تر و مناسب‌تر از روش‌های سنتی به نظر می‌رسد. این روش بسیار امن است و به هیچ‌وجه سلامتی شما را در معرض ریسک قرار نمی‌دهد. در حالی که روش‌های قدیمی‌تر برای انجام این کار، معمولا ریسک‌های بسیار زیادی را شامل می‌شدند.

انتقال چربی روشی است که به شما کمک می‌کند تا به بهترین فرم و حالت ممکن از خود برسید. قبل از هر کس دیگری این شما هستید که باید خود را دوست داشته باشید و از تماشای چهره لذت ببرید.

مطالب بیشتر: تزریق چربی به چانه

چه کسانی کاندیدای انتقال به خط اخم هستند؟

اگر خط اخم روی پیشانی شما حالتی عمیق گرفته و وضعیت ظاهری ناخوشایندی را برای شما به وجود آورده است، انتقال چربی به خط اخم یک روش ‌ایده‌آل برای مقابله با آن خواهد بود. پیش از انجام این فعالیت، شما باید نزد پزشک متخصص ویزیت شوید تا مشخص شود که کاندیدای مناسبی برای انجام این کار هستید یا نه. اگر شما از چند شرط ساده برخوردار باشید، انجام این عمل زیبایی برای شما امکان‌پذیر خواهد بود:

چه کسانی کاندیدای تزریق چربی به خط اخم هستند؟

  1. شما باید از سلامت عمومی برخوردار باشید. درگیر بودن با بیماری‌های حاد یا مزمن، به هیچ‌وجه برای تزریق چربی مناسب به نظر نمی‌رسد.
  2. همچنین اگر سابقه خونریزی شدید و غیرطبیعی و مصرف دائمی دخانیات دارید، بهتر است در شرایط فعلی این عمل را انجام ندهید.
  3. همچنین اگر در دوران بارداری یا شیردهی هستید، باید انجام این فعالیت را به زمان دیگری موکول کنید.
  4. به طور معمول بیشتر افراد و حتی آن‌هایی که کاملا لاغر هستند، می‌توانند این فرآیند را پشت سر بگذارند. به کمک دستگاه‌ها و روش‌های نوین، برداشت چربی حتی از بدن افراد لاغر نیز به راحتی صورت می‌گیرد. با این حال اگر درصد چربی در بدن شما بیش از حد پایین باشد، کاندیدای مناسب انتقال چربی به خط اخم نخواهید بود.

مطالب بیشتر: بهترین روش تزریق چربی در ایران

مراحل تزریق چربی به خط اخم

تزریق چربی به خط اخم، در چند مرحله صورت می‌گیرد و پس از آن مراقبت‌های سخت و پیچیده‌ای برای زیباجو به همراه ندارد:

  1. اولین مرحله از تزریق چربی به خط اخم، ویزیت و مشاوره با پزشک متخصص است. این موضوع برای انجام فرآیند، فوق‌العاده حیاتی به نظر می‌رسد. اگر این فعالیت را بدون بررسی‌های لازم و بدون شناخت کافی انجام بدهید، ممکن است عواقب بسیار بدی در انتظار شما باشد.
  2. پس از ویزیت و مشاوره، روز مشخصی برای انتقال چربی در نظر گرفته خواهد شد. همچنین پزشک به شکل دقیق، ناحیه برداشت چربی را نیز مشخص خواهد کرد.
  3. در روز انجام عمل، اولین مرحله کار، آماده کردن شما برای بی‌هوشی یا بی‌حسی موضعی خواهد بود. انتخاب بین این دو، معمولا به میزان چربی مورد نیاز شما و همچنین انتظاراتی که از این فرآیند دارید بستگی خواهد داشت.
  4. سپس نوبت به برداشت چربی‌ها از طریق لوله‌های کانولا با ضخامت بسیار کم می‌رسد. پس از برداشت، چربی‌ها در دستگاه سانتریفیوژ قرار می‌گیرند تا برای تزریق، کاملا خالص شوند.
  5. آخرین مرحله نیز تزریق چربی‌ها به خط اخم خواهد بود. شما بلافاصله پس از ترک کلینیک، شاهد تغییرات اولیه در ظاهر خود هستید و تغییرات نهایی نیز، به مرور زمان نمایان می‌شوند.
  مراحل مزایا مدت دوره نقاهت نتیجه نهایی
 

تزریق  چربی به خط اخم

1. ویزیت و مشاوره با پزشک متخصص

2. معاینه ناحیه تزریق چربی

3. آماده‌سازی بیمار با اعمال بیهوشی یا بی‌حسی

4. برداشت چربی توسط لوله کانولا از نواحی تجمع چربی

5. آماده‌سازی چربی‌ها برای تزریق با قرار دادن در دستگاه سانتریفیوژ

6. تزریق چربی‌ها به ناحیه خط اخم توسط پزشک متخصص

1. روشی موثر برای از بین بردن خط اخم بین ابرو

2. ایمنی بالای کار

3. اثربخشی بالا

4. جوان‌سازی چهره که افزایش اعتماد را به دنبال دارد.

5. عدم نیاز به دوره ریکاوری طولانی

6. عدم نیاز به مراقبت‌های سخت بعد از تزریق چربی

بدون دوره نقاهت بوده و مراجعه‌کننده می‌تواند بلافاصله بعد از اتمام کار کلینیک را ترک کرده و به انجام فعالیت‌های روزانه اما سبک خود بپردازد. 1. نتایج مثبت بلافاصله بعد از اتمام جلسه تزریق بروز پیدا می‌کنند.

2. نتایج نهایی بسته به شرایط بدنی فرد بین چند روز تا چند هفته خود را نشان می‌دهند.

3. نتایج حاصله تا دو سال می‌توانند ماندگاری داشته باشند.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02179547 در ارتباط باشید و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره 09122502050 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

انتقال چربی به خط اخم، چه مزیت هایی دارد؟

وقتی تزریق چربی را برای مقابله با خط اخم در نظر می‌گیرید، در حقیقت یک روش امن و مطمئن را برای خود انتخاب کرده‌اید. متدی که ریسک چندانی ندارد و سلامتی شما را در معرض خطر قرار نمی‌دهد. این عمل یک روش علمی و پزشکی بسیار موثر است که نتایج فوق‌العاده‌ای را نیز برای شما در پی دارد. تزریق چربی به خط اخم موجب جوانسازی پوست و به طور کلی ظاهر شما می‌شود.

تزریق چربی به خط اخم، چه مزیت هایی دارد؟

وقتی این فرآیند را پشت سر می‌گذارید، بسیار جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر می‌رسید و چهره شما طراوت بیشتری خواهد داشت. این موضوع رابطه مستقیمی با اعتماد به نفس شما دارد و همچنین موجب می‌شود که چهره خود را بیشتر از گذشته دوست داشته باشید.

این عمل نتایجی کاملا طبیعی به دنبال دارد و تحت هیچ شرایطی، یک ظاهر مصنوعی برای شما به وجود نمی‌آورد. ترانسفر چربی به خط اخم، دوران ریکاوری چندان طولانی ندارد و فعالیت‌های همیشگی زندگی شما را نیز مختل نمی‌کند.

نتایج حاصل از تزریق چربی به خط اخم

برای پی بردن به نتایج نهایی تزریق چربی به خط اخم، باید بین چند روز تا چند هفته صبر داشته باشید. البته به محض آن که شما این عمل را انجام می‌دهید، تغییراتی را در ظاهر خود احساس می‌کنید و متوجه کاهش عمق خط اخم در چهره خود می‌شوید اما همانطور که گفته شد باید زمان بیشتری را به ظهور نتایج نهایی اختصاص بدهید.

انتقال چربی به خط اخم موجب می‌شود که شما صورت یک دست و جذاب‌تری داشته باشید و این خط دیگر در ظاهر شما چندان عمیق و واضح به نظر نرسد. این روند می‌تواند حتی برای دو سال نیز ادامه داشته باشد. پس از آن اگر از نتایج کار راضی بودید، می‌توانید تزریق دیگری را مد نظر قرار بدهید و باز هم از چربی‌های خود برای از بین بردن خط اخم استفاده کنید.

هزینه تزریق چربی به خط اخم

همواره راه و روش‌های زیادی برای جوانسازی پوست تبلیغ می‌شوند اما کم‌تر روشی به اندازه ترانسفر چربی به خط اخم موثر خواهد بود. طبیعتا تزریق چربی یک عمل ارزان قیمت با هزینه ناچیز نیست اما نسبت به خدماتی که این عمل به ظاهر شما ارائه می‌دهد، هزینه آن در یک کلینیک معتبر و مجهز کاملا منصفانه به نظر می‌رسد در واقع این هزینه‌ای است که شما می‌پردازید تا یکی از نشانه‌های مهم افزایش سن را در ظاهر خود از بین ببرید و شادابی بیشتری به دست بیاورید.

شما می‌توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق چربی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02179547 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب‌سایت از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *