جراحی بینی

دو هفته بعد از عمل بینی شاهد چه نتایجی هستیم؟

دو هفته بعد از عمل بینی شاهد چه نتایجی هستیم؟

دو هفته بعد از عمل بینی 

پس از انجام عمل بینی و با گذشت مدت زمان دو هفته پس از آن شاهد گرفتن نتایج ابتدایی از عمل خواهیم بود. در پایان این مدت مراجعه کنندگان دیگر باید چسب بینی خود را خودشان تعویض کنند و همچنین مراقبت های مورد نیاز پس از گذشت این مدت زمان را برای گرفتن نتایج کامل تر و همچنین جذاب تر همانند روز های گذشته به عمل بیاورند.

 

دو هفته بعد از عمل بینی شاهد چه نتایجی هستیم

نتایج عمل بینی پس از گذشت دو هفته به چه صورت می باشد؟

پس از انجام عمل بینی و با گذشت دو هفته از انجام آن متقاضیان شاهد تغییر برخی نکات نسبت به روز های اول دوره ی نقاهت خود می باشند. معمولا در هفته ی دوم به دلیل این که برخی اتفاق ها و نتایج بروز می کند برای مراجعه کنندگان اهمیت بالایی پیدا می کند به نوعی که برای رسیدن به آن لحظه شماری می کنند. باید در نظر داشته باشند که تا هفته های آخر، انجام اصول مراقبتی الزامی می باشد.

پس از گذشت دو هفته از عمل بینی درد آن بسیار کاهش می یابد. معمولا درد ناشی از عمل بینی برای افراد خسته کننده می باشد و بیشتر از این مدت نمی توان درد آن را تحمل کرد و در حالت عادی این درد در هفته ی دوم دوره ی نقاهت به پایان می رسد و همچنین اثرات دارو های بیهوشی هم به مرور زمان کاهش می یابد.

علاوه بر این مورد باید بگوییم در صورتی که متقاضیان دارو های تجویز شده توسط پزشک را به صورت دقیق و کامل مصرف کنند، کبودی های ناشی از انجام رینوپلاستی نیز از بین خواهد رفت. کبودی های حاصل از انجام عمل به دلیل این که ظاهر نامناسبی به صورت فرد می دهد جز عوارضی است که افراد خواهان از بین رفتن هر چه سریع تر آن هستند و معمولا این کبودی ها تا پایان هفته ی دوم از بین می روند.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با خدمات پوست و مو و زیبایی را با ما در میان بگذارید.

مهم ترین موضوع هم درباره ی نتایج به دست آمده در هفته ی دوم، کاهش تورم پس از انجام عمل زیبایی بینی می باشد. تورم بینی فرد نیز در هفته ی دوم شروع به از بین رفتن می کند و افراد می توانند خودشان شاهد این موضوع باشند. همچنین افراد در صورتی که ورزشکار باشد برای ورزش کردن باید با توجه به میزان تورم بینی خود فعالیت کنند به این ترتیب که اگر تورم بینی زیاد باشد میزان فعالیت باید بسیار کم باشد.

نتایج به دست آمده در هفته ی دوم دوره ی نقاهت عمل بینی برای هر فرد متفاوت و منحصر به فرد خواهد بود. به هیچ عنوان نمی توانیم بگوییم که همه ی افراد با گذشت 2 هفته از انجام عمل زیبایی بینی نتایج یکسانی خواهند گرفت، در نتیجه تصمیم گیری درباره ی شرایط و انجام مراقبت های مخصوص برای دوره ی نقاهت جراحی بینی در ادامه بر عهده ی پزشک متخصص خواهد بود.

آیا پس از گذشت دو هفته از انجام عمل بینی افراد ملزم به رعایت نکات مراقبتی خاصی هستند؟

زمانی که مراجعه کنندگان وارد هفته ی دوم دوره ی نقاهت خود می شوند، پزشک متخصص در زمینه ی عمل زیبایی بینی تصمیم به چسب زدن بینی تا پایان این مدت زمان، در حالت طبیعی می کند. چسب زدن بینی بعد از عمل یکی از اقدامات بسیار مهم می باشد که افراد باید آن را انجام دهند و همه ی شرایط و همچنین نکات آن را باید با استفاده از راهنمایی های پزشک یاد بگیرند.

 

دو هفته بعد از عمل بینی شاهد چه نتایجی هستیم؟

 

چسب زدن بینی پس از انجام عمل زیبایی بینی جز مراقبت هایی است که در نتایج عمل بینی بسیار تاثیر گذار می باشد. از ابتدای شروع دوره ی نقاهت چسب بینی برای این که تورم بینی را کاهش دهد و همچنین موجب فرم دادن به آن شود، مورد استفاده قرار می گرفت اما با پایان هفته ی دوم استفاده از چسب برای بینی فقط و فقط در جهت کاهش ورم بینی استفاده می گردد.

همچنین نکته ی مهمی که درباره ی چسب زدن وجود دارد این است که درباره میزان استفاده از چسب نباید به توصیه های هیچ کسی گوش کنید و باید طبق دستور پزشک عمل کنید و علاوه بر آن مدت زمان تعویض چسب نیز بر حسب دستور پزشک خواهد بود.

از جمله مراقبت هایی که افراد از ابتدای دوره ی نقاهت و همچنین پس از گذشت دو هفته از انجام عمل ملزم به رعایت آن هستند، عدم قرار گرفتن در برابر نور خورشید است. در صورتی که افراد صورت خود را در برابر نور خورشید قرار دهند به احتمال بسیار زیاد شاهد افزایش تورم بینی خود خواهند بود و همچنین این اتفاق سبب ماندن جای زخم ها خواهد شد.

از جمله دیگر مراقبت های مورد نیاز پس از انجام عمل بینی، خم نشدن افراد می باشد. زیرا خم شدن سبب وارد شدن فشار به بینی فرد می شود و این فشار وارده ممکن است نتایج انجام عمل بینی را تحت تاثیر قرار دهد.

از خارش و همچنین فین کردن نیز باید تا پایان دوره ی نقاهت رینوپلاستی پرهیز کنید. برخی افراد ممکن است به شما بگویند که نیاز به این کار نیست و شما با پایان هفته ی دوم مجاز به این کار هستید که این کار کاملا اشتباه می باشد. کسانی که عمل بینی را انجام می دهند به غیر از توصیه های پزشک متخصص در زمینه ی عمل بینی نباید به توصیه های افراد دیگر اهمیت دهند تا دچار مشکل نشوند.

آیا افراد می توانند میزان تحرکات خود را با گذشت دو هفته از عمل بینی افزایش دهند؟

با اتمام هفته ی دوم از دوره ی نقاهت، افراد تمایل به انجام حرکاتی مانند ورزش و تحرک های سنگین دارند در این بین هستند افرادی که در حوزه ی رقص نیز فعالیت دارند و می خواهند هر چه سریع تر فعالیت های خود را از سر بگیرند. برای این منظور افراد باید برخی نکات را رعایت کرده و سپس شروع به انجام فعالیت های خود کنند.

در وهله ی اول در صورتی که فرد در زمینه ی خاصی از ورزش و یا رقص فعالیت دارد بهتر است آن را با پزشک متخصص در میان بگذارد و راهنمایی های وی را برای شروع تحرکات خود بگیرد. در صورتی که فرد با پزشک متخصص در زمینه ی رینوپلاستی مشورت نکند و به صورت سر خود شروع به ورزش و همچنین تحرکات سنگین و یا سبک کند مشکلاتی برای او به وجود خواهد آمد که مسئولیت این موارد به عهده خود شخص است.

برای این که از مشکلات مختلف و درد سر هایی که ممکن است با اقدامات شما به وجود بیاید، قبل از هر اقدامی بهتر است با پزشک متخصص خود مشورت های لازم را به عمل بیاورید. به دلیل این که میزان بهبودی هر فرد بعد از عمل بینی متفاوت می باشد نمی توان درباره ی میزان شدت تمرینات افراد نظر دقیقی ارائه کرد، بنابراین باید درباره ی این مسئله نظر پزشک متخصص عمل زیبایی بینی را جویا شوید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان