کاشت مو بدون تراشیدن سر به چه صورت است؟Posted by On اکتبر 20, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو بدون تراشیدن سر به چه صورت است؟

کاشت مو بدون تراشیدن سر به چه صورت است؟

کاشت مو یک نوع عمل زیبایی است که برای رفع مشکل کم حجمی مو سر و یا طاسی سر انجام می شود. همانطور که میدانید برای انجام hair transplant باید برخی از نکات مراقبتی را رعایت کنید و برخی کار ها را برای داشتن آمادگی لازم قبل از انجام عمل جراحی پیوند مو انجام دهید.

بر برخی مواقع برای انجام عمل پیوند مو ممکن است به تراشیدن سر لازم باشد به همین دلیل ممکن است قبل از انجام تراشیدن سر سوال های زیر برای شما ایجاد شود.

 

کاشت مو بدون تراشیدن سر به چه صورت است؟

 

آیا تراشیدن موی سر برای انجام عمل کاشت مو طبیعی لازم است؟ hair transplant بدون تراشیدن سر به چه صورت است؟

در واقع نتراشیدن موی سر برای افرادی که موهای بلندی دارند و یا به زیبایی خود اهمیت می دهند بسیار مهم است. به همین دلیل دیده شده است که اکثر این افراد به خصوص خانم ها برای نتراشیدن موهای سر خود از انجام عمل جراحی کاشت مو سر باز می زنند.

به همین دلیل پاسخ به این سوال که آیا می توان کاشت مو را بدون تراشیدن موهای سر انجام داد برای بسیاری از افراد مهم است. به این دلیل که پاسخ این سوال می تواند تاثیر بسیار زیادی در انتخاب آن ها در انجام دادن یا ندادن عمل hair transplant بگذارد.

 

آیا میتوان بدون تراشیدن سر کاشت مو انجام داد؟

روش های زیادی برای انجام عمل جراحی hair transplant وجود دارد که در اکثر روش ها معمولا پزشکان برای انجام عمل کاشت مو طبیعی قسمتی از سر را که قرار است تحت درمان قرار گیرد و یا قسمتی از بانک مو را می تراشند تا بتواند با دقت بیشتری عمل پیوند مو را انجام دهد.

اما روش هایی هم در عمل جراحی پیوند مو وجود دارد که نیازی به تراشیدن موهای سر برای انجام عمل hair transplant ندارد. یکی از روش های رایج عمل زیبایی کاشت مو بدون تراشیدن موهای سر انجام کاشت مو به روش FUT است.

مشاهده مطلب
آیا کاشت مو سر با استفاده از موی ریش امکان پذیر است

 

کاشت مو بدون تراشیدن سر به چه صورت است؟

 

در این روش هم در ابتدا پزشکان متخصص زیبایی برای انجام عمل hair transplant ناحیه از بانک مو را می تراشیدند اما امروزه برای انجام کاشت مو طبیعی به روش FUT تنها قسمت کوچکی پوست از بانک مو با برش جدا می کنند و سپس فولیکول های مو را از پوست بریده شده جدا می کنند.

سپس بعد از تزریق ماده بیهوشی در منطقه تحت درمان کاشت مو فولیکول های مو جدا شده را طی سوراخ های ایجاد شده توسط سوزن مخصوص عمل زیبایی پیوند مو در محل تحت درمان پیوند می زنند.

اما در واقع می توان در روش های دیگر عمل زیبایی کاشت مو هم بدون تراشیدن موهای سر و یا یا تراشیدن منطقه کوچکی از موی سر انجام داد که این منطقه در ناحیه ای باشد که موهای دیگر قسمت تراشیده شده را بپوشاند.

در واقع انجام کاشت مو بدون تراشیده شدن موی سر بسته به تجربه و مهارت پزشک متخصص شما دارد که تا چه حد بتواند بدون تراشیدن سر عمل جراحی hair transplant شما را انجام دهد، بدون این که باعث بروز مشکلی شود.

بنابراین اگر می خواهید عمل زیبایی کاشت مو شما بدون تراشیده شدن موهای سر شما انجام شود باید برای انجام عمل پیوند مو از یک پزشک متخصص و با تجربه در این کار کمک بگیرید.

در غیر این صورت ممکن است فرد انتخابی شما نتواند بدون تراشیدن موهای سر عمل کاشت مو طبیعی را به خوبی انجام دهد و شما بعد از انجام عمل جراحی پیوند مو با مشکلات زیادی مواجه شوید.

 

آیا در کنار موی پرپشت امکان کاشت مو وجود دارد؟

همانطور که گفته شد انجام عمل زیبایی کاشت مو بدون تراشیده شدن موهای سر بیشتر به مهارت های پزشک متخصص زیبایی شما بستگی دارد و اینکه تا چد بتواند عمل جراحی کاشت مو شما را بدون تراشیده شدن موهای سر ما انجام دهد.

مشاهده مطلب
کاشت مو برای موهای کم پشت

 

کاشت مو بدون تراشیدن سر به چه صورت است؟

 

اما راهکار هایی هم برای جلوگیری از تراشیده شدن موهای سر در انجام عمل جراحی کاشت مو طبیعی وجود دارد که می توانید از این راهکار ها برای جلوگیری از تراشیده شدن موهای سر خوتان استفاده کنید.

  • می توانید ناحیه بانک مو را به میزان اندکی بتراشید ولی ناحیه تحت درمان را به همان صورت باقی بگذارید.
  • می توانید به طور محدود ناحیه تحت درمان و یا بانک مو را بتراشید. در واقع تراشیده شدن این نواحی باید به میزانی باشد که موهای اطراف آن نواحی بتواند قسمت تراشیده شده را بپوشاند.
  • اگر سر شما طاس باشد دیگر نیازی به تراشیده شدن سر خود برای انجام عمل پیوند مو پیدا نمی کنید. ولی اگر موهای پرپشتی دارید، انجام عمل پیوند مو بدون تراشیده شدن برای پزشک شما بسیار سخت خواهد بود و به دلیل نیازمند بودن به دقت بالا ممکن است بسیار وقت گیر هم باشد.

برای بهتر انجام شدن عمل پیوند مو می توانید تعداد پیوند مو را در هر جلسه کاهش دهید و تعداد جلسات را افزایش دهید تا عمل زیبایی کاشت مو شما به خوبی و با دقت کافی انجام شود. در این صورت می توانید احتمال بروز عوارض و خطرات ناشی از انجام عمل را هم تا حد زیادی کاهش دهید.

 

هزینه های ناشی از کاشت مو بدون تراشیدن سر

هزینه های مصرفی ناشی از انجام عمل زیبایی hair transplant به عوامل مختلفی بستگی دارد.

همانطور که گفته شد روش های مختلفی برای انجام عمل جراحی پیوند مو وجود دارد. انجام شدن عمل کاشت مو طبیعی به هر کدام از روش ها ممکن است هزینه مصرفی متفاوتی را دارا باشد.

مشاهده مطلب
کشیدن سیگار و مصرف الکل بعد از کاشت مو

 

کاشت مو بدون تراشیدن سر به چه صورت است؟

 

البته هزینه های مصرفی هر روش عمل کاشت مو در صورتی که بدون تراشیدن موی سر انجام شود هزینه های مصرفی بیشتری را در بر می گیرد.

به این دلیل که همانطور که گفته شد انجام عمل hair transplant بدون تراشیدن موهای سر به دقت بسیار بالایی نیاز دارد و بسیار زمان بر است.

به همین دلیل نتراشیدن سر در انجام عمل زیبایی کاشت مو می تواند به هزینه های مصرفی عمل جراحی  بیافزاید.

البته عوامل دیگری هم مانند پزشک انتخابی شما در میزان هزینه های مصرفی عمل پیوند مو موثر است. هزینه های دریافتی هر پزشک بسته به میزان شهرت و تجربه پزشک با پزشک دیگر متفاوت است.

هزینه هایی مانند هزینه های دریافتی کلینیک زیبایی و یا بیمارستان در میزان هزینه های مصرفی عمل زیبایی کاشت مو دخیل است؛ اما راه هایی مانند تحت پوشش قرار گرفتن بیمه می تواند به کاهش هزینه های مصرفی کمک کند.

معمولا هزینه های مصرفی عمل های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند؛ اما برای هر عمل زیبایی برخی موارد استثنا وجود دارد که در شرایطی تحت نظر بیمه قرار میگیرند.

شما می توانید با مطالعه این موارد در سایت شرکت بیمه خود اطلاع یابید که به عمل کاشت مو شما می تواند بیمه تعلق بگیرد یا خیر.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع