درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی یا تزریق ژل به صورت کدام بهتر است؟

تزریق چربی یا تزریق ژل به صورت کدام بهتر است؟

با توجه به این که معیار ها و ملاک های زیبایی امروزی نسبت به سال های گذشته تفاوت های قابل توجهی داشته است، افراد بسیار هستند که قصد دارند چهره خود را با معیار های به روز دنیا تطابق دهند و برای رسیدن به این هدف اولین فکری که به ذهن آن ها خطور می کند استفاده از اقدامات زیبایی می باشد.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

تزریق چربی یا تزریق ژل به صورت، کدام بهتر است؟

 

عمل ها و اقدامات بسیاری در علم پزشکی وجود دارد که برای زیبایی صورت و چهره کاربرد دارند و با توجه به پیشرفت چشمگیری که دانش پزشکی در عصر حاضر دارد روش های جدید بسیار به دنیا معرفی شده است. از جمله مهم ترین و معروف ترین اقدامات زیبایی دنیا که استفاده کننده های بسیار زیادی در دنیا دارد، تزریق ژل و تزریق چربی به صورت می باشد.

 

نتایج تزریق چربی به صورت طبیعی است؟

مهم ترین بخشی که برای افراد متقاضی انجام تزریق چربی بسیار مهم است و بیشترین سوال درباره آن را می پرسند، نتایج و آثار بدست آمده پس از تزریق چربی می باشد. معمولا نتایج و آثار حاصل از تزریق چربی به صورت بلافاصله پس از انتقال چربی به صورت قابل مشاهد می باشد.

بیمار می تواند آن را رویت کند. البته لازم به ذکر است که پس از انتقال چربی، ناحیه هدف دارای کمی ورم خواهد بود و نمی توان نتیجه نهایی آن را مشاهده کرد و باید برای دیدن آن چند هفته را صبر کرد تا ورم به طور کامل رفع شود.

 

نتایج تزریق چربی به صورت طبیعی است؟

 

اما به طور کلی با تزریق چربی به ناحیه صورت، ناحیه مورد نظر دچار کمی برآمدگی و برجستگی خواهد شد و باعث می شود که شاداب تر و توپر تر از حالت قبلی خود به نظر برسد. همین عامل یکی از عوامل تاثیر گذار بر زیبایی و جذابیت هر شخصی می باشد و می تواند تاثیر به سزایی در دلنشین شدن چهره شخص داشته باشد.

مشاهده مطلب
گلوله شدن چربی تزریق شده به صورت

همچنین پوست ناحیه تزریق شده به صورت صاف و یکدست و سفت تبدیل می شود و دیگر دارای چین و چروک نیست و حالت شل بودن خود را به طور کامل از دست می دهد که در نهایت این عامل منجر به جوان سازی پوست و چهره شخص ختم می شود.

البته این نکته لازم به ذکر می باشد که تمامی چربی هایی که به صورت تزریق می شوند به طور کامل باقی نمی مانند و درصدی از آن ها پس از انتقال چربی توسط بدن هر شخصی جذب می شود و باقی مانده چربی های انتقال یافته در آن ناحیه از صورت باقی خواهند ماند که البته کاملا طبیعی است و تاثیری در نتیجه مورد انتظار بیمار نخواهد داشت.

 

نتایج تزریق ژل به صورت چگونه است؟

تزریق ژل به صورت نیز از دیگر اقدامات محبوبی است که امروزه بسیار رواج پیدا کرده و کاربرد های زیادی در اقدامات زیبایی صورت دارد و تقریبا از تزریق پر کننده می توان در بسیاری از نقاط بدن استفاده نمود.

اما مهم ترین کاربرد تزریق ژل درباره تزریق آن به نواحی مختلف صورت از جمله گونه ها، پیشانی، لب ها و بینی می باشد که هر یک را برای رسیدن به هدفی خاص تزریق می کنند.

 

نتایج تزریق ژل به صورت چگونه است؟

 

اما نتایج حاصل از تزریق ژل را می توان همانند روش انتقال چربی به صورت، پس از پایان یافتن مراحل تزریق فیلر به خوبی مشاهده کرد که البته در تزریق فیلر نیز باید بیمار چند روز را برای مشاهده نتایج نهایی صبر کند؛ زیرا پس از تزریق ژل به ناحیه هدف برخی نشانه ها همچون خون مردگی و کبودی در آن ناحیه باقی خواهد ماند که باید چند روزی را بیمار صبوری کند تا نتایج نهایی حاصل از تزریق فیلر را مشاهده کند.

مشاهده مطلب
بررسی علائم عفونت لب بعد از تزریق ژل

پس از گذشت چند روز ابتدایی از تزریق پر کننده، رطوبت به مرور در پوست جذب خواهد شد و اسید هالورونیک که از تشکیل دهنده های ژل محسوب می شود در بین بافت های کلاژن و آلاستن به خوبی جای می گیرد و با جذب آب در آن ناحیه سبب افزایش شادابی و شفافیت پوست می شود.

همچنین این عامل باعث می شود که این ناحیه دچار کمی برجستگی شود و که در نهایت سبب از بین رفتن چین و چروک های صورت در این ناحیه و همچنین صافی و سفت شدن پوست در ناحیه هدف خواهد شد. این تاثیرات قطعا برای هر فردی باعث افزایش جوانی و زیبایی صورت او خواهد شد.

 

تزریق چربی به صورت بهتر است یا تزریق ژل

بسیاری از افرادی که قصد دارند با انجام اقدامی سبب افزایش جوانی پوست خود شود این سوال را از پزشکان خود می پرسند که تزریق چربی برای صورت او بهتر است و یا تزریق ژل و استفاده از کدام یک از آن دارای نتایج و مزیت های بهتر نسبت به دیگری می باشد.

برای این که پاسخ این سوال را به خوبی قابل درک باشد آگاهی یافتن از چند نمونه مزیت و معایب انتقال چربی و تزریق پر کننده می تواند تاثیر به سزایی در پی بردن به پاسخ این سوال خواهد داشت.

 

تزریق چربی به صورت بهتر است یا تزریق ژل

 

یکی از مزیت های برجسته تزریق چربی نسبت به تزریق ژل این است که میزان ماندگاری و دوام نتایج حاصل از تزریق چربی بسیار بیشتر از تزریق فیلر می باشد. نتایج نهایی تزریق چربی برای شخص می تواند حتی تا سال ها زیادی باقی بماند اما نتایج نهایی تزریق ژل حتی اگر از ژل های دائمی استفاده شود حداکثر تا 2 سال باقی خواهد ماند و به مرور از بین خواهد رفت.

مزیت دیگری که تزریق چربی نسبت به تزریق ژل دارد درباره امکان بروز حساسیت پس از تزریق پر کننده می باشد. پس از تزریق ژل به صورت در صورتی که فرد به ژل ها حساسیت نشان دهد ممکن است نتایج نامطلوبی بدست آید. البته قبل از تزریق ژل معمولا پزشکان تست حساسیت از بیمار می گیرند؛ اما در تزریق چربی به دلیل این که از چربی های بدن خود شخص استفاده می شود، احتمال بروز حساسیت بسیار پایین خواهد بود.

مشاهده مطلب
تورم بعد از تزریق ژل به خط لبخند

 

دلیل انتخاب تزریق چربی یا تزریق ژل به صورت چیست؟

قطعا مهم ترین دلیل انتخاب هر یک از گزینه های فوق بسته به هدف شخص خواهد داشت؛ اما میزان مزیت های مثبت هر اقدام یک امتیاز مثبت برای آن محسوب می شود و شخص برای انتخاب آن روش اطمینان می دهد.

 

دلیل انتخاب تزریق چربی یا تزریق ژل به صورت چیست؟

 

ممکن است عده ای از افراد با توجه به مشورت با پزشک تزریق ژل (gel injection) را مناسب بدانند و استفاده از آن راحت تر از تزریق چربی به صورت تشخیص دهند و از آن استفاده کنند.

اما از طرفی دیگر با توجه به این که میزان مزیت های حاصل از تزریق چربی بیشتر از روش تزریق فیلر می باشد و خطر و عوارض کمتر و همچنین سالم تر از را دارا می باشد، لذا استفاده از روش تزریق چربی معقولانه تر و بهتر باشد و شخص برای جوان سازی و رفع چین و چروک های خود از تزریق چربی استفاده کند.

البته لازم به ذکر است که نظر پزشک متخصص نسبت به انتخاب هر یک از این دو روش بسیار مهم است و بیمار باید حتما سعی کند تا با صلاحدید پزشک متخصص خود عمل کند و به او اعتماد داشته باشد

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربیتزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )