درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آیا رنگ کردن مو بعد از کاشت ابرو مجاز است ؟

آیا رنگ کردن مو بعد از کاشت ابرو مجاز است ؟

کاشت ابرو این روز ها و مخصوصا بین افراد جوان جامعه محبوبیت فراوانی پیدا کرده است که باید بدانیم این اتفاق به دلیل وجود کلینیک ها و پزشکان متخصص و با تجربه می باشد که برای کاشت ابرو دارای علم و تجربه کافی می باشند.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

آیا رنگ کردن مو بعد از کاشت ابرو مجاز است

 

اما مردم و افرادی که در این ناحیه از بدن دارای مشکلاتی از قبیل کم پشتی و ریزش هستند درباره این روش که برای رفع مشکلات آنان می باشد اطلاعات کافی ندارند و از اقدام کردن و انجام دادن این روش برای از بین بردن مشکلات خود نگرانی و ترس دارند.

 

روند نقاهت بعد از کاشت ابرو چگونه خواهد بود؟

پس از انجام کاشت ابرو شخص دورانی را طی خواهد کرد که به آن دوران نقاهت می گویند. پیوند ابرو مانند هر عمل زیبایی دیگری دارای دوره ی نقاهت می باشد دوران نقاهت کاشت ابرو طبیعی را می توان مانند عمل آن به راحتی و با موفقیت پشت سر گذاشته و بتوانیم بگوییم که عمل بسیار موفقیت آمیزی داشته و از انجام این عمل بسیار راضی و خشنود می باشیم.

 

روند نقاهت بعد از کاشت ابرو چگونه خواهد بود؟

 

یکی از دلایلی که افراد برای انجام پیوند ابرو تشویق می شوند دوران نقاهت کوتاه مدت آن می باشد روش های دیگری برای پوشش و رفع مشکلات ابرو های افراد وجود دارد که دارای مشکلات گوناگونی هستند و فرد بیمار را دچار زحمت می کنند. به همین دلیل افرادی که در ناحیه ی ابروی خود دچار ریزش و یا کم پشتی می شوند کاشت ابرو را برای رفع مشکل خود انتخاب می کنند.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو طبیعی گزینه مناسب برای درمان ابروهای کم حجم

لازم به ذکر می باشد که پس از ترمیم ابرو می توانیم این مدت کوتاه را کوتاه تر نیز کنیم. این اتفاق برای کاشت ابرو زمانی رخ می دهد که فرد بیمار توصیه های پس از کاشت ابرو طبیعی توسط پزشک برای وی می شود را کامل و بدون کم و کاست انجام دهد. این توصیه ها معمولا عبارت اند از خوابیدن به روش های درست و همچنین فشار نیاوردن به محل کاشته شده می باشد که با رعایت آن دوره نقاهت بسیار کوتاه تر می شود.

پزشک متخصص کاشت ابرو پس از انجام ترمیم ابرو نکاتی را به شما گوش زد خواهد کرد که این نکات برای دوران نقاهت بسیار حائز اهمیت می باشد که عبارتند از نوع خندیدن، ناراحتی، عصبانیت و دیگر حالاتی که پس از کاشت ابرو طبیعی می تواند برای هر فردی رخ دهد.

 

آیا می توان ابروهای کاشته شده را رنگ کرد؟

کاشت ابرو نسبت به گذشته تغییرات بسیاری را کرده و بسیار پیشرفته تر شده است و پس از پیوند ابرو می توان آن ها را رنگ کرد. این اتفاق قبلا و با استفاده از روش های قدیمی تر قابل انجام نبود ولی با پیشرفته تر شدن کاشت ابرو طبیعی رنگ کردن ابرو های کاشته شده ممکن شد و افراد پس از کاشت ابرو یا حتی در حین پیوند ابرو به رنگ کردن آن ها نیز تصمیم می گیرند.

 

آیا می توان ابروهای کاشته شده را رنگ کرد؟

 

انتخاب پزشک متخصص پیوند ابرو در موفقیت عمل و همچنین جنس ابرو های کاشته شده ای که می خواهیم پس از کاشت ابرو آن ها را رنگ کنیم بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که انتخاب یک پزشک ماهر برای کاشت ابرو طبیعی بسیار حائز اهمیت می باشد. کاشت ابرو امروزه نیاز به دقت و ظرافت هایی دارد که هر کسی نمی تواند ترمیم ابرو ها را انجام دهد زیرا این کار بسیار دقیق و نیاز به حساسیت دارد.

زمانی که کاشت ابرو های خود را انجام دادید و تصمیم به رنگ کردن آن ها بلافاصله پس از ترمیم ابرو گرفتید برای خاطر جمعی با پزشک خود طی مشاوره ای این موضوع را در میان بگذارید تا علاوه بر نتیجه گیری بهتر بتوانید انجام رنگ ابرو های خود را با خیالی راحت و بدن استرس و نگرانی انجام داده و از داشتن ابرو های دلخواه خود نهایت لذت را ببرید.

مشاهده مطلب
آیا کاشت ابرو ضرر دارد ؟

 

تا چه زمانی دستکاری و آرایش ابرو های کاشته شده امکان پذیر نیست؟

برای اینکه درباره رنگ کردن ابرو های خود اطمینان حاصل کنید. می توانید با پزشک خود برای انجام رنگ ابرو های خود مشاوره ای کنید تا علاوه بر کسب اطلاعات کافی در این زمینه توانایی لازم برای تصمیم گیری و انجام رنگ ابرو بتوانید بدون نیاز به هیچ نوع منابع دیگر اقدام به رنگ کردن ابرو های خود کرده کرده و از نتایج خوبی که برای ابرو هایتان رقم می خورد اعلام رضایت کنید.

 

تا چه زمانی دستکاری و آرایش ابرو های کاشته شده امکان پذیر نیست؟

 

برای اینکه بتوانید ابرو های خود را دستکاری کنید باید دوران نقاهت خود را سپری کنید. پیوند ابرو به دلیل به روز و به پیشرفته بودن دارای دوره ی نقاهت بسیار کوتاهی می باشد این دوره نقاهت معمولا بین 3 تا 7 روز می باشد که فرد پس از سپری کردن آن و با اجازه ی پزشک متخصص خود می تواند به جامعه بازگشت و اجازه دستکاری ابرو های خود را از پزشک می تواند بگیرد.

دقت کنید که ابرو ها جز تاثیر گذار ترین نقاط صورت در زیبایی هر فرد می باشد؛ بنابراین افراد بنا به هر دلیلی که دارند و اکثر این مشکلاتی که برای هر فرد پس از کاشت ابرو و به دلیل نداشتن صبر اتفاق می افتد رقم می خورد. در نتیجه پس از انجام کاشت و ترمیم ابرو های خود حوصله و صبر کافی را داشته باشید تا علاوه بر پیشگیری از هر گونه اتفاق بتوانید چهره زیبای خود را حفظ کنید.

بهترین کاری که هر فرد قبل از دستکاری و آرایش ابرو های خود پس از انجام عمل می تواند انجام دهد مشاوره با پزشک برای این کار است که البته باید قبل از اقدام برای چنین کار هایی صورت گرفته و اطمینان خاطر برای خود به وجود آورید.

 

روش و زمان درست رنگ کردن مو بعد از کاشت ابرو چیست؟

انتخاب بهترین زمان برای رنگ کردن ابرو های کاشته شده توسط پزشک برای هر فرد متفاوت می باشد. این اتفاق به این دلیل است که میزان ابروی کاشته شده برای هر فرد متفاوت و با یکدیگر اختلافاتی دارند؛ که این دلیل باعث می شود تا نتوانیم یک زمان درست و مناسب برای رنگ کردن ابرو های کاشته شده همه ی افراد بگوییم در نتیجه هر فرد برای انجام این کار باید با پزشک متخصص خود مشورت کند.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو روی اسکار

 

روش و زمان درست رنگ کردن مو بعد از کاشت ابرو چیست؟

 

انتخاب یک زمان مناسب برای رنگ کردن ابرو باید توسط پزشک متخصص پیوند ابرو صورت گیرد این کار به این دلیل است که هیچ فرد عادی نمی تواند برای فرد بیمار پس از کاشت ابرو زمانی برای رنگ کردن ابرو هایش تخمین زده و برای وی زمانی برای این کار را پیشنهاد کند.

کاشت ابرو (eyebrow implantation) به دلیل حساسیت هایی که دارد نباید در هر کلینیک و یا هر مرکز درمانی صورت بگیرد. این کار به این دلیل است که ابرو جز حساس ترین نقاط صورت هر فرد می باشد و باید توسط یک کلینیک مجهز و معتبر انجام شده و همچنین اعلام زمانی مناسب برای رنگ کردن ابرو باید توسط کلینیک های معتبر و پزشک های متخصص صورت پذیرد.

با رعایت نکاتی که به آن ها اشاره شد و با تلاش خود می توانید کاشت ابرو های خود و همچنین رنگ کردن آن ها را با موفقیت پشت سر بگذارید به این منظور باید در رعایت نکاتی که برای شما ذکر شده تلاش و دقت عمل کافی را به جای بیاورید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )