کاشت مو

کاشت مو با ربات

4
(1)

از دست دادن تدریجی موهای سر برای هر فردی ناراحت کننده خواهد بود. موی سر در مردان و زنان به عنوان یکی از اجزای زیبایی بخش چهره شناخته می‌شود. دلایل ژنتیکی، بیماری، تغذیه‌، استرس یا هر دلیل دیگری ممکن است باعث ریزش موهای شما شده باشد؛ اما شما مجبور نیستید این مشکل را بپذیرید. چرا که تاکنون راه‌های زیادی برای رشد مجدد مو یا ترمیم و رفع طاسی سر ابداع شده است. کاشت مو در دهه‌ی اخیر یکی از بهترین روش‌های درمان طاسی سر است که هر روزه از فناوری جدیدتری برای بهبود آن استفاده می‌شود. کاشت مو به روش artas یا به عبارتی روش کاشت مو با ربات هوشمند از جمله‌ی فناوری‌های نوینی است که مزایای متعددی را در اختیار متقاضیان کاشت مو قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید با مرکز تخصصی پوست و موی هلیا در تماس باشید.

 

کاشت مو با ربات چگونه است؟

کاشت مو به روش artas زمانی تجویز می‌شود که درمان‌هایی دارویی همانند ماینوکسیدیل یا پلاسمای غنی از پلاکت نتیجه‌ی مفیدی نداشته باشد. در شرایطی که سایر روش‌های تقویت و درمانی مو پاسخ قابل قبولی ارائه ندهد، کاشت مو پیشنهاد می‌شود. در واقع این روش آخرین مرحله برای درمان مو و رشد مجدد موهای از دست رفته است. روش کاشت مو با دستگاه artas تکنولوژی پیشرفته‌ی ترمیم مو به کمک ربات است. این فناوری برای برطرف نمودن بسیاری از کاستی‌های موجود در روش‌های کاشت مو به روش FUE ابداع شده است. به عبارتی جراحت و آسیب کمتر پوست، عوارض کمتر و در نتیجه دوره‌ی نقاهت کوتاه‌تری در مقایسه با روش FUE دارد. کاشت مو با ربات یکی از روش‌های غیر تهاجمی برای ترمیم موی سر است.

مطالب بیشتر: عوارض کاشت مو

کاشت مو با ربات چگونه است

 

تکنولوژی کاشت مو با ربات هوشمند

افرادی که به دنبال روشی کاملا طبیعی برای درمان طاسی‌سر هستند، کاشت مو با ربات هوشمند فولیکول‌های از دست رفته در نواحی طاس سر را بازگردانند. این روش نتایجی به مراتب طبیعی‌تر و زیباتر به همراه خواهد داشت. این را می‌توانید با مقایسه‌ی موهای کاشته شده به روش ARTAS و FUT یا FUE ببینید. نتیجه‌ای که مشاهده می‌کنید، برتری‌های کاشت مو با ربات را به وضوح نشان می‌دهد. کاشت مو به روش artas با استفاده از شبیه‌سازی سه بعدی از نواحی مختلف سر، یک الگوی منظم و کاملا طبیعی برای کاشت فولیکول‌ها را طراحی می‌کند. ربات artas با کمک بازوی هوشمند و هر فولیکول را با نهایت ظرافت از بانک مو خارج نموده و در نقاط تعیین شده کاشت می‌کند. در نهایت پیوند موها با توزیع یکنواخت انجام خواهد شد. در روش کاشت مو با ربات آرتاس با کمک الگوریتم از پیش طراحی شده‌ای، بهترین موها برای برداشت انتخاب می‌شوند.

 

مطالب بیشتر: جدیدترین روش کاشت مو

کاشت مو با ربات هوشمند

 

مزایا و معایب کاشت مو آرتاس 

هر روش درمانی مزایا و معایب خاص خود را دارد. لذا متقاضیان کاشت مو به روش artas لازم است نسبت به کلیه‌ی این مزایا و معایب آگاه باشند. به این ترتیب بتوانند انتخاب صحیح‌تری داشته باشند:

  • مزایای کاشت مو آرتاس

فرآیند کاشت مو به روش artas مزایای متعددی به همراه دارد. این روش در مقایسه با سایر روش‌های کاشت مو سرعت و دقت بالاتری دارد. همانطور که پیش از این نیز عنوان شد، به دلیل ایجاد جراحت کمتر در سر، دوره‌ی درمان کوتاه‌تری دارد؛ در نتیجه شاهد بروز عوارض بسیار کمتری پس از کاشت مو خواهید بود. به دلیل استفاده از ابزار شبیه‌ساز سه بعدی، توزیع یکنواختی از موها در نواحی طاس کاشته می‌شود.

  • معایب کاشت مو به روش artas

در کنار تمام مزایایی که می‌توان برای این تکنولوژی برشمرد، نباید از معایب آن غافل شد. کاندیدای کاشت مو به روش آرتاس باید ذاتا دارای موهای صاف و تیره باشد. بانک موی فرد باید در ناحیه پشت و اطراف سر باشد. در غیر این صورت نمی‌توان از آن برای کاشت موی فرد استفاده کرد. دیگر اینکه پانچ برداشت مو تا حدی ضخیم‌تر از نمونه‌ی مشابه آن در روش کاشت مو FUE است. از این رو ممکن است به فولیکول‌های اطراف آسیب وارد کند. در نهایت این پزشک شماست که تشخیص می‌دهد کدام روش بیشترین بازدهی را برای رویش مجدد موهایتان دارد. به این ترتیب پیش از اقدامی لازم است توسط یک پزشک متخصص با تجربه معاینه شوید. در این راستا مرکز تخصصی هلیا، کادر تخصصی خود را به شما عزیزان معرفی می‌نماید. برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص روش‌های کاشت مو می‌توانید با مشاوره آنلاین این مرکز تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب بیشتر: بهترین روش کاشت مو

مزایا و معایب کاشت مو با ربات

 

کاشت مو با ربات هوشمند

فرآیند کاشت مو همچون هر پروسه‌ی دیگری به مرور زمان توسعه یافت تا به مرحله‌ی کاشت مو با ربات رسید. آنچه این روش را متفاوت می‌کند، بهره‌گیری از فناوری رباتیک و هوش مصنوعی به منظور شناسایی بهترین فولیکول‌ها برای برداشت مو است. پیش از برداشت ، منافذ موجود در نواحی طاس سر برای دریافت فولیکول‌های مو توسط پزشک آماده سازی می‌شود. نتایج کاشت مو با artas پس از گذشت 6 ماه از زمان کاشت به صورت کامل نمودار می‌شود. رشد طبیعی موها در این روش تا 14 ماه پس از کاشت ادامه پیدا می‌کند. بنابران در طول این مدت باید توصیه‌های پزشک خود را به دقت به گوش بگیرید.

 

مطالب بیشتر: کاشت مو به روش sut

کاشت مو با دستگاه artas برای چه افرادی مناسب است؟

تکنولوژی هوشمند آرتاس با تمام مزایایی که دارد، دارای برخی محدودیت‌هایی است که آن را تنها برای گروه از متقاضیان مناسب می‌سازد. محدودیت آرتاس به دلیل برنامه نویسی است که برای این سیستم در تعریف شده است. دستگاه آرتاس برای افرادی که از موی پشت و اطراف سر به عنوان بانک مو استفاده می‌کنند، کاربرد دارد. لذا افرادی که بانک موی مناسبی در سر ندارند و باید از سایر نقاط بدن فولیکول استخراج کنند، نمی‌توانند از این امکانات این دستگاه استفاده کنند. محدودیت دیگری که برای این سیستم ذکر شده است، مشکل کاشت موهای رنگی است. در واقع کاشت مو آرتاس تنها برای مراجعینی که دارای موهای سیاه هستند، به خوبی نتیجه می‌دهد. اگر موی مشکی ندارید، بهتر است از روشهای دستی FUE استفاده کنید.

 

مطالب بیشتر: کاشت مو میکروگرافت

قیمت کاشت مو با دستگاه آرتاس

در خصوص هزینه‌ی کاشت مو چه با روش آرتاس و یا هر روش دیگری، لازم است عوامل موثر بر تغییر قیمت آن را به خاطر داشته باشید. یک کلینیک تخصصی کاشت مو بر اساس چندین فاکتور هزینه‌ی نهایی کاشت مو را مشخص می‌کند. مورد اول میزان تراکم درخواستی است. گاها ناحیه‌ی مورد نیاز کاشت مو تنها قیمت‌های جلوی سر یا نواحی ریزش مو سکه‌ای است. مسلما قیمت کاشت مو در این مورد کمتر است کاشت مو کل سر است. در واقع هرچه گرافت‌های کاشته شده بیشتر باشند، هزینه کاشت مو نیز بیشتر می‌شود. مورد دیگر مهارت و تجربه‌ی کادر تخصصی کاشت مو است. البته متقاضی کاشت مو باید از سایر هزینه‌ها نظیر خرید داروها و هزینه‌‌ی مراقبت های پس از کاشت مو آرتاس را نیز در نظر داشته باشند.

در یک کلام خطاب به مخاطبان کاشت مو به روش artas یا هر روش دیگری، باید بگوییم که: برای کسب بهترین نتایج و جلوگیری از حاصل بودن کاشت مو ابتدا باید مرکز مورد اعتماد خود را انتخاب کنید. با معرفی کلینیک کاشت مو هلیا به عنوان یکی از مراکز معتبر کاشت مو در سطح کشور مسیر جستجوی شما را کوتاه‌تر ‌کرده‌ایم. این مرکز به لطف حضور کادر تخصصی باتجربه و با برخورداری از دانش روز دنیا رضایت حداکثری مخاطبان خود را کسب نموده است.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 4 / 5. 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)