مرحله دوم تزریق چربی به صورت و جزئیات آنPosted by On اکتبر 13, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

مرحله دوم تزریق چربی به صورت و جزئیات آن

مرحله دوم تزریق چربی به صورت

درمان زیبایی تزریق چربی برای موارد مختلفی مانند رفع چین و چروک صورت کاربرد دارد. معمولا پزشکان متخصص زیبایی درمان زیبایی fat injection را به عنوان یک روش جایگزین برای درمان زیبایی تزریق ژل های پرکننده پوستی معرفی می کنند.

 

توضیحات تکمیلی درباره مرحله دوم تزریق چربی به صورت

 

به این دلیل که در درمان زیبایی ژل های پرکننده پوستی احتمال بروز حساسیت به علت ماده خارجی بودن ژل های پرکننده پوستی وجود دارد؛ اما در عمل زیبایی تزریق چربی مشکل ایجاد حساسیت و واکنش منفی بدن نسبت به ماده تزریقی تا حدی رفع شده است.

در عمل زیبایی تزریق چربی به این دلیل که از چربی های خود بدن شخص برای انجام درمان زیبایی انتقال چربی استفاده می شود احتمال بروز حساسیت کمتر از درمان های زیبایی دیگر است. درمان زیبایی پیوند چربی در 3 مرحله انجام می شود.

برای این که درمان زیبایی تزریق چربی ایمنی داشته باشید و نتیجه خوبی از انجام fat injection بگیرید باید درباره هر یک از مراحل انجام انتقال چربی آگاهی کافی را داشته باشید. در اینجا توضیحات تکمیلی درباره مرحله دوم پیوند چربی به صورت گفته شده است.

 

در چه مواقعی به مرحله دوم تزریق چربی به صورت نیاز می باشد؟

در ابتدا برای آگاهی بیشتر شما توضیح مختصری درباره هر یک از مراحل انجام درمان زیبایی تزریق چربی داده می شود. در درمان زیبایی fat injection ابتدا پزشک متخصص زیبایی باید مقدار چربی مورد نیاز برای درمان زیبایی انتقال چربی شما را از بدن شما خارج کند.

خارج کردن چربی برای انجام تزریق چربی توسط عمل زیبایی لیپوساکشن صورت می گیرد. درمان زیبایی لیپوساکشن به عنوان مرحله اول انجام عمل پیوند چربی شناخته می شود. پزشک متخصص در این مرحله در ابتدا محلی از بدن شما را که دارای سلول های چربی زائد است مشخص می کند.

 

در چه مواقعی به مرحله دوم تزریق چربی به صورت نیاز می باشد

 

سپس بعد از مشخص کردن محل مناسب برای انجام درمان زیبایی لیپوساکشن، محل مشخص شده را با تزریق ماده بی حسی بی حس می کند و بعد از تزریق توسط دستگاه مخصوص لیپوساکشن سلول های چربی زائد را به مقداری که برای عمل تزریق چربی صورت لازم است، از بدن شما خارج می کند.

مشاهده مطلب
آشنایی با تزریق چربی به انگشتان دست

بعد از انجام مرحله اول عمل زیبایی تزریق چربی صورت نوبت به انجام مرحله دوم درمان زیبایی fat injection صورت توسط پزشک متخصص زیبایی می رسد که در این مرحله پزشک سلول های چربی زائد خارج شده را در دستگاه سانتریفیوژ قرار می دهد.

محلول سلول های زائد چربی خارج شده در دستگاه سانتریفیوژ با سرعت بسیار بالا چرخانده می شود تا سلول های زائد چربی از مایعی که توسط درمان زیبایی لیپوساکشن خارج می شود برای انجام درمان زیبایی تزریق چربی صورت جدا کند.

سپس در مرحله سوم پزشک متخصص زیبایی سلول های زائد چربی تمیز شده و مایع شده را در ناحیه مورد نظر در طی عمل زیبایی تزریق چربی به صورت تزریق می کند.

 

مرحله دوم تزریق چربی به صورت الزامی است؟

همانطور که گفته شد عمل تزریق چربی صورت به عنوان یک درمان زیبایی ایمن و بدون خطر در بین درمان های زیبایی دیگر شناخته می شود اما این تنها در صورتی ممکن است، که تمام موارد جلوگیری از ایجاد زمینه لازم برای بروز عوارض و خطرات ناشی از انجام درمان زیبایی fat injection صورت رعایت شود.

یکی از مهمترین مواردی که باید برای کاهش بروز عوارض و خطرات ناشی از انجام عمل زیبایی تزریق چربی صورت رعایت شود، انجام شدن مرحله دوم است. به این دلیل که در مرحله دوم در ابتدا همانطور که گفته شد سلول های چربی زائد خارج شده تمیز می شوند.

 

مرحله دوم تزریق چربی به صورت الزامی است

 

به همین دلیل انجام مرحله دوم درمان زیبایی تزریق چربی صورت باعث جلوگیری از بروز عوارض و خطرات ناشی از انجام درمان زیبایی انتقال چربی صورت مانند عفونت، حساسیت و ایجاد واکنش منفی بدن نسبت به تزریق انجام شده، می شود.

در صورتی که مرحله دوم عمل جراحی زیبایی تزریق چربی صورت انجام نشود ممکن است شما با عوارض گفته شده مواجه شوید که در این صورت زمینه لازم برای بروز عوارض و خطرات جدی تر درمان زیبایی پیوند چربی صورت هم فراهم می شود.

مشاهده مطلب
ویژگی های دکتر خوب برای تزریق چربی به صورت

البته در مرحله دوم عمل زیبایی fat injection صورت علاوه بر تمیز شدن سلول های زائد چربی خارج شده از بدن، سلول های چربی به صورت مایع در می آیند تا درمان زیبایی تزریق چربی صورت راحت تر انجام شود.

 

زمان مناسب جهت انجام مرحله دوم تزریق چربی به صورت

انجام مرحله دوم عمل جراحی زیبایی تزریق چربی صورت بستگی به فرد انتخابی شما برای انجام درمان زیبایی انتقال چربی صورت شما دارد. در صورتی که شما فرد مناسبی را برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی صورت انتخاب نکرده باشید،  ممکن است نداند که انجام مرحله دوم برای درمان زیبایی انتقال چربی صورت الزامی است.

در این صورت ممکن است همانطور که گفته شد شما بعد از انجام عمل جراحی زیبایی تزریق چربی صورت با عوارض و خطرات ناشی از درمان fat injection صورت مواجه شوید که برخی از خطرات ناشی از عمل زیبایی انتقال چربی صورت مانند نابینایی غیر قابل درمان هستند.

 

زمان مناسب جهت انجام مرحله دوم تزریق چربی به صورت

 

به همین دلیل لازم است برای انجام درمان زیبایی تزریق چربی صورت خود پزشک متخصص و با تجربه ای را انتخاب کنید و سپس به انجام درمان زیبایی پیوند چربی صورت اقدام کنید.

در این صورت پزشک متخصص زیبایی بعد از انجام عمل جراحی زیبایی لیپوساکشن شما مرحله دوم درمان زیبایی تزریق چربی صورت را انجام می دهد و سپس به انجام تزریق سلول های چربی زائد خارج شده اقدام می کند.

 

مراقبت های بعد از انجام مرحله دوم تزریق چربی به صورت

موارد مختلفی در کاهش احتمال عوارض و خطرات ناشی از انجام درمان انتقال چربی تاثیر دارد. یکی از موارد مهم دیگر انجام مراقبت های بعد از انجام درمان تزریق چربی صورت است. با انجام نکات مراقبتی بعد از انجام fat injection صورت شما می توانید نتیجه بهتری را هم از انجام پیوند چربی بگیرید.

یکی دیگر از تاثیراتی که رعایت نکات مراقبتی بعد از انجام درمان زیبایی تزریق چربی صورت می گذارد این است ماندگاری نتایج حاصل از انجام درمان زیبایی fat injection صورت را هم افزایش می دهد. در این صورت شما می توانید زمان بیشتری نتایج حاصل از انجام عمل زیبایی انتقال چربی صورت را مشاهده کنید.

مشاهده مطلب
معرفی بهترین متخصص تزریق چربی

 

مراقبت های بعد از انجام مرحله دوم تزریق چربی به صورت

 

در پایین برخی از مهم ترین نکات مراقبتی بعد از انجام عمل زیبایی انتقال چربی صورت تاثیر گذار بر نتایج حاصل از انجام عمل زیبایی fat injection صورت برای شما گفته شده است.

  1. نشت مایع از برش های کوچک در چند روز اول انجام عمل طبیعی است. این اتفاق معمولا در 24 ساعت اول اتفاق می افتد و شما باید در صورت مشاهده ناحیه مورد نظر را با گاز تازه بشویید.
  2. تا دو هفته بعد از انجام عمل از انجام فعالیت های ورزشی یا ورزش شدید خودداری کنید.
  3. انتقال چربی با استفاده از نوارهای شکاف صاف انجام می شود، بنابراین بیشتر افرادی که تحت درمان قرار گرفته اند بعد از انجام عمل زیبایی fat injection با تورم در ناحیه تحت درمان مواجه می شوند، اما معمولاً کبودی در ناحیه تحت درمان دیده نمی شود. تمرینات هوازی باعث افزایش فشار خون و افزایش میزان کبودی و تورم می شود، توصیه می شود حداقل تا 2 هفته از فعالیت های هوازی جلوگیری کنید.
  4. 48 ساعت بعد از انجام پیوند چربی، داشتن رژیم غذایی نرم و نوشیدنی های سرد کمک می کند تا از التهاب و تورم جلوگیری شود.
  5. از الکل باید به مدت 2 هفته اجتناب شود. به این دلیل که الکل به بروز و تشدید عارضه کبودی کمک می کند.
  6. محدود کردن سدیم ممکن است به کاهش ورم و التهاب بعد از انجام عمل کمک کند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat