درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

حداقل سن کاشت مو چقدر است ؟

حداقل سن کاشت مو چقدر است ؟

کاشت مو ” را می توان مناسب ترین روش برای درمانی طاسی دانست. امروزه با استفاده از روش های متفاوتی که وجود دارد می توان پیوند موی طبیعی را به راحتی انجام داد. دیگر نیاز به جراحی های متعدد و پردردسر برای ایجاد موهایی زیبا نیست.

کاشت مو در واقع روشی بسیار مناسب برای ایجاد موهایی طبیعی است که می توان از این طریق زیبایی افراد را چندین برابر کرد. Hair Transplant در واقع روشی جدید و بسیار کارآمد است که افراد بسیاری از آن برای داشتن موهایی طبیعی و در عین حال با دوام و پرپشت استفاده می کنند.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

حداقل سن کاشت مو چقدر است؟

با توجه به اینکه دلایل ریزش مو می تواند در افراد مختلف به صورت متفاوتی بروز کند به همین دلیل نمی توان به طور قطع گفت که کاشت مو به سن خاصی نیاز دارد. با این وجود ریزش مو می تواند با افزایش سن بیشتر در افراد مشاهده شود.

برای این منظور سنین بالای 18 سال بیشتر افرادی هستند که Hair Transplant برای آنها انجام می شود. ممکن است افرادی دچار طاسی در سر خود باشند که با پیوند مو می توانند طاسی خود را درمان کنند.

پیوند مو در نواحی از سر که دچار طاسی است از طریق روش ها و متدهای جدیدی صورت می گیرد که می تواند در مدت زمان کمی به رشد طبیعی موهای افراد بیانجامد. در سنین پایین تر از 21 سال پیوند مو انجام نمی گیرد.

در این سنین از روش های دیگر برای جلوگیری از ریزش مو استفاده می شود. ممکن است دارو درمانی و یا استفاده از شامپوهای مخصوص برای ریزش موی این افراد توصیه شود. بنابراین سن مورد نظر برای کاشت مو باید بالاتر از سن قانونی افراد باشد.

مشاهده مطلب
بررسی کاشت مو بدون خونریزی

 

حداقل سن مناسب برای کاشت مو

از آنجایی که کاشت مو می تواند از روش های مختلفی صورت گیرد برای این منظور پزشک مربوطه در ابتدا باید معاینات لازم را بر روی افراد انجام دهد. با استفاده از آزمایشات مختلفی که در زمینه ریزش مو صورت می گیرد می توان به علل ریزش مو پی برد.

ممکن است ریزش مو دلایل هورمونی داشته باشد. در این صورت Hair Transplant نمی تواند این عوامل را از بین ببرد. به همین دلیل پیوند مو همیشه به عنوان بهترین راه حل برای ایجاد موهایی پرپشت در نظر گرفته نمی شود.

 

حداقل سن مناسب برای کاشت مو

 

ممکن است ریزش مو به دلایل ارثی اتفاق بیفتد. در همچین مواقعی ممکن است فرد به طاسی مبتلا شود. فولیکول های مو در واقع در زمان طاسی از بین می روند و درمان های دارویی و دیگر درمان ها نمی تواند جوابگو باشد. در همچین مواقعی کاشت مو می تواند دارای نتایج شگفت انگیزی باشد.

در این افراد Hair Transplant در واقع یکی از بهترین روش ها برای ایجاد موهایی زیبا است. پزشک مربوطه با توجه به نوع پوست افراد و همچنین شرایط بانک موی آنها می تواند پیوند مو را انجام دهد.

به واسطه کاشت مو فولیکول های مو که از بین رفته است و یا کارایی خود را از دست داده اند تحریک می شوند و در مدت زمان یک سال بعد از کاشت مو، موهای شما می تواند به رشد طبیعی خود بازگردد.

البته نیاز به انجام توصیه ها و نکات بسیاری است که باید بعد از Hair Transplant رعایت کنید تا اثرات و نتایج قابل قبولی را بعد از گذراندن این دوره مشاهده کنید.

 

دلیل انتخاب محدوده سنی کاشت مو چیست؟

می توان گفت که کاشت مو در افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که الگوی ریزش مو در آنها دارای مولفه های مشخصی است. افرادی که با گذشت زمان و افزایش سن دچار ریزش مو و طاسی می شوند در واقع این الگو برای آنها به طور مشخصی وجود دارد.

 

دلیل انتخاب محدوده سنی کاشت مو چیست؟

 

به همین دلیل می توانند از Hair Transplant برای جلوگیری از ریزش موی خود استفاده کنند. افراد زیر بیست و یک سال از آنجایی که الگوهای ریزش مو در آنها به طور کامل مشخص نشده است با کاشت مو نمی توان به ریزش موی آنها پی برد.

مشاهده مطلب
کشیدن سیگار و مصرف الکل بعد از کاشت مو

در نتیجه عوامل ایجاد ریزش مو در این افراد در سن کم می تواند ناشناخته باقی بماند و حل نشود. با این وجود در صورتی که ریزش مو در این افراد دارای دلایل مشخصی است و به صورت دائمی اتفاق نمی افتد می توان پیوند مو را انجام داد.

با این حال با مشورت با پزشک مربوطه و پرسیدن سوالات متعدد در این زمینه می توان مطمئن شد که کاشت مو بهتر است در چه سنی به طور دقیق اتفاق بیفتد. در برخی از موارد ممکن است پزشک تشخیص دهد که حتی کودکانی که دچار ریزش مو هستند می توانند Hair Transplant را انجام دهند.

ولی توصیه آنها برای پیوند مو در واقع سن بالای 21 سالگی است. ریزش مو در ابتدا می تواند دلایل بسیاری داشته باشد. فهمیدن علت ریزش مو در مراحل اولیه آن کمی دشوار به نظر می آید.

به همین دلیل می توان گفت تا سی سالگی عواملی که باعث ریزش مو می شوند می تواند توسط پزشک بهتر تشخیص داده شوند.

بنابراین اگر شما در سنین پایین کاشت مو را انجام دهید ممکن است باعث آسیب به فولیکول های موی خود شوید و نه تنها ریزش مو را نمی توانید درمان کنید ، بلکه برای همیشه فولیکول های موی خود را برای رشد مجدد از دست می دهید. بنابراین پزشکان توصیه می کنند که تا مشخص نشدن علت واقعی ریزش مو کاشت مو را در سنین پایین انجام ندهید.

 

بهترین و مناسب ترین کاندید برای کاشت مو

کاشت مو می تواند در سنین مختلفی صورت گیرد. در واقع محدودیتی برای کاشت مو وجود ندارد. اما پزشکان توصیه می کنند که در مدت زمان مشخصی این عمل را انجام دهید. به دلایلی که ذکر شد اگر Hair Transplant در سنین بسیار کم انجام نشود بسیار بهتر است.

 

بهترین و مناسب ترین کاندید برای کاشت مو

 

دلایل ریزش مو می توانند بی شمار باشد. برخی از افراد ممکن است در اثر ریزش بیش از حد مو دچار طاسی شوند. این افراد برای اینکه بتوانند از موهایی طبیعی برخوردار شوند نیاز دارند که کاشت مو را انجام دهند.

مشاهده مطلب
معرفی بهترین مراکز کاشت مو در تهران

از آنجایی که پیوند مو به روش ها و متدهای بسیاری صورت میگیرد این افراد می توانند به راحتی کاندیدای مناسبی برای Hair Transplant باشند.

طاسی ممکن است به دلایل ارثی و یا کمبود مواد و ویتامین ها و شرایط آب و هوایی بستگی داشته باشد. در ابتدا با فهمیدن علت ریزش مو سعی کنید که با روش های دارویی درمان را شروع و به رشد مجدد موهای خود کمک کنید.

اگر این روش ها برای رویش مجدد موهای شما بی اثر بود می توانید کاشت مو را انجام دهید. ممکن است موهای سر افراد در اثر سوختگی از بین برود و یا بیماری های پوستی عامل ریزش و طاسی افراد شود.

برای این گونه افراد نیز پیوند مو می تواند دارای نتایج موثری باشد تا دارای موهایی طبیعی و زیبا شوند. بنابراین این افراد می توانند کاندیدای خوبی برای کاشت مو در نظر گرفته شوند.

 

کاشت مو از چه سنینی انجام می شود؟

همانطور که در مطالب بالا گفته شد سن مناسب برای Hair Transplant و ” بهترین سن کاشت مو در آقایان ” را می توان از سنین بالای 21 سال در نظر گرفت. معمولا پایین تر از این سن پزشکان متخصص مو و زیبایی توصیه می کنند که پیوند مو انجام نشود.

 

کاشت مو از چه سنینی انجام می شود؟

 

زیرا هنوز دلایل ریزش مو به طور کامل در آن سنین قابل تشخیص نیست. به همین دلیل کاشت مو هر چقدر در سنین بالاتر اتفاق بیفتد می تواند اثرات مثبت تری را در بر داشته باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )