آیا ترمیم موهای کم پشت امکان پذیر است ؟Posted by On آذر 13, 1398

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آیا ترمیم موهای کم پشت امکان پذیر است ؟

آیا ترمیم موهای کم پشت امکان پذیر است ؟

داشتن موهای پر پشت و زیبا قطعا خواسته افراد بسیاری است زیرا در دنیا امروزی به ویژه در صنعت مد و زیبایی، داشتن موهای پر پشت و خوش حالت به عنوان یک معیار و ملاک زیبایی و جذابیت به شمار می رود.

همین عامل سبب شده است تا آن دسته از افراد که دارای موهای کم پشت هستند به فکر انجام اقداماتی نظیر ترمیم مو و یا کاشت مو طبیعی بیافتند.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

آیا ترمیم موهای کم پشت امکان پذیر است

 

همین عوامل از جمله عاملانی هستند که تاثیر به سزایی در محبوبیت و استفاده از ترمیم مو در دنیا گذاشته و سبب شده تا مراکز و کلینیک های بسیاری شروع به فعالیت در زمینه کاشت مو طبیعی کنند و همچنین باعث رشد چشمگیر تکنولوژی ها و متد های انجام پیوند مو شده اند.

 

آیا کاشت مو صرفا مختص افراد طاس و کچل است؟

داشتن موهای پر پشت قطعا برای افرادی که از این ویژگی خوب بهره مند هستند یک امتیاز ویژه و مثبت می باشد که در مقایسه با افراد دارای موهای کم پشت قطعا تاثیر گذار خواهد بود. افرادی که دارای موهای کم پشت و یا کچل هستند در حضور در اجتماعات نمی توانند با اعتماد به نفس کامل و قوی حاضر شوند.

معمولا این موضوع در بین افراد رایج می باشد که انجام ترمیم مو تنها برای افراد طاس و کچل مناسب است و آن ها می توانند از این اقدام برای پر پشت کردن موهای خود استفاده کنند؛ اما بسیاری از افراد نمی دانند که افرادی با موهای کم پشت نیز می توانند بدون هیچ مشکلی ترمیم مو را انجام دهند.

مشاهده مطلب
عمل زیبایی کاشت مو بدون جراحی

 

آیا کاشت مو صرفا مختص افراد طاس و کچل است؟

 

به طور کلی انجام ترمیم مو برای افراد با موهای کم پشت نسبت به کاشت مو طبیعی برای افراد طاس یا کچل راحن تر و آسان می باشد. همچنین انجام ترمیم مو برای افراد با موهای کم پشت نتیجه ای بهتر و مطلوب تر از افراد طاس خواهد داشت که از جمله نکات مثبت پیوند مو در موهای کم پشت می باشد.

پس به طور کلی انجام ترمیم مو برای آن دسته از افراد با موهای کم پشت به راحتی امکان پذیر است و این افراد می توانند با مراجعه نزد یک پزشک متخصص، پیوند مو را بدون نگرانی انجام دهند.

 

فواید و استفاده های کاشت مو برای افرادی با موهای کم پشت

انجام اقدام ترمیم مو برای افراد دارای موهای کم پشت دارای چندین مزیت و فایده مثبت می باشد که قطعا دانستن این نکات تاثیر بسیاری در انتخاب ترمیم مو به عنوان یک راه حل برای رفع کم پشتی مو ها دارد.

 

فواید و استفاده های کاشت مو برای افرادی با موهای کم پشت

 

  1. از جمله فوایدی اصلی و مهمی که ترمیم مو برای شخص دارد، رهایی یافتن شخص از کم پشتی موهای زشت و ناخوشایند و تبدیل آنها به موهای پر پشت و جذاب می باشد. پس از انجام پیوند مو، موها به طور یک دست و منظم رشد می کنند و هیچ تفاوتی بین موهای وجود نخواهد داشت به طوری که قابل تشخیص برای افراد مخاطب نخواهد بود.
  2. انجام پیوند مو برای افراد کم پشت بسیار به صرفه از نظر زمانی و مالی برای شخص نسبت به سایر روش های مشابه برای افزایش پر پشتی می باشد. دارو های شیمیایی و گیاهی بسیار ی در بازار موجود است که برای تقویت و پر پشتی موها وجود دارد؛ اما هیچ کدام علاوه بر نداشتن نتایج قطعی، در کوتاه مدت نیز نتیجه نهایی نخواهد داشت.
  3. معمولا افرادی که دارای موهای کم پشت و به نوعی دچار ریزش مو شده اند ذهنیت خوبی نسبت به این موضوع ندارند و این عامل سبب نارضایتی آنان می شود. ترمیم مو قطعا می تواند تاثیر به سزایی در روحیه و ذهنیت آن ها از خود داشته باشد که در نهایت نیز باعث افزایش اعتماد به نفس شخص خواهد شد.
  4. پس از پیوند مو، موهای کاشت شده همانند سایر موها روند رشد عادی خواهند داشت و نیازمند نگهداری و مراقبت های سخت نمی باشد.
مشاهده مطلب
آیا کاشت مو سر با استفاده از موی ریش امکان پذیر است

 

ترمیم موهای کم پشت با استفاده از کاشت مو چگونه انجام می شود؟

امروزه با توجه به این که علم پزشکی و تکنولوژی های مرتبط با آن پیشرفت چشمگیری داشته اند و روند صعودی بسیار سریعی را دارند، در طول زمان چندین نوع متد و روش برای انجام کاشت مو برای موهای کم پشت ابداع شده است اما تعداد انگشت شماری از آن ها امروزه در دنیا توسط پزشکان تایید شده و انجام می شوند.

به طور کلی امروزه دو روش برای انجام ترمیم مو در افراد کم پشت رواج دارد و عمدتا پزشکان از یکی از این دو روش برای پیوند مو استفاده می کنند. روش اول FUT و روش دیگر FUE می باشد که عمده تفاوت آن ها در برداشت فولیکول ها مو از بانک مو می باشد.

 

ترمیم موهای کم پشت با استفاده از کاشت مو چگونه انجام می شود؟

 

در روش اول، پزشک پس از بی حس کردن ناحیه بانک مو یا همان ناحیه اهدا کننده فولیکول، به خوبی استریل می کند تا آلودگی سبب بروز عفونت در آن ناحیه نشود. سپس با استفاده از تیغ جراحی یک قطعه نوار باریک به طول چند سانتی متر را از ناحیه بانک مو برداشت خواهد کرد.

پس از آن نوار برداشت شده به قطعه های کوچک تر تقسیم کرده و آماده برای کاشت در ناحیه کم پشت سر می کند. سپس در ناحیه کم پشت سر با ایجاد سوراخ های ریز، بستر مناسب برای کاشت را فراهم می کند و در نهایت فولیکول ها را در آنجا جایگذاری می کند و ناحیه را پانسمان خواهد نمود.

در روش دیگر انجام ترمیم مو یعنی FUE، پزشک پس از تزریق یک بی حس کننده موضعی به ناحیه هدف، فولیکول های خارج پوست سر را با استفاده از ابزار مخصوص و با دقت بسیار زیادی برداشت می کند و آن ها را برای کاشت در ناحیه کم پشت سر آماده می کند. باقی مراحل نیز با روش فوق تفاوتی ندارد و پزشک تمامی مراحل روش فوق را عینا برای ترمیم مو انجام خواهد داد.

مشاهده مطلب
سن مناسب برای عمل کاشت مو

 

در چه شرایطی می توان از کاشت مو برای ترمیم موهای کم پشت استفاده کرد؟

برای انجام ترمیم مو در یکی از مراکز یا کلینیک های زیبایی برای هر فردی احتیاج به داشتن شرایط خاصی نمی باشد و به طور کلی انجام پیوند مو یکی از ساده ترین اقدامات زیبایی می باشد.

اما معمولا قبل از انجام کاشت مو طبیعی (hair transplantation) پزشک متخصص در یک جلسه مشاوره ای قبل از ترمیم مو به معاینه و بررسی نواحی مختلف موی سر می پردازد و با بیمار در مورد انتظارات اون از این اقدام گفت و گو می کند. در این جلسه پزشک بانک موی مناسب جهت پیوند زدن موهای آن قسمت را بررسی می کند و تعیین می کند.

 

در چه شرایطی می توان از کاشت مو برای ترمیم موهای کم پشت استفاده کرد؟

 

همچنین پزشک به بیمار تذکر خواهد داد که در صورت استعمال دخانیات و نوشیدن مشروبات الکلی باید حتما به مدت دو هفته قبل و بعد از انجام ترمیم آن ها را کنار بگذارد.

علاوه بر آن در صورتی که بیمار داروهای خاصی را مصرف می کند باید به پزشک اطلاع دهد تا در مورد آن ها آگاهی داشته باشد و در صورت نیاز مصرف آن را به طور موقت ممنوع کند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat